Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 5., hétfő 15:22

Realista24 írta: Nem tudom mar ki kerdezte, de a 2. es 3. hely kozott 7m euro a difi a penzdijazast illetoen.

35,6m jar minden csapatnak fixen, a tobbi szazalekos alapon megy.
Én írtam Megy a meccsbe, mikor kérdezték Asensio miért nem kezd csak az összeg nem volt meg, de több mint vàrtam.

Azért 1 milkát borítékban lehetne ebből adni a Villarrealnak :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 15:20

Nem tudom mar ki kerdezte, de a 2. es 3. hely kozott 7m euro a difi a penzdijazast illetoen.

35,6m jar minden csapatnak fixen, a tobbi szazalekos alapon megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 9:29

Realista24 írta:
Pad'em írta:



Bennem tegnap óta motoszkál, hogy nagyon visszafogott volt ez a búcsúztatas. Egy tifó is kellett volna amit pl Ibra kapott most hétvégén, gondolom idő hiányában nem lehetett. Vagy egy sorfal tényleg. Óváció is kb a stadionban Asensiónál nagyobb volt. Modriccsal is egy 2 másodperces ölelés, néztem az arcokat senkin egy mosoly a cserénél. Ennyire váratlanul ért mindenkit?

Mondjuk, ahogy Ancelotti is mondta Karim nem annyira az a rivaldafény ember, de akkor is egy ekkora legendát 14 év után illett volna valahogy komolyabban.

Ahhoz képest ami Ramosnál meg Cénél volt persze szep volt ez a dobálás, de nekem van hiányérzetem. Marcelónak tavaly volt valami, nem emlékszem?
Reggel szolt Karim, hogy akkor ugy dontott megy. Sok csapattarsa lehet csak a meccs elott az oltozoben tudta meg. Szerintem sokuk le volt fagyva.

A szurkolok meg keszultek volna valamivel, aztan jott Karim, hogy a zinternet az a zinternet...aztan puff, pofanvagott mindenkit a hivatalos bejelentes.

Meg amugy...szerintem ez boven eleg volt. Bernabeu el tudott bucsuzni, csapattarsak is, Perez kapott egy dedikalt mezt, mint masodik szamu legnagyobb rajongo, kedden bucsuztatas.
Tudom, igen az az internetes dumája tényleg bekavart. Jó lett volna valami grandiózusabb búcsú, megérdemelte volna. Nem egyhamar lesz ilyen csatárunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

DaveKO
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2022. június 22., szerda 8:39
Kedvenc játékosaid: Luka Modric, Karim Benzema

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DaveKO » 2023. június 5., hétfő 8:52

Pad'em írta:

Ahhoz képest ami Ramosnál meg Cénél volt persze szep volt ez a dobálás, de nekem van hiányérzetem. Marcelónak tavaly volt valami, nem emlékszem?
Marcelonál kicsit kínos volt az egész, mert az utolsó bajnokin játszott hazai pályán és a meccs után őt vette a kamera meg a társak is ott gyűltek körülötte, de olyan volt mintha direkt nem akarná érteni a helyzetet :D Ő maradni akart és bízott a hosszabbításban, volt is az a mondata amit felvett a kamera miközben könnyes szemekkel a kispadon ül, miszerint klublegenda és mégse maradhat.

Aztán végül csk-ként díszíthette fel a Cibelest szóval nem sült el rosszul B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 8:41

Pad'em írta:
miro. írta: Karim is kaphatott volna egy sorfalat a cserenel. Megerdemelte volna.
Bennem tegnap óta motoszkál, hogy nagyon visszafogott volt ez a búcsúztatas. Egy tifó is kellett volna amit pl Ibra kapott most hétvégén, gondolom idő hiányában nem lehetett. Vagy egy sorfal tényleg. Óváció is kb a stadionban Asensiónál nagyobb volt. Modriccsal is egy 2 másodperces ölelés, néztem az arcokat senkin egy mosoly a cserénél. Ennyire váratlanul ért mindenkit?

Mondjuk, ahogy Ancelotti is mondta Karim nem annyira az a rivaldafény ember, de akkor is egy ekkora legendát 14 év után illett volna valahogy komolyabban.

Ahhoz képest ami Ramosnál meg Cénél volt persze szep volt ez a dobálás, de nekem van hiányérzetem. Marcelónak tavaly volt valami, nem emlékszem?
Reggel szolt Karim, hogy akkor ugy dontott megy. Sok csapattarsa lehet csak a meccs elott az oltozoben tudta meg. Szerintem sokuk le volt fagyva.

A szurkolok meg keszultek volna valamivel, aztan jott Karim, hogy a zinternet az a zinternet...aztan puff, pofanvagott mindenkit a hivatalos bejelentes.

Meg amugy...szerintem ez boven eleg volt. Bernabeu el tudott bucsuzni, csapattarsak is, Perez kapott egy dedikalt mezt, mint masodik szamu legnagyobb rajongo, kedden bucsuztatas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 8:35

miro. írta: Karim is kaphatott volna egy sorfalat a cserenel. Megerdemelte volna.
Bennem tegnap óta motoszkál, hogy nagyon visszafogott volt ez a búcsúztatas. Egy tifó is kellett volna amit pl Ibra kapott most hétvégén, gondolom idő hiányában nem lehetett. Vagy egy sorfal tényleg. Óváció is kb a stadionban Asensiónál nagyobb volt. Modriccsal is egy 2 másodperces ölelés, néztem az arcokat senkin egy mosoly a cserénél. Ennyire váratlanul ért mindenkit?

Mondjuk, ahogy Ancelotti is mondta Karim nem annyira az a rivaldafény ember, de akkor is egy ekkora legendát 14 év után illett volna valahogy komolyabban.

Ahhoz képest ami Ramosnál meg Cénél volt persze szep volt ez a dobálás, de nekem van hiányérzetem. Marcelónak tavaly volt valami, nem emlékszem?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 5., hétfő 5:40

realistahuni írta:
Micsoda nap!
Mateu Lahoz is utoljára fújt első osztályú bajnokin, édesanyja, akit oly sokszor emlegettek a spanyol stadionokban és párja búcsúztatták a találkozó végén.
Összejött a mai nap azért spanyolban. :lol:
"édesanyja, akit oly sokszor emlegettek a spanyol stadionokban" :lol: :lol: - parádés megfogalmazás, végre eljött ez a nap is, többet nem kell látni a nevét sehol (remélem nem léptetik elő egyhamar/soha semmilyen pozícióba).
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 5., hétfő 4:53

Karim is kaphatott volna egy sorfalat a cserenel. Megerdemelte volna.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023


Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 5., hétfő 0:57

Komoly volt a Valladolid - Getafe

Ha nyert volna Valladolid bennmaradnak és a Getafe esik ki.... Ajánlom 2:30tól azt a lövést a 90. percben megtekinteni mennyin múlt a dolog.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 4., vasárnap 22:56

Mi basztuk el... konkrétan amiatt maradnak bent. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 4., vasárnap 22:40

Veiga azért csak vágott 2 gólt a Barcának :salute: :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. június 4., vasárnap 22:36

MarioCirolo írta:
Babinho írta: Vezet a Celta. Ha a Valladolid is nyerne és maradna az eredmény a Valencián, akkor csak kiesnének a Valenciaiak.
Én ennek szurkolok, nagyon kéne ott a tisztítótűz
Ahhoz, hogy a Valencia kiessen, ki kell kapniuk a Betis ellen, nyernie kell a Celtanak, az Almerianak es a Valledolidnak, illetve kikapnia a Cadiznak. Szoval ki kell meg szurkolni egy 1-1 Valladolid es Almeria golt es ket elche golt. A masik ket meccs maradjon igy.
Már csak egy valladolid és egy almeria gól kell, hogy a nyomorultak kotródjanak a segundába. Megérdemelnék. :D

Bár mire leírtam úgy néz ki megússzák.

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. június 4., vasárnap 22:00

Babinho írta: Vezet a Celta. Ha a Valladolid is nyerne és maradna az eredmény a Valencián, akkor csak kiesnének a Valenciaiak.
Én ennek szurkolok, nagyon kéne ott a tisztítótűz
Ahhoz, hogy a Valencia kiessen, ki kell kapniuk a Betis ellen, nyernie kell a Celtanak, az Almerianak es a Valledolidnak, illetve kikapnia a Cadiznak. Szoval ki kell meg szurkolni egy 1-1 Valladolid es Almeria golt es ket elche golt. A masik ket meccs maradjon igy.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 4., vasárnap 21:56

Gyerünk kicsi valladolid, be lehet egyet piszkálni, tuszkolni, pöckölni!! :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. június 4., vasárnap 21:45

Valladolid valahogy huzza be
Betis, celta maradjon :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 4., vasárnap 21:44

Vezet a Celta. Ha a Valladolid is nyerne és maradna az eredmény a Valencián, akkor csak kiesnének a Valenciaiak.
Én ennek szurkolok, nagyon kéne ott a tisztítótűz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. június 4., vasárnap 20:51

Micsoda nap!
Mateu Lahoz is utoljára fújt első osztályú bajnokin, édesanyja, akit oly sokszor emlegettek a spanyol stadionokban és párja búcsúztatták a találkozó végén.
Összejött a mai nap azért spanyolban. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. június 4., vasárnap 20:34

Elég gáz lett volna a 3.hely. Ha netalántán elmeszelik a katalánokat és emiatt buknánk egy bajnoki címet... az nem lenne vicces.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 4., vasárnap 20:26

Na, megvan az ezüst legalább, Villarreal intézte. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég