Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 24., vasárnap 15:53

petiamadridista írta: Ki mit vár a ma esti meccstől ???
Győzelmet, mit várnánk? :D

Cudar meccs lesz mint mindig, de Belli eldönti ezt is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. szeptember 24., vasárnap 15:46

Ki mit vár a ma esti meccstől ???

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 24., vasárnap 15:40

Ez egy kicsit sarkított komment lesz egy érdekes szempontból megvilágítva.


Onnantól kezdve, hogy újra összejött az asszonnyal és már gyerek is lett (Emiatt is szűnt meg kb az egész ügy), nincs nagyon miről beszélni már.

Legtöbb embernél egy párkapcsolatban az számít mit lát otthon. Innen pár opció szokott lenni, vagy ugyanarra vágyik, mert jó volt otthon vagy teljesen az ellentetjére, mert olyan szar volt neki meg létezik a legrosszabb opció, mikor kibaszott szar volt és nincs ereje változtatni és ugyanolyan lesz ő is, mint amibe felnőtt.


Nem egy lányt láttam már, hogy hiába bánnak velük így meg még meg is csapkodják őket néha, egyszerűen erre van szükségük, erre vágynak és visszamennek folyamatosan ezekhez. Sőt még ők provokálják ezt ki és tényleg olyanokkal tudnak provokálni, hogy nem csodálod, hogy akinek nincs olyan önuralma megcsapkodja őket. És nekik ez kell ez a geci ijesztő. :shutup:

Most ha nekik ez a jó meg ilyen párkapcsolati dinamikában akarnak élni, mert erre van szükségük ez már az ő dolguk és senkinek semmi köze hozzá.

Persze ezt nem kell összemosni azokkal az esetekkel, mikor tényleg hazamegy a fater azt gyerekestül összever mindenkit is, de erre nincs más magyarázat baszki hogy kibukik az egész dolog mert a csaj mindent feltett twittere, Greenwoodot kitette a MU, megy a rendőrségi ügy, erre geci újra összejönnek, egyszerűen nekik ez kell :shutup:

Itt egyedül a gyerek az akit félteni kell, mert kétlem hogy fog bármi is változni hosszú távon. Illetve normalizálni se kell ezt a dolgot mielőtt félreértené valaki, de emiatt hogy így alakult az eset után a magánéletük kétlem, hogy hosszútávon itt nagy tüntetések lesznek ellene.

Persze az lenne a legjobb ha pályára nem lépne az ilyen többet és látnák az emberek, hogy igazi következményei vannak az ilyen tetteknek, de ez nem így megy sajna. Partey ellen is mennek folyamat a rendőrségi ügyek, nem is egy nőtől azt vígan focizgat.

Elbaszott egy világ ez na.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 24., vasárnap 15:14

ikelemen5 írta: Hogy hogy nem adja a spiler2 a socieadad meccset?
en ott arra leszek kivancsi, hogy fogadjak majd greenwood palyara lepeset.

amikor bemutatkozott mult heten, akkor otthon jatszottak, getafenal orulnek neki, de a tobbi csapat drukkereire idegenben kivancsi leszek.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. szeptember 24., vasárnap 14:44

Hogy hogy nem adja a spiler2 a socieadad meccset?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 24., vasárnap 14:26

https://streamin.me/v/e3817a94

kubo ma is gól
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 24., vasárnap 11:12

Pad'em írta: Este eddigi legnagyobb nézőszám előtt megy a madridi derbi a Wanda bővítése miatt, 70ezren lesznek.

AS szerint Kroos kezd, és ő lesz a vkp. Kroos, Fede, Cama, Bellingham. Elől Rodrygo + Joselu.
ANDS írta:

1 -2 hónapja én is így gondoltam, csak sajnos sok meccsen ajándékoz egy gólt az ellenfélnek a csapat.
Még több, mint 30 forduló hátra van, nyerni kell a meccseket, és akkor nyerhető a bajnokság.
6 meccsen kaptunk eddig 3 gólt. Az sztem nem rossz. Főleg, hogy az ellenfeleknek nincs is olyan sok helyzete, nem ők hagynak ki mindent, egyedül a Socitól kaphattunk volna többet ha nincs Kepa, de amúgy sokkal stabilabbak vagyunk mint tavaly pl. Remélem marad is ez a tendencia.
Ennyi előnye van ennek a 4 középpályás játéknak, hogy stabilabb tőle az egész csapat (Carva játékának is biztos ez tett nagyon jót (meg a placebo diéta :kalapos: :kalapos: )), mert a védelem előtti soron túl még Belli is melózik rendesen.

A Kroos-Fede-Cama hármas meg egyszerűen a legjobb/legerősebb varia, nem nagyon van ennél jobb felállás.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 24., vasárnap 10:46

Este eddigi legnagyobb nézőszám előtt megy a madridi derbi a Wanda bővítése miatt, 70ezren lesznek.

AS szerint Kroos kezd, és ő lesz a vkp. Kroos, Fede, Cama, Bellingham. Elől Rodrygo + Joselu.
ANDS írta:
Pad'em írta: …..nekünk meg stabilabb lesz a védelmünk a kp-nk miatt….
1 -2 hónapja én is így gondoltam, csak sajnos sok meccsen ajándékoz egy gólt az ellenfélnek a csapat.
Még több, mint 30 forduló hátra van, nyerni kell a meccseket, és akkor nyerhető a bajnokság.
6 meccsen kaptunk eddig 3 gólt. Az sztem nem rossz. Főleg, hogy az ellenfeleknek nincs is olyan sok helyzete, nem ők hagynak ki mindent, egyedül a Socitól kaphattunk volna többet ha nincs Kepa, de amúgy sokkal stabilabbak vagyunk mint tavaly pl. Remélem marad is ez a tendencia.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 24., vasárnap 8:00

Tjacks írta: Mondjuk pont az idei kiírásban nem hoznám fel hogy makker gólokat szereznek
Nem a makker gólok a lényeg, szép gólokat lőttek. Hanem, hogy egy szót se szólhattak volna, ha a félidőre 3mal visz a Celta. Ráadásul még a 2. felesben is volt 2 ziccerük. Nem azt mondom, hogy feltétlen 5/5-öt el kellett volna tegyenek, de ez már tendencia, hogy a Barca ellen mindent is kihagynak a kicsik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. szeptember 24., vasárnap 7:34

Mondjuk pont az idei kiírásban nem hoznám fel hogy makker gólokat szereznek vagy sem, 6 meccs alatt nem egyszer szereztünk ugyan ilyeneket.

A BL meccset is belevonva.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 24., vasárnap 2:33

Sierra írta: Hát ez így idén se lesz meg. :lol: :lol: :lol:
Pár év aztán egalizálnak bajnoki címek tekintetében. :ike:
Annyi ilyet olvastam már itt, hogy már nem tudom eldönteni ki írja komolyan meg ki trollkodik :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 24., vasárnap 0:53

ferni írta: Barca meccs összefoglaló, kár volt megnézni csak jobban feltosztam magam....
https://www.youtube.com/watch?v=c_MZuggoJXA

81. perc, indítás pillanata, nézzétek meg hol a kapus illetve Lewa.

Most nézzétek meg honnan rúgta Lewa a gólt és a kapus miért nem tudott odáig kiérni.... :lol:

Ez 10+ méter akárhogy számolom... Botrány bakker.

3-2nál már meg se említem a helyzetet ahol a gyerek 11ről mellérúgja. :lol:
Komédia.

Nem értem kajak, hogy miért hagynak ki mindent ellenük meg megye 3as színvonalra kapcsol át a Celta kapus.
Pontosan erre gondoltam, majd jött 6db retardált dávnvótoló kommentálás nélkül..

Számomra pontosan ez az ami bosszantó és egyben egy doloh amit meg kellene érteni. Komolyan nem értem, hogy a francba csinálják évekig, hogy ”úgy pattan” mi meg rúgdossuk a Betnabeuban a kapifákat, Józsi kihagyja a kihagyhatatlant, miközben látszik rajta, hogy eltenné..

Szóval ezt tényleg nem értem. Semmit nem cserélnék el a Barcával. Imádom az elnökünket, imádom a filozófiánkat, imádom a Real úgy, ahogy van..de hogy a qva anyjukba pattan úgy nekik, még akkor is, amikor nem megy jól a szekér?


Nyilván nekik a bajnokság a legfontosabb, Franco, meg a világ összes sérelme, de a lassan kezd bosszantani, hogy hozzák a ligát akloris ha nem jobbak.

2023-2024 a Realélesz a bajnokság! :lilasalas: :sziv:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 24., vasárnap 0:48

Jim írta:
Pad'em írta: Arribas dupla Valencia ellen. Már 4 gólos, mondjuk kb mind kipattanó 2 méterről :D
nem hiába mondtam, hogy a padon elférne, főleg ilyen támadó felhozatal mellett...
Elférne, és játszana 150 percet a szezonban. Előrébb lenne vele?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 23., szombat 23:26

Pad'em írta: Arribas dupla Valencia ellen. Már 4 gólos, mondjuk kb mind kipattanó 2 méterről :D
nem hiába mondtam, hogy a padon elférne, főleg ilyen támadó felhozatal mellett...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 23., szombat 23:13

Hát ez így idén se lesz meg. :lol: :lol: :lol:
Pár év aztán egalizálnak bajnoki címek tekintetében. :ike:

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 23., szombat 23:04

Barca meccs összefoglaló, kár volt megnézni csak jobban feltosztam magam....
https://www.youtube.com/watch?v=c_MZuggoJXA

81. perc, indítás pillanata, nézzétek meg hol a kapus illetve Lewa.

Most nézzétek meg honnan rúgta Lewa a gólt és a kapus miért nem tudott odáig kiérni.... :lol:

Ez 10+ méter akárhogy számolom... Botrány bakker.

3-2nál már meg se említem a helyzetet ahol a gyerek 11ről mellérúgja. :lol:
Komédia.

Nem értem kajak, hogy miért hagynak ki mindent ellenük meg megye 3as színvonalra kapcsol át a Celta kapus.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 23., szombat 22:59

petiamadridista írta: Mondjuk az akkor Perezék szégyene, h nem igazoltak komoly támadót, míg a Barca még csődközel is töltötte a keretét.
Ráadásul második ilyen nyár :lol: :lol: elképesztő azért, hogy állapotuk ellenére bevásároltak 2 nyáron is.

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 23., szombat 22:57

Pad'em írta: Arribas dupla Valencia ellen. Már 4 gólos, mondjuk kb mind kipattanó 2 méterről :D
Jokor kell jo helyen lenni, ez is egy adottsag! :D Imadom Belit, de neki is akad par ilyen es mennyire orulunk a pontoknak, amit hoz nekunk. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 23., szombat 22:48

Arribas dupla Valencia ellen. Már 4 gólos, mondjuk kb mind kipattanó 2 méterről :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 23., szombat 22:47

filatáska írta:
dzsi91 írta: Az mindegy minden meccs 110 perces mostmar meg gondolom itt sem 2 perc volt a ráadás félidőben.
Én értem, megváltozik így a meccsek struktúrája.








:mrgreen:
De itt most tényleg. :mrgreen: Pl 0-0nál a 80ik percben talál egy gólt ellenünk a granada ami ugye már a végjáték és akkor még mindig van majdnem 20 percünk fordítani. Nembeszélve arról, hogy a játékosok teste meg agya is rávan állva a 90 percre. Kíváncsi lennék, hogy ezzel foglalkoznak-e a csapatoknál. Ha 20 évig 90+5-10 percre van idomítva az agyad meg a tested aztán egyszercsak 90+20 perceken át kell koncentrálni és akkor nembeszélve arról, hogy ezek a plusz terhelések szezon végén már durván fájni fognak a szerintem legtöbb játékosnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég