Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 8., csütörtök 16:38

Toti írta:egyértelmű, h a döntőt kell innenstől preferálni.
a tegnapi után ez világos kell, h legyen mindenkinek.
ott a mi kezünkben van a sorsunk, itt már közünk nem lesz semmihez.

elkúrtuk azt kész. legyünk harmadikok, azt sem bánom, csak nyerjük meg a BL-t.
2002ben is 3.ak lettünk... emlékszik már arra bárki is?
be kell húzni megint a BL-t, mint 12 éve és kész, a többi meg nagy ívben le van tojva... :ike:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 16:20

Toti írta:egyértelmű, h a döntőt kell innenstől preferálni.
a tegnapi után ez világos kell, h legyen mindenkinek.
ott a mi kezünkben van a sorsunk, itt már közünk nem lesz semmihez.

elkúrtuk azt kész. legyünk harmadikok, azt sem bánom, csak nyerjük meg a BL-t.
:agree: ez így van ahogy írod , az mindennél fontosabb!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 8., csütörtök 16:15

egyértelmű, h a döntőt kell innenstől preferálni.
a tegnapi után ez világos kell, h legyen mindenkinek.
ott a mi kezünkben van a sorsunk, itt már közünk nem lesz semmihez.

elkúrtuk azt kész. legyünk harmadikok, azt sem bánom, csak nyerjük meg a BL-t.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 8., csütörtök 16:13

Pedig el kéne dönteni, hogy kockáztatunk még vagy inkább megpróbálunk egy épkézláb egészséges kezdőt a pályára küldeni a döntőben, mert ennek nem lesz jó vége. Így is lehetett volna jobb is kis szerencsével...

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 16:02

Géci írta:
Ramioli írta:Nem nyert meg semmit a barca..van olyan luzer brigad hogy a talcan kinalt lehetosegekkel sem tud elni..na arra sem mernek nagy penzt tenni hogy nem botlik az Elcetol kis csapatok ellen szenvednek..az Atleticot ellenben most lenyomjak..varjuk meg a kovi fordulot a hatalmas tet nyomja am a vallakat mind az Atleticoet mind a barcaet..Malaga nyugodtan focizhat mint Elchenek meg kellenek a pontok a barcanak meg az Atleticonak megjobban..eleg egy pici botlas X es megint keveredes kavarodas.
Nekem az az érzésem, hogy hétvégén egyik nagy csapat sem nyer megint... Talán mi 1 góllal, de remélem nem fogunk senkit sem erőltetni! Így is lassan ott tartunk, hogy nincs játékos a keretben akinek nincs valami baja... :|
Az a baj..ha nincs Cr es egyutt vele Bale sem akkor mar megvagyunk fogva mert nem kepes egyik sem olyanra hogy olyankor kisegitse a csapatot sokat elmond hogy a hatved Ramos probalt meg mindent golt is szezett nem rajta mult Benzema hasznos jatekos ha ott van mellette Cr meg Bale is..ha nincsenek,akkor mar felorlodik..Morata nem szint Jese az lenne de serult Isco nem jatszott rosszul de eleg jol sem..nincs olyan ember a cserepadon ha nincsenek az aszok akkor kisegitene golokkal a csapatot..egyedul megegyszermondom Ramos a vedo aki hozza tud tenni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 8., csütörtök 15:45

Ramioli írta:Nem nyert meg semmit a barca..van olyan luzer brigad hogy a talcan kinalt lehetosegekkel sem tud elni..na arra sem mernek nagy penzt tenni hogy nem botlik az Elcetol kis csapatok ellen szenvednek..az Atleticot ellenben most lenyomjak..varjuk meg a kovi fordulot a hatalmas tet nyomja am a vallakat mind az Atleticoet mind a barcaet..Malaga nyugodtan focizhat mint Elchenek meg kellenek a pontok a barcanak meg az Atleticonak megjobban..eleg egy pici botlas X es megint keveredes kavarodas.
Nekem az az érzésem, hogy hétvégén egyik nagy csapat sem nyer megint... Talán mi 1 góllal, de remélem nem fogunk senkit sem erőltetni! Így is lassan ott tartunk, hogy nincs játékos a keretben akinek nincs valami baja... :|

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 15:40

Nem nyert meg semmit a barca..van olyan luzer brigad hogy a talcan kinalt lehetosegekkel sem tud elni..na arra sem mernek nagy penzt tenni hogy nem botlik az Elcetol kis csapatok ellen szenvednek..az Atleticot ellenben most lenyomjak..varjuk meg a kovi fordulot a hatalmas tet nyomja am a vallakat mind az Atleticoet mind a barcaet..Malaga nyugodtan focizhat mint Elchenek meg kellenek a pontok a barcanak meg az Atleticonak megjobban..eleg egy pici botlas X es megint keveredes kavarodas.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 15:25

többször is 1 hónap leforgása alatt.
most ne is haragudjatok, de a bírók alatt a bernabeuban rendezett klasszikusra gondolok, ahol szinte megfordult minden az akkori állapotokat tekintve.
a más csapatok alatt, pedig például a villarrealt, amilyent se előtte se azóta nem láttam. 2-0ról, otthon.. 2-3, két öngóllal segítve a barcát. ez a no comment.
+ Pessi, róla meg ne felejtkezzünk! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 8., csütörtök 13:55

durva, h ekkora esélyt kapott a barca a sorstól, a bíróktól, más csapatoktól és tőlünk.

többször is 1 hónap leforgása alatt.
most ne is haragudjatok, de a bírók alatt a bernabeuban rendezett klasszikusra gondolok, ahol szinte megfordult minden az akkori állapotokat tekintve.
a más csapatok alatt, pedig például a villarrealt, amilyent se előtte se azóta nem láttam. 2-0ról, otthon.. 2-3, két öngóllal segítve a barcát. ez a no comment.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 8., csütörtök 13:40

nem értitek mire gondolok.
azt mondjátok néhányan, hogy ha a barca bajnok lesz, akkor azt nektek köszönheti, ti adtátok a kezünkbe az esélyt.
ezzel nem értek egyet azért, mert ez a 3 csapat szinte folyamatosan egymás kezébe adta az esélyt.
mikor valladolidok, granadák ellen buktunk 3 pontokat, mi is ugyanúgy "szívességet" tettünk nektek, vagy az atmának.

de fordítsuk meg.
tegyük fel, hogy meglepetésre az atletico és a barca is kikap hétvégén a malagától és az elchétől és az utolsó meccsen megverjük az atleticot, vagy döntetlen.
így biztosan bajnokok vagytok, ha hozzátok a 6 pontot ugye.

ebben az esetben hogy gondolnátok ?
ti nyertétek a bajnokságot, vagy az atletico/barca bukta el ?
hiszen ennek a két csapatnak a saját kezében volt a sora az utolsó két fordulóra, de mind a kettő elcseszte.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 12:44

ha végig a real vezette volna a bajnokságot, és itt a végén elszórjátok a pontokat, akkor azt mondom, hogy oké, tényleg "ti adjátok a kezünkbe" meg "ti nyeretitek meg velünk".
de ez a bajnokság a mi, és az atletico kezében is legalább annyit volt, mint a tiétekben.
Annyi kiegészítéssel, hogy egy jó őszt leszámítva kis túlzással 3 hónapja (az utóbbi bő 1 hónapot meg inkább hagyjuk is) vitathatatlanul a legkevesebbet Ti tesztek a pályán ezért a címért ... :coffee:
Innen is pontosan latszik hogy a bajnoksag kis es kozep csapatai ellen egyaltalan nem teljesitettunk rosszul, sott, mi voltunk a legjobbak. Meg nincs vege, de azert kijelenthetjuk hogy ezt a bajnoksagot nem a Sevilla, Valencia vagy a Valladolid elleni meccseken veszitettuk el hanem a 4 rangadon. A Barca 7, az Atletico 4, mi 1 pontot szereztunk. Ez a nem mindegy. Tudom, osszel meg uj csapat voltunk, stb, stb. Az a 2 vereseg meg bele is fert volna. Tavasszal viszont a ket meccsen nem 1, hanem legalabb 2 vagy inkabb 3 pontot kellett volna szerezzunk.
Kb., tegnap ugyanerre próbáltam célozni én is. :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 12:10

Tudom hogy meg nincs vege es valamivel realisabb lenne a kovetkezo fordulo utan irni, viszont..

Ki ellen veszitett pontot a 3 nagy?

Atleti: Osasuna, Levante, Villarreal, Sevilla, Almeria, Espanyol,---------------------------------------------------------------------
Barca: Osasuna, Levante,----------------------------------------------Bilbao, Valencia, Valladolid, Granada, Getafe, Sociedad
Real: Osasuna, ------------,Villarreal, Sevilla,-------------------------Bilbao, Valencia, Valladolid-----------------------------------

Innen is pontosan latszik hogy a bajnoksag kis es kozep csapatai ellen egyaltalan nem teljesitettunk rosszul, sott, mi voltunk a legjobbak. Meg nincs vege, de azert kijelenthetjuk hogy ezt a bajnoksagot nem a Sevilla, Valencia vagy a Valladolid elleni meccseken veszitettuk el hanem a 4 rangadon. A Barca 7, az Atletico 4, mi 1 pontot szereztunk. Ez a nem mindegy. Tudom, osszel meg uj csapat voltunk, stb, stb. Az a 2 vereseg meg bele is fert volna. Tavasszal viszont a ket meccsen nem 1, hanem legalabb 2 vagy inkabb 3 pontot kellett volna szerezzunk.

Kicsit hasonlo erzes mint tavaly a Dortmund vagy azelott a Bayern elleni BL elodontokon, "es meg igyis meglehetett volna".

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 12:06

'shutterisland írta:ha végig a real vezette volna a bajnokságot, és itt a végén elszórjátok a pontokat, akkor azt mondom, hogy oké, tényleg "ti adjátok a kezünkbe" meg "ti nyeretitek meg velünk".
de ez a bajnokság a mi, és az atletico kezében is legalább annyit volt, mint a tiétekben.
az elején mentünk 5 ponttal előttetek, de lebuktuk, és hátrányba kerültünk, aztán a sevillai vereségetek után újra a saját kezünkbe került a sorsunk, amit granadában ismét eljátszottunk, és most újra itt a lehetőség.
úgy, hogy közben az atletico szinte végig ott volt a tűz közelében, és jelenleg is ők vannak a legjobb pozícióban.
Arrol van szo hogy oriasi szerencse kellet mert mar a barcanal is elkonyveltek,hogy gyakorlatilag nem nyertek semmit..voltunk olyan kedvesek hogy bajnok eselyest csinaltunk beloluk..de amilyen harmatos iden ez a katalan hitegagyott brigad meg siman benne van hogy ezzel sem tudnak elni majd..kaptatok ajandekba egy lehetoseget.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. május 8., csütörtök 11:51

Most olvasom a facen, erre még nem is gondoltam. :D
Mi lenne, ha a Real legyőzné a Celtát és az Espanyolt is, az Atlético kikapna a Málagától és a Barcelona legyőzné az Elchét, és már csak a Barca-Atlético meccsre várunk?
1. Real Madrid 90
2. Atlético 88
3. Barcelona 88
A győztes bajnok, döntetlennél pedig a Real Madrid.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 8., csütörtök 9:55

ha végig a real vezette volna a bajnokságot, és itt a végén elszórjátok a pontokat, akkor azt mondom, hogy oké, tényleg "ti adjátok a kezünkbe" meg "ti nyeretitek meg velünk".
de ez a bajnokság a mi, és az atletico kezében is legalább annyit volt, mint a tiétekben.
az elején mentünk 5 ponttal előttetek, de lebuktuk, és hátrányba kerültünk, aztán a sevillai vereségetek után újra a saját kezünkbe került a sorsunk, amit granadában ismét eljátszottunk, és most újra itt a lehetőség.
úgy, hogy közben az atletico szinte végig ott volt a tűz közelében, és jelenleg is ők vannak a legjobb pozícióban.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 8., csütörtök 9:19

Amúgy én már a meccs előtt is óva intettem mindenkit a túlzott optimizmustól...a kiesőjelöltek elleni meccs mindig nehéz...és ezért is illeti dicséret a Valladolidot, mert hatalmasat küzdöttek és ezzel az egy ponttal valószínűleg bent is maradtak az első osztályban. Amúgy én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a hétvégén a Celta ellen is koppanni fogunk...van egy olyan érzésem, hogy totálisan kipukkadt mentálisan és fizikálisan is a csapat...nem beszélve arról, hogy megint a fél csapat sérült, vagy formán kívül van...

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 3:57

Most erre mit lehet irni a Bayern gyalazas utan bo 1hettel?? talan annyit hogy a franc sem gondolta volna..meccset nem reszleteznem lathatta mindenki ezt a katasztrofat..nincs mit hozzafuzni..es ez meg akkor is igaz ha jopar huzoember nem jatszott..egy kieso csapatot Bcsapattal is illene verni Ancelotti meg berendezkedett bekkelesre ..ez az o veresege is volt! Hat nem is tudom elegge hullamvasut a csapat..azzal sem ertek egyet akik azt irjak innentol lehet pihenni..sztem most meg majd a 2hely megszerzeseert fognak kuzdeni mert nem mind1 2vagy 3hely nem tudom..azt tudom hogy elqrtak nem kicsit nagyon.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 3:22

Micsoda forgatókönyv... BL döntőbe jutunk, kikap hétvégén az Atletico, erre mi történik? 2 döntetlen a ligában, a hetek óta öngólokkal, tizikkel és mákkal nyerő Barca pedig előttünk van.
Ez a legszánalmasabb az egészben, alapjáraton a teljesítményük alapján kb. már 1 hónapja sehol nem kellene lenniük, ehhez képest ha nem a sporik, akkor vagy az ellenfél játékosai vagy az égiek tolják őket! :lol: :lol: :lol:
Pedig milyen fos szezonotok volt... és mégis összejöhet egy bajnoki cím.
És ez a tavalyi után már a második ilyen lenne (beszarás)! :lol: :mrgreen: :fpalm: :iszunk:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 8., csütörtök 0:10

ez után a bánat szezon után nem lepne meg, ha csak elhúzná a sors a mézesmadzagot, és amikor felcsillan a remény, és elkezdünk újra hinni a trófeában, akkor jön a pofon az elche ellen, vagy ami talán rosszabb, otthon a szezonzárón.

egyelőre nekem úgy tűnik, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen, de most pótvizsgázik a csapat.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 7., szerda 23:38

csababarca írta:szerintem már az Elche ellen bebukjuk megint,szóval nem kell izgulnotok, esélyesebb,hogy már hétvégén bajnokavatás lesz a Ligában.
Szerintem meg a fő csattanó az lesz, hogy Ti nyeritek a bajnokságot. Az mindegy, hogy megérdemelten, vagy érdemtelenül...egy bajnoki címet soha nem kell megmagyarázni. Szóval innen én már nagy tétben mernék fogadni rá, hogy a Barca behúzza...lehet, hogy a sors most fog törleszteni a Capello féle bajnoki cím után...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég