Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 7., vasárnap 18:39

Remy írta:Jajj, hogy csak összejön ennek is a mester 3-as... hihetetlen. Mennyire fel tud idegesíteni. :vivo:
Ja...hogy képzeli hogy jól focizik :-( :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 18:37

Jajj, hogy csak összejön ennek is a mester 3-as... hihetetlen. Mennyire fel tud idegesíteni. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. december 7., vasárnap 18:34

Kerlon írta:Vicc, hogy évek óta a legtöbb kis csapat úgy szopja a góljaikat, hogy Messi elindul jobbról és balra tologatja a labdát majd beteszi a jobb sarokba. Erre nem tudnak felkészülni vagy mi? :lol:
:lol: :lol: :|
Ezt most komolyan kérdezted? :ozil:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 7., vasárnap 18:13

A Marca kérdéseire az LFP szóvivője megerősítette, hogy a szervezet feljelenti a Real Madridot, amiért a Celta Vigo elleni mérkőzés alatt Messi és Katalónia ellenes rigmusokat énekeltek a szurkolók. A csapat valószínűsíthetően most csak pénzbüntetést kap, de később az ehhez hasonló cselekedetek szektorbezárással is járhatnak. Forrás: Madridom.hu
Azt hadd kérdezzem már meg, hogy ilyen még nem fordult elő a spanyol labdarúgás történetében, hogy egy szurkolótábor a rivális játékost cinkelte? Vagy már az is rasszizmusnak vagy istenkáromlásnak számít, ha Messi nevét negatív kontextusban használják? Gondolom ilyen egyszer sem fordult elő katalánéknál, hogy véletlenül Cristiano anyukáját szidták. :)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 7., vasárnap 18:12

mathers írta:Pique hogy ünnepelteti magát. :mrgreen: Na azt hiszem itt már Messi gólokon kívül nem lesz semmi. Arra meg nem vagyok kíváncsi úgy hogy elkapcsolok. :D
Én még nézem,hátha feldobják a következőnél.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 7., vasárnap 18:11

Vicc, hogy évek óta a legtöbb kis csapat úgy szopja a góljaikat, hogy Messi elindul jobbról és balra tologatja a labdát majd beteszi a jobb sarokba. Erre nem tudnak felkészülni vagy mi? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 7., vasárnap 18:10

Pique hogy ünnepelteti magát. :mrgreen: Na azt hiszem itt már Messi gólokon kívül nem lesz semmi. Arra meg nem vagyok kíváncsi úgy hogy elkapcsolok. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 18:09

0-2 helyett....

Ez a meccs is.. a Valencia elleni meccs is... az első 8 forduló... ennyi makkot :cens:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 7., vasárnap 18:08

Jaj ez a Neymar.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Lent marad mert fáj a keze,de amikor kirúgják a labdát egyből rájött hogy a járáshoz nincs szüksége a két felső végtagjához.. :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 7., vasárnap 18:06

mondtam h messi ilyenkor kontráz, ha cé ver egy hármast előtte való nap.
másik topicba írtam.
még lő kettőt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 7., vasárnap 18:06

Azt hiszem Messinek is mesterhármas lesz. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 7., vasárnap 18:06

Nekiment vallal es ugy tesz mintha a karja tort volna

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 7., vasárnap 18:04

Remy írta:
dzsi91 írta: Suarez árából meg vehettek volna egy komplett védelmet, akármilyen jó játékos Suarez(mert az),egy óriási szakmai hiba az ő leigazolása,annyival nem jobb mint Alexis,cserébe nézhetik ahogy Pique táncol amíg az ellenfél gólt lő. :lol:
Ez a ki a jobb játékos dolog teljesen felesleges. CR-t és Messit még csak-csak össze lehet hasonlítani, mert egy bajnokságban tolják, de Suarez és Sanchez esete más. Sanchez az olasz bajnokságban is jól tolta, a spanyolban is jól tolta, még akkor, ha vissza volt fogva Messiék miatt. És most az angolba is parádézik. Suarez eddig durván besül a spanyol bajnokságban. Ez van, nem tolhatja mindenki ugyanúgy XY bajnokságban.

Suarez eddig egy nulla. Pedroval előrébb lennének. Persze, most basztattam, ezért gólt fog lőni...
Csupán másfél hónap játék után, több hónapos kihagyással a háta mögött azért nem meglepetés szerintem, hogy nem a liverpooli formáját hozza, de meg merem kockáztatni, hogy itt soha nem fog úgy ficánkolni mint Angliában tette, legalábbis amíg Messi itt van, addig nagy a valószínűsége.

Na, Neymar mitől halt meg? Egy kis test test elleni ütközettől? grat

Szerk: Na eddig néztem :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanático 2014. december 7., vasárnap 18:06-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 18:00

dzsi91 írta: Suarez árából meg vehettek volna egy komplett védelmet, akármilyen jó játékos Suarez(mert az),egy óriási szakmai hiba az ő leigazolása,annyival nem jobb mint Alexis,cserébe nézhetik ahogy Pique táncol amíg az ellenfél gólt lő. :lol:
Ez a ki a jobb játékos dolog teljesen felesleges. CR-t és Messit még csak-csak össze lehet hasonlítani, mert egy bajnokságban tolják, de Suarez és Sanchez esete más. Sanchez az olasz bajnokságban is jól tolta, a spanyolban is jól tolta, még akkor is, ha vissza volt fogva Messiék miatt. És most az angolba is parádézik. Suarez eddig durván besül a spanyol bajnokságban. Ez van, nem tolhatja mindenki ugyanúgy XY bajnokságban.

Suarez eddig egy nulla. Pedroval előrébb lennének. Persze, most basztattam, ezért gólt fog lőni...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 17:55

Azért ezt Messi nagyon szépen csinálta. De függetlenül a meccs végeredményétől,eddig akárhányszor nyertek,mindig a klasszisaik oldották meg,ez nem csapat így nem lesz a szezon végén öröm sem.

Suarez árából meg vehettek volna egy komplett védelmet, akármilyen jó játékos Suarez(mert az),egy óriási szakmai hiba az ő leigazolása,annyival nem jobb mint Alexis,cserébe nézhetik ahogy Pique táncol amíg az ellenfél gólt lő. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 7., vasárnap 17:50

És persze h az Espanyol támadást már nem engedte végig :lol: Egyébként totál megérdemli a kisebbik katalán alakulat, ha kikapnak a végén. Ezt a Barcelonát szénné lehet kontrázni egy picit szervezettebb védekezéssel. Ha a csapatoknak van esze, egyértelműen ezt játsszák mind a bajnokságban, mind a BL-ben. Persze ahhoz be kéne rúgni a helyzeteket, de ezt így, ahogy az Espanyol teszi ma, nem lehet... szörnyen idegesít, amikor ez megy. Sima Barca lesz ez ma. :roll:

Azért remélem nem töri meg őket a kapott gól. Ugyanezt kell folytatni a második félidőben, jó az x is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. december 7., vasárnap 17:49

Ferencváros írta:
realistahuni írta:hogy az első félidő over 1,5 fogadásom elmenjen. :lol:
Megérte? :D

1,55-ért húztam rá a 22-ik perc környékén. De egy 0-2-ben reménykedtem. :-(
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 7., vasárnap 17:48

Csabi írta:Legkozelebb be kell rugni a ziccert... A barca ebben amugy kurva jo hogy kell utolso percben golokat loni, meg se lepodtem rajta.
De amúgy tényleg. Rendre a 40+ percben lövik a gólokat. Ez kurva szar lehet az ellenfélnek. Fejben kész KO.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 7., vasárnap 17:48

azigen.
támadást indított az espanol az 1 perces ráadáson belül, de az 1 perc már letelt közben pár másodperccel és a bíró lefújta.

én múlthéten azt tanultam, h ilyenkor megszokták várni a támadás befejezését, mert h még a ráadás percein belül indult a támadás.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 7., vasárnap 17:47

Legkozelebb be kell rugni a ziccert... A barca ebben amugy kurva jo hogy kell utolso percben golokat loni, meg se lepodtem rajta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég