Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 18:39

Nem védeni akarom azt a gyökeret csak erőszakról beszélni úgy , hogy a csaj látszatát nemkeltette annak hogy ez neki nemjó nekem fura. Persze utána már a jóisten tudja kinek a gondolatait nyilatkozza le.
nem feltetlen.
A nők nem igy "mukodnek".
A legtobb ferfi se amugy.
Amikor eleted legnagyobb öröme er, megnyerted a vbt, amirol gyerekkorod ota almodtal es kemenyen dolgoztal, akkor egy ilyen megmozdulast nem varsz, sokkolodsz, nem tudod hirtelen kezelni, csak gondoljatok bele magatokat.
Nem szemelyes tapasztalat :lol: , de amikor szimplan szorakozohelyen vagy az utcán randi utan tortenik hasonlo, es a no nem akarja, ott sincs mindig meg a helyzetfelismeres, senki se var es szamit arra, hogy bele lesz hatolva a privat szferajaba. A nok nagy resze lefagy, sokkot kap, mint az őzike az ut kozepen mikor baszatsz felé kilohatvannal.

Nyilvan nem az evekkel kesobb a semmibol elobukkano hazudozo metoora gondolok, de megertem, ha adott pillanatban az elszenvedo fel nem tudja kezelni a helyzetet
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. augusztus 25., péntek 17:45

Kerlon írta:
ferni írta: Nem értem ezt hogy akarja megúszni, szájon smárolt egy játékost, vállára vett valakit, végigpuszilgatott mindenkit is, lelátón meg a tökeit fogta hogy bekaphatjátok annyira örült :mrgreen:
5ször elmondta egymás után nem mondd le :lol: :lol: :lol:

Nem értem hogy akarja megúszni vagy hogy fogja megúszni.
Az rosszabb, hogy tapsolnak neki jo paran a teremben.
ezen húztam fel én is a szemöldököm. reméltem, hogy fújjolni fognak, és páran legalább bekiabálnak, hogy fuera

szégyen az egész spanyol foci... Tebas, Rubiales, Negreira :shutup:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 25., péntek 17:39

dzsi91 írta: ez egy igazi gyökér de jó lenne ha a nők akkor reagalnanak amikor tortenik nem pedig miutan az osszes ügyvéd átmossa a fejét. Miből tartott volna félretolni amikor nyújtotta a fejét az a paraszt?
Mindenkit szétpuszilgatott, még a szertárost meg a takarítónőket is kb, fasz gondolná hogy pont őt lesmárolja :lol:
Szerintem amúgy ezek fixen dugtak korábban.
Az szép csavar lenne :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 25., péntek 17:37

dzsi91 írta: De valaki ennyire kretén, hogy lekap egy random alkalmazottat egy díjátadón? Én azthittem van köztük valami, de ha nincs miértnem pofozta le a nő a világ szeme láttára? :D ez egy igazi gyökér de jó lenne ha a nők akkor reagalnanak amikor tortenik nem pedig miutan az osszes ügyvéd átmossa a fejét. Miből tartott volna félretolni amikor nyújtotta a fejét az a paraszt? Semmi negativ reakcio nemvolt a felvételen.

Nem védeni akarom azt a gyökeret csak erőszakról beszélni úgy , hogy a csaj látszatát nemkeltette annak hogy ez neki nemjó nekem fura. Persze utána már a jóisten tudja kinek a gondolatait nyilatkozza le.
Szerintem amúgy ezek fixen dugtak korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 25., péntek 17:36

De valaki ennyire kretén, hogy lekap egy random alkalmazottat egy díjátadón? Én azthittem van köztük valami, de ha nincs miértnem pofozta le a nő a világ szeme láttára? :D ez egy igazi gyökér de jó lenne ha a nők akkor reagalnanak amikor tortenik nem pedig miutan az osszes ügyvéd átmossa a fejét. Miből tartott volna félretolni amikor nyújtotta a fejét az a paraszt? Semmi negativ reakcio nemvolt a felvételen.

Nem védeni akarom azt a gyökeret csak erőszakról beszélni úgy , hogy a csaj látszatát nemkeltette annak hogy ez neki nemjó nekem fura. Persze utána már a jóisten tudja kinek a gondolatait nyilatkozza le.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 25., péntek 17:25

Espanyol kommunikációt adott ki, amiben elítélik az egészet.

Borja Iglesias pedig nem fog addig a válogatottban játszani, amíg változás nem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 25., péntek 17:10

tcskhun írta:
MorataMartin írta: Az árulja már el nekem csak valaki, hogy ez Jennifer Hermoso mit mondott pontosan a csókról? Mert már erről is mindent olvastam.
elöször azt mondta,hogy nem igazén tetszett neki majd pár nap után azt mondta,hogy hogy ez a puszi nem igazán elegáns,majd megjottek az ügyvédek meg a többi lehuzos ember azt azonnal lett metoo kb enni
Már aznap kétféle nyilatkozata volt.

Ha meg az van, amit Rubi mondott, hogy a csaj benne volt sem szabadott volna megtennie. Olyan pozícióban van, amiben ilyet nem lehet. Ilyen egyszerű ez.

Úgyis elmeszelik, lemondott vagy sem, nagyon helyesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. augusztus 25., péntek 17:00

A Rubiales ügyhöz hozzászólva…
Meddig engedik ezt az embert még a spanyol labdarúgás közelében garázdálkodni?! Hát teljesen alkalmatlan a feladatra. Nagyon nagy részben az ő sara a spanyol futball hanyatlása. Én nem vagyok egy prűd ember, de amit ez az ember kokain - egyébként Guardiola se magától pörög mindig 100-on - hatása alatt előadott ezen a VB döntőn az elfogadhatatlan. El tudjátok képzelni egy Csányi Sándorról, hogy így viselkedjen? Megcsókolni akárkit is így nyilvánosan és klubunk gyöngyszemét - Atheneat - meg a vállára kapja, mint egy ősember?! Előtte a lelátón a farkát fogdosta a 16 éves spanyol hercegnő előtt… Ez így biztosan nem maradhat. Mellesleg tudtátok, hogy ez a balfék egy harmadvonalbeli játékos volt még nem is olyan régen?! Vicc az egész.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. augusztus 25., péntek 16:58

ferni írta: Nem értem ezt hogy akarja megúszni, szájon smárolt egy játékost, vállára vett valakit, végigpuszilgatott mindenkit is, lelátón meg a tökeit fogta hogy bekaphatjátok annyira örült :mrgreen:
5ször elmondta egymás után nem mondd le :lol: :lol: :lol:

Nem értem hogy akarja megúszni vagy hogy fogja megúszni.

Nem is értem miért tapsolta ott mindegyik veréb mintha kötelező lett volna... Ja de, kapják a zsetont tőle és így fog ott maradni :lol:
Húbazmeg, ez lassan itt a balkánon is kínos lenne, az egész spanyol foci szabadesésben van.
Love football, hate antifa.

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. augusztus 25., péntek 16:19

Halfkey írta:
tcskhun írta:

elöször azt mondta,hogy nem igazén tetszett neki majd pár nap után azt mondta,hogy hogy ez a puszi nem igazán elegáns,majd megjottek az ügyvédek meg a többi lehuzos ember azt azonnal lett metoo kb enni
Mi az hogy azonnal lett metoo? Ne vicceljünk már, szájon csókolta a ‘fõnöke’, az a normális ha nem hagyja annyiban.
akkor félre értettél mert elitélem én is,csak válaszoltam a kérdésre konkrétan,hogy miképp alakult a történet

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 25., péntek 15:58

Ide jutottunk geci, ez a tema, jo a futball :lol:

En azt hittem a csokot latva, hogy ezek ismerik egymast vagy egyutt vannak, mint pl casillas anno meg a riportercsaj.

Aztan ha nincs igy, akkor ez valoban megalazo, ilyen barmit megtehetek veled, ugyes voltal kislanyom szintu master-slave beütése van az egesznek, en is tajtekoznekna no helyeben, es kenkoves vassal pusztitanam el az utolso porszemig a rohadekot.

Amugy annyira biztonsagban erzik magukat ezek a mindenfele futballvezetok es politikusok, hogy nyilt vilag elott mernem mindenfele ilyen dolgot megtenni, legyen az vmi tett vagy botranyos nyilatkozat, jó lenne mar lassan ha jonne egy stabil generacio, akiknel betelik a pohar es a szajukba lepnek..
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 25., péntek 15:54

tcskhun írta:
MorataMartin írta: Az árulja már el nekem csak valaki, hogy ez Jennifer Hermoso mit mondott pontosan a csókról? Mert már erről is mindent olvastam.
elöször azt mondta,hogy nem igazén tetszett neki majd pár nap után azt mondta,hogy hogy ez a puszi nem igazán elegáns,majd megjottek az ügyvédek meg a többi lehuzos ember azt azonnal lett metoo kb enni
Mi az hogy azonnal lett metoo? Ne vicceljünk már, szájon csókolta a ‘fõnöke’, az a normális ha nem hagyja annyiban.

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. augusztus 25., péntek 15:49

MorataMartin írta: Az árulja már el nekem csak valaki, hogy ez Jennifer Hermoso mit mondott pontosan a csókról? Mert már erről is mindent olvastam.
elöször azt mondta,hogy nem igazén tetszett neki majd pár nap után azt mondta,hogy hogy ez a puszi nem igazán elegáns,majd megjottek az ügyvédek meg a többi lehuzos ember azt azonnal lett metoo kb enni

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 25., péntek 15:43

Az árulja már el nekem csak valaki, hogy ez Jennifer Hermoso mit mondott pontosan a csókról? Mert már erről is mindent olvastam.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 25., péntek 14:19

Mekkora faxxopo ürge ez :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 25., péntek 13:39

Nők edzője tapsolt mert az évi 170ezres fizetését most 500ezerre fogja növelni a következő négy évre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 25., péntek 12:53

ferni írta: Nem értem ezt hogy akarja megúszni, szájon smárolt egy játékost, vállára vett valakit, végigpuszilgatott mindenkit is, lelátón meg a tökeit fogta hogy bekaphatjátok annyira örült :mrgreen:
5ször elmondta egymás után nem mondd le :lol: :lol: :lol:

Nem értem hogy akarja megúszni vagy hogy fogja megúszni.
Az rosszabb, hogy tapsolnak neki jo paran a teremben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 25., péntek 12:51

Nem értem ezt hogy akarja megúszni, szájon smárolt egy játékost, vállára vett valakit, végigpuszilgatott mindenkit is, lelátón meg a tökeit fogta hogy bekaphatjátok annyira örült :mrgreen:
5ször elmondta egymás után nem mondd le :lol: :lol: :lol:

Nem értem hogy akarja megúszni vagy hogy fogja megúszni.

Nem is értem miért tapsolta ott mindegyik veréb mintha kötelező lett volna... Ja de, kapják a zsetont tőle és így fog ott maradni :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. augusztus 25., péntek 12:54-kor.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 25., péntek 12:39

Nem is él már a link, amit olvastam..

Parádé az ember. Mit szándékozik mégis tenni ellenük?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 25., péntek 12:34

Luis Rubiales: “Ms. Yolanda Díaz, Ms. Montero, Ms. Belarra, Mr. Echenique have referred (to the kiss) with the words like 'assault.’ I am going to take action against these people.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég