Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. július 6., hétfő 22:58

Na én nem azt mondtam..De ez egy igencsak gyenge Barca jelenleg, szerintem ebben szinte mindenki egyetért.
Som i Serem!
6oat

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. július 6., hétfő 22:57

DinhoL írta:
dzsi91 írta:
Viszont ezen a szinten az már nem megengedett,hogy ne vigyük végig amikor 4 meccsből 2 döntetlennel és 2 győzelemmel bajnokok leszünk.Vagy 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
Nem számolsz jól de mindegy, innen már tényleg meg van. Csak összejön egy ilyen omladozó Barca ellen. :D

Viszont a City ellen kiváncsi vagyok, sztem már kicsit túl optimisták vagytok és alábecsülitek őket..
Inkább mondanám reménykedésnek a City elleni meccset, mint optimistának. :mrgreen: Szerintem egy kinkeserves x lesz a meccs vége, vagy kikapunk 1 góllal. Elől Benzema-n kivül senki sincs, gólt lőni pedig nem könnyű egy csatárral.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 22:56

DinhoL írta:
dzsi91 írta:
Viszont ezen a szinten az már nem megengedett,hogy ne vigyük végig amikor 4 meccsből 2 döntetlennel és 2 győzelemmel bajnokok leszünk.Vagy 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
Nem számolsz jól de mindegy, innen már tényleg meg van. Csak összejön egy ilyen omladozó Barca ellen. :D

Viszont a City ellen kiváncsi vagyok, sztem már kicsit túl optimisták vagytok és alábecsülitek őket..
Jaja, megint ti bukjatok el ha úgy lesz. Tudjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 6., hétfő 22:56

A pénteki meccs leginkább Ramos hiánya miatt lehet majd nyomasztó, az utóbbi meccseken iszonyatosan nagy lelkierőt adott, hogy ott volt, szinte mindig ő volt a nyerőember. Valóban, mintha romlana kicsit a forma, koncentráció, de azért az Alaves messze nincs olyan formában, hogy ne egyértelműen a három pont legyen a cél. A Granada ellen már melegebb lehet, nekik van még esélyük az Európa ligára is. Ha ezeket esetleg behúznánk, akkor a Villarreal ellen már lendületből menne a csapat, ugyanis otthon lehetnénk bajnokok.
dzsi91 írta: Vagy 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
Nem, de nem is a matek képességeid miatt tűrünk meg itt. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. július 6., hétfő 22:51

dzsi91 írta:
Viszont ezen a szinten az már nem megengedett,hogy ne vigyük végig amikor 4 meccsből 2 döntetlennel és 2 győzelemmel bajnokok leszünk.Vagy 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
Nem számolsz jól de mindegy, innen már tényleg meg van. Csak összejön egy ilyen omladozó Barca ellen. :D

Viszont a City ellen kiváncsi vagyok, sztem már kicsit túl optimisták vagytok és alábecsülitek őket..
Som i Serem!
6oat

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. július 6., hétfő 22:50

dzsi91 írta: 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
Azzal 5 pontot dobunk el, es csak 4 az elony. Szoval az ugy nem fer bele, ha a barca behuzza az osszeset.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 6., hétfő 22:39

Babinho írta: Várnék én még ezzel a bajnoki címmel.
Ha a héten nem lesz meg a 6pont megint akkor izgulhatunk.
A barca sztem már nem fog botlani
A mi meccseinket erősebbnek érzem. És a formánk is lankad meccsről meccsre.
Ezt annyiban adom,hogy lélektanilag a legnehezebb meccsünk lesz pénteken.A barsz szerdán játszik és valószínűleg innen már hozzák a 4/4-et.Elég szívességet tettek nekünk azzal,hogy leadtak 6 pontot. Szóval pénteken Casemiro és Ramos nélkül futunk neki a dolognak 1 pontos előnnyel.

Viszont ezen a szinten az már nem megengedett,hogy ne vigyük végig amikor 4 meccsből 2 döntetlennel és 2 győzelemmel bajnokok leszünk.Vagy 1 vereség és 1 döntetlen is belefér ha jól számolok. Ezt innen nem szabad elbukni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 6., hétfő 22:09

Par evig szinte biztos vagyok benne, aztan visszakapaszkodnak termeszetesen. A penzuk es a vonzerejuk meg igy is megvan ra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 22:05

Barto ezt is látta amúgy?
https://twitter.com/RMdaniCF/status/127 ... 02784?s=09

Griezmann helyezkedese az első gólnál. Elvileg.

Azt írják hogy csaloka a kép.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. július 6., hétfő 21:41

illgner írta: Amúgy nekünk is érdekünk egy erős Barca, nem tenne jót a bajnokságnak, ha középcsapattá válnának, rontaná a liga esélyeit.
Ebbe valahogy a Juve meg a Bayern sem bukik bele. Minden évben ott van a top 5 esélyesek közt a BLben. Úgyhogy gyengüljön csak nyugodtan a Barca. Ha okosan csináljuk, akkor évekig miénk lehetne a bajnokság és a BLben is esélyesek lehetnénk. Pont, mint a Barca vagy 15 éve.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 6., hétfő 21:24

Socinál valami csúnyán félre ment a karantén alatt. Így bukják Európát...

Kupa döntő mikor lesz? Ezeket megeszi a Bilbao jelenleg.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 6., hétfő 21:24

Én alapvetően arra reagáltam, hogy majd a Bilbaoval küzdenek az EL-helyekért. Ugye ezt azért senki sem gondolja komolyan? Amúgy nekünk is érdekünk egy erős Barca, nem tenne jót a bajnokságnak, ha középcsapattá válnának, rontaná a liga esélyeit. De persze ettől én nem tartok, biztos vagyok benne, hogy utána is nagyon erős csapatuk lesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. július 6., hétfő 21:05

illgner írta:
Faust írta:

A 80%-uknak fogalma nincs, hiszen akkor meg azt sem tudtak, mi az a Barcelona. A maradek 20% (kivetel akik hivatalbol sirnak) csendben van, vagy epp a sajat hazuk tajan keresi a hibakat. Imadni fogom amikor Messi vegre lelep es ezek evekig az EL-ert fognak verekedni a Bilbaoval.
Ezt sok helyen olvastam már, de azért abba ne éljük bele magunkat, hogy Messi után nem lesz élet a Barcában. Pénz akkor is lesz dögival, igazolni akkor is tudnak jó játékosokat, és szerintem csak jót tesz nekik, ha már nem lesz Messi, mert ez a jelenlegi Barca annyira rá épül, hogy az már megkönnyíti az ellenfelek dolgát.
ha megnézed az elmúlt időszak sikereiket minden messin múlott. legtöbb gól, gólpassz altalaban. minden szezonban. flipper góljai, szabadrúgasok amikkel folyamat nyerték a meccseket és végig verték a bajnokságot. és ez egy kicsit sem túlzás. szerinted nem fogják megérezni?? jó pár évig igencsak meg. amíg előnem húznak megint vmi génkezelt, hormonos törpét

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 21:03

illgner írta:
Faust írta:

A 80%-uknak fogalma nincs, hiszen akkor meg azt sem tudtak, mi az a Barcelona. A maradek 20% (kivetel akik hivatalbol sirnak) csendben van, vagy epp a sajat hazuk tajan keresi a hibakat. Imadni fogom amikor Messi vegre lelep es ezek evekig az EL-ert fognak verekedni a Bilbaoval.
Ezt sok helyen olvastam már, de azért abba ne éljük bele magunkat, hogy Messi után nem lesz élet a Barcában. Pénz akkor is lesz dögival, igazolni akkor is tudnak jó játékosokat, és szerintem csak jót tesz nekik, ha már nem lesz Messi, mert ez a jelenlegi Barca annyira rá épül, hogy az már megkönnyíti az ellenfelek dolgát.
Megkönnyíti? Nem veszem észre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 6., hétfő 20:47

Faust írta:

A 80%-uknak fogalma nincs, hiszen akkor meg azt sem tudtak, mi az a Barcelona. A maradek 20% (kivetel akik hivatalbol sirnak) csendben van, vagy epp a sajat hazuk tajan keresi a hibakat. Imadni fogom amikor Messi vegre lelep es ezek evekig az EL-ert fognak verekedni a Bilbaoval.
Ezt sok helyen olvastam már, de azért abba ne éljük bele magunkat, hogy Messi után nem lesz élet a Barcában. Pénz akkor is lesz dögival, igazolni akkor is tudnak jó játékosokat, és szerintem csak jót tesz nekik, ha már nem lesz Messi, mert ez a jelenlegi Barca annyira rá épül, hogy az már megkönnyíti az ellenfelek dolgát.

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 6., hétfő 19:02

Simeone:

"VAR exposes everything. Before we didn't have the possibility of seeing some things that we now see. The referees are people who can be wrong as well," the Atletico Madrid boss told a news conference.

"It is fairer. If they give you more penalties, it's because you are in the opposition's area more. If they attack more, like Real Madrid, it means you are there longer.

"In the speed of the game it's difficult to see what happens, but now another referee sees it with calmness on television. People too, from their homes.

"Then there is a person who decides, which is the VAR. It can hurt you or help you, but now we are all clear on if its offside, if it's a penalty… we are all more exposed."

Kivancsisagbol megneztem whoscoreden es a real tobbet tamadott. Meglepodtem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 18:55

AS:

Without VAR, Real Madrid would STILL be 4 points ahead of Barcelona this season.

Both team have been awarded the SAME amount of points by VAR.

In the last two seasons, VAR has taken more points AGAINST Real Madrid (15) than Barça (9).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. július 6., hétfő 18:22

Várnék én még ezzel a bajnoki címmel.
Ha a héten nem lesz meg a 6pont megint akkor izgulhatunk.
A barca sztem már nem fog botlani
A mi meccseinket erősebbnek érzem. És a formánk is lankad meccsről meccsre.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 6., hétfő 17:45

Realista24 írta:
dzsi91 írta: Totál káosz van a barszánál. Tegnap az a kommunikácios faszi maszkban rohant piké után mielőtt vitték nyilatkozni. Gondolom azt magyarázta neki fél percig,hogy kussoljon amit piké meg is tett erre másnap ez a félkegyelmű elnök elkezd Varozni.

Barsza szurkolók annyira hülyék,benyelik az ilyen piké féle műsorokat meg a bírózást pedig ezzel csak a saját felelősségük alól akarnak kibújni. Évek óta ezt csinálják. Tudja piké is ,hogy ha új rendszer jön ő lesz az első akit páros lábbal basznak ki. Az elnök ugyanaz meg az összes többi.

Majd most jön most 4 könnyű meccs , megynerik és ezek benyelik hogy mindenjó csak a var nem és nekifutnak a következő szezonnak ugyanígy mint az ideinek :D mókás
Mi meg ha nyerünk esetleg akkor nem igazolunk csatárt, mert így is jók voltunk :mrgreen:
Hát és ez így is van :D Nálunk úgynézki Perez tényleg rámegy a minőségre(galaktikusoknál) és ha kell szezonokon át vár mint Hazardnal. Biztos közre játszik ebben a stadion projekt meg az is,hogy Zidanenak aztán édes mindegy,hogy mbappeval vagy viniciusszal nyer bajnokságot :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 16:38

dzsi91 írta: Totál káosz van a barszánál. Tegnap az a kommunikácios faszi maszkban rohant piké után mielőtt vitték nyilatkozni. Gondolom azt magyarázta neki fél percig,hogy kussoljon amit piké meg is tett erre másnap ez a félkegyelmű elnök elkezd Varozni.

Barsza szurkolók annyira hülyék,benyelik az ilyen piké féle műsorokat meg a bírózást pedig ezzel csak a saját felelősségük alól akarnak kibújni. Évek óta ezt csinálják. Tudja piké is ,hogy ha új rendszer jön ő lesz az első akit páros lábbal basznak ki. Az elnök ugyanaz meg az összes többi.

Majd most jön most 4 könnyű meccs , megynerik és ezek benyelik hogy mindenjó csak a var nem és nekifutnak a következő szezonnak ugyanígy mint az ideinek :D mókás
Mi meg ha nyerünk esetleg akkor nem igazolunk csatárt, mert így is jók voltunk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég