Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. július 7., kedd 10:12

Pedig hidd el hogy ez a keret nem elég jó egy BL győzelemhez.
Elég ha csak arra gondolunk,hogy 1 darab ember van elől aki képes gólt rúgni gyakorlatilag.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. július 7., kedd 9:52

:lol: Mióta visszatértünk az ÖSSZES meccsünket megnyertük. Mindet, mindegyiket, alles, all of them, cada, chaque.
DE a csapat "egyszerűen nem elég jó". :lol: Menjetek már, de tényleg... Nem mondom hogy továbbjutunk, meg nyerünk, de azt írni hogy a csapat egyszerűen nem elég jó, egyszerűen nevetséges. Mi vagyunk a legjobb formában lévő európai csapat a top ligákban, de szégyelljük már magunkat hogy 2 naponta meccselve nem 5-0 az összes meccs. :lol: Óriási...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. július 7., kedd 9:46

Engem a BL konkrétan nem is érdekel.
Egyszerűén nem elég jó ez a csapat hozzá.
Viszont ezeket az átmeneti éveket hozni kellene sorozatos bajnoki és kupa győzelmekkel.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. július 7., kedd 6:47

A BL-ben is lesz VAR. Le lehet nyugodni :shifty:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. július 7., kedd 1:04

lordgabi írta: Hozni bizony. Egy gólt mindenkinek képes vagyunk bekotorni vagy Ramos megoldja, de most kettőre szükség van minimum. :shutup:
Ramos eltiltott.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. július 6., hétfő 23:06

ha a bajnokságot hozzuk ebben a felborított szezonban, akkor engem nem is érdekel nagyon. a meccs minden perce örömjáték lesz szerintem. még lehet, hogy jól is jövünk ki belőle.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 6., hétfő 23:04

Az AS szerint a BL-visszavágókat hazai pályán játsszák. Nézők nélkül ennek úgysincs sok jelentősége. A Barca és a City nyomására hozták meg állítólag ezt a döntést. Mindegy, hozni kell a meccset.
Masszív a csapat, de pont a gólszerzéssel van a legfőbb probléma. Ha 0-0-ról kezdenénk mondjuk az adott egy meccses párharcban, akkor azért más lenne a helyzet. A Citynek ez maradt idénre, lenullázták őket a PL-ben, jövőre meg kétes a nemzetközi indulás. Pep is valószínűleg vért itat velük. Kellemetlen helyzet, de magunkat sodortuk ide. 1-0-val hozni lehetett volna az odavágót.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. július 6., hétfő 22:15

Hozni bizony. Egy gólt mindenkinek képes vagyunk bekotorni vagy Ramos megoldja, de most kettőre szükség van minimum. :shutup:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 6., hétfő 21:40

Az AS szerint a BL-visszavágókat hazai pályán játsszák. Nézők nélkül ennek úgysincs sok jelentősége. A Barca és a City nyomására hozták meg állítólag ezt a döntést. Mindegy, hozni kell a meccset.

https://en.as.com/en/2020/07/06/footbal ... 32011.html

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 6., hétfő 13:21

Ez lehet csak nekem új, de 10.-én sorsolják az ágakat.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 21., vasárnap 21:04

ferni írta: El tudod képzelni, hogy CR fennmarad azt hajnalig tolja az ipart? Mert én vhogy nem.
CR pl jobb formában tért vissza az otthoni karanténból mint amilyenben volt, mikor megtörténtek a dolgok...
Biztos nem a 8 órás CSGO maratonok miatt :mrgreen:
Neymar egy akkora tehetség volt, amit ritkán látni.
Szorosan ott lehetett volna CR és Messi mögött is akár és rossz látni, hogy így elpazarolta ezt a lehetőséget.
Nekem aztán mindegy mit csinál a szabadidejében, de ezek nem normális dolgok egy olyan játékosnál, aki toptoptopnak hiszi magát.
Meg egyszer kérdezlek, mi kötelezettsége van? Mikor lesz újra meccse? Két hónap múlva?

Case is elég sűrűn játszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. június 21., vasárnap 21:02

El tudod képzelni, hogy CR fennmarad azt hajnalig tolja az ipart? Mert én vhogy nem.
CR pl jobb formában tért vissza az otthoni karanténból mint amilyenben volt, mikor megtörténtek a dolgok...
Biztos nem a 8 órás CSGO maratonok miatt :mrgreen:
Neymar egy akkora tehetség volt, amit ritkán látni.
Szorosan ott lehetett volna CR és Messi mögött is akár és rossz látni, hogy így elpazarolta ezt a lehetőséget.
Nekem aztán mindegy mit csinál a szabadidejében, de ezek nem normális dolgok egy olyan játékosnál, aki toptoptopnak hiszi magát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 21., vasárnap 20:47

ferni írta: Csak egy kis szösszenet Neymarról és a vérprofi hozzáállásáról....
Ez Neymar hivatalos FaceIT accountja....
link
Itt szoktak CSGOzni az emberek, ha nem a játékbeli szervereken akarják tolni meg akarnak egy kis színvonalat.
Mint látjuk a vérprofi brazilunk tegnap 8 CSGO meccset tolt végig, tegnapelőtt meg 9et...
Most egy átlagos meccs az 40-45 perctől 1 óráig is eltarthat simán...
Szorozzátok ki...
Arról nem is beszélve ott vannak a pontos időpontok is.... Konkrétan éjféltől reggel 7ig nyomta tegnap...
Nincs ezzel baj, én is imádok kockulni, de sztem egy profi sportolónak nem egészséges kockulni 7 órákat, ahelyett, hogy pl kialudná magát... :lol:
Amíg ilyen a hozzáállása, addig nem kell tőle csodát várni... És ez már nem fog megváltozni sajna. Kár érte.
Van most bármi kötelezettsége?
Honnan tudod hogy előtte utána hogyan aludt? Vagy egyáltalán a napirendjerol?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. június 21., vasárnap 20:36

Csak egy kis szösszenet Neymarról és a vérprofi hozzáállásáról....
Ez Neymar hivatalos FaceIT accountja....
link
Itt szoktak CSGOzni az emberek, ha nem a játékbeli szervereken akarják tolni meg akarnak egy kis színvonalat.
Mint látjuk a vérprofi brazilunk tegnap 8 CSGO meccset tolt végig, tegnapelőtt meg 9et...
Most egy átlagos meccs az 40-45 perctől 1 óráig is eltarthat simán...
Szorozzátok ki...
Arról nem is beszélve ott vannak a pontos időpontok is.... Konkrétan éjféltől reggel 7ig nyomta tegnap...
Nincs ezzel baj, én is imádok kockulni, de sztem egy profi sportolónak nem egészséges kockulni 7 órákat, ahelyett, hogy pl kialudná magát... :lol:
Amíg ilyen a hozzáállása, addig nem kell tőle csodát várni... És ez már nem fog megváltozni sajna. Kár érte.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 21., vasárnap 19:54

mila írta:
davi10 írta: Most "hazabeszélek", de a karrier mellett emberileg is jobb lett volna, ha marad a Barcában és Messi-vel meg Suarez-zel lóg.
ne haragudj, de ezen nagyon elmosolyodtam :D
Igen, számítottam ilyen reakciókra, gondolkodtam is, hogy hogy kéne megfogalmazni, még ez tűnt a legnormálisabbnak :D
'shutterisland írta: a mai vilagban ezt mar szinte kizartnak tartom.

ha esetleg 30 felett elengedne a topfocit, azsiaban vagy usaban akkor is boven elhaknizhat egy vagyonert.
a " gilette reklamok" is jonni fognak, nala sokkal kisebb brandek elnek meg csak instazasbol.
A focikarrier utáni időszakra gondoltam, hogy a visszavonulása után már nem lesznek reklámok szerintem.

Viszont az insta-vonalról meg is feledkeztem. Hát ja, ott 1-2 testápolós posztból meg fog élni...

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mila » 2020. június 21., vasárnap 19:19

davi10 írta:
Kerlon írta:Igazából csak azt tudom sajnálni, hogy egy ekkora szardarabnak meg még 80 genercáió neymar jr-nak dolga nem lesz az életben.
Szerintem van akkora barom (meg az egész családja), hogy ahogy elcseszi a karrierjét, úgy elcseszi idővel a pénzét is. A Gilette-reklámok se fognak örökre kitartani.
Még 1-2 nemierőszak balhé és kész. Ha nem is Adriano szinten, de szerintem le fog csúszni, főleg ha a PSG-ben marad.
Most "hazabeszélek", de a karrier mellett emberileg is jobb lett volna, ha marad a Barcában és Messi-vel meg Suarez-zel lóg. Szerintem jobban járt volna, ha 2 ilyen családapával lóg és nem a barom brazil haverjaival. Vagy olyan helyre megy, ahol ilyenekkel van körülvéve.
Bár nálunk is ki-ki maradt a tesó szülinapjára, de itt talán lett volna valaki, aki lecseszi.
ne haragudj, de ezen nagyon elmosolyodtam :D
92:48

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. június 21., vasárnap 19:16

Szerintem van akkora barom (meg az egész családja), hogy ahogy elcseszi a karrierjét, úgy elcseszi idővel a pénzét is.
a mai vilagban ezt mar szinte kizartnak tartom.

ha esetleg 30 felett elengedne a topfocit, azsiaban vagy usaban akkor is boven elhaknizhat egy vagyonert.
a " gilette reklamok" is jonni fognak, nala sokkal kisebb brandek elnek meg csak instazasbol.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: davi10 » 2020. június 21., vasárnap 18:42

Kerlon írta:Igazából csak azt tudom sajnálni, hogy egy ekkora szardarabnak meg még 80 genercáió neymar jr-nak dolga nem lesz az életben.
Szerintem van akkora barom (meg az egész családja), hogy ahogy elcseszi a karrierjét, úgy elcseszi idővel a pénzét is. A Gilette-reklámok se fognak örökre kitartani.
Még 1-2 nemierőszak balhé és kész. Ha nem is Adriano szinten, de szerintem le fog csúszni, főleg ha a PSG-ben marad.
Most "hazabeszélek", de a karrier mellett emberileg is jobb lett volna, ha marad a Barcában és Messi-vel meg Suarez-zel lóg. Szerintem jobban járt volna, ha 2 ilyen családapával lóg és nem a barom brazil haverjaival. Vagy olyan helyre megy, ahol ilyenekkel van körülvéve.
Bár nálunk is ki-ki maradt a tesó szülinapjára, de itt talán lett volna valaki, aki lecseszi.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. június 21., vasárnap 18:13

Patonak inkább a sérülések tettek keresztbe, míg Neymarnak az agya sérült, végülis van párhuzam köztük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. június 21., vasárnap 12:44

ziro4vr írta: Neymar elcseszi ott a prime éveit, remélem MBappe nem akarja, az fájna azért. Nem sok szakmaiság van ott, Tuchel is csak egy báb.
Pato óta a legnagyobb herdálás. Igazából csak azt tudom sajnálni, hogy egy ekkora szardarabnak meg még 80 genercáió neymar jr-nak dolga nem lesz az életben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég