Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 13., szerda 22:10

pheco írta: Spiler is el mehet a faszba. Szoba sem kerul, hogy kamu volt a tizi :lol:
hát mondjuk ezen meg sem lepődöm :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 13., szerda 22:09

BBeno írta:
Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.
rengetegszer láttuk az ellenkezőjét és hogy jól használták. itt szankcionálni kéne a csalásokat meg a vakokat és kész. ennyi lenne. de valamiért nem megy.
A vb-vel óvatosan.Az volt a főproba simán szólhattak a bíroknak,hogy az egyértelműket basszák el majd korrigáljuk varral.így a népnek is szimpi lesz.Klubfutballban azért olyan meghatározó varos ítéletre nem emlékszem pozitív irányba.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 13., szerda 22:08

Spiler is el mehet a faszba. Szoba sem kerul, hogy kamu volt a tizi :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 13., szerda 22:06

BBeno írta:
Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.
rengetegszer láttuk az ellenkezőjét és hogy jól használták. itt szankcionálni kéne a csalásokat meg a vakokat és kész. ennyi lenne. de valamiért nem megy.
Ja, pont annyiszor van jól használva, ahányszor régen jó ítélet született, ellenben semmivel nincs kevesebb rossz ítélet, és ahogy dzsi is írja, rúgunk egy gólt, aztán visszatekerik a meccs elejéig, ha úgy tartja kedvük, és arra hivatkoznak, amire akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 22:05

Ónó írta: Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Majd ha van egy szabad 2-3 órád nyugodtan fejtsd ki egy hosszabb esszében. Mert vagy én vagyok nagyon tanulatlan, vagy tényleg ebben se logika, se értelem nem volt.

Mi ez a “miért ne járna neki alanyi jogon?”..ez most valami trollkodás, cinizmussal amit nem értek, akkor fejtsd ki.

Amúgy nem értem mit írtál ide, minek írtad. Miért kellene elfogadni a csalást/nrutális tévedést? Mi az, hogy jár valakinek egy focimeccsen valami?!

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. március 13., szerda 22:05

Gyerekek :lol:
El vagyok keseredve :D és csak ironizáltam :lol: Azt hittem ügyesebb leszek benne, mert csak azt írtam kiforgatva amit eddig megéltem :D Sajnálom ha félre értettetek.
Mint anno amikor valaki megírta hogy övrebö meg a másik zseni az inter meccsen a barca ellen fújt :D azt meg még osztogatták is egyes helyeken :lol: pedig hasonlóan eltúlzott humortalan semmi volt mint amit én dobtam be :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 13., szerda 22:05

Steve írta:
Faust írta: Kíváncsi vagyok amúgy, hány ilyen ítélet kell ahhoz, hogy megreformálják/eltöröljék a picsába, gyanítom nem lesz ilyenre példa - a beismerés nem az erősségük.
Faust óriási az avatarod! :kalapos: :agree:
Remélem cserélem nyár elején. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 13., szerda 22:04

Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.
rengetegszer láttuk az ellenkezőjét és hogy jól használták. itt szankcionálni kéne a csalásokat meg a vakokat és kész. ennyi lenne. de valamiért nem megy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 13., szerda 22:03

Ónó írta: Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Amúgy ez +1000. Sok naív azthitte,hogy ettől igazságos lesz,pedig pont a varal lehet majd gecizni a legjobban. Nézzünk vissza egy támadást 5 percel ezelőttről vagy nézzük csak meg jobban azt az esetet, fogadjunk,hogy volt egy apró kontakt.

Semmit nem javult a játék(szerintem még rosszabb is lett) és hiába mondják páran,hogy tudni kéne használni amíg emberek vezetik a meccset nem lesz jól használva.

Bírói hibáknál legalább lehet örjöngeni,hogy mekkora vakok de így csak egy hatalmas wtf az egész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 22:00

BBeno írta:
kiserik írta: Ilyenkor kellene következetesnek lenni és jól megbüntetni a (valószínűleg szándékosan) tévedő bírókat.
ezt mondom az eleje óta. aki benéz egy ilyet az vagy csal vagy totál alkalmatlan a meló elvégzésére. mehet u16-ba fújni 6 hónapot tizedannyi pénzért és akkor majd észhez tér, másik út hogy kirúgják.

uefa oldalát kell majd figyelni hogy mi lesz a magyarázat.

érdekes módon a múltheti pontoknál az összesnél volt kép is mellékelve kivéve ahol a romasat buktatták 16-on belül. ott valamiért lemaradt... tehát bevallani nem fogják hogy tévedett az emberünk inkább kimossák és ez a legnagyobb baj hogy következmény nélkül fújhatják el a meccseket még varral is.
Engem az egész korrupt gárda irritál. Most mi ebben a nehéz, ha nem direkt van?!

Meccs után elmondják, hogy tévedtünk, bíró kibaxv. Ha az összes ilyen ki lenne téve egymás után, akkor csak olyan maradna, aki érti is a szakmát, nem csal..de nem.

Ergo az egész direkt van.

De ahogy Dzsi is írti. Legyen csinálja a barca is, az európai focimaffia szervezet is..de akkor legalább a brcánál kussolnának és Pikéé ne twitterelné a mocskolódását rólunk.

Nem egy egyenes gerincű brigád ez.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 13., szerda 21:59

Szerintem belefutottál egy szép kis ironizálásba rashidm. :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 13., szerda 21:59

Ónó írta: Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Tuti nem trollkodsz?

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 13., szerda 21:58

Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.
Szerintem ez a legidiótább komment, amit valaha olvastam ezen a fórumon.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 13., szerda 21:57

Ónó írta: Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.
Mármint arra az egy "lesgólra" gondolsz, amit még VAR-ral sem biztos h megállapítottak volna? :lol: Ne nevettess már. Rálép a lábára, dob egyet magán. Ez szted ugyanaz az eset, mint a Juve meccsén?

"Beverte és csak erre kell emlékezni." Jah, a Barcások mind így szokták: ha nekik kedvező ítélet, akkor el kell fogadni hogy így történt. :lol: :lol: :lol:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. március 13., szerda 21:54

Értem én, hogy utáljátok őket. De tegyétek a szívetekre a kezeteket... Tegnap Ronaldo buntetot lohetett. Ha neki szabad volt Messinek nem? Miert ne jarna neki alanyi jogon a lehetoseg? Teljesen mind1 a bunteto eloelete. Ha jogos ha nem meg kellett adni. Visszaneztek? Nem volt jogos? És? Akkor mi van? Beverte és csak ennyire kell emlékezni. Azt se szeretem amikor a PSG elleni meccset felhozza valaki. A Real kiejtette a Bayernt lesgolokkal. Teljesen mind1 hogy a Bayern hogyan szerezte azt a golt ami meccsben tartotta oket. Szoval a PSG barca meccs is vedheto.

Egyebent Suarez az Atma elleni pörgőrúgása után sem kapott semmit. Az emlitett meccsen sem. A mostani bajnokságban a talpalása után sem. Teljesen felesleges bármit is várni, a VAR csak arra jó, hogy 100%ban lehessen kontrollálni a meccseket.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 13., szerda 21:51

Faust írta: Kíváncsi vagyok amúgy, hány ilyen ítélet kell ahhoz, hogy megreformálják/eltöröljék a picsába, gyanítom nem lesz ilyenre példa - a beismerés nem az erősségük.
Faust óriási az avatarod! :kalapos: :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 13., szerda 21:50

Engem már nem izgat mit fujnak nekik de hogy van pofájuk hetekig vergődni mondjuk azon,hogy a támadó zavarta a kapusunkat aztán ilyenek felett meg,hogy 2 szájbavert évig nem fújnak tizit ellenük csak úgy elsiklanak ők is meg a média is az azért bohózat. :lol:
Ps.: a var egy szar. Lesekre jó lenne arra kéne használni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. március 13., szerda 21:52-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 13., szerda 21:48

Caraway írta: Megis mi a faszt akart itt Neuer? :lol: Nevetseges.
Védőket leszidni. Igazi beképzelt nénet kapusiskola.
Fele kifutása teljesen felesleges.
Ter Stegen most jobb kapus.
Első barcás komment persze azonnal a real kontra juvés esettel jön. So köcsög :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 13., szerda 21:43

Steve +1 :D

Kedvencem mikor kirúgásnál lök egyet a védőn majd elesik és vergődik.
Annyi biztos, ha nem lenne fodbalista tuti valami lecsúszott uruguayi zártosztályon rángatózna.
Nincsenek is jelzők rá, vagy ha igen akkor bannt érnek. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 13., szerda 21:39

https://twitter.com/mxrina2/status/1105928747029614593
Szimpatikus :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég