Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
13
11%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 10:34

kodo írta: Ramos harmadszorra jatsza ezt el 5 ev alatt. Az emlitett ket uriembernel nem volt erre pelda.

En nem lepodtem meg a kapitányon, csak biztam benne hogy nem következik be.
Na akkor pont te vagy a 10. :)

Egyébként én a mai fociban nem igazán tulajdonítanék nagy jelentőséget klubhűségnek egy perc alatt tudnak változni a dolgok.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 17., szerda 10:33

Ramos harmadszorra jatsza ezt el 5 ev alatt. Az emlitett ket uriembernel nem volt erre pelda.

En nem lepodtem meg a kapitányon, csak biztam benne hogy nem következik be.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 10:28

1 hónappal ezelőtt szerintem 10/9 ember ugyanezt állította volna Ramosról. Csak mondom.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 17., szerda 10:26

impossible írta:de ha pl. Kroos - Casemiro is úgy dönt év végén, hogy f.off megyünk oda ahol nyerünk és több lóvéért megint nem szólhatunk egy szót se. Nem hinném, hogy a prime éveiket itt akarják így elszorakozni.
Na azert ennek nem sok eselye van szerencsere. Mindket jatekos tudja hogy hol van. Nyertek 3 illetve 4 BL-t. Most egy-ket sikertelenebb szezon utan nem fognak lecelni... sikerult pont ket olyan embert irnod akik igazi madridistak es sosem sirnak, csak teszik a dolgukat. Es imadjak a klubot, Kroos pont nem reg nyilatkozta hogy szeretne innen visszavonulni. O mar amugy is megnyert mindent, minek akarna elmenni mashova. Itt jol erzi magat, meg van becsulve stb. Casemiro ugyanez.

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. február 17., szerda 9:29

Lehet itt csűrni meg csavarni a szót,de egy a lényeg.
Perez papa készítsd a lóvét mert nyáron vagy MBappe vagy Haaland kell mindenféleképpen.
Slussz passz vége. :mrgreen:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. február 17., szerda 9:26

Mbappe elvitte a showt, de azert Verattirol se feledkezzunk meg, nagyot tolt az olasz.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 9:24

Realista24 írta:
impossible írta: Mehetünk a presztízsünkkel a holdig, ha nem leszünk képesek egy Levantet egy góllal verni. Most ez az Ajaxos filozófia amit erőltetni próbálnak sose volt a real sajátja. Tudom Covid, tudom stadion, de ha pl. Kroos - Casemiro is úgy dönt év végén, hogy f.off megyünk oda ahol nyerünk és több lóvéért megint nem szólhatunk egy szót se. Nem hinném, hogy a prime éveiket itt akarják így elszorakozni.
Úgy írod, mintha mi lennénk az egyetlen nagycsapat akik kikapnak?
Nyivlán 4 BL cím után van visszaesés, de a Real Madrid, az a Real Madrid, világ legnagyobb klubja.
Igen, csak máshol látom a koncepciót. Itt meg próbálunk valamit magunkra erőltetni ami sose volt a sajátunk.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 17., szerda 9:23

Azért nyafogunk meg panaszkodunk, de azért annyira nem teljesít a csapat rosszul. Ha hétvégén nyerünk, akkor 1 pontra marad el a csapat a tavalyi eredménytől. Az bajnoki aranyat ért, sajnos most a Tico nagyon megy, de... A vezetőség hozott egy döntést : kell egy anyagilag plusszos év. Nem leszek meglepve, ha keményen ott leszünk a piacon és ZZ lesz az edző továbbra is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 9:13

impossible írta: Mehetünk a presztízsünkkel a holdig, ha nem leszünk képesek egy Levantet egy góllal verni. Most ez az Ajaxos filozófia amit erőltetni próbálnak sose volt a real sajátja. Tudom Covid, tudom stadion, de ha pl. Kroos - Casemiro is úgy dönt év végén, hogy f.off megyünk oda ahol nyerünk és több lóvéért megint nem szólhatunk egy szót se. Nem hinném, hogy a prime éveiket itt akarják így elszorakozni.
Úgy írod, mintha mi lennénk az egyetlen nagycsapat akik kikapnak?
Nyivlán 4 BL cím után van visszaesés, de a Real Madrid, az a Real Madrid, világ legnagyobb klubja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 17., szerda 9:12

Rég láttam játszani a teknősfejűt, de egyértelműen kiemelkedett a mezőnyből. Ha a focival foglalkozik és nem a haverjával buzulnak, top1 a jelenlegi mezőnyben. Na ő tényleg megér minden pénzt.

Más kérdés, hogy még ez a kikukázott Kean is kb kitűnt a mezőnyből a sok sablon barcás mellett.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 17., szerda 9:08

En ezt abszolut nem latom ilyen borusan. Szerintem a srac nem hulye, es tokeletesen tisztaban van azzal, ha a vilag legjobbja akar lenni akkor a pl ben vagy a spanyol bajnoksagban is nagynak kell lennie. Nagy peldakepei fociztak nalunk es mi mindig minden kupaert harcban vagyunk. Ez az igazolas teljesen adja magat, Perezt ismerve meg elokapja a penzt a sufnibol ugy is.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 8:57

Mehetünk a presztízsünkkel a holdig, ha nem leszünk képesek egy Levantet egy góllal verni. Most ez az Ajaxos filozófia amit erőltetni próbálnak sose volt a real sajátja. Tudom Covid, tudom stadion, de ha pl. Kroos - Casemiro is úgy dönt év végén, hogy f.off megyünk oda ahol nyerünk és több lóvéért megint nem szólhatunk egy szót se. Nem hinném, hogy a prime éveiket itt akarják így elszorakozni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 17., szerda 8:43

Yazid írta: 22éves vagy mennyi, kap most egy 5 éves szerződést a világ összes pénzével. utanna még barhova elmehet haknizni (realm)
Mondjuk ha valóban ennyi ambicioja van akkor nem is fog hianyozni innen. Ide hasonló kaliber kell mint a 2009-es Cr, nemcsak hogy nyerni akar, hanem a Reallal akar nyerni.

Egy psg a beka alatt sincs presztízsben Madridhoz képest ezt mar egy 5 eves gyerek is tudja. Ilyen Neymar kaliberek megtalaljak a helyuket ott, de az eggyel alacsonyabb polc mint amire szükségünk van nekünk jelenleg. Itt nem feltétlen csak a jatektudasra ertem, hanem az attitudre is.

Ha nem Mbappe lesz ez, akkor majd lesz Haaland, vagy valaki mas. De egy biztos, mire a psg meg a city a klotyoban lesz, a real meg akkor is a szűk elitbe fog tartozni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 17., szerda 8:43

a real madridnak mindig van sztár fizetésre. most is van, hazard meg bela veszik fel. osszenen kb 40 milliót évente. belanak egy eve van, hazardot meg el kell adni aron alul. ki kell matekozni, hajrá flo papa.

a masik meg hogy nyilvan 30 millioval nem fogunk versenyezni, de arra raemelhetunk, amit most kap (17 asszem) + real madrid nívója. de ahogy mondtam emellé kell egy projekt is, ami meggyőző. ez hianyzik inkabb mint a penz. ez a vinijuni vonulat nem egy nagy was.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 17., szerda 8:20

igazából minden az ellen szól hogy idejönne hozzánk, még mindig nem értem az alap szituációt se, hogy jön egyáltalában szóba.

a psg mi a facért adná el.

22éves vagy mennyi, kap most egy 5 éves szerződést a világ összes pénzével. utanna még barhova elmehet haknizni (realm)

ki tudja most meddig jutnak el a blbe, kis szerencsével akár a végjátékig. neymar már kifele megy így vagy úgy, ő lesz a numero uno párizsban.

alapból nem hiszem el hogy lenne 150millió (ez a minimum lol) euronk egy szem játékosra.

nálunk minden bizonytalan kitudja hány évig még. (edzők, vezetőség)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 17., szerda 8:06

Realista24 írta: Le lehet tiltani egymást, át lehet nézni a másikon, meg lehet beszélni privátban. A lehetőségeitek korlátlanok. Köszi.
vagy viselkedhetunk ferfikent :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 7:52

Le lehet tiltani egymást, át lehet nézni a másikon, meg lehet beszélni privátban. A lehetőségeitek korlátlanok. Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 17., szerda 7:40

Csak mert nem értettem dzsi írását, megnéztem...
Kerlon írta: túlértékelet :mrgreen: kiserik megmondta, ilyenkor meg lapit :shifty:

kiserik írta:
Mbappé ma nagyon él. Ez az oldala, ha állandósítani tudná nálunk, megérné azokat az összegeket, amik a hírekben szerepelnek.
Tényleg szükség van erre a semmitmondó, egyértelmű provokálásra? Legalább olvasná el, hogy ki mit ír.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 17., szerda 7:20

Akkor is kellene Mbappe, ha marad ZZ?
Az idecsábításában kulcsszerepe lehet az edzőnknek, mert sajnos fizetésben nem tudunk elég nagyvonalúak lenni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. február 17., szerda 7:11

R. Carlos írta:
Realista24 írta: A dilemma mindig ugyanaz.
Ha csak a pénz motiválja, sosem fog itt játszani.
BL serleget meg max annyira közelről fog látni mint nyáron.

Orrnehéz továbbra is a PSG. Védelem és középpálya nélkül csak ez az ötlettelen Barca verhető, komolyabb csapatok elpicsázzák őket.
Itt még annyira sem lenne esélye évekig, legyünk őszinték.
Ki tudna társ lenni támadásoknál? Vinyo? Vagy Hazard tapsolna neki a sarki mekiből? :lol:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég