Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 7., hétfő 18:34

Sandro írta:Nem tüzet akartam szítani meg ilyenek. Elismerek sok mindent, a realt is, jo csapat. De ha már olyan ellenszenvvel irtok a barcáról, akkor gondoltam betèrek. Èn elismerem cr-t, mert zseniális. Isco játèka is tetszik. Vannak szerethető játèkosaitok. Volt szerethető edzőtök, Ancellotti (az egyik legjobb edző). De az is durva, hogy 10 szeres bl győztesnek mondjátok magatoknak, miközben a nevenincs elödkupát is ideveszitek. Akkor ennyi erővel a benfica egy óriási csapat.
Hajrá a bronzèrt!! Egy kèt meccsre mèg össze lehet kapni titeket, meglehet a bl is. Remèlem cr rug vagy 100 gólt idèn, ès emellè csapatszinten nem nyer semmit.
Jól mondod, a Benficának nagyon szép történelme van, ahogy például a Portónak is. Tudod 15-20 év múlva a mostani katalán sikerszéria is "csak" történelem lesz. Egy csapat sincs a csúcson örökké. Még ha a korlátold elméd azt is hiszi.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 7., hétfő 18:33

Sandro írta: Volt szerethető edzőtök, Ancellotti (az egyik legjobb edző). De az is durva, hogy 10 szeres bl győztesnek mondjátok magatoknak, miközben a nevenincs elödkupát is ideveszitek.
Főleg, hogy a nevét se jól írtad le, másik dolog, hogy a BEK-et azért ne tituláljuk már Club vb szintű hokikupának.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 7., hétfő 18:30

Sandro írta:Ja, ahogy fogalmaztál, nem vagyok regisztrálva a "sötèt oldalon".
Nem is hiszem, hogy sokáig lennél. Ilyen stílussal, egy közösség sem fogad be. Tudod ha neked van egy szép versenylovad, örülj neki, lásd be, hogy sikeres légy boldog. Ha a rivális ló beteg, belülről őrli fel egy betegség, mögötted áll jelenleg, nem az a normális ha te azzal a lóval vagy elfoglalva és gyűlölöd, mert tudod, hogy sikeresebb volt. De ilyenkor mosolygok és örülök, mert tudom, hogy a sikeresebb korszak is erről szól egyeseknek, csak sajnálom, hogy nem tudod kiélvezni, mert csak ennyire futja, hogy szapulod a Realt. De eljön még a mi időnk hidd el, és akkor nem lesz ekkora az arc.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2016. március 7., hétfő 18:29

Sandro írta:Nem tüzet akartam szítani meg ilyenek. Elismerek sok mindent, a realt is, jo csapat. De ha már olyan ellenszenvvel irtok a barcáról, akkor gondoltam betèrek. Èn elismerem cr-t, mert zseniális. Isco játèka is tetszik. Vannak szerethető játèkosaitok. Volt szerethető edzőtök, Ancellotti (az egyik legjobb edző). De az is durva, hogy 10 szeres bl győztesnek mondjátok magatoknak, miközben a nevenincs elödkupát is ideveszitek. Akkor ennyi erővel a benfica egy óriási csapat.
Hajrá a bronzèrt!! Egy kèt meccsre mèg össze lehet kapni titeket, meglehet a bl is. Remèlem cr rug vagy 100 gólt idèn, ès emellè csapatszinten nem nyer semmit.

térj már akkor vissza oda, ahonnan ide tértél vagymi a faszom. szerinted ki kíváncsi a hányásodra?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 7., hétfő 18:20

Ezt hívják hencegésnek.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Sandro
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 7., hétfő 16:52

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sandro » 2016. március 7., hétfő 18:14

Ja, ahogy fogalmaztál, nem vagyok regisztrálva a "sötèt oldalon".

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. március 7., hétfő 18:12

Szerintem nem vagyunk szűk látókörűek. Mind tudjuk mi a baj a csapattal, és mind tudjuk,hogy jelen pillanatban Madrid második csapata vagyunk, bár hozzáteszem egy két meccses párharcban idén is mi jutnánk tovább. Szerintem azt is minden madridista elismeri(ezen a fórumon),hogy sokkal jobb csapat a Barca.
De hát idejössz ezzel a stílussal,hogy az MSN hány és hány gólt rúgott, miközben nálunk a BBC összesen 13(?) meccsre állt össze a szezonban..

Sandro
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 7., hétfő 16:52

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sandro » 2016. március 7., hétfő 18:09

Nem tüzet akartam szítani meg ilyenek. Elismerek sok mindent, a realt is, jo csapat. De ha már olyan ellenszenvvel irtok a barcáról, akkor gondoltam betèrek. Èn elismerem cr-t, mert zseniális. Isco játèka is tetszik. Vannak szerethető játèkosaitok. Volt szerethető edzőtök, Ancellotti (az egyik legjobb edző). De az is durva, hogy 10 szeres bl győztesnek mondjátok magatoknak, miközben a nevenincs elödkupát is ideveszitek. Akkor ennyi erővel a benfica egy óriási csapat.
Hajrá a bronzèrt!! Egy kèt meccsre mèg össze lehet kapni titeket, meglehet a bl is. Remèlem cr rug vagy 100 gólt idèn, ès emellè csapatszinten nem nyer semmit.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. március 7., hétfő 17:56

Sandro írta:Nèzem itt amiket írtok, ès sok mindennel kapcsolatban azt mondom, hogy borzaztoan szűk látókörüek vagytok. N azèrt nincs bajnoki cîmetek ( vagyis nem lesz) mert speciel4 volt a padotokon. Zidannal csak nőtt a különbsèg. Szerintem szomorú hogy már a matracosok Madrid elsö számú csapata.
Eddig crnek az volt a baja, hogy jesèèk nem jók, most hirtelen azok lettek? Egy nagyarányú győzelem és nincsenek problémàk?? Most egy hónap megint csend lesz, ezzel a "sikerrel". Ja ès mielőtt mondanátok, hogy elvakult barcelonai vagyok, ez így igaz, de elismerem az eredmènyeket is, lást atma. Az a csapat hihetetlen amit erőn felül teljesítenek.
Ja ès visszatèrve a barca meccsre. Volt eibar nyomás, de behúzták. Szerencse is volt nekik, de kinek nincs. Cr első golja sztem potya volt, ha a kapus nem áll kint, akkor ezt ki kellett volna fejelnie. A szabad az szèp volt, tipikus ezerből egy. Ha nincs az első fèlidőben lelkes kovacsics, vazquez, casemiro, akkor úszik ez a meccsetek is. Ja az MSN most jár 100 gólnál!!!!
Erre amúgy mi szükség van? :hmmm:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 7., hétfő 17:52

Sandro írta:Nèzem itt amiket írtok, ès sok mindennel kapcsolatban azt mondom, hogy borzaztoan szűk látókörüek vagytok. N azèrt nincs bajnoki cîmetek ( vagyis nem lesz) mert speciel4 volt a padotokon. Zidannal csak nőtt a különbsèg. Szerintem szomorú hogy már a matracosok Madrid elsö számú csapata.
Eddig crnek az volt a baja, hogy jesèèk nem jók, most hirtelen azok lettek? Egy nagyarányú győzelem és nincsenek problémàk?? Most egy hónap megint csend lesz, ezzel a "sikerrel". Ja ès mielőtt mondanátok, hogy elvakult barcelonai vagyok, ez így igaz, de elismerem az eredmènyeket is, lást atma. Az a csapat hihetetlen amit erőn felül teljesítenek.
Ja ès visszatèrve a barca meccsre. Volt eibar nyomás, de behúzták. Szerencse is volt nekik, de kinek nincs. Cr első golja sztem potya volt, ha a kapus nem áll kint, akkor ezt ki kellett volna fejelnie. A szabad az szèp volt, tipikus ezerből egy. Ha nincs az első fèlidőben lelkes kovacsics, vazquez, casemiro, akkor úszik ez a meccsetek is. Ja az MSN most jár 100 gólnál!!!!

Jezus ereje... Látod ez a baj, a 10 éves szellemi szinten lévő kamasz barca szurkolokkal. Azt hiszed, hogy az elmúlt pár év sikerei örökké tartanak majd? Majd ha lesz 20-30 év rálátásod a focira és akkor is barca szurkoló leszel, amikor visszakerül a kis csapatod a helyére, akkor majd nevetünk mi is azon, hogy reménykedsz. Szűklátokörű kis ember vagy Te is, de szerintem neked nem itt van bajod, nem a Reallal vagy a barca sikereivel, hanem a saját életeddel. Gratulálunk az MSN nek, szépek ügyesek, további jó gyűlölködést a másik oldalon, szerencsére bebizonyítottad újfent, hogy az a sötét oldal. szintén szerencsére nálunk fórumozik az értelmes része onnan, őket néha szívesebben olvassa az ember, mint néhány madridista társunkat,ezt belátjuk, őket megtűrjük, sőt befogadjuk, de Te kedves barátom, nem kell h itt szítsd a tüzet, örülhetsz van elég bajunk, de ez nem fog örökké tartani...

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2016. március 7., hétfő 17:27

Sandro írta:Nèzem itt amiket írtok, ès sok mindennel kapcsolatban azt mondom, hogy borzaztoan szűk látókörüek vagytok. N azèrt nincs bajnoki cîmetek ( vagyis nem lesz) mert speciel4 volt a padotokon. Zidannal csak nőtt a különbsèg. Szerintem szomorú hogy már a matracosok Madrid elsö számú csapata.
Eddig crnek az volt a baja, hogy jesèèk nem jók, most hirtelen azok lettek? Egy nagyarányú győzelem és nincsenek problémàk?? Most egy hónap megint csend lesz, ezzel a "sikerrel". Ja ès mielőtt mondanátok, hogy elvakult barcelonai vagyok, ez így igaz, de elismerem az eredmènyeket is, lást atma. Az a csapat hihetetlen amit erőn felül teljesítenek.
Ja ès visszatèrve a barca meccsre. Volt eibar nyomás, de behúzták. Szerencse is volt nekik, de kinek nincs. Cr első golja sztem potya volt, ha a kapus nem áll kint, akkor ezt ki kellett volna fejelnie. A szabad az szèp volt, tipikus ezerből egy. Ha nincs az első fèlidőben lelkes kovacsics, vazquez, casemiro, akkor úszik ez a meccsetek is. Ja az MSN most jár 100 gólnál!!!!
Az írásod alapján éppen te vagy szűk látokörű.
A végéhez annyit, hogy ki nem ..ja le.
Szerintem ilyen provokatív írás után nincs helyed ezen fórumon, de majd a főnökök elintézik ezt.
Előre is hasta la vista buta barcás barátom!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 7., hétfő 17:24

Ez jó. :mrgreen: Ez tetszett, köszi. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Sandro
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. március 7., hétfő 16:52

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sandro » 2016. március 7., hétfő 17:19

Nèzem itt amiket írtok, ès sok mindennel kapcsolatban azt mondom, hogy borzaztoan szűk látókörüek vagytok. N azèrt nincs bajnoki cîmetek ( vagyis nem lesz) mert speciel4 volt a padotokon. Zidannal csak nőtt a különbsèg. Szerintem szomorú hogy már a matracosok Madrid elsö számú csapata.
Eddig crnek az volt a baja, hogy jesèèk nem jók, most hirtelen azok lettek? Egy nagyarányú győzelem és nincsenek problémàk?? Most egy hónap megint csend lesz, ezzel a "sikerrel". Ja ès mielőtt mondanátok, hogy elvakult barcelonai vagyok, ez így igaz, de elismerem az eredmènyeket is, lást atma. Az a csapat hihetetlen amit erőn felül teljesítenek.
Ja ès visszatèrve a barca meccsre. Volt eibar nyomás, de behúzták. Szerencse is volt nekik, de kinek nincs. Cr első golja sztem potya volt, ha a kapus nem áll kint, akkor ezt ki kellett volna fejelnie. A szabad az szèp volt, tipikus ezerből egy. Ha nincs az első fèlidőben lelkes kovacsics, vazquez, casemiro, akkor úszik ez a meccsetek is. Ja az MSN most jár 100 gólnál!!!!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. március 7., hétfő 1:46

Egy kis érdekesség:
Lassan március közepét írunk, lement a bajnokságból 28 forduló, de a Sevilla az egyetlen csapat,amelyik még nem nyert idegenben (!!!!!) mérkőzést (0 gy, 9 d, 5 v), csak otthon, ott ragyogó a mérlegük: 14 mérkőzésből 12 győzelem, 0 döntetlen, 2 vereség.

Tippeljetek, hol játszanak legközelebb idegenben! :D :mrgreen: Hát persze hogy a Bernabéuban. :lol: :lol: :lol:

Na de elpicsázzuk őket, nyugalom :shifty:
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 6., vasárnap 21:06

GRIEZMANN!!! :mrgreen: Khm, mármint Cheryshev :lol: Minket kiejtett a kupából, a Valencia meg húzott egy faszát vele. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 6., vasárnap 19:33

Bilbao szurkerek ETA zászloval járnak meccsre :lol:
Nem gyenge :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

JeseNO.1
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. február 21., vasárnap 16:53

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: JeseNO.1 » 2016. március 6., vasárnap 17:37

Toti írta:ez már a 100. büntető volt amit kaptak idén? :lol: :lol: :lol:
ilyen a világon nincs komolyan mondom.
Ez is jogos volt. Általában az a csapat, aki szórakozik a 16oson belül több 11-est kap, mint aki ívelget. Törvényszerű.
Messi meg minek adja át. Még ilyen langyosan is beéri őket, ami Suarezekre nézve gáz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 6., vasárnap 17:33

Tudjátok, nem ezen múlt. :lol: meccs/11-es arány azért lassan jönni fog. :lol:

Amúgy lassan nem beadásokra kéne játszanunk, hanem arra, hogy rárúgjuk a labdát az ellenfél kezére a 16-oson belül. Tuti siker, CR meg lőheti a góljait. :mrgreen: :shifty: B-) :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. március 6., vasárnap 17:33

BBeno írta:a messi már nem akarja hogy suárez legyen a gólkirály? csak mert nem adta át a tizit.
Minek adja át, ha úgy is kihagyja. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 6., vasárnap 17:31

ez már a 100. büntető volt amit kaptak idén? :lol: :lol: :lol:
ilyen a világon nincs komolyan mondom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég