Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 28., vasárnap 0:54

alexoxladjackoxi írta:Egyedüli szűrőnek kevés lenne, Coquelinnel meg talán túl deffenzívek lennének ketten. Bár ki tudja... értem, hogy mit mondasz, de most elég nagy a tumultus a középpályán, szóval ezen kár is filózni.
Arsenalt csak Chelsea miatt írtam igazából, mert ők ugrottak be rögtön, mint játszó csapat Angliából. A lényeg az volt, hogy más stílusú csapatban nem csak a rombolásban tudna jeleskedni - legalábbis szerintem..

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. június 28., vasárnap 0:30

alexoxladjackoxi írta:Játszóban én sem, de a Chelseaben simán.
Lehet egyedül vagyok vele, de én az Arsenalban inkább el tudnám képzelni, már ha fejlődni is akar. Ő lehetne a folyton megjátszható biztos pont a középpályán, a csapatrészek közötti összekötő, és a többi kreatív játékos alá dolgozó. Nem tudom van-e most ilyen játékos ott, de szerintem ebben a szerepben inkább ki tudna teljesedni az évek során, mint ebben a brusztolós rombolós csapatban levő jómunkás szerepben.

Egyedüli szűrőnek kevés lenne, Coquelinnel meg talán túl deffenzívek lennének ketten. Bár ki tudja... értem, hogy mit mondasz, de most elég nagy a tumultus a középpályán, szóval ezen kár is filózni.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 27., szombat 22:57

Idén amúgy a betisen kívül akar bárki is erősödni? Mert eddig eléggé szutyok az átigazolási időszak mindenki részéről.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 27., szombat 22:55

Hagyjatok már ezzel a Koke gyerekkel. Pontrúgó.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 27., szombat 22:54

Kerlon írta:szerintem meg faszán beépíthető lenne játszó csapatokba is, mivel nem ügyetlen és nem is hülye a focihoz... hatalmas eltékozlása lesz, ha az Atleticoban fog még ketrec harcolni pár évig
Már azt hittem lesz egy nap, amikor minden hsz-edet adom, de csak sikerült elszúrnod. :( :lol:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 27., szombat 22:54

M1Ö írta:Ja, ilyen Rakitic féle, de szerintem még Ő is kreatívabb, technikásabb Koke-nél.
Koke amúgy a Barca alapjátékába szerintem jobban illene, mint a horvát, a gyors, rövid passzos játék sokkal inkább a spanyol stílusa, Rakitic a rangadókon nagyon sok sima passzt rontott a nagyobb nyomás miatt, Kokera ez nem jellemző. A hosszú labdái mondjuk a horvátnak sokkal jobbak pl, de szerintem alapjáraton nincs nagy különbség tudásban jelenleg kettejük közt, csak a játékstílusuk kicsit más. De Kokeban legalább annyi - ha nem valamivel több - potenciál van, mint Rakétában. Mondom ezt úgy, hogy őt is nagyon bírom, és örülök, hogy nálunk tolja, mert nagyon kellett idén.
M1Ö írta:Nem tudnám elképzelni egy igazán nagy és játszó csapatba.
A válogatottban pedig sokkal jobban játszik, kreatívabb ő annál, mint amit az Atleticoban mutat. A fejlődése szempontjából baromi rossz csapatban van, mert egy játszó középpályán sokkal jobb lehetne szerintem, legalábbis azok alapján, amit láttam belőle - pedig én tényleg elég sok meccsét láttam. Nem lenne top akkor sem azért, de egy Rakitic szintet szerintem simán hozna 1-2 éven belül, lehet többet is. De amíg annyi elég tőle, hogy romboljon, és nulla támadójáték van kb előtte, addig nem fog fejlődni semmit, és megreked ezen a szinten.
alexoxladjackoxi írta:Játszóban én sem, de a Chelseaben simán.
Lehet egyedül vagyok vele, de én az Arsenalban inkább el tudnám képzelni, már ha fejlődni is akar. Ő lehetne a folyton megjátszható biztos pont a középpályán, a csapatrészek közötti összekötő, és a többi kreatív játékos alá dolgozó. Nem tudom van-e most ilyen játékos ott, de szerintem ebben a szerepben inkább ki tudna teljesedni az évek során, mint ebben a brusztolós rombolós csapatban levő jómunkás szerepben.
Kerlon írta:szerintem meg faszán beépíthető lenne játszó csapatokba is, mivel nem ügyetlen és nem is hülye a focihoz... hatalmas eltékozlása lesz, ha az Atleticoban fog még ketrec harcolni pár évig
Na akkor nem csak én látom így..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 27., szombat 22:52

szerintem meg faszán beépíthető lenne játszó csapatokba is, mivel nem ügyetlen és nem is hülye a focihoz... hatalmas eltékozlása lesz, ha az Atleticoban fog még ketrec harcolni pár évig
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 27., szombat 22:47

alexoxladjackoxi írta:Játszóban én sem, de a Chelseaben simán.
Tényleg, a Chelsea eszembe sem jutott. Mou tudná használni, az biztos.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. június 27., szombat 22:45

M1Ö írta:
palesz77 írta:Új Xavit vagy Init nem lát benne nálunk senki szerintem
Valakiktől olvastam pedig. Meg hogy szívesen látnátok a csapatotokba, mert technikás, ilyesmi. Ahogy írtad, szerintem inkább az a brusztolós játékos. Annak viszont nagyon jó, én csak Arda-val hasonlítottam össze, hogy köze nincs a török focijához.
Ja, ilyen Rakitic féle, de szerintem még Ő is kreatívabb, technikásabb Koke-nél.

Mondjuk az is igaz, hogy nem láttam minden egyes Atléti meccset, de akárhányszor láttam játszani, mindig inkább a keménységére kaptam fel a fejem és nem a passzaira, labdakezelésére.
palesz77 írta: de amúgy nem tényező komolyabb szinten.
Na ja, tökéletes helyen van az Atlético-ban. Nem tudnám elépzelni egy igazán nagy és játszó csapatba.
Játszóban én sem, de a Chelseaben simán.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 27., szombat 22:30

palesz77 írta:Új Xavit vagy Init nem lát benne nálunk senki szerintem
Valakiktől olvastam pedig. Meg hogy szívesen látnátok a csapatotokba, mert technikás, ilyesmi. Ahogy írtad, szerintem inkább az a brusztolós játékos. Annak viszont nagyon jó, én csak Arda-val hasonlítottam össze, hogy köze nincs a török focijához.
Ja, ilyen Rakitic féle, de szerintem még Ő is kreatívabb, technikásabb Koke-nél.

Mondjuk az is igaz, hogy nem láttam minden egyes Atléti meccset, de akárhányszor láttam játszani, mindig inkább a keménységére kaptam fel a fejem és nem a passzaira, labdakezelésére.
palesz77 írta: de amúgy nem tényező komolyabb szinten.
Na ja, tökéletes helyen van az Atlético-ban. Nem tudnám elépzelni egy igazán nagy és játszó csapatba.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 27., szombat 21:54

M1Ö írta: Ilyenkor jut eszembe Koke. Akiért a fél fórum el van ájulva, meg az itteni Barcasok az új Xavit, Iniestat látják benne.
Új Xavit vagy Init nem lát benne nálunk senki szerintem, sokan középszernek is tartják. Én kifejezetten kedvelem a játékstílusát - nem a favágást, hanem hogy folyton megjátszható, teszi-veszi a labdát, sokat hajt, vannak szép passzai -, de én is tisztában vagyok vele - már -, hogy nincs egy szinten a válogatott középpályások javával sem. Tipikus B vonalas irányító, de azokból a jobbik, egy Rakitic szint kb szerintem. Igazából egy top csapatban kiegészítőnek lenne jó, vagy az esetben kezdőnek, ha mellette játszik 2 labdaművész, akik nem melóznak annyira sokat, és kell egy labdabiztos gürigép melléjük, de amúgy nem tényező komolyabb szinten.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 27., szombat 20:25

jó, ez mondjuk igaz. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 27., szombat 20:22

Idén már Jackson Martinez és Kondogbia is igent mondott a Milannak. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 27., szombat 20:03

Carlos Bacca “has an agreement with Milan,” confirmed the Sevilla striker’s agent. “He said yes to their project.”

The news had emerged via Sky Sport Italia this evening and Calciomercato.com got into contact with his representative Sergio Barila.

“We have an agreement with Milan,” said the agent. “Carlos said yes to the club’s technical and economic project.”

LoL, biztos jó project lehet amiért elhagyna egy blben játszó csapatot egy bunda ligában lévő csapatért.

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 27., szombat 19:34

Kerlon írta:Rodrigo a Valencia 30 millióért vette meg végleg. :lol: 31 meccs 3 gól, 4 gólassz... :lol:
Több hetes hír.
Amúgy meg ha jól tudom Rodrigo és több Benfica játékos is a Valencia új tulajának a cégének a játékosa. Szóval csak átirányította őket Spanyolországba.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 27., szombat 19:22

Hoppá. Érdekes lenne, bár azért valamilyen szinten örülnék neki.
Majd ő is tosz két gólt amikor a leginkább nem kéne, aztán majd örülhetsz. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 27., szombat 19:04

Olaszországban az a hír járja, hogy az Atlético Madrid és a Napoli megegyezett Callejón átigazolásáról. A Real Madridban nevelkedő spanyol játékos 15 millió euróért válthat klubot. A 28 éves, kétszeres válogatott szélső 2013 nyarán szerződött Nápolyba, 111 tétmeccsen 32 gólt szerzett.
Hoppá. Érdekes lenne, bár azért valamilyen szinten örülnék neki. Kellenek a riválisok, ne nagyon gyengüljenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 27., szombat 17:33

Rodrigo a Valencia 30 millióért vette meg végleg. :lol: 31 meccs 3 gól, 4 gólassz... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 27., szombat 14:08

Norbii írta:Remélem azért Turan nem megy el. Kár lenne ha a spanyol bajnokság veszítene még egy remek játékost. bunkónak lehet az, de azért a spanyol bajnokság bunkója. Az ügynöke is sajnos megerősítette hogy távozni szeretne, érdeklődök meg ofc hogy vannak.
Több foci van a kislábujjában, mint az egész Atlético keretnek együtt véve. Ilyenkor jut eszembe Koke. Akiért a fél fórum el van ájulva, meg az itteni Barcasok az új Xavit, Iniestat látják benne. Hát... nem tudom. Semmi fineszt nem látok az emberben, nekem tipikusan "Atléti" játékos.
ziro4vr írta:Az egyetlen tag abban a csapatban, hogyha félresöpröd a három kiló tahóságot, akkor egy technikás, fasza focistát kapsz.
Kb ez a lényeg. Nem kis tahó, de egy játszó csapatban simán jó lenne. Nem mintha így nem lenne az, de értitek. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 26., péntek 22:01

Norbii írta:Remélem azért Turan nem megy el. Kár lenne ha a spanyol bajnokság veszítene még egy remek játékost. bunkónak lehet az, de azért a spanyol bajnokság bunkója. Az ügynöke is sajnos megerősítette hogy távozni szeretne, érdeklődök meg ofc hogy vannak.
Az egyetlen tag abban a csapatban, hogyha félresöpröd a három kiló tahóságot, akkor egy technikás, fasza focistát kapsz.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég