Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 25., szombat 23:48

Látom José megint belenyúlt a tutiba, Filipe Luist tavaly megvette az Atmától, most vissza is adta nekik egy nagyobb bukóval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 22., szerda 12:08

palesz77 írta:
alexoxladjackoxi írta:Valaki írna nekem egy pár szót Sergi Samperről?! Annyit tudok róla, hogy 20 éves és szűrő. Mennyire ígéretes, mit érdemes róla tudni?
Ő az első játékos, aki fullra végigjárta a Barca akadémiát, nem türelmetlen, szóval ne álmodozz róla, hogy Wenger elviszi, még ha a Daily Mail azt is írja.. :D Max kölcsönbe menne, de oda se szívesen, maradni akar.

Amúgy nézd meg ezt és ezt, többet megtudsz belőlük. Rohadt tehetséges gyerek, maradjunk annyiban.
Kösz az infót!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 22., szerda 11:51

alexoxladjackoxi írta:Valaki írna nekem egy pár szót Sergi Samperről?! Annyit tudok róla, hogy 20 éves és szűrő. Mennyire ígéretes, mit érdemes róla tudni?
Ő az első játékos, aki fullra végigjárta a Barca akadémiát, nem türelmetlen, szóval ne álmodozz róla, hogy Wenger elviszi, még ha a Daily Mail azt is írja.. :D Max kölcsönbe menne, de oda se szívesen, maradni akar.

Amúgy nézd meg ezt és ezt, többet megtudsz belőlük. Rohadt tehetséges gyerek, maradjunk annyiban.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 22., szerda 11:42

Most ez komoly? :D szerintem oldalt tevesztettel. Talan az eurobarcan kene barcelona jatekosrol kerdezni nem gondolod?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 22., szerda 11:40

Valaki írna nekem egy pár szót Sergi Samperről?! Annyit tudok róla, hogy 20 éves és szűrő. Mennyire ígéretes, mit érdemes róla tudni?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 21., kedd 11:38

:lol: :lol:

Az Atletico meg szerintem remekül építkezik. Ha minden második igazolások beválik, akkor már nagyon jól jártak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. július 21., kedd 11:28

http://www.insidespanishfootball.com/15 ... t-in-2012/
:lol: :lol: :|

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 20., hétfő 15:02

rojiblanco írta:
morientes írta:Na mindegy,a lényeg hogy nem viszi túlzásba a csapat a kreatív támadójátékot :D
Az biztos, tavaly voltak olyan meccsek, amik rendesen fájdalommal töltöttek el :D A keret viszont eddig jól alakul, Carrasco, Vietto és Correa sem ügyetlenek, ma meg elvileg érkezik Savic, aki szintén nem az a falábú védő.
Majd meglátjuk.Ugye ismerve Cholo edzői filozófiáját,az nem biztos hogy elég,ha valaki kreatívabb labdarúgó,mert a taktika sokat elvehet ebből a kreativitásból,ha mondjuk xy be van szorítva egy 3X5-ös négyzetbe és abból csak minden szökőévbe mozdulhat ki :D
Ismerjük ezt Mounál is,képes csinálni egy enfield mesterlövész puskából pillanatok alatt egy AK47-est :D
Na hát Cholo is hasonló kaliber.Ha meg nem tetszik,nem játszol :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 20., hétfő 14:41

rojiblanco írta:Az biztos, tavaly voltak olyan meccsek, amik rendesen fájdalommal töltöttek el :D A keret viszont eddig jól alakul, Carrasco, Vietto és Correa sem ügyetlenek, ma meg elvileg érkezik Savic, aki szintén nem az a falábú védő.
Engem Koke fog érdekelni rohadtul, ha jól olvastam, végre kicsit hátrébb fog játszani, és idén nem egy Mandzukic lesz előtte, hanem normálisan mozgó csatárok, minden adott ahhoz, hogy kicsit fejlődjön mint irányító.. Costát is elég jól ki tudta szolgálni, ha van passzsáv, azt általában meglátja azért, úgyhogy bízom abban, hogy idén fejlődik és szintet lép kicsit. Lövöldözni egészen szeret - nem is lő rosszul -, mezőnymunkája hatalmas, kis passzos játékot érzi, pontrúgásokban egyik legjobb, már "csak" 'open playben' - gőzöm sincs hogy mondják magyarul, szabad játék? :hmmm: - kéne komolyabb szerepet vállalnia a csapat támadójátékából.. Nem biztos, hogy ez menni fog neki, de remélem igen, komálom a srácot.

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. július 20., hétfő 13:19

morientes írta:Na mindegy,a lényeg hogy nem viszi túlzásba a csapat a kreatív támadójátékot :D
Az biztos, tavaly voltak olyan meccsek, amik rendesen fájdalommal töltöttek el :D A keret viszont eddig jól alakul, Carrasco, Vietto és Correa sem ügyetlenek, ma meg elvileg érkezik Savic, aki szintén nem az a falábú védő.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. július 20., hétfő 11:29

Az Atletico leigazolta Stefan Savicot a Fiorentinától,Mario Suárez meg távozott tőlük.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 18., szombat 14:57

rojiblanco írta:
morientes írta:Az lehet,de fő célkitűzés mindig a valahogy húzzuk be,meg azidegenben jó aziksz.Aztán,persze ha megtörik az ellen két pontrúgás után,akkor előfordulhat a kiütés.
Persze Cholo a 7. gól után,az infarktus szélén,integet hogy álljanak vissza ,a 89. percben :mrgreen: :lol:
A sok pontrúgás gól inkább tavaly volt jellemző. Amikor meglett a bajnokság, akkor ugyanannyi gól volt pontrúgásból, mint a Realnak, a Bilbaónak pedig egyel több. Mondjuk a 7-0-nál pont egy szögletgól volt az első :mrgreen: Csak pontrúgásokkal nem lehet bajnokságot nyerni, tavaly viszont nulla volt a támadójáték, ezt elismerem.
Na mindegy,a lényeg hogy nem viszi túlzásba a csapat a kreatív támadójátékot :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. július 18., szombat 8:07

morientes írta:Az lehet,de fő célkitűzés mindig a valahogy húzzuk be,meg azidegenben jó aziksz.Aztán,persze ha megtörik az ellen két pontrúgás után,akkor előfordulhat a kiütés.
Persze Cholo a 7. gól után,az infarktus szélén,integet hogy álljanak vissza ,a 89. percben :mrgreen: :lol:
A sok pontrúgás gól inkább tavaly volt jellemző. Amikor meglett a bajnokság, akkor ugyanannyi gól volt pontrúgásból, mint a Realnak, a Bilbaónak pedig egyel több. Mondjuk a 7-0-nál pont egy szögletgól volt az első :mrgreen: Csak pontrúgásokkal nem lehet bajnokságot nyerni, tavaly viszont nulla volt a támadójáték, ezt elismerem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 17., péntek 20:32

, volt ott 7-0, 5-0 és 4-0 is.
Az lehet,de fő célkitűzés mindig a valahogy húzzuk be,meg azidegenben jó aziksz.Aztán,persze ha megtörik az ellen két pontrúgás után,akkor előfordulhat a kiütés.
Persze Cholo a 7. gól után,az infarktus szélén,integet hogy álljanak vissza ,a 89. percben :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 20:11

palesz77 írta:Atletico Madrid előszezonjának programját nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni? Voltam a hivatalos oldalon, fb oldalukon, lehet én voltam a nyomi, de nem találtam.. Úgyhogy ha valaki megszánna vele, azt megköszönném..
(Mielőtt jönnek a "miért kínzom magam?" kérdések, Koket akarom megnézni.. )
Asszem most a hétvégén lesz Debrecenben egy MMA világkupa... :lol:
Érdemben nem tudok hozzászólni, túrázni nem fognak szerintem. Legalábbis arról lenne valami hír.
Sokat segítettem, úgy érzem. :lol:
http://www.marca.com/futbol/equipos/atletico.html

Itt van, elvileg 4 barátságos meccsük lesz majd.
Na, van aki érdemben is hozzátud szólni! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lui
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:58
Kedvenc csapatod: barsza

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lui » 2015. július 17., péntek 20:08

palesz77 írta:Atletico Madrid előszezonjának programját nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni? Voltam a hivatalos oldalon, fb oldalukon, lehet én voltam a nyomi, de nem találtam.. :hmmm: Úgyhogy ha valaki megszánna vele, azt megköszönném.. :)
(Mielőtt jönnek a "miért kínzom magam?" kérdések, Koket akarom megnézni.. :D )
http://www.marca.com/futbol/equipos/atletico.html

Itt van, elvileg 4 barátságos meccsük lesz majd.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 17., péntek 19:56

Atletico Madrid előszezonjának programját nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni? Voltam a hivatalos oldalon, fb oldalukon, lehet én voltam a nyomi, de nem találtam.. :hmmm: Úgyhogy ha valaki megszánna vele, azt megköszönném.. :)
(Mielőtt jönnek a "miért kínzom magam?" kérdések, Koket akarom megnézni.. :D )

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. július 17., péntek 13:23

R.M.C.F írta:Vannak magyarországon atletico drukkerek? Miért? Hogyan? Honnan? Minek?

Mert gangszta oké,az felszedte divatból,bár a kezdő csapatot biztos nem tudja az a nevetséges barom,csak azért tolja ezt hogy ezzel tudja szidni a többi csapatot,mint a realt pl.

A másik meg,hogy miért kellene komolyan számításba venni őket? Nyertek ligát,simeone összeverekedte nekik,meg jól jött az a 38 meccsből 30x 1 gólos siker,és még az is belefért hogy a 60 góljukból 40 pontrúgásból volt.
Nehogy arra gondoljon bárki,hogy nem ismerem el őket,hanem hogy a helyükön kezelem.....ők nem esélyesek,nyerhetnek,mert benne van a foci ilyen,de itt aki sanszos az a két nagy.
Vannak, nem is kevesen! Nyilván a nagy része azóta, mióta sikeres a csapat, de például van egy jó pár éve működő Peña is. Ganxstát nem tudom divatból csinálja-e, de fekszik neki a szerep az biztos :D Szerintem simán csak lázadó szellemű, ahogyan a csapat is, ezért tud vele azonosulni. A végével egyetértek, nem véletlenül nyilatkozza mindenki, Simeonétól kezdve Kokéig, hogy az elsődleges ellenfél a Valencia és a Sevilla, a cél pedig a harmadik hely. Viszont idén változhat a játék, a keretben jelenleg hat támadó van, valamint a hírek szerint Koke egy sorral hátrébb kerül, úgyhogy a defenzív taktika esélyes, hogy csak a legritkább esetben lesz elővéve. A 30 egygólos siker pedig eléggé túlzás, volt ott 7-0, 5-0 és 4-0 is.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 16., csütörtök 23:09

'shutterisland írta:A kérdésem az lenne hogy mely csapatoknak drukkolsz külföldön és itthon?Ja és mikor lesz új klipped?

Boca Juniors és az összes argentin csapat, Európában Atletico Madrid, és Lazio. Akkor lesz új klipem, amikor új lemezem, azaz karácsony körül.
Azért az sem rossz. :D Tehát egyszerre szurkol a Bocának, a River Plate-nek és teszem azt az Independiente-nek. :lol:
Mintha egyszerre szurkolna a Realnak, Barcának, Atléticonak ugye.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 23:01

'shutterisland írta:
Mert gangszta oké,az felszedte divatból,bár a kezdő csapatot biztos nem tudja az a nevetséges barom,csak azért tolja ezt hogy ezzel tudja szidni a többi csapatot,mint a realt pl.
2005-ös interjúból részlet :
A kérdésem az lenne hogy mely csapatoknak drukkolsz külföldön és itthon?Ja és mikor lesz új klipped?

Boca Juniors és az összes argentin csapat, Európában Atletico Madrid, és Lazio. Akkor lesz új klipem, amikor új lemezem, azaz karácsony körül.

Egy dolgot elfelejtesz.....ganszta lassan 100 éves,ezt nyomja 100 éve....és divatból. Nem azt írtam hogy most lett az amikor fejeltek pár gólt szögletből....tudom hogy már régóta nyomja,de hidd el,lövése sincsen a kezdőkről,ez puszta imidzs....egy lófax az az ember.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 206 regisztrált és 0 vendég