Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 16., csütörtök 23:09

'shutterisland írta:A kérdésem az lenne hogy mely csapatoknak drukkolsz külföldön és itthon?Ja és mikor lesz új klipped?

Boca Juniors és az összes argentin csapat, Európában Atletico Madrid, és Lazio. Akkor lesz új klipem, amikor új lemezem, azaz karácsony körül.
Azért az sem rossz. :D Tehát egyszerre szurkol a Bocának, a River Plate-nek és teszem azt az Independiente-nek. :lol:
Mintha egyszerre szurkolna a Realnak, Barcának, Atléticonak ugye.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 23:01

'shutterisland írta:
Mert gangszta oké,az felszedte divatból,bár a kezdő csapatot biztos nem tudja az a nevetséges barom,csak azért tolja ezt hogy ezzel tudja szidni a többi csapatot,mint a realt pl.
2005-ös interjúból részlet :
A kérdésem az lenne hogy mely csapatoknak drukkolsz külföldön és itthon?Ja és mikor lesz új klipped?

Boca Juniors és az összes argentin csapat, Európában Atletico Madrid, és Lazio. Akkor lesz új klipem, amikor új lemezem, azaz karácsony körül.

Egy dolgot elfelejtesz.....ganszta lassan 100 éves,ezt nyomja 100 éve....és divatból. Nem azt írtam hogy most lett az amikor fejeltek pár gólt szögletből....tudom hogy már régóta nyomja,de hidd el,lövése sincsen a kezdőkről,ez puszta imidzs....egy lófax az az ember.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. július 16., csütörtök 22:57

Mert gangszta oké,az felszedte divatból,bár a kezdő csapatot biztos nem tudja az a nevetséges barom,csak azért tolja ezt hogy ezzel tudja szidni a többi csapatot,mint a realt pl.
2005-ös interjúból részlet :
A kérdésem az lenne hogy mely csapatoknak drukkolsz külföldön és itthon?Ja és mikor lesz új klipped?

Boca Juniors és az összes argentin csapat, Európában Atletico Madrid, és Lazio. Akkor lesz új klipem, amikor új lemezem, azaz karácsony körül.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 22:16

Vannak magyarországon atletico drukkerek? Miért? Hogyan? Honnan? Minek?

Mert gangszta oké,az felszedte divatból,bár a kezdő csapatot biztos nem tudja az a nevetséges barom,csak azért tolja ezt hogy ezzel tudja szidni a többi csapatot,mint a realt pl.

A másik meg,hogy miért kellene komolyan számításba venni őket? Nyertek ligát,simeone összeverekedte nekik,meg jól jött az a 38 meccsből 30x 1 gólos siker,és még az is belefért hogy a 60 góljukból 40 pontrúgásból volt.
Nehogy arra gondoljon bárki,hogy nem ismerem el őket,hanem hogy a helyükön kezelem.....ők nem esélyesek,nyerhetnek,mert benne van a foci ilyen,de itt aki sanszos az a két nagy.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. július 16., csütörtök 10:44

wZoLee7 írta:Mi ez az AtMa-s hülyeség? Oké, írjon cikkeket, blog bejegyzéseket vagy bármit...csak tanuljon meg előtte rendesen fogalmazni.
Mondjuk ez az oldal még Atleti szurkoló szemmel is vicc, lerí a srácról, hogy maximum 2011-től Matracos. Aki szerint meg Agüero legenda, de kihagyja Kikót, Simeonét, Caminerót, azt elolvasni sem érdemes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 16., csütörtök 9:57

wZoLee7 írta:Mi ez az AtMa-s hülyeség? Oké, írjon cikkeket, blog bejegyzéseket vagy bármit...csak tanuljon meg előtte rendesen fogalmazni.
Nem nagy gond, írjon amit akar, csak a facnak kell ide belinkelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 16., csütörtök 9:55

Mi ez az AtMa-s hülyeség? Oké, írjon cikkeket, blog bejegyzéseket vagy bármit...csak tanuljon meg előtte rendesen fogalmazni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 16., csütörtök 9:42

Realista24 írta:
am a Valenciába érkezett kölcsön Danilo Barbosa, valaki tud e róla valamit?
M€nd€$ embere.
Amúgy a gyerek elég stabilnak tűnt az U20-as VB-n, de gondolom olyan opciót kapott a kölcsönbe, hogy jövőre a Valenciáról megint legombolnak vagy 15 milliót.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 16., csütörtök 9:42

LaMartin írta:Na ezalatt a cikk alatt elolvastam a kommenteket, ezek se rosszak:D
a legnagyobb amelyik elkezdni sorolni a legendákat.. sergio aguero, forlan, fernando torres.. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. július 16., csütörtök 9:25

Na ezalatt a cikk alatt elolvastam a kommenteket, ezek se rosszak:D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 16., csütörtök 6:55

Atletico Madrid Magyarország írta:Most nem azért de mindenki arról beszél mennyire gyenge a Real és hogy milyen könnyű lesz a Barcának megnyerni a ligát, minket pedig számításba se akarnak venni. De ami tény hogy tavaly is 3.-ak lettünk azthiszem 78 pontot szereztünk ami nem kevés ha azt nézzük hogy nyáron kivásároltak egy Diego Costát mondjuk. Szerintem azért nem gyenge egy Griezmann-Vietto-Martinez csatártrió, padon pedig Torres, Correa illetve Jiménez figyel, középpályán pedig Koke-Carrasco duo segít be, a széleken pedig Juanfran illetve nincs kétségem hogy vagy Siqueirával vagy valaki mással erősítünk be.
Ha azt nézzük hogy Griezmannt nem bírta kivásárolni a Chelsea 65milka plusz Salah játékjogával sem tudták megszerezni, a Bayern pedig nem tudta kifizetni a kivásárlási árát, Vietto 20 millió volt ahogy Carrasco is. Ha jól teljesítenek ők is 35-40 milliós játékosok lehetnek. Koke pedig olyan nekünk mintha saját gyerekübk lenne akit sem a Barca sem a Chelsea nem tudott sehogy elvinni mert a szíve itt tartja. Gyakorlatilag erősebb a keretünk mint a Realé :D Miről beszélünk?
/Dani/
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 15., szerda 22:24

Gondolom ő még csak most írta alá a Copa miatt a papírokat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 15., szerda 22:16

OFICIAL | El Atlético ficha a Jackson Martínez por 36,75 millones
Azt hittem már hivatalos, de ezek szerint csak most lett az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 15., szerda 17:06

jaaaa oké, elnézést hát ezért. Megszokás, igazából hobbi/tanulás miatt többet írok angolul mint magyarul aztán néha így jön ki a lépés.
viszont más is használ angol szavakat a mondatában észrevételem szerint, ilyen a sry, btw, etc. semennyivel se különb annál hogy a mondat végére odaszúrok egy angol szót, de jó tényleg kussolok már.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 15., szerda 17:03

csak szoltam, ha esetleg nem akarnal a sorsara jutni...es most nem arra gondolok, hogy kivagnak orokre, hanem hogy utalja mindenki.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 15., szerda 17:01

Norbii írta:nem értem miért kéne? Leírtam pár hírt a spanyol ligáról ahogy eddig is tettem néha napján ha van érdekes, erre én vagyok istentudja ki. Persze lehet hogy a megfogalmazás picit rossz volt, de mégse annyira hogy belelehessen kötni.

Ne keverd a mondatokban a HUN meg az ENG nyelvet ( :mrgreen: ) , mert néha zavaró tud lenni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 15., szerda 17:00

nem értem miért kéne? Leírtam pár hírt a spanyol ligáról ahogy eddig is tettem néha napján ha van érdekes, erre én vagyok istentudja ki. Persze lehet hogy a megfogalmazás picit rossz volt, de mégse annyira hogy belelehessen kötni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 15., szerda 16:55

Norbii írta:szerintem megszállt, hiszen már a sorozatos topicban is megkaptam már hogy én = rejzon.
Coincidence? I think not.
Akkor itt a time a változtatásra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 15., szerda 16:52

szerintem megszállt, hiszen már a sorozatos topicban is megkaptam már hogy én = rejzon.
Coincidence? I think not.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 15., szerda 16:50

Norbii írta:Mervó Bence pedig a Deportivo La Coruna játékosa lehet soon.^^
sikerult megidezned rejzon szellemet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég