Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 17., szerda 8:02

max 3 meccs van a blben meg. biztos ellazazzak csak ugy. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. április 17., szerda 7:55

kodo írta:
dannen írta: en siman latom, hogy a pool kiejti oket. tegnap 40 mp utan mar vezethetett volna a manu, 15 perc utan kb harmat rughattak volna.

Ha a pool addigra meg versenyben lesz a bajnoki címért, esetleg arra tényleges pontelonye lesz, akkor azt is el tudom képzelni hogy nem fognak megszakadnk a blben.
???????????????????
Kicsit néha meg kéne gondolni mit írsz...
Mindenképpen meg fognak szakadni a BL-ben, ez egyáltalán hogy is merülhet fel ?

Egyébként meg a bajnokságban lejátszották az utolsó nehéz meccsüket a Chelsea ellen, az összes többi meccsen a papírformát kell érvényesíteniük, csak a tabella alsó felével játsznak már.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 17., szerda 7:37

dannen írta: en siman latom, hogy a pool kiejti oket. tegnap 40 mp utan mar vezethetett volna a manu, 15 perc utan kb harmat rughattak volna.

Ha a pool addigra meg versenyben lesz a bajnoki címért, esetleg arra tényleges pontelonye lesz, akkor azt is el tudom képzelni hogy nem fognak megszakadnk a blben.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. április 17., szerda 5:54

Ezt a Barca behúzza, nagyon motiváltak egész idényben, egy két meccstől eltekintve jól és összeszedetten nyomják ebben a szezonban ezt el kell ismerni, Valverde is remek munkát végez plusz Messi is God módban tólja.. Nem igazán látom, hogy a Pool hol tudná őket megfogni, mind a kettő egy játszó csapat, de szerintem a Barca irányitaná a meccset, esetleg a M city ha egy nagyon jó napot fogna ki, az Ajax csodálatos amit csinált de Bl győzelembe nem szól bele nem hiszem hogy kitart a Kraft + rutin sincsen.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. április 17., szerda 1:35

https://twitter.com/beINSPORTS/status/1 ... 8501204992


Gullit véleményre Pogbáról. Szerinte sokkal jobb játékos lenne a Real Madridban vagy a Barcelonában.

"Tedd be Busquetset a Swanseaba, és nem érne labdába." Plusz Tadicot hozta példának (Ajax - Southampton)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. április 17., szerda 1:03

Pogbára jócskán kivan minden MU szurkoló. Általános vélemény, hogy semmit nem csinált a két találkozón, most kellett volna előlépnie, de (ismét?) nem sikerült.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. április 17., szerda 0:29

szerintem meg pont, hogy jo, hogy (ha a spurs nem rondit bele) akkor 4 jatszo csapat lesz a 4 kozott, azert ez ritka.

nyilvan az a par nagy csapat hianyzott a 8 kozul is, a presztizs miatt ti is, de pl a juve, atleti vagy bayern elegge firepower nelkul tolta, a mu sem hiszem, hogy barkinek bazira hianyozna, a psg szokasos blamaja sem gondolom, hogy sokak szivet fajditja.
az ajax nagyon megerdemli, hogy benn van.

no offense, de szerintem teged inkabb az hangol le, hogy egy esetleges pep-pool-barca-ajax negyesbol csak egyet nem utalsz. :mrgreen:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. április 17., szerda 0:27

dzsi91 írta: Fos ez a bl szezon. Azthittem kizugunk és lesz nagy darálás de mindenki elbalfaszkodta. Holnap kiesik a City és akkor lesz egy ajax spurs elődöntő. Dörzsölöm a tenyerem...

Na nem mintha nem érdemelné meg az ajax, de akkor sem erre gondoltam amikor kiestünk. Kuráva nem érdekes a mezőny, elbaszta a united meg az ajax a mókámat.

Egy barsza city ami érdekelne jelenleg gvuardiola vs barsza debruyne üvöltözi a bírónak,hogy let me talk stb... a többi lehetséges meccs langyos nekem nagyon.
Szerintem meg a legjobbak jutottak be. Ajax minket is meg a Juvét is oda- vissza lefocizott, kik ha nem ők érdemelnék meg legjobban a négyest. Barca Psg lett volna érdekes de a gyenge Manu elvitte a showt, negyeddöntő leggyengébb csapata Portóval együtt. Pool megint csak megérdemli ha holnap lehozza, angol párharcnál pedig City hozni fogja szerintem.

Barca-Pool
City-Ajax ?

Én nagy meccseket várok.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. április 17., szerda 0:16

dzsi91 írta: Fos ez a bl szezon. Azthittem kizugunk és lesz nagy darálás de mindenki elbalfaszkodta. Holnap kiesik a City és akkor lesz egy ajax spurs elődöntő. Dörzsölöm a tenyerem...

Na nem mintha nem érdemelné meg az ajax, de akkor sem erre gondoltam amikor kiestünk. Kuráva nem érdekes a mezőny, elbaszta a united meg az ajax a mókámat.

Egy barsza city ami érdekelne jelenleg gvuardiola vs barsza debruyne üvöltözi a bírónak,hogy let me talk stb... a többi lehetséges meccs langyos nekem nagyon.
Most jól értem hogy te azon szomorkodsz, hogy kiesett az Atleti? Mi van veled?

Nagyon örülnék az Ajax - Spurs elődöntőnek. Csakazajax. A másik ágon meg csakapúl.

City Barca ne, többi mindegy.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. április 17., szerda 0:02

Fos ez a bl szezon. Azthittem kizugunk és lesz nagy darálás de mindenki elbalfaszkodta. Holnap kiesik a City és akkor lesz egy ajax spurs elődöntő. Dörzsölöm a tenyerem...

Na nem mintha nem érdemelné meg az ajax, de akkor sem erre gondoltam amikor kiestünk. Kuráva nem érdekes a mezőny, elbaszta a united meg az ajax a mókámat.

Egy barsza city ami érdekelne jelenleg gvuardiola vs barsza debruyne üvöltözi a bírónak,hogy let me talk stb... a többi lehetséges meccs langyos nekem nagyon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 16., kedd 23:28

Remy írta: Tempo megvan a Poolnal, a barcanak meg sosem fekszik az, ha egy csapat jo letamadassal, gyors focival jatszik. Raadasul a kapu elott sem balfaszok, mint sok masik csapat. MU barca elso meccsen is, ha elesebb kicsit a MU 2-3 golt rohogve kellett volna elpakolniuk. Nem jatszott jol a barca ott. Egy Pool ellen nem fog beleferni az ilyen.
Képesek ők is balfaszok lenni a kapu előtt, főleg Mané.

A gyors két gól egyébként a Barca meccsén csalóka. Az elejét néztem, a Manchester nekik ment, Rashford ziccerben felső lécet rúgott, McTominay nem bírt lekezelni egy egyszerű paszt amiből 1v1ben mehetett volna a kapusra. Lehetett volna nekik is 2-0.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. április 16., kedd 23:26

petiamadridista írta: Minden megvolt most h elsétáljanak a döntőig ahol egy Barca/Pool ellen CRrel Madridban lett volna komoly sansz.
De simán kiszoptak.
Ezért egy fos looser banda ez a Juve. Egy semmi. Egy szar.
:lol: :agree: Mehetne wikipédiára dzsuvèhoz descriptionhöz
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. április 16., kedd 23:21

Igazából a Juvén kívül még max 4-5 csapatot lehetett tavasszal komoly erőnek nevezni.
A mindig vakló AtMa, az erős keretű City-PSG páros, a Pool és a Barca.
Bayern - Madrid kombónál most épp korszakváltás van.
Ezekből a PSG szokásosan elbohóckodta, az AtMat heroikus meccsen pont a Juve verte ki. A Man city nem igazán meggyőző... és az ágakat kedvezően osztották le.
Minden megvolt most h elsétáljanak a döntőig ahol egy Barca/Pool ellen CRrel Madridban lett volna komoly sansz.
De simán kiszoptak.
Ezért egy fos looser banda ez a Juve. Egy semmi. Egy szar.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. április 16., kedd 23:21

ESETLEG még, ha a Juve normálisan erősít a nyáron, még jövőre utoljára rámehetnének a BLre.

CR miatt nagyon szurkoltam nekik, ahogy szerintem sokan még.
Sajnos ez a Juve nagyon felfújt lufi - Dybala is egy nagy nulla, Bonucci-Barzagli-Chiellini őskövületek, hatalmas tapasztalattal, de lehetett látni, hogy elfáradtak sok meccsen a meccsek végére. Ezen a 2 Ajax meccsen lehetett látni, hogy rengeteg lyuk van a kezdőjükben, keretükben. De ahogy a kommentátor is mondta, a kezdőt Allegri is elcseszte Dybalával és De Siglioval.

Azért ez mekkora gyomros a juvénak.Céronaldoval is ugyanott esnek ki mint tavaly.
Nélküle el se jutottak volna oda :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára _Bushido_ 2019. április 16., kedd 23:23-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. április 16., kedd 23:20

Tempo megvan a Poolnal, a barcanak meg sosem fekszik az, ha egy csapat jo letamadassal, gyors focival jatszik. Raadasul a kapu elott sem balfaszok, mint sok masik csapat. MU barca elso meccsen is, ha elesebb kicsit a MU 2-3 golt rohogve kellett volna elpakolniuk. Nem jatszott jol a barca ott. Egy Pool ellen nem fog beleferni az ilyen.

a jelentosen vedekezobb csapat inkabb azt jelenti, hogy nem fejvesztve tamadnak, hanem szervetettebbek lettek, lasd kapott golmennyiseg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2019. április 16., kedd 23:21-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 16., kedd 23:18

A Liverpool idén nem nyom semmi erőfocit izomból.
A letámadásuk mennyisége és minősége visszaesett, jelentősen védekezőbb csapat lettek.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. április 16., kedd 23:16

Szerintem a Barcanak nem lesz nehez ez a liverpooli kaland. Az angolok nyomjak majd az erofocit izombol Valverde beall kontrazni, 1-2 Messi villanas es game over.

A masik ag sokkal erdekesebb. Ajaxban akar meg benne lehet egy utolso meglepetes. Szerintem nekik a City fekudne jobban, a Spurs nagyon jo abban hogy tonkretegyek az ellenfel focijat, szervezettek fegyelmezettek. Pepnek azert okozhatna meglepetest ez a lenduletes Ajax.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 23:09

jaj, elvagyok menve :lol: hát ha a barca bejut a döntőbe meg se nézem :|

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. április 16., kedd 23:06

Nem lesz már sorsolás, Barca-Pool/Porto és Ajax-City/Spurs ágak vannak.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 16., kedd 23:04

Barca-pool
City/spurs-ajax

Ezek az agak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég