Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 11., vasárnap 22:24

hunmadridista írta:Az uccsó fordulóban szerintem sokak nagy meglepetésére nagyon simán fog nyerni a Barca...
De a mi balf@szkodásaink felett továbbra sem tudok átlépni...egyszerűen érthetetlen számomra, hogy a végén ennyire kipukkadjon a lufink...újra sikerült pofán köpniük minket...már sokadszorra az elmúlt évek folyamán...egyszerűen érthetetlen számomra, hogy nem tudnak tanulni a hibákból és továbbra is képesek félvállról venni ellenfeleket, meg végigalibizni a szezon végi legfontosabb meccseket...bízom a szebb folytatásban...
De jó lett volna tavaly, ha így pofán köpnek...

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 11., vasárnap 22:21

Az uccsó fordulóban szerintem sokak nagy meglepetésére nagyon simán fog nyerni a Barca...
De a mi balf@szkodásaink felett továbbra sem tudok átlépni...egyszerűen érthetetlen számomra, hogy a végén ennyire kipukkadjon a lufink...újra sikerült pofán köpniük minket...már sokadszorra az elmúlt évek folyamán...egyszerűen érthetetlen számomra, hogy nem tudnak tanulni a hibákból és továbbra is képesek félvállról venni ellenfeleket, meg végigalibizni a szezon végi legfontosabb meccseket...bízom a szebb folytatásban...

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. május 11., vasárnap 22:17

R.M.C.F írta:akkor szenvedtek mint a zsidók berlinben
a hónap szövege :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 11., vasárnap 21:52

KAG írta:Annyit nagyon remélek, hogy CR az utolsó meccsen legalább be tud szállni egy félidőre és rá játszunk ki minden helyzetet mint anno valamelyik szezon végén az utolsó pár meccsen...
Nagyon remélem, hogy bebiztosítja saját maga számára az aranycipőt, megérdemlené!! :salute:

Szerintem amúgy ez volt az elmúlt évek legjobb bajnoksága, amit sajnos a saját balfaszságunkból rontottuk el :vivo: (+Undiano)
Egy gól kell CR-nek, hogy egyedül legyen aranycipős, mert Messi 4-et tuti nem rúg, amúgy meg Suárezzel "feleznek".(Vagy Messivel, de 3at se fog rúgni. :D )
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 11., vasárnap 21:48

GT37 írta:
VanillaSky írta:Az Atletico-Barca első meccs mennyi lett? Lehet valamit félrenéztem, de egymás elleni fog számítani, egy esetleges Barca győzelemnél, nem?
De. 0-0-t játszottunk velük.

A mai miatt nagyon ideges vagyok, ha egy Elchét nem tudtunk megverni, akkor nem tudom, mit akarunk jövő héten az Atlético ellen... Egyelőre nem érzem, hogy meg tudjuk majd fogni a matracosokat, de ne legyen igazam.

Willynek meg jár a pacsi.

Hihetetlen ez az idei liga, oda-vissza veri a PL-t most. :salute:

GT nálatok évek óta egy kérdés van csak.....me$$i hogy van? Ha oké....akkor nyerhettek.....ha nem,akkor szenvedtek mint a zsidók berlinben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 11., vasárnap 21:38

Annyit nagyon remélek, hogy CR az utolsó meccsen legalább be tud szállni egy félidőre és rá játszunk ki minden helyzetet mint anno valamelyik szezon végén az utolsó pár meccsen...
Nagyon remélem, hogy bebiztosítja saját maga számára az aranycipőt, megérdemlené!! :salute:

Szerintem amúgy ez volt az elmúlt évek legjobb bajnoksága, amit sajnos a saját balfaszságunkból rontottuk el :vivo: (+Undiano)
ZIDANE

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. május 11., vasárnap 21:37

GT37 írta:ha egy Elchét nem tudtunk megverni, akkor nem tudom, mit akarunk jövő héten az Atlético ellen

Két irányú út..ők meg otthon nem tudták megverni a Málagát, mit akarnak ellenünk? :mrgreen:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. május 11., vasárnap 21:35

Akkor tárgytalan, viszont az Atleticonak jó az x is így. Sokakkal ellentétben nekik szurkolok, akár feldobja őket a bajnoki cím, akár nem. Tvs szerződések újratárgyalásánál jól jönne néhány olyan év, ahol nem a két gigász a bajnok.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 11., vasárnap 21:35

VanillaSky írta:Az Atletico-Barca első meccs mennyi lett? Lehet valamit félrenéztem, de egymás elleni fog számítani, egy esetleges Barca győzelemnél, nem?
De. 0-0-t játszottunk velük.

A mai miatt nagyon ideges vagyok, ha egy Elchét nem tudtunk megverni, akkor nem tudom, mit akarunk jövő héten az Atlético ellen... Egyelőre nem érzem, hogy meg tudjuk majd fogni a matracosokat, de ne legyen igazam.

Willynek meg jár a pacsi.

Hihetetlen ez az idei liga, oda-vissza veri a PL-t most. :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 11., vasárnap 21:34

Realista24 írta:
VanillaSky írta:Az Atletico-Barca első meccs mennyi lett? Lehet valamit félrenéztem, de egymás elleni fog számítani, egy esetleges Barca győzelemnél, nem?
De igen. 1-1 volt.
0-0 lett az első bajnoki.
a szuperkupa lett 1-1 aztán a visszavágón a camp nouba 0-0 mikor messi kihagyta a tizit de ígyis meglett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 11., vasárnap 21:34

Amúgy mindenki azt kívánta, hogy fogja meg a Levante meg a Malaga az Atleticot, hát bejött! B-) B-) B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 11., vasárnap 21:33

VanillaSky írta:Az Atletico-Barca első meccs mennyi lett? Lehet valamit félrenéztem, de egymás elleni fog számítani, egy esetleges Barca győzelemnél, nem?
De igen. 1-1 volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. május 11., vasárnap 21:31

Az Atletico-Barca első meccs mennyi lett? Lehet valamit félrenéztem, de egymás elleni fog számítani, egy esetleges Barca győzelemnél, nem?

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. május 11., vasárnap 21:15

Azért az is milyen, hogy az Atleticonak, ha kupát akarnak nyerni, ki-ki meccsen felül kell múlni a Realt és/vagy a Barcát . Elég durván alakult ez is. Mindent elbukhatnak végül.
Mondjuk még az is lehetőség, hogy ATMA bl, Barca liga, Real kupa. Pfeeeeej.
Azért hosszú idők óta nem volt ilyen durva és érdekfeszítő szezon. Kár ,hogy mi kiszálltunk.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 11., vasárnap 21:11

Fizikailag elfáradt a csapat, kijöttek a sérülések.
Nem mentség rá. Nem egy Chelsea, vagy Barcelona ellen játszottak. Celta, Valladolid és Valencia. Utóbbi még csak-csak, de az előbbi kettő?
Nem tudom elfogadni ezt az indokot, egyrészt mert nem mindenki sérült, másrészt profi focisták, óriási sztárgázsival, amiről mi csak álmodunk. Nem arról volt szó, hogy elment a liga, vagy mondjuk szezon közben szarunk bele, hanem pont akkor, amikor esélyünk lett volna. Mondjuk 4 meccsre kellett volna odatenni magukat, nem arról volt szó, hogy még hátra a szezon fele.
Pár meccs és címet nyerhettek volna, spanyol bajnokit és mondjuk BL-t.

Ez nem tudja őket motiválni, hogy ne szarjanak bele? Hát menjenek a bús ...ba.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 11., vasárnap 21:09

Istenem, de szép lett volna, ha a katalánok otthon az utolsó fordulóban sorfalat kellett volna álljanak az Atleticonak....

így meg bhassza meg bajnokok lesznek.....

(bár ugye itt sokan ezért szorítottak, mert a k.csög Atleti nehogy már bajnok legyen előttünk. na így a Barca lesz..)
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 11., vasárnap 21:09

Ekkora sérüléshullámot nem számítottam bele a triplázásos terveimbe...pedig a ma is jól alakulhatott volna.
Ezek csak buta kifogások. Van nekünk világlegjobbbalhátvédje Marcelonk, két 30+ millás spanyol szupertehetségünk, egy korosztályos válogatott császár csatárunk ésatöbbi. A Valenciát úgy fogadtuk, hogy csütörtökön buktak el egy olyan elődöntőt amire 20 évben egyszer van példa, a kiesőjelölt Valladolid ellen nem tudtuk megtartani, meg a félig barca perememberekből álló Celta ellen esélyünk nem volt. Ilyen játékosértékek és fizetések mellett b csapattal is hozni kéne az ilyen meccseket, mert túlzás nélkül százszor olyan anyagi helyzetünk van mint ezeknek a csapatoknak...
Kibaszott vicc ez az egész még mindig.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 11., vasárnap 21:09

Itt tényleg az a legnagyobb baj, legalábbis nekem, hogy így bukjuk a bajnokságot, ennyi eséllyel.
Mert ha a Valencia ellen már úgy lépünk pályára, hogy semmi esély, akkor megértem, hogy töketlenkednek, mert minek erőltessék magukat a semmiért. De nem, még akkor is volt esély. És ugye ugyanez volt a Valladolid ellen. Azt is elbaszták. Erre itt volt ma még egy hangyfasznyi esély, erre nem elbasszák? Minden nekünk kedvezett, MINDEN. Ezt nehéz megemészteni.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 11., vasárnap 21:08

Amúgy egy kis érdekesség:
2001-02-es idényben a Real az uccsó 3 bajnoki meccsén 1 pontot szerzett, és ugye aztán a döntőben...Campooonessss
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 11., vasárnap 21:08

PEEtör írta:
Csabi írta:na, ez a forduló a kieső helyezések miatt jól alakult, talán kiesik ez a mocskos osasuna és valladolid is. utóbbi úgy örült az ellenünk szerzett 1 pontnak mint majom a farkának, most meg tessék kiszopnak a tök utolsó betistől. szép volt. köcsögök. :salute:
Miért ők a köcsögök? Én is örülnék a helyüükben, sőt, ha a Real ellen játszanék és nyernék, akkor is.

A mi játékosaink a köcsögök, de messzemenőkig, nem ők, azért na.
hagyjál már, jó h köcsögök.
mi az h egy bajnoki címért hajtó realtól pontot rabolnak vért izzadva, meg faszom.
egy rég kieső, tökutolsó totál nulla betistől meg kikapnak rá 4 napra. az ilyen essen is ki. mindig is utáltam az ilyen szenny csapatokat. x-elnek v nyernek egy nagy ellen, 1-2 hónapig arra verik, addig meg kikapnak minden senkiktől.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég