Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki legyen a következő?

A szavazás 2019. december 15., vasárnap 12:15-kor befejeződött.

Bayern München
3
5%
Juventus
9
15%
Liverpool
6
10%
Leipzig
18
31%
Manchester City
8
14%
Mindegy
15
25%

Szavazatok száma: 59

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. március 13., szerda 22:28

Most mondjuk szerintem kompenzáltak egy kicsit, mert ezt a támaszkodást le lehetett volna fújni
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera Bujia, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 13., szerda 22:28

Pisti.
Az ott James Milner.
Ajándék 1.75 oddsz volt a 2.5 overre.
Realista24 írta: RMC Sport: UEFA have acknowledged they had some issues with VAR during the Suarez penalty revision.

:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Elsötétült? :mrgreen:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 13., szerda 22:19

RMC Sport: UEFA have acknowledged they had some issues with VAR during the Suarez penalty revision.

:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 13., szerda 22:15

Klubfutballban azért olyan meghatározó varos ítéletre nem emlékszem pozitív irányba.
hát akkor nem nézel elég focit mást nem tudok erre mondani :mrgreen:
olasz kupában is meghatározó döntés született már var után. szerencsére mérhető minden döntéshozatal és annak jogossága és egyértelmű javulást mutatnak a számok. én már túl sok meccset nézek de egy percig nem bánom a vart. sőt.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 22:11

Faust írta:
Steve írta:

Faust óriási az avatarod! :kalapos: :agree:
Remélem cserélem nyár elején. :mrgreen:
Kicsit offolunk..néha belefér. :kalapos:

De pont ma néztem végig először Toni Kroos instáját, majd Béláét. Hát brutális a különbség így egymás után. Ez sokat elmond az intelligenciáról, a kialakult helyzetről.

Az egyik egy rendes normális családapa, a másik meg egy..

Az egoizmus is átjön teljesen a képeken. Kinek mi az értékrendje az életben, azok szerint posztol.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 13., szerda 22:10

pheco írta: Spiler is el mehet a faszba. Szoba sem kerul, hogy kamu volt a tizi :lol:
hát mondjuk ezen meg sem lepődöm :lol:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 13., szerda 22:09

BBeno írta:
Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.
rengetegszer láttuk az ellenkezőjét és hogy jól használták. itt szankcionálni kéne a csalásokat meg a vakokat és kész. ennyi lenne. de valamiért nem megy.
A vb-vel óvatosan.Az volt a főproba simán szólhattak a bíroknak,hogy az egyértelműket basszák el majd korrigáljuk varral.így a népnek is szimpi lesz.Klubfutballban azért olyan meghatározó varos ítéletre nem emlékszem pozitív irányba.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 13., szerda 22:08

Spiler is el mehet a faszba. Szoba sem kerul, hogy kamu volt a tizi :lol:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 13., szerda 22:06

BBeno írta:
Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.
rengetegszer láttuk az ellenkezőjét és hogy jól használták. itt szankcionálni kéne a csalásokat meg a vakokat és kész. ennyi lenne. de valamiért nem megy.
Ja, pont annyiszor van jól használva, ahányszor régen jó ítélet született, ellenben semmivel nincs kevesebb rossz ítélet, és ahogy dzsi is írja, rúgunk egy gólt, aztán visszatekerik a meccs elejéig, ha úgy tartja kedvük, és arra hivatkoznak, amire akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 22:05

Ónó írta: Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Majd ha van egy szabad 2-3 órád nyugodtan fejtsd ki egy hosszabb esszében. Mert vagy én vagyok nagyon tanulatlan, vagy tényleg ebben se logika, se értelem nem volt.

Mi ez a “miért ne járna neki alanyi jogon?”..ez most valami trollkodás, cinizmussal amit nem értek, akkor fejtsd ki.

Amúgy nem értem mit írtál ide, minek írtad. Miért kellene elfogadni a csalást/nrutális tévedést? Mi az, hogy jár valakinek egy focimeccsen valami?!

Ónó
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. március 13., szerda 22:05

Gyerekek :lol:
El vagyok keseredve :D és csak ironizáltam :lol: Azt hittem ügyesebb leszek benne, mert csak azt írtam kiforgatva amit eddig megéltem :D Sajnálom ha félre értettetek.
Mint anno amikor valaki megírta hogy övrebö meg a másik zseni az inter meccsen a barca ellen fújt :D azt meg még osztogatták is egyes helyeken :lol: pedig hasonlóan eltúlzott humortalan semmi volt mint amit én dobtam be :lol:

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 13., szerda 22:05

Steve írta:
Faust írta: Kíváncsi vagyok amúgy, hány ilyen ítélet kell ahhoz, hogy megreformálják/eltöröljék a picsába, gyanítom nem lesz ilyenre példa - a beismerés nem az erősségük.
Faust óriási az avatarod! :kalapos: :agree:
Remélem cserélem nyár elején. :mrgreen:

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 13., szerda 22:04

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 13., szerda 22:03

Ónó írta: Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Amúgy ez +1000. Sok naív azthitte,hogy ettől igazságos lesz,pedig pont a varal lehet majd gecizni a legjobban. Nézzünk vissza egy támadást 5 percel ezelőttről vagy nézzük csak meg jobban azt az esetet, fogadjunk,hogy volt egy apró kontakt.

Bírói hibáknál legalább lehet örjöngeni,hogy mekkora vakok de így csak egy hatalmas wtf az egész.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 22:00

BBeno írta:
kiserik írta: Ilyenkor kellene következetesnek lenni és jól megbüntetni a (valószínűleg szándékosan) tévedő bírókat.
ezt mondom az eleje óta. aki benéz egy ilyet az vagy csal vagy totál alkalmatlan a meló elvégzésére. mehet u16-ba fújni 6 hónapot tizedannyi pénzért és akkor majd észhez tér, másik út hogy kirúgják.

uefa oldalát kell majd figyelni hogy mi lesz a magyarázat.

érdekes módon a múltheti pontoknál az összesnél volt kép is mellékelve kivéve ahol a romasat buktatták 16-on belül. ott valamiért lemaradt... tehát bevallani nem fogják hogy tévedett az emberünk inkább kimossák és ez a legnagyobb baj hogy következmény nélkül fújhatják el a meccseket még varral is.
Engem az egész korrupt gárda irritál. Most mi ebben a nehéz, ha nem direkt van?!

Meccs után elmondják, hogy tévedtünk, bíró kibaxv. Ha az összes ilyen ki lenne téve egymás után, akkor csak olyan maradna, aki érti is a szakmát, nem csal..de nem.

Ergo az egész direkt van.

De ahogy Dzsi is írti. Legyen csinálja a barca is, az európai focimaffia szervezet is..de akkor legalább a brcánál kussolnának és Pikéé ne twitterelné a mocskolódását rólunk.

Nem egy egyenes gerincű brigád ez.

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 13., szerda 21:59

Szerintem belefutottál egy szép kis ironizálásba rashidm. :D

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 13., szerda 21:59

Ónó írta: Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Tuti nem trollkodsz?
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

poronty
Kedvenc játékosaid: Varane, Zidane, M. Laudrup, Redondo

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 13., szerda 21:58

Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.
Szerintem ez a legidiótább komment, amit valaha olvastam ezen a fórumon.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Valverde, Ödegaard, Hazard, Sancho, Mbappé (4-3-3)

B: Lunin, Carvajal, Nacho, Konaté, Reguilón, Tonali, Soumaré, VdB, Vini, Cherki, Jovic (4-2-3-1)

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 13., szerda 21:57

Mármint arra az egy "lesgólra" gondolsz, amit még VAR-ral sem biztos h megállapítottak volna? :lol: Ne nevettess már. Rálép a lábára, dob egyet magán. Ez szted ugyanaz az eset, mint a Juve meccsén?

"Beverte és csak erre kell emlékezni." Jah, a Barcások mind így szokták: ha nekik kedvező ítélet, akkor el kell fogadni hogy így történt. :lol: :lol: :lol:

Ónó
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. március 13., szerda 21:54

Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Vissza: “Labdarúgás”