Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 31., vasárnap 21:11

És ha ez a Szuper Liga megvalósul, akkor ezek a csapatok a saját bajnokságukban már nem is fognak játszani? Ebben az esetben teljesen leértékelődnének az európai top bajnokságok.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 31., vasárnap 21:05

füst írta: Tököm tudja, én el tudnék képzelni egy ilyen ligát. De ne legyenek fix csapatok, tessék mindenki számára elérhetővé lenni valamilyen selejtező vagy osztályozó meccses rendszerrel.
Ez szerintem is kéne, de az alapító csapatok meg hülyék lennének belemenni. Ők diktálják jelenleg a szabályokat, és a lehető legkisebb esélyt se fogják arra fenntartani, hogy kiessenek ezzel elesve több száz milliótól. Én pedig nem akarok egy szétszakított focit, a tradicio mellett vagyok, ezért én nem örülnék neki.

Úgy látszik, hogy előbb-utóbb meg fog valósulni, de akkor valaki (UEFA, FIFA) legalább azt harcolja ki, hogy be lehessen kerülni ide bárkinek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 31., vasárnap 21:01

Pad'em írta: MARCA: The European Super League project continues. It will be made up of 20 clubs (the 15 founders + 5 invited each year): United, City, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Real Madrid, Barcelona, Atlético, Juventus, Inter, Milan, Bayern, Dortmund and PSG.

About the money of the European Super League:
€350 millions for participating, plus another €4,000 to be distributed among all participants. The winner club will get more than €500 millions.

As we've already reported, the European Super League would replace the Champions League.

Perezt nem győzte meg az UEFA Szuper BL ötlete úgy néz ki :lol:
Az a 350-500 millio nem gyenge. 18/19-ben a Pool 110 korul kapott a BL gyozelemert, a City 170-et a PL-ert.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. január 31., vasárnap 20:53

Ha már Szuper Liga, remélem Perez apó gondol az új igazolásokra is, mert ezzel a kerettel óriási leégés lenne :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 31., vasárnap 20:40

Pad'em írta: MARCA: The European Super League project continues. It will be made up of 20 clubs (the 15 founders + 5 invited each year): United, City, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Real Madrid, Barcelona, Atlético, Juventus, Inter, Milan, Bayern, Dortmund and PSG.

About the money of the European Super League:
€350 millions for participating, plus another €4,000 to be distributed among all participants. The winner club will get more than €500 millions.

As we've already reported, the European Super League would replace the Champions League.

Perezt nem győzte meg az UEFA Szuper BL ötlete úgy néz ki :lol:
Az a plusz 4000 euro nem értem miért olyan csábító :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 31., vasárnap 20:33

Én nem zárkózok el semmitől, de ez így necces. A 15 alapító csapat nyilván rohadtjól jár.
Viszont akkor ezentúl ki akar majd a többibe igazolni, ha ezek a csapatok foglalják el a fő játszóteret?
Ugyanezen elv mentén a pénz is ezekhez a csapatokhoz fog majd áramlani, a többi meg mehet a levesbe. A nemzeti ligák is megisszák a levét, mert a többi csapat nem fér hozzá a vájúhoz.
Továbbá a 15-ből 6 angol csapat? Hogy? Miért? Mivel jobb egy Tottenham mint egy Ajax?

Tököm tudja, én el tudnék képzelni egy ilyen ligát. De ne legyenek fix csapatok, tessék mindenki számára elérhetővé lenni valamilyen selejtező vagy osztályozó meccses rendszerrel.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 31., vasárnap 20:26

Amúgy megértem a klubokkat. Kit érdekel pár kis klub elleni csoport meccs, annyira feleslegesek. Meg alapvetően a BL szét barmolása ment az elmúlt évekbe... Ez a két meccs időpontos kezdés is semmire nem volt jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 31., vasárnap 20:20

MARCA: The European Super League project continues. It will be made up of 20 clubs (the 15 founders + 5 invited each year): United, City, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Real Madrid, Barcelona, Atlético, Juventus, Inter, Milan, Bayern, Dortmund and PSG.

About the money of the European Super League:
€350 millions for participating, plus another €4,000 to be distributed among all participants. The winner club will get more than €500 millions.

As we've already reported, the European Super League would replace the Champions League.

Perezt nem győzte meg az UEFA Szuper BL ötlete úgy néz ki :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 29., péntek 14:50

Első körben csak BL győztes csapatok indulnanak. Aztán lenne kieséses rendszer. 2-3 csapat kiesik. És csak úgy kehet visszajutni, ha BLt nyersz. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 29., péntek 14:49

Irtózatos egy faszság ez.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 29., péntek 14:44

Tiszta DB lesz már itt, szuper liga meg szuper csampijon lűzs , kőkemény átalakulás B-)

Várom, mikor jön az Ultra és a God liga . Remélem mindenkinek ki is lesz szőkítve a haja , az úgy adná... :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 29., péntek 14:31

Már látom Cét ahogy énekli a himnuszát: the chaaampiooons...SUPER SIII.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 29., péntek 14:19

Realista24 írta: UEFA president Aleksander Ceferin is negotiating with clubs such as Real Madrid in a bid to establish a revamped version of the Champions League which will be called 'Super Champions League' starting from 2024. FIFA is also backing this idea. [@diarioas]

Beszartak Pereztől.
Super Champions League, beszarok. Ez milyen lesz, csak az indulhat, akinek 10-nél több címe van? :kalapos:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 29., péntek 13:59

UEFA president Aleksander Ceferin is negotiating with clubs such as Real Madrid in a bid to establish a revamped version of the Champions League which will be called 'Super Champions League' starting from 2024. FIFA is also backing this idea. [@diarioas]

Beszartak Pereztől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 22., péntek 0:00

h3x0r írta: Nekem az uj spanyol szuperkupa formatuma is tetszik, foleg hogy a resztvevoknek a spanyol kupa rovidebb.
én pont a hosszabb, + oda-visszavágós spanyol kupának örültem jobban,
többet játszottak a cserejátékosok
sok játékosunkat tegnap este láttuk utoljára a szezonban :mrgreen:
(tudom, nem győztek meg engem sem)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 21., csütörtök 23:00

ziro4vr írta: Nekem ezek a felhízlalások nem tetszenek, de amúgy jó ez.
Vannak azert pozitivumok is, jovore az EL 48 helyett 32 csapatos lesz. Az ilyen K megy L nevu csoportok mar nagyon vicc kategoria volt. 21/22-tol a 8 csoportelso azonnal tovabb jut, a csoportmasodikok eloszor a BL csoportharmadikokkal jatszanak.

Nekem az uj spanyol szuperkupa formatuma is tetszik, foleg hogy a resztvevoknek a spanyol kupa rovidebb.
Faust írta: Szerintem értelmesebb lenne az első osztályokat megrövidíteni (kevesebb meccs, kevesebb terhelés), és a pénzeket normálisabban elosztani (kiélezettebb verseny)
Ha a ligak szempontjabol nezem: kevesebb meccs, kevesebb TV kozvetitesbol befolyo penz. Mar a -2 csapat is jo lenne, a -4 meg aztan foleg. Mar csak valahogy le kene nyomni a ligak torkan.

A Szuperligat nem kell elinditani, de a nagy csapatok minel kozelebb allnak hozza, annal jobban lehet zsarolni az UEFA-t meg a helyi szovetsegeket.

Mar nem tudom pontosan mirol szolt vagy mi lett a vege, de szezon elejen a PL kapcsan is voltak hirek, hogy a nagycsapatok a ligan beluli szavazasoknal tobb jogot akarnak. (vagy valami hasonlo)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 21., csütörtök 22:41

Egyáltalán mi alapján lenne a szuperligaban az a 16-20 csapat? Hogy döntenek el?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 21., csütörtök 22:34

Az amúgy miért lenne jó, ha megszűnne a PL és a Bundesliga? Azért kérdezem, mert én a Real-meccseken kívül kizárólag ezt a két ligát nézem, és nekem nagyon úgy tűnik, hogy köszönik szépen, jól vannak, kicsattannak az erőtél, és telt házzal mennek a meccseik szinte kivétel nélkül. Miért kéne ezt a két brandet felszámolni egy teljesen bizonytalan jövőjű európai Szuper Liga kedvééért? Teljesen elinflálódnának az európai sztárcsapatok meccsei, ha létrehoznák, mert pár hónapon belül mindenki csömört kapna tőlük. Szerintem az európai focikultúra olyan messze van az amerikai major ligáktól, mint Makó Jeruzsálemtől, és remélem ez így is marad.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 21., csütörtök 21:50

Nem hinném, hogy hosszútávon színvonalasabb mérkőzések lennének, ebben dzsinek adok igazat. Pl. egy Real - Bayern párosításnak van presztízse, múltja, tétje, és különleges esemény, mert legjobb(?) esetben is évente 1-2 összecsapás van csak. Pár év, és ugyanúgy unnád, mint az Osasuna elleni meccset, és a játékosok is, ami rosszabb.

Emlékszem, amikor a Mou érában egymást követték a Klasszikusok, bajnokság, BL, kupa, szuperkupa, minden fasz, a végén már okádtam az egésztől, annyira nem érdekelt, konkrétan degradálta a szememben az értékét a meccsnek, miközben pár évvel azelőtt itt számoltuk a heteket, mikor jön végre a Barca.

Szerintem értelmesebb lenne az első osztályokat megrövidíteni (kevesebb meccs, kevesebb terhelés), és a pénzeket normálisabban elosztani (kiélezettebb verseny), és a BL-t sem feltölteni ilyen lófasz csapatokkal (ide példának majdnem a Sahtart írtam, ollé).

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 21., csütörtök 21:39

Ha van 16 csapat, akik a futball ertekenek a 60%-at birtokoljak, akkor itt a szovetsegek csak asszisztalhatnak, mert abban a pillanatban, hogy kilepnek, a kutya nem lesz kivancsi a tobbi ligara a helyi patriotakon kivul.
Anno ugyanez tortent a darts vilagaban, amikor a legjobb jatekosok osszefogtak, mert tudtak, hogy ok generaljak a beveteleket. A BDO nem tudott mit tenni, mert egybol lecsapott a Sky az ujonnan alakulo szovetseg kozvetitesi jogaira es a konzervativ BDO meg ~25 evet tudott megelni, amolyan B liga szerepben, mire tavaly gyakorlatilag megszunt.
Abban a pillanatban, hogy a top 16 alakit egy sajat ligat, a tevetarsasagok egymast fogjak felullicitalni a dollarmilliardos szerzodesekkel, mig a FIFA, az UEFA es a CONMEBOL nezheti a sajat korrupt mocsarat, amiben fuldokolnak evek ota.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég