Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 18., csütörtök 0:10

L.Miki írta:Most lehet hülyeséget kérdezek, de az utolsó fordulóknál nem úgy szokott lenni, hogy az összes meccs egy időpontban kerül lejátszásra? Az angoloknál, franciáknál és a németeknél is az összes meccs egy időpontba kerül a hétvégén. Ellenben velünk, akiknek péntektől vasárnapig felosztva vannak a meccsek. Tud erre valaki választ? ÉS elnézést ha ostobaságot kérdeztem. :kivagyhe:
Egy időpontban lesznek a meccsek. Legalábbis a Real meg a Barca meccse igen.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 18., csütörtök 0:08

Most lehet hülyeséget kérdezek, de az utolsó fordulóknál nem úgy szokott lenni, hogy az összes meccs egy időpontban kerül lejátszásra? Az angoloknál, franciáknál és a németeknél is az összes meccs egy időpontba kerül a hétvégén. Ellenben velünk, akiknek péntektől vasárnapig felosztva vannak a meccsek. Tud erre valaki választ? ÉS elnézést ha ostobaságot kérdeztem. :kivagyhe:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. május 17., szerda 19:16

Meg kell csinálni ma gyerekek!!!!! :taps: :iszunk:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 17., szerda 18:23

L.Miki írta:Ja én csak azt nem értem, hogy az elsőt visszautasították, a másodikat meg elfogadták. Mi változott meg?
Elsőre nem volt elég egyértelmű, hogy jogtalan? Vicc... de a lényeg, hogy elvették!
A szövetség a bíró pártján áll, általában mindig. A másodfokon meg olyanok vannak, akik látnak is, nem csak néznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 17., szerda 17:40

Ja én csak azt nem értem, hogy az elsőt visszautasították, a másodikat meg elfogadták. Mi változott meg?
Elsőre nem volt elég egyértelmű, hogy jogtalan? Vicc... de a lényeg, hogy elvették!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. május 17., szerda 16:57

És igen van igazság.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. május 17., szerda 16:54

BBeno írta:el sem hiszem hogy hoztak egy jó ítéletet nacho ügyben. azt mondjuk nem értem ehhez miért kell a fellebbezésig elmenni.

Most utalt Perez.









:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 17., szerda 16:46

el sem hiszem hogy hoztak egy jó ítéletet nacho ügyben. azt mondjuk nem értem ehhez miért kell a fellebbezésig elmenni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 17., szerda 14:58

Szerintem pont a clasico volt a meccs ahogy nem lehet kikapni.Az arsenal,dortmund vagy valami hasonló "lost the game,won our hearts" csapat kikaphat így.A Real Madrid nem.

Remélem belevésődött mindenki agyába és tanúlnak belőle.Nem akarok olyat ma se,hogy kockáztassuk az x-et ha úgy alakul és esetleg kikapjunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. május 17., szerda 14:56

csababarca írta:
Ramioli írta:Szerintem ez a bajnokság már eldőlt , ezt még a Barca oldalán is nagyon jól tudják , hogy nem igazán fog hibázni már a csapat..
szerintem is.
barcásként annak örülök, hogy behúztuk a klasszikust, megteremtve az esetleges lehetőséget, és azóta nem hibáztunk legalább. Így igazából nincs keserűség bennem, ha nem is nyerjük meg, mert legalább a klasszikussal együtt és azóta maxot hozott a csapat.
szarabbul érezném magam, ha megverünk titeket, majd utána megint valami kiesőjelölt ellen elbohóckodjuk.
Jó meccs volt a Klasszikus , igazi rangadó, vagyis a világ legnagyobb rangadója :) ott nem számít ki milyen formában van , az mindig 3 esélyes mert odarakják magukat a csapatok .. Messi villant most ez döntött , de ettől függetlenül tetszett a meccs mert mentek előre 10 emberrel is a győzelemért így ki lehet kapni. :) :agree:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. május 17., szerda 14:35

Ha Nacho is lehet ma akkor nyugodtabb vagyok azért, mintha Danilo lenne a jobbszélén a védelemnek

és mivel
@MadridomHU
Nacho ötödik sárga lapját eltörölték, így pályára léphet a ma esti mérkőzésen!
így :rock: :box: :zoldsalas:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. május 17., szerda 10:39

Ramioli írta:Szerintem ez a bajnokság már eldőlt , ezt még a Barca oldalán is nagyon jól tudják , hogy nem igazán fog hibázni már a csapat..
szerintem is.
barcásként annak örülök, hogy behúztuk a klasszikust, megteremtve az esetleges lehetőséget, és azóta nem hibáztunk legalább. Így igazából nincs keserűség bennem, ha nem is nyerjük meg, mert legalább a klasszikussal együtt és azóta maxot hozott a csapat.
szarabbul érezném magam, ha megverünk titeket, majd utána megint valami kiesőjelölt ellen elbohóckodjuk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. május 17., szerda 10:32

Ramioli írta:Szerintem ez a bajnokság már eldőlt, ezt még a Barca oldalán is nagyon jól tudják.
Félni nem kell, de veszítettünk már el bajnoki címet a leges-legutolsó fordulóban, úgyhogy én maradok a szerény és csendes optimizmus vonalon. Még akkor is, ha CR érzi a Celta és a Málaga ellen is.

Jók vagyunk, többé-kevésbé pihentek is. Bízom a legjobb forgatókönyvben.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 17., szerda 1:50

kemény meccs lesz. mindenképp nekünk kell megszerezni a vezetést. vamos
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. május 17., szerda 0:37

rashidm írta:Lehet mondani, hogy ez nem egy Bayern, Atletico, de pont ez talán a baj. Hogy nem az. Bár remélem odateszik magukat és szétalázzák a Celta-t, a Malaga-t elég lenne egy 1-0-val is megverni.

De ezt az undorító Celta-t a földbe kell döngölni. Hogy évekkel később is sírva gondoljanak a meccsre. Hogy meccsek óta telibeszarják az egészet, de most kell megmutatniuk... :lol: :vivo: Akkor mutassuk meg nekik mi is, hogy holnap a péló rosszabbik oldalán lesznek!
Szerintem ez a bajnokság már eldőlt , ezt még a Barca oldalán is nagyon jól tudják , hogy nem igazán fog hibázni már a csapat.. ezt a lehetőséget tuti nem engedi ki a kezéből 99 százalék, nagyon éles lesz a Real , a kis csapatok meg nem igazán .. becsületből biztos odarakják magukat .. de nem hiszem , hogy olyan motiváltak lesznek mint mi , bárkit elkaphatnak hazai pályán , mert nehéz terep.. de ez most azért más lesz.. itt ténylegesen a bajnoki cím sorsa múlik rajta.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. május 16., kedd 22:50

két olyan csapathoz megyünk akiknek cé érzi a kapuját. calma.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 16., kedd 22:05

Ha ez Carlo csapata lenne akkor mondanam hogy felek ettol a meccstol, mert ha a Celta megszerzi a vezetest akkor konnyen osszezavarodhatunk es nyomhat erosen a teher sulya. Viszont miota ZZ az edzo nem erzem ezt, kepesek vagyunk barmilyen helyzetbol felallni nyugodtan, kontrolalva a jatekot meg akkor is amikor sok csapat mar reg osszeomlana. Vert kell inni meccs elott es ennek meg KELL lennie, en nem feltem a csapatot. Amikor tisztaban vannak a tettel akkor sosem lazasakodnak hanem kokemenyen odateszik magukat ezek a sracok.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 16., kedd 21:57

Lehet mondani, hogy ez nem egy Bayern, Atletico, de pont ez talán a baj. Hogy nem az. Bár remélem odateszik magukat és szétalázzák a Celta-t, a Malaga-t elég lenne egy 1-0-val is megverni.

De ezt az undorító Celta-t a földbe kell döngölni. Hogy évekkel később is sírva gondoljanak a meccsre. Hogy meccsek óta telibeszarják az egészet, de most kell megmutatniuk... :lol: :vivo: Akkor mutassuk meg nekik mi is, hogy holnap a péló rosszabbik oldalán lesznek!

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 16., kedd 21:14

Én is ezen a véleményen vagyok.
Sírtok itt Nachoért (bár tényleg jogtalanul kapta a sárgát) de nem rajta kell múljon az, hogy megverjünk egy Celta Vigot. Celtaról beszélünk és mi vagyunk a Real Madrid. Kell a 3 pont, nincs mese.
Leiskoláztuk a Bayernt és az Atleticot is, nehogy már egy Celta és egy Malaga állítson meg.
Nagyon rég volt ilyen erős a csapatunk. Én nagyon optimista vagyok.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. május 16., kedd 21:00

CS0ki írta:Azért most nem egy szezonközepi bajnoki meccs van, ahol a jövő héten lévő BL jár a fejekben, meg lehet még számolgatni később, messze a szezon vége, stb...Van két meccs, nem több, ha megnyerjük őket olyan középcsapatok ellen, akiknek kb mindegy a meccsek végeredménye, akkor bajnokok vagyunk. 5 év után...8 év alatt másodszor. Két sima meccset véárnék ezek alapján, az az igazság. Volt kemény rotálás, kellően pihentek vagyunk, jó formában. Nem látom, hogy mit bénázhatnak el ezen. Simán szét kéne szedni minden szembejövőt.
+1
Nem hinném, hogy motiválni kellene bárkit is.
Sokszorosan nagyobb a tétje számunkra, mint a Vigonak. Szerintem vért fognak inni a mieink is meccs előtt

Meg lesz holnap a 3 pont.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég