Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Zsoze
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 20:52
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsoze » 2016. március 3., csütörtök 23:01

Ónó írta:
Zsoze írta:Ne vegyétek bántásnak, de nem értem miért kell állandóan azzal jönni, hogy a bírók tolnak minket mert kamu piros, szimulál, nem 11es. Oké tény nagyon sok téves ítélet van a javunkra, de a madrid oldalára nem? Nem szeretem a madridot egy kicsit sem, de megnézem a meccseit mert érdekel a legnagyobb rivális mit csinál. Hány olyan 11est kaptok ami kamu? Ronaldo úgy csinálja a kamu bukfenceket a 16oson belül, hogy az esküszöm mesteri de tényleg, amikor olyan a 11es hogy a közelébe nincs senki 1méteren belül és befújják. Vagy amikor az el classicon Ronaldo beesett a 16oson belülre és kaptatok egy kamu bűntetőt? Lehetne még sorolni bőven. Ezzel én nem a barcát akarom védeni, de azért azt hagyjuk, hogy tolják a bírók. Rengeteg érvényes gólt vesznek el les címen, nem adnak bűntetőt, szabadot stb. Persze ez nállatok is megvan. Egyszerűen egy lyukas forintot nem ér a komlett spanyol bírói társaság, de ezért nem a barcát kell köpködni vagy a real-t. Nyílván ha a bíró a csapat javára téved azt kihasználod nem? Vagy vissza kellen gurítani hogy igyan spori ne viccelődj?
Köszönjük, ettöl most jól megváltozik a véleményünk. Volt már kamu tizi nálunk is persze, de nézd vissza ellenetek és ellenünk mennyi tizit fujnak. És ez egy real forum, ha sérti a kis önérzeted, ne olvasd. Nehogy már ne írhassuk le a véleményünket, csak mert nem egyezik a tiéddel. Egyébként véded a barcát és szapulod a realt. Olvasd el amit irtal.
Ki mondta neked azt, hogy ne formálj véleményt vagy hogy ne írd le? Hol olvastál olyat hogy nem írhatod le? De ezzel a lendülettel gondolom megkérdezhem illetve elmondhatom a véleményem nem? Nem szapulom a csapatod csupán felsoroltam olyan eseteket amikor a ti javatokra tévednek a bírók. Gondolom akkor nem megy a morgás mint ilyenkor..? Megnézem neked melyik csapat mennyi 11est kap, de így látatlanba mondom neked hogy nem lesz nagy különbség

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. március 3., csütörtök 22:58

Kameni tegnapi bakijának a miértje: https://streamable.com/tfsy
Így már érthető miért kezdett el reklamálni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 3., csütörtök 22:56

Matyi írta:Remy, hogy volt az szabályos, ha még te is sárgát adnál rá? :)
A sárgát a veszélyes játékra írtam. Mert általában arra osztogatják.
Sárgára reagáltam, nem az esetre. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matyi » 2016. március 3., csütörtök 22:54

Remy, hogy volt az szabályos, ha még te is sárgát adnál rá? :)

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 3., csütörtök 22:53

Zsoze írta:Ne vegyétek bántásnak, de nem értem miért kell állandóan azzal jönni, hogy a bírók tolnak minket mert kamu piros, szimulál, nem 11es. Oké tény nagyon sok téves ítélet van a javunkra, de a madrid oldalára nem? Nem szeretem a madridot egy kicsit sem, de megnézem a meccseit mert érdekel a legnagyobb rivális mit csinál. Hány olyan 11est kaptok ami kamu? Ronaldo úgy csinálja a kamu bukfenceket a 16oson belül, hogy az esküszöm mesteri de tényleg, amikor olyan a 11es hogy a közelébe nincs senki 1méteren belül és befújják. Vagy amikor az el classicon Ronaldo beesett a 16oson belülre és kaptatok egy kamu bűntetőt? Lehetne még sorolni bőven. Ezzel én nem a barcát akarom védeni, de azért azt hagyjuk, hogy tolják a bírók. Rengeteg érvényes gólt vesznek el les címen, nem adnak bűntetőt, szabadot stb. Persze ez nállatok is megvan. Egyszerűen egy lyukas forintot nem ér a komlett spanyol bírói társaság, de ezért nem a barcát kell köpködni vagy a real-t. Nyílván ha a bíró a csapat javára téved azt kihasználod nem? Vagy vissza kellen gurítani hogy igyan spori ne viccelődj?
Köszönjük, ettöl most jól megváltozik a véleményünk. Volt már kamu tizi nálunk is persze, de nézd vissza ellenetek és ellenünk mennyi tizit fujnak. És ez egy real forum, ha sérti a kis önérzeted, ne olvasd. Nehogy már ne írhassuk le a véleményünket, csak mert nem egyezik a tiéddel. Egyébként véded a barcát és szapulod a realt. Olvasd el amit irtal.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. március 3., csütörtök 22:51

igaz én kezdtem el, de csak poénnak szántam, nem hittem volna hogy elkezdtek balhézni. :lol:

Am a Rayo csak 20 golt kapott a Barca es a Real elleni három meccsen az idényben. :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 3., csütörtök 22:51

JeseNO.1 írta:Remy vedd le a szemüveget.
Levettem, ugyanazt látom. :) Mindegy, elengedem. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Zsoze
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 20:52
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsoze » 2016. március 3., csütörtök 22:47

Ne vegyétek bántásnak, de nem értem miért kell állandóan azzal jönni, hogy a bírók tolnak minket mert kamu piros, szimulál, nem 11es. Oké tény nagyon sok téves ítélet van a javunkra, de a madrid oldalára nem? Nem szeretem a madridot egy kicsit sem, de megnézem a meccseit mert érdekel a legnagyobb rivális mit csinál. Hány olyan 11est kaptok ami kamu? Ronaldo úgy csinálja a kamu bukfenceket a 16oson belül, hogy az esküszöm mesteri de tényleg, amikor olyan a 11es hogy a közelébe nincs senki 1méteren belül és befújják. Vagy amikor az el classicon Ronaldo beesett a 16oson belülre és kaptatok egy kamu bűntetőt? Lehetne még sorolni bőven. Ezzel én nem a barcát akarom védeni, de azért azt hagyjuk, hogy tolják a bírók. Rengeteg érvényes gólt vesznek el les címen, nem adnak bűntetőt, szabadot stb. Persze ez nállatok is megvan. Egyszerűen egy lyukas forintot nem ér a komlett spanyol bírói társaság, de ezért nem a barcát kell köpködni vagy a real-t. Nyílván ha a bíró a csapat javára téved azt kihasználod nem? Vagy vissza kellen gurítani hogy igyan spori ne viccelődj?

JeseNO.1
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. február 21., vasárnap 16:53

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: JeseNO.1 » 2016. március 3., csütörtök 22:44

Remy vedd le a szemüveget. Talpalás volt, szabálytalan. Nem piros, de nagyon messze a szabályostól, ezt mondani rá hülyeség. Sima sárga. Egyébként sem befolyásolt semmit. Addig is veszélytelen volt a rayo. Amikor Kroos ugyanígy rúgták agyon a 10-2-es meccsen fondolom nem ezt mondtad rá, pedig ott súrolta a labdát a rayo-s, ja meg Kroos se birtokolta a labdát, vagy miről beszéltél.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. március 3., csütörtök 22:41

Nekem amúgy teljesen mindegy, hogy (hogyan) nyer a Barcelona, amíg a Realnak köze sincsen a bajnoksághoz. Ha most komoly versenyfutásban lennénk a katalánokkal a bajnoki címért, és csak a jogtalan (?) kiállítás után tudnák megszerezni a vezetést, akkor lehet, hogy húznám a szám, de már nem érintene annyira.

Az egész labdarúgás óriásit zuhant az elmúlt években a szememben, mind a játékosok, úgy a játékvezetés és a játékélmény színvonala. Ahogy látom, ez csak egyre rosszabb lesz, pedig 2016-ban nem lenne olyan nagy szám a videóbíró (hokiban mióta is van?) csak ugye valaki(k) nem akarják bevezetni... :roll: Sajnos például a bajnoki meccsekre szinte már egyáltalán nem tudok felpörögni, és bizony már nem mondom le miatta a programjaimat, sőt, ha a tévében van egy jó film, inkább megnézem azt. Természetesen a BL az továbbra is szent és sérthetetlen, csakúgy, mint a Barcelona / Atlético Madrid elleni bajnokik. Ettől még ugyanúgy ízig-vérig madridista vagyok és az is maradok.

A másik, hogy kinőttem abból, hogy a saját csapatom buzdítása mellett a rivális csapatot szapuljam agyba-főbe (hol jogosan, hol jogtalanul).

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. március 3., csütörtök 22:41

Ónó írta:Meccs közben, 0-2 után jött a piros. Onnan ők nem adják le a meccset. Erre irtam.
A Depor ellen leadták. Otthon. :D



Mondjuk nem látom a meccset, de ez szép, két piros, egy kihagyott tizi. És még van 4 góljuk is. :lol:
Mikor fognak már kikapni? :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 3., csütörtök 22:39

En meg erre irtam a veszelyes jatekot. 5 cm-re volt a labdatol kb Raketa, a Rayos meg nyujtott labbal csuszott majdnem terdmagassagba. Ezt 10-bol 10-szer tok jogosan lefujjak, a piros volt csak tulzas.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 3., csütörtök 22:36

palesz77 írta:En nem a pirosat vedem, en is sargat adtam volna, de en azt kerdeztem hogy az szerinted szabalyos szereles volt-e. Mert nekem nem volt egyertelmu, hogy hogy erted - mondjuk meg mindig nem. :D
Szerintem nem volt szabálytalan, le is írtam miért.

A sárgát a veszélyes játékra írtam. Mert általában arra osztogatják.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. március 3., csütörtök 22:35

Rendkívűl komolytalan meccs.. Úgy látszik, Rayo csak ilyeneket tud játszani...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 3., csütörtök 22:34

En nem a pirosat vedem, en is sargat adtam volna, de en azt kerdeztem hogy az szerinted szabalyos szereles volt-e. Mert nekem nem volt egyertelmu, hogy hogy erted - mondjuk meg mindig nem. :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. március 3., csütörtök 22:31

palesz77 írta:
Remy írta:Nem birtokolta a labdát Rakitic, és a labdát rúgta el Llorrente. Mi kell még?
Veszelyes jatek..?
Ha veszélyes játékért lapokat kéne folyton osztani, főleg pirosakat, akkor nem tudom pár barcás játékosnak mennyi meccse lenne. Gondolom elég Mascheranot említeni... :)


Szerk.
Az elvetek alapján ez is piros. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TheBull6 2016. március 3., csütörtök 22:34-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 3., csütörtök 22:31

palesz77 írta:
Remy írta:Nem birtokolta a labdát Rakitic, és a labdát rúgta el Llorrente. Mi kell még?
Veszelyes jatek..?
Erre van a sárga? :hmmm:
Ónó írta:Meccs közben, 0-2 után jött a piros. Onnan ők nem adják le a meccset. Erre irtam.
Ja, ez mindent megmagyaráz. Mondom, le is vonulhatott volna a Rayo, ha már 0-2 volt. Minek bármit is tenni. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 3., csütörtök 22:29

Remy írta:
Ónó írta: Azt azért senki ne gondolja, hogy lett volna köze a rayonak a meccshez. Nem ezen múlt.
Ja, felesleges is kiállniuk. Ha nem mennek ki, akkor csak 0-3 az ellenfélnek. Mindenki jobban járna. B-)

Meccs közben, 0-2 után jött a piros. Onnan ők nem adják le a meccset. Erre irtam.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 3., csütörtök 22:29

Remy írta:Nem birtokolta a labdát Rakitic, és a labdát rúgta el Llorrente. Mi kell még?
Veszelyes jatek..?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. március 3., csütörtök 22:28

Victor írta:Beszarok, hogy megint kihagyták :lol:
Ezek nekünk büntetések...:D
Ezeket a bírókat nem engedném többet vezetni első osztályban az biztos.
Az első piros az sárga volt maximum, ezt meg egy fél méteres les előzte meg.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég