Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2019. augusztus 24., szombat 15:45-kor befejeződött.

Atletico Madrid
23
21%
Barcelona
41
37%
Real Madrid
45
41%
Sevilla
1
1%
Valencia
1
1%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat

Szavazatok száma: 111

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 23., szombat 14:01

VanillaSky írta:
Mondjuk az zseniális hogy Mourinho egy buszozós-Antifocizós edző és ezért utálja mindenki erre jön Simeone aki gyakorlatilag Moruinho 2.0ás verziója és mindenki isteníti. Engem nem zavar de szánalmas hogy amit a média mond az szentírás a legtöbb embernek.
Még tényleg az fog kijönni, hogy védem a matracosokat, pedig nem! Viszont azért legyünk már eszünknél. Közel sem ugyanaz egy Real Madriddal 200 millió eltapsolása után buszozni meg egy Atleticoval ugyanez, de eredményesen. (meg valahogy Mouval nem igen jártunk BL döntőben sem, míg Simeone azért bevitte őket)
Nem a Realra gondoltam, hanem a CHelsea-re és az Interre mert ez az Atletico rohadtul hajaz a José féle Chelseare és Interre, de azok gusztustalan antifocizós csapatok voltak az Atletico meg egy csupaszív csapat egy csupaszív edzővel.Ez számomra nevetséges én mindig is bírtam az ilyen csapatokat nem tartom őket a foci megalázásának, de az emberek meg a média folyamatosan magát köpi arcon.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 23., szombat 13:56

dzsi91 írta:Mondjuk az zseniális hogy Mourinho egy buszozós-Antifocizós edző és ezért utálja mindenki erre jön Simeone aki gyakorlatilag Moruinho 2.0ás verziója és mindenki isteníti. Engem nem zavar de szánalmas hogy amit a média mond az szentírás a legtöbb embernek.
Mou is isten volt,amíg jöttek az eredmények.Cholo is csak addig lesz az....mert utánna ugyan azt kapja mint amit Mou,csak még jobban...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 23., szombat 13:54

Mondjuk az zseniális hogy Mourinho egy buszozós-Antifocizós edző és ezért utálja mindenki erre jön Simeone aki gyakorlatilag Moruinho 2.0ás verziója és mindenki isteníti. Engem nem zavar de szánalmas hogy amit a média mond az szentírás a legtöbb embernek.
Még tényleg az fog kijönni, hogy védem a matracosokat, pedig nem! Viszont azért legyünk már eszünknél. Közel sem ugyanaz egy Real Madriddal 200 millió eltapsolása után buszozni meg egy Atleticoval ugyanez, de eredményesen. (meg valahogy Mouval nem igen jártunk BL döntőben sem, míg Simeone azért bevitte őket)

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 23., szombat 13:18

'shutterisland írta:na, úgy néz ki, hogy ez az atma se nagyon gyengült meg, pedig bíztam benne.

courtois hiányozhat még, ha oblak nem válik be és moyá nem kapcsol god mode-ba, viszont siqueira elég korrekt kis játékos, griezmann és mandzukic pedig nem lesznek szerintem rosszabbak, mint a costa-villa/adrián duó.
főleg, hogy úgy néz ki, gyorsan betanulták az atletico felfogását az érkezők.

bíztam benne, hogy kifutott évük volt, erőn felül teljesítve és erre a szezonra azért már megmihálylik ez az egység és a küzdeni tudásuk is megcsappan.
sajna simeone sem úgy néz ki, mint akiben a tavalyinál akár csak egy szikrányival is kevesebb tűz lenne.

ez sem lesz egyszerű év spanyolországban. :shifty:
az atma kipukkant tegnap is láthattuk. :lol: én megmondtam, hogy ezek még erősebbek is lehettek, mert a kiégett Villa helyett jött Griezmann meg Mandzukic és Costa között nincs túl nagy különbség. Arról nem is beszélve, hogy erősödött a padjuk is...

Amúgy én ránk nyomtam a szavazáson, de kb. olyanra számítok, mint tavaly, de jobban jövünk ki a végén. Azt kétlem, hogy még egyszer megismételnénk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 23., szombat 13:12

Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 23., szombat 13:10

Simeone. Egy vicc. Elismerem, mint edzőt, de mint ember... Legalja.
Ahogy játssza az agyát a kamerák előtt, nevetséges. Egy igazi bunkó. A segédedzőjüket meg már inkább meg sem említem. Tegnap egyébként kommentátoron szakadtam, amikor mondta hogy "ahogy elnézem Burgos a nyáron sem fogta magát fogyókúrára" vagy valami ilyesmit. :lol:
Undorító taktika, alattomos, favágó játékosok, bunkó edző és stáb. Röviden tömören az Atletico. Persze a szurkolóknak nyilván jobb ez, mint a szimpatikus vesztes szerep, szóval valahol megértem. Ettől függetlenül hányingerem van tőlük.

A bajnokságot szerintem idén behúzzuk, nekünk van a legmélyebb keretünk, meg amúgyis éppen ideje lenne már megnyernünk. A szezonrajtot viszont ahogy néztem nagyon kemény lesz, nem kéne már az elején hátrányba kerülni.
courtois. hakimi ramos varane reguilón. casemiro valverde kroos. hazard benzema ödegaard.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 23., szombat 13:04

én magáról az emberről beszélek. a gesztukulálásairól, a keménykedéseiről. nagy dolog volt, h 5 percig tapsolta folyamatosan a bírót. marha büszke lehetett magára.

persze, ízlések és pofonok.
de számomra egy bohóc amit a kamerának művel.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 23., szombat 13:01

és ezt az embert istenítik? jobban gyilkolja a focit, mint akárki. és nem, nem a keserűség beszél belőlem, felőlem nyerhetnek 25 bajnokságot meg 189 szuperkupát, attól a csávó nem változik.
Közel sem istenítem és nem is kedvelem különösebben (mondjuk nagyobb gondom sincs vele). Viszont a felhajtás ami körülveszi az jogos. Össze van rakva az a csapat, függetlenül attól, hogy rúg-csíp-harap-köp (megy a meccsben is írtam, hogy "jó" ránézni a keretükre). Fanatizálva vannak és az újakat is hamar összerántotta, a másik tény meg, hogy lóvéjuk azért van, de közel sem annyi, mint a két nagynak. Szóval nem elismerni, nem lehet. Szeretni meg nem kell! (Mourinhot ki szereti? Nála is volt csontzenész a Real)

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 23., szombat 13:01

Toti írta:nem tudom mennyire volt róla szó a tegnapi meccs óta, de ez a simeone.. hányinger egy ember.
egyáltalán, h lehet ez az ember szimpatikus bárki számára? egy futballt kedvelő és szerető ember számára? aztmondtam, h pepnél nem játssza jobban senki magát.. hát a katalán kutyafasza ehhez az argentínhoz képest. én ilyen unszimpatikus, bicskanyitogató és ökölbeszorult kezet kiváltó embert tv képernyőn nem sokat láttam még.

és ezt az embert istenítik? jobban gyilkolja a focit, mint akárki. és nem, nem a keserűség beszél belőlem, felőlem nyerhetnek 25 bajnokságot meg 189 szuperkupát, attól a csávó nem változik.

ha van arrogáns ember..
Sikeres...és a mai világban sajnos csak ez számít.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 23., szombat 12:52

nem tudom mennyire volt róla szó a tegnapi meccs óta, de ez a simeone.. hányinger egy ember.
egyáltalán, h lehet ez az ember szimpatikus bárki számára? egy futballt kedvelő és szerető ember számára? aztmondtam, h pepnél nem játssza jobban senki magát.. hát a katalán kutyafasza ehhez az argentínhoz képest. én ilyen unszimpatikus, bicskanyitogató és ökölbeszorult kezet kiváltó embert tv képernyőn nem sokat láttam még.

ha van arrogáns ember..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 23., szombat 1:35

'shutterisland írta:na, úgy néz ki, hogy ez az atma se nagyon gyengült meg, pedig bíztam benne.

courtois hiányozhat még, ha oblak nem válik be és moyá nem kapcsol god mode-ba, viszont siqueira elég korrekt kis játékos, griezmann és mandzukic pedig nem lesznek szerintem rosszabbak, mint a costa-villa/adrián duó.

bíztam benne, hogy kifutott évük volt, erőn felül teljesítve és erre a szezonra azért már megmihálylik ez az egység és a küzdeni tudásuk is megcsappan.
sajna simeone sem úgy néz ki, mint akiben a tavalyinál akár csak egy szikrányival is kevesebb tűz lenne.

Azért itt egy elbukott bl döntőért is küzdöttek hazai pályán volt a visszavágó mi se vagyunk még kész stb. én várnék még velük, de jó lenne megint egy hármas versenyfutás az csak jót tesz a csapatoknak a bl-ben.Harmadik forduló meg Real-Atleti majd ott elkenjük őket, de ha nem akkor is 1000 évig mutogathatjuk döglégy zolinak a 4-1et :mrgreen:

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 23., szombat 1:30

na, úgy néz ki, hogy ez az atma se nagyon gyengült meg, pedig bíztam benne.

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 18., hétfő 17:28

atma 0, más 1 :lol:
kire gondolt az illető? :D
Kép

h3x0r
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 18., hétfő 17:25

Aki arra szavazott, hogy "Más", kifejthetne egy kicsit bovebben :Đ

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 18., hétfő 17:21

simeonétól is megy a parasztvakítás, meg álszenteskedés.. de rühellem az ilyet.
mondjuk ebben a legnagyobb az pep. úgy ember nem játszotta még a kamerának, sajtónak, médiának magát, mint ő.

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 18., hétfő 17:20

Én a Barcelonára nyomtam, mert olyan kicsi szavazatuk volt. :mrgreen:

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 18., hétfő 17:19

Nálam minden más eredmény csalódás lenne. Felturbóztuk a keretet, minőségi és hosszú kispad, nem igazán lehet kifogásokat keresni. Persze nem mindig a "legjobb" nyeri, de ettől függetlenül tartom a véleményem. Az idei ziccert (Barca/ATMA újraépítés) ki kell használni.

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 18., hétfő 17:15

Hogy ki nyeri azt a Jóisten tudja de a legjobb ezek közül a Real Madrid
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

attareal
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 18., hétfő 15:09

Idén a bajnokságot kötelező megnyerni, hiszen az tavaly elmaradt...ezért is szavaztam a Realra.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 18., hétfő 15:04

A Real Madridra nyomtam...fogalmam sincs miért... :hmmm:

. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

Vissza: “Labdarúgás”