Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 2., szombat 12:51

Halfkey írta: Hehe ha megerőszakolom a testvéred, lefizetlek téged meg őt, emiatt ejtitek a vádat, akkor gondolom én sem csináltam semmi rosszat, hisz nem ülök börtönben.
Kb ennyi történt, a lány meg még gyereket is vállalt vele, vagy mert lelki/szellemi baja van, vagy mert aranyásó és jó lesz majd a tartásdíj, ha elválnak..

Greenwodnak nem szabadná már civilizált helyen fociznia..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 2., szombat 12:45

Hehe ha megerőszakolom a testvéred, lefizetlek téged meg őt, emiatt ejtitek a vádat, akkor gondolom én sem csináltam semmi rosszat, hisz nem ülök börtönben.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. szeptember 2., szombat 12:45

alexoxladjackoxi írta: Férfi-nő esetben szerintem sincs mentség az erőszakra, ha nem vagy idegbeteg, akkor meg kell tudnod állni. Abban viszont van igazság, amit hehe mond, illetve tovább fűzve egy kicsit, én őszintén nem értem, hogy ez a sok agysebész nő miért ragaszkodik ennyire az ilyen férfiakhoz. Már középiskolában is csomószor tapasztaltam,hogy a csajok kifejezetten ragaszkodnak a bántalmazó kapcsolataikhoz, a tróger pasijukhoz. Legyen szó akár fizikai akár verbális erőszakról. És ne fárasszatok azzal, hogy azért mert nem tudnak kilépni belőle, mert a legnagyobb faxságnak tartom. Pláne mondjuk egy fiatalabb nő esetében, akinél simán benne van, hogy éppenséggel nincs ott mondjuk két kisgyermek, akiket fel kell nevelni, el kell tartani, és ideális esetben még ott lenne a szülői fészek is ilyenkor, ahová vissza tudnak menni. Beteg világot élünk, dehát éljenek a rosszfiúk. :lol: Bele lehetne egyébként a szex témába is menni, Dunát lehetne rekeszteni a sok szubmisszív nővel. Gondolom ez a csaj is észbe kapott, hogy ja, azért nem olyan rossz ez a Mason fiú, mikor jön az utalás a United-től.
Nem akarok offolni, de voltam olyan helyzetben, hogy az exemmel tettlegessegig osszekaptunk, utott, rugott, mert o no es megteheti, pedig nyugodt, intelligens ember vagyok, de o agyilag zokni volt, sajnos keson jottem ra. Na de a lenyeg, hogy nem utottem meg, hanem elloktem magamtol, o rajatszott, elkezdett ordibalni, hogy en megutottem ot, hivja az apjat meg a rendorseget. Es akkor ne menjen fel a pumpa. Olyan is megtortent fiatalkoromban, hogy kest rantott. Na de nem teregetem ki tovabb a szennyest, halistennek tuleltem es veget ert az az idoszak :mrgreen:
Az ilyen helyzeteket mindenki maskepp kezeli, szerencses esetben nem tortenik tovabbi, komolyabb eroszak, de azert megtapasztaltam, hogy egy no is tud nagyon komolyan bantalmazni, verbalisan is, es akar fizikailag is, kieroszakolja, hogy atmenjen a ferfi allatba, majd rogton ellened forditja, hogy egy beteg allat vagy.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 2., szombat 12:41

Stockholm szindroma pl. Illetve a felelem miatt se lepnek ki. Felnek a kovetkezmenyektol, hogy utana mit muvelnenek veluk.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. szeptember 2., szombat 12:31

Férfi-nő esetben szerintem sincs mentség az erőszakra, ha nem vagy idegbeteg, akkor meg kell tudnod állni. Abban viszont van igazság, amit hehe mond, illetve tovább fűzve egy kicsit, én őszintén nem értem, hogy ez a sok agysebész nő miért ragaszkodik ennyire az ilyen férfiakhoz. Már középiskolában is csomószor tapasztaltam,hogy a csajok kifejezetten ragaszkodnak a bántalmazó kapcsolataikhoz, a tróger pasijukhoz. Legyen szó akár fizikai akár verbális erőszakról. És ne fárasszatok azzal, hogy azért mert nem tudnak kilépni belőle, mert a legnagyobb faxságnak tartom. Pláne mondjuk egy fiatalabb nő esetében, akinél simán benne van, hogy éppenséggel nincs ott mondjuk két kisgyermek, akiket fel kell nevelni, el kell tartani, és ideális esetben még ott lenne a szülői fészek is ilyenkor, ahová vissza tudnak menni. Beteg világot élünk, dehát éljenek a rosszfiúk. :lol: Bele lehetne egyébként a szex témába is menni, Dunát lehetne rekeszteni a sok szubmisszív nővel. Gondolom ez a csaj is észbe kapott, hogy ja, azért nem olyan rossz ez a Mason fiú, mikor jön az utalás a United-től.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 2., szombat 12:27

En ertem hehe mit mond.
Van ember aki ugy gondolkozik,hogy belefer.
Viszont ezt nem lehet igy kimondani,mert azzal ezeknek az embereknek legalizalod a noverest.
Sulyosan elitelendo,segitseget kell kernk,ha egyedul nem megy.
Rengeteg jel,hosszu ut vezet idaig.

Aztan a borton utani elet megint egy mas sztori,az meg nem csak errol szol.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 2., szombat 12:16

hehetheoriginal írta: azt garantálom neked, hogy értelmesebb es tanultabb vagyok, mint te
Hat igen, mindenben is expert vagy, egy igazi polihisztor. :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 2., szombat 12:03

hehetheoriginal írta:
realmadrid95 írta:



Szegenynek ennyi idegen szo egy hszben, lehet nem is erti. :hmmm: :-*
azt garantálom neked, hogy értelmesebb es tanultabb vagyok, mint te, ha már megint csak a személyeskedés maradt neked, mint fegyver. :roll:
mi lesz a következő lépés, megversz? :lol: :mrgreen:

Ha ertelmes ember lennel, ertened a poent is. :roll:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 2., szombat 11:52

Azért a rubiales ügy meg a vinidzsi eset után még elhozni greenwoodot is a laligába :lol: mintha keresné a spanyol szövetség, meg a klubok hogy hol kehet még lentebb süllyedni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 2., szombat 11:48

hehetheoriginal írta:mi lesz a következő lépés, megversz?
Hát ha tennél érte/megérdemelnéd, miért ne? :kalapos:

Amúgy én se értem ez most mire volt jó tőle...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 11:44

realmadrid95 írta:
géza írta:
Ebben igazad van, ugyanis en benne voltam egy hosszu kapcsolatban, ahol az exem emocionalisan es fizikalisan is abuziv volt velem szemben eveken at. Valahogy azert kibirtam anelkul, hogy megverjem.


Szegenynek ennyi idegen szo egy hszben, lehet nem is erti. :hmmm: :-*
azt garantálom neked, hogy értelmesebb es tanultabb vagyok, mint te, ha már megint csak a személyeskedés maradt neked, mint fegyver. :roll:
mi lesz a következő lépés, megversz? :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 2., szombat 11:36

géza írta:
hehetheoriginal írta: @géza: nem tudsz objektiven irni a témáról, nincs miről beszélnünk.
Ebben igazad van, ugyanis en benne voltam egy hosszu kapcsolatban, ahol az exem emocionalisan es fizikalisan is abuziv volt velem szemben eveken at. Valahogy azert kibirtam anelkul, hogy megverjem.


Szegenynek ennyi idegen szo egy hszben, lehet nem is erti. :hmmm: :-*

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 11:35

ugyanazokat a köröket futjuk/egy helyben topogunk

kiszálltam. :smile:
thereisonly1ronaldo

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 2., szombat 11:29

Ha már ilyen szélsőségekbe belemész hehe, hogy biztos volt ok a verésre, akkor ilyen alapon arra is lehetett volna, hogy leszúrja a picsába. Elég gáz, ha valaki az erejével próbál érvényesülni. Akkor verjen mindenki mindenkit, mert biztos volt ok az erőszakra. De hál Istennek már vagyunk olyan civilizáltak, hogy ezt elítéljük és nem az őskorban élünk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
géza
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: géza » 2023. szeptember 2., szombat 11:27

hehetheoriginal írta: nem kellene személyes vonalra rámenni, mert ha leirom a velemenyem, akkor megint sertődés meg anyázás lesz a vége.
csak egy komment: akkor az exed legyen örökre elásva, és éljen boldogtalan szánalmas életet?
nem voltál akkor - ha R analógiáját használom - te is hibás, hogy igy elfajult az évek során a helyzet?
Itt arrol van szo, hogy en hogy reagaltam erre - szetvertem, vagy nem. Ez volt a kiindulasi alap.

Illetve biologai teny, hogy a ferfiak fizikalis folenyben vannak a nokkel szemben, nagy atlagban, nyilvan van par kivetel. Az en esetemben az exem nem elt vissza ezzel a folennyel, mert nem letezett, en pedig mashogy oldottam meg a szituaciot. Es amugy nyilvan en is hibas voltam, de leginkabb abban, hogy nem hagytam el korabban.

A masik, hogy az exem nem publikus figura, es nem vert lapossa, illetve nem eroszakolt meg engem. Ha ezek megtortentek volna, akkor valoszinuleg jogi utra tereltem volna a temat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 10:48

géza írta:
hehetheoriginal írta: @géza: nem tudsz objektiven irni a témáról, nincs miről beszélnünk.
Ebben igazad van, ugyanis en benne voltam egy hosszu kapcsolatban, ahol az exem emocionalisan es fizikalisan is abuziv volt velem szemben eveken at. Valahogy azert kibirtam anelkul, hogy megverjem.
nem kellene személyes vonalra rámenni, mert ha leirom a velemenyem, akkor megint sertődés meg anyázás lesz a vége.
csak egy komment: akkor az exed legyen örökre elásva, és éljen boldogtalan szánalmas életet?
nem voltál akkor - ha R analógiáját használom - te is hibás, hogy igy elfajult az évek során a helyzet?
Felhoztad,hogy “biztos” ok nelkul verte el,illetve,hogy egy no tud olyan lenni.
En erre irtam,hogy nem. Nincs azaz ok,nincs az a szituacio.
de van. hidd el, értsd meg, fogadd el. neked lehet hogy nincs az az ok, örülök neki, de temérdek más embernek van.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 2., szombat 10:47

hehetheoriginal írta:
miro. írta:

Nezd hehe azert az emberek nagyresze idaig nem jut el.
Ez egy szelsoseg amit egy nagyon kis reteg megtesz sajnos.
En magambol indulok ki. Nem lenne az a szituacio,nem lenne az az ok amiert ezt megtennem.
Mondhatsz barmit.
nem ismerlek, de nem tudhatod.
könnyen beszél az ember, amig nem jut el oda az adott szituacióba.
pl.: sokan mondjak a szerelmüknek, hogy annyira szeretlek, meghalnék érted. valóban? tényleg?
nagyreszt csak szöveg at the end of the day.
Abszolut de. Lehet,hogy jobb ember lett. Viszont egy ilyen utan az eletedet masok kezebe adod. Azt meg dontse el az aki korulotte van,hogy ad neki eselyt vagy sem.
mi a problémátok akkor?
a nő adott esélyt, a getafe adott esélyt.
move on bois.
Varj,azert itt te laviroztal temak kozott.
Felhoztad,hogy “biztos” ok nelkul verte el,illetve,hogy egy no tud olyan lenni.
En erre irtam,hogy nem. Nincs azaz ok,nincs az a szituacio.

A borton utani elet mar mas.
Vallalja a kovetkezmenyet,akar azt is ha tobbet soha az eletbe nem tud profi labdarugo lenni ez miatt.
Vagy akar azt is,hogy az elkovetkezendo 20 evben minden evben tobbszor, menjen es alljon ki a bantalmazas ellen,hogy mennyire megbanta,mennyire egy rossz ut volt amit valasztott,soha nem tenne ilyet,es felszolit mindenkit hogy ne tegye.
Probalja meg felhivni a figyelmet,probaljon meg ebbol a szornyusegbol valami jot is kihozni.
Vallaja fel magat.

Aztan a tobbit ahogy irtam az eletet korulvevo dolgok eldontik.
Szerintem minden negativum ezek utan jogos amit kap,de ha valaki azt mondja hogy megerdemel egy masodik eselyt,az o lelke.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
géza
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: géza » 2023. szeptember 2., szombat 10:43

hehetheoriginal írta: @géza: nem tudsz objektiven irni a témáról, nincs miről beszélnünk.
Ebben igazad van, ugyanis en benne voltam egy hosszu kapcsolatban, ahol az exem emocionalisan es fizikalisan is abuziv volt velem szemben eveken at. Valahogy azert kibirtam anelkul, hogy megverjem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 10:39

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: @géza: nem tudsz objektiven irni a témáról, nincs miről beszélnünk.
@halfkey: akkor miert nem ül börtönben?
@R: csak igy hasraütésszerűen egy példa: elveteti magát feleségül veled, aztán megcsal, lelép a faszival, és viszi a fele vagyonodat es a gyerekeidet is. mit tud tenni a férfi ilyenkor?
@miro: nagyon okos igy mindenki, meg megmondja a tutit mit kinek es hogy kellene csinalni....

ne ferditsetek, ne terjunk el a tematol:
eljaras alatt volt, ült börtönben, elvesztette a megelheteset.
megbűnhődött érte?
ilyen fiatalon akkor nem tanulhatott a dologbol es valhatott jobb emberre, gyujtsuk fel es tegyük be lúgos kádba? ássuk el örökre?
ezert tart itt amugy Mo., az ilyen gondolkodas miatt, ez a vadkeleti szemet szemért, ez sosem krisztusi kereszténység, sosem lesz ez nyugateuropa.
nyilvan igy is lehet elni, de sokkal durvabb dolgokert nem bunhodnek ennyit más emberek.
A megcsalashoz mindig két fel kell, és kiváltó ok. Szóval ez kapufa nálam.
nem ertek egyet, mert nem igaz. :roll:
bar, ha ugy érted, hogy a te hibad, hogy felreismerted a masikat, akkor valóban.
de hany es hany olyan van, hogy az egyik fél abszolut makulátlan, gondoskodo, szereti a masikat minden téren, de a masik annyira deformált egyéniség, hogy nem tudja megállni, hogy ne szaladjon bele egy másik faszba/punciba.



szerk.: ez geci a spanyol bajnoksag topik, parvalasztasi tanacsado lesz 4 hsz-en belül :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 2., szombat 10:37

hehetheoriginal írta: @géza: nem tudsz objektiven irni a témáról, nincs miről beszélnünk.
@halfkey: akkor miert nem ül börtönben?
@R: csak igy hasraütésszerűen egy példa: elveteti magát feleségül veled, aztán megcsal, lelép a faszival, és viszi a fele vagyonodat es a gyerekeidet is. mit tud tenni a férfi ilyenkor?
@miro: nagyon okos igy mindenki, meg megmondja a tutit mit kinek es hogy kellene csinalni....

ne ferditsetek, ne terjunk el a tematol:
eljaras alatt volt, ült börtönben, elvesztette a megelheteset.
megbűnhődött érte?
ilyen fiatalon akkor nem tanulhatott a dologbol es valhatott jobb emberre, gyujtsuk fel es tegyük be lúgos kádba? ássuk el örökre?
ezert tart itt amugy Mo., az ilyen gondolkodas miatt, ez a vadkeleti szemet szemért, ez sosem krisztusi kereszténység, sosem lesz ez nyugateuropa.
nyilvan igy is lehet elni, de sokkal durvabb dolgokert nem bunhodnek ennyit más emberek.
A megcsalashoz mindig két fel kell, és kiváltó ok. Szóval ez kapufa nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég