Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 20., szombat 17:41

Nem is ertem mitol lenne jo egy bukott bl donto, akarmikor, akarmilyen csapattal. Akkor inkabb verjen az elodontobe akarki, minthogy egy karnyujtasnyira a kupatol bukjunk meg sorfolazgassunk masnak. Ezt a szerepet hagyjuk meg a mindenkori dontobeli ellenfeleinknek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 20., szombat 16:57

Egyik csapatunk se bukjon BL döntőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 20., szombat 16:42

Közel 40 éve buktunk utoljára döntőt, ha jól tudom, akkor a Pool ellen.

Ha van csapat, amelyiknél kevésbé érdekelne, hogy elbukja, akkor a Vinivel fémjelzett az. Rosszabbul esne, ha egy Haaland/Bappé-féle faszán összerakott, jól játszó Real bukna döntőt. Most minden BL meccs ajándék, nemhogy a döntő.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 20., szombat 16:38

Babinho írta:
Realista24 írta:

Döntőt ne bukjunk. Akkor se ha a Castilla áll ki.
Jó tudom, h elődöntőt bukni könnyebb...de most komolyan, 13 után számítana egy bukott döntő? Nem hiszem
csak ismételni tudom. Döntőt ne bukjunk.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 20., szombat 16:36

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Ha addig eljutunk mi leszünk az esélyesek bárki ellen. A bayernnek Real fóbiája van(tuti ellenünk buknák a címvédést ez kb megvan írva) a psgnek meg a citynek meg bl fóbiája.

Persze el is kéne valahogy oda jutni, ami a csapat eleje miatt nehézkes lesz de a középpályától a kapusig még mindig world class a csapat. Egy olyan bl győzelmet eltudnék képzelni mint a tavalyi bajnoki menetelés.100%os koncentráltsággal hozni a szoros győzelmeket.

Amúgymeg nyerjunk bl-t de ha valamikor lehet bl döntőt bukni az pont most tenne jót a klubnak.Egy szem benzemával meg asensiokkal blt nyerünk az már tényleg a black magic kategória.
Döntőt ne bukjunk. Akkor se ha a Castilla áll ki.
Jó tudom, h elődöntőt bukni könnyebb...de most komolyan, 13 után számítana egy bukott döntő? Nem hiszem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 20., szombat 15:56

dzsi91 írta:
tomi_b írta: Szerintetek a döntőben lenne reális esélyünk a másik ág bármelyik csapatával szemben? Inkább egy fájó kiesés most vagy az elődöntőben.. a mostani játékosállományt és a sérüléseket tekintve benne van egy méretes zakó a döntőben.
Ha addig eljutunk mi leszünk az esélyesek bárki ellen. A bayernnek Real fóbiája van(tuti ellenünk buknák a címvédést ez kb megvan írva) a psgnek meg a citynek meg bl fóbiája.

Persze el is kéne valahogy oda jutni, ami a csapat eleje miatt nehézkes lesz de a középpályától a kapusig még mindig world class a csapat. Egy olyan bl győzelmet eltudnék képzelni mint a tavalyi bajnoki menetelés.100%os koncentráltsággal hozni a szoros győzelmeket.

Amúgymeg nyerjunk bl-t de ha valamikor lehet bl döntőt bukni az pont most tenne jót a klubnak.Egy szem benzemával meg asensiokkal blt nyerünk az már tényleg a black magic kategória.
Döntőt ne bukjunk. Akkor se ha a Castilla áll ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 20., szombat 14:55

tomi_b írta: Szerintetek a döntőben lenne reális esélyünk a másik ág bármelyik csapatával szemben? Inkább egy fájó kiesés most vagy az elődöntőben.. a mostani játékosállományt és a sérüléseket tekintve benne van egy méretes zakó a döntőben.
Ha addig eljutunk mi leszünk az esélyesek bárki ellen. A bayernnek Real fóbiája van(tuti ellenünk buknák a címvédést ez kb megvan írva) a psgnek meg a citynek meg bl fóbiája.

Persze el is kéne valahogy oda jutni, ami a csapat eleje miatt nehézkes lesz de a középpályától a kapusig még mindig world class a csapat. Egy olyan bl győzelmet eltudnék képzelni mint a tavalyi bajnoki menetelés.100%os koncentráltsággal hozni a szoros győzelmeket.

Amúgymeg nyerjunk bl-t de ha valamikor lehet bl döntőt bukni az pont most tenne jót a klubnak.Egy szem benzemával meg asensiokkal blt nyerünk az már tényleg a black magic kategória.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 20., szombat 11:33

ateeemadrid írta:
petiamadridista írta: A baj az...
Hogy közte ElClassico.
Ez a baj.
Őket verjuk a b csapattal is. :mrgreen:
jelenleg a sok sérült miatt a b csapatunk kb a castilla :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. március 20., szombat 8:50

'shutterisland írta:
a porto - chelsean ket gyenge meccsen, osszessegeben egy stabil tovabbjutast varok a kekektol, 70-30.
Ezzel azert itt tuti nem lottel melle :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 20., szombat 0:01

en is szorosan, de titeket tippellek, valamiert azt gondolom ebbol a poolbol hianyzik a gyilkos oszton, ekozben nalatok az oregek fel-fel tudjak meg szivni magukat, ha nivos ellenfel jon. 60-40.

a porto - chelsean ket gyenge meccsen, osszessegeben egy stabil tovabbjutast varok a kekektol, 70-30.

(szerintem a chelsea ellen talan meg nehezebb dolgotok is lenne a 4 kozott, mint a pool ellen lesz.
habar sok jatekosuk egyenileg alulteljesit iden es relative rutintalanok is, tuchel azert szepen osszeszedte oket, lelkes es melos csapat, jollakottsagrol pedig szo sem lehet, latatlanban betippelem, hogy nincs 3 bl gyoztes jatekosuk osszesen.)


a dortmundot sem irnam le annyira a city ellen.
valoban az angolok az eselyesebbek, iden jol mennek nagyon, de a bl-ben rendszeresen jon a benazas es a guardiola fele overthinking, arrol nem beszelve, hogy odaat haaland egy rohadt nagy cheat.
csak 60-40.

bm-psg, megleponek tunhet, de en magabiztos bajor tovabbjutast varok, akar kettos gyozelem is benne van.
a psg-t szerintem tularazza picit, ahogy atrohantak rajtunk az odavagon, a bm ennel sokkal profibb.
szerintem epp ez lesz a fordulo meglepetese, hogy ez lesz a legsimabb. 75-25.

a 4 kozott mar tippelni sem tudnek, de addig meg sok viz lefolyik a dunan.

amugy verseny szellem ide, verseny szellem oda, megnyugtatobb ezt most kivulrol nezni, a bennmaradt csapatok nagy resze ugy szet futna minket, hogy csak na. :mrgreen:



Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 19., péntek 21:02

petiamadridista írta: A baj az...
Hogy közte ElClassico.
Ez a baj.
Őket verjuk a b csapattal is. :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. március 19., péntek 21:01

A baj az...
Hogy közte ElClassico.
Ez a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 19., péntek 21:00

Sierra írta:
Anthony írta:
Jah, azért estünk ki az utóbbi 3 vagy hány évben az első körben?
Csak tavaly estünk ki, Ajax ellen Solari volt az edző.
És City ellen is hogy estünk már ki... 2 Varane hiba miatt kb.

Én Atalanta ellen is sima továbbjutásra nyomtam kettős győzelemmel, végül is bejött a dolog. :D Most a szűkösre, de továbbjutunk.
ateeemadrid írta:Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Barcaval amikor játszottunk teljes káosz volt náluk , illetve az Atleti tovabbra is lofasz, meg úgy általában az egész spanyol liga jelenleg.
Azért ez már erősen belemagyarázós. :D "csak azért nyertünk mert a Barca gyenge volt", "nem tudták játszani a játékukat", na de kérem, ezek véletlenül nem az ellenfélnek köszönhetőek? Nem lehet, hogy miattunk voltak gyengék, mert nem hagytuk játszani őket? Azért nem volt olyan hú de gyenge akkor sem... Atlético-s részre nem is reagálok, biztos azért nyertek tizenx meccset zsinórban, mert lófaszok. :lol:
Szerintem nem belemagyarazos, most azert jóval jobbnak néz ki a Barca, mint a szezon első felében. Az Atletit meg csúnyán bearazta a Chelsea, 180percen keresztül momentumuk nem volt.

Na de nem akarok negatív lenni, csak 2 hete még az volt a téma, hogy ez a keret mennyire nagyon szar, bajnokság top4 max az elvaras, fuera ZZ, stb. Most meg a bl winrol megy a tarsalgas.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 19., péntek 20:41

Szűkös továbbjutás. Eléggé egyben vagyunk, stabilitás hátul megint megvan, CKM-nek reneszánsza van, elől meg Benzema. Az meg már csak hab lesz a tortán, hogy Vini megkariusozza Alissont.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 19., péntek 20:22

Nekem mindegy csak rúgjuk le salaht most úgy igazából :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 19., péntek 19:58

ateeemadrid írta:meg úgy általában az egész spanyol liga jelenleg.
Granada meg Villarreal mégis ott van az EL negyeddöntőben. Főleg előbbi, ami durva. Sevilla is ípphogy kiesett Dortmund ellen a BL-ben.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 19., péntek 19:47

Anthony írta:
Sierra írta: A BL Zidane alatt mindig is mas teszta volt a bajnoksaghoz kepest. Egesz mashogy lepnek palyara a BL meccseken.
Jah, azért estünk ki az utóbbi 3 vagy hány évben az első körben?
Csak tavaly estünk ki, Ajax ellen Solari volt az edző.
És City ellen is hogy estünk már ki... 2 Varane hiba miatt kb.

Én Atalanta ellen is sima továbbjutásra nyomtam kettős győzelemmel, végül is bejött a dolog. :D Most a szűkösre, de továbbjutunk.
ateeemadrid írta:Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Barcaval amikor játszottunk teljes káosz volt náluk , illetve az Atleti tovabbra is lofasz, meg úgy általában az egész spanyol liga jelenleg.
Azért ez már erősen belemagyarázós. :D "csak azért nyertünk mert a Barca gyenge volt", "nem tudták játszani a játékukat", na de kérem, ezek véletlenül nem az ellenfélnek köszönhetőek? Nem lehet, hogy miattunk voltak gyengék, mert nem hagytuk játszani őket? Azért nem volt olyan hú de gyenge akkor sem... Atlético-s részre nem is reagálok, biztos azért nyertek tizenx meccset zsinórban, mert lófaszok. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 19:46

Faust írta: Én szűkös kiesésre tippeltem.
Nehézkes továbbjutásra számítok, mert a Pool is szenved rendesen, ahogy olvasom :mrgreen:

Találunk egy gólt, vagy Vini hozza :kalapos: a többit meg a kapus védelem középpálya megoldja, remélem.( beleértve a góllövést is :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. március 19., péntek 19:36

Én szűkös kiesésre tippeltem.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 19., péntek 19:31

Na hát kaphattunk volna rosszabbat is. Az ágazat tetszik.
A jelenlegi top formaban levo klubbok kaptak egymast a masik agon.

Kurva gyengek vagyunk meg mindig a jatek bizonyos teruletein,foleg a tamadasaink siralmasak.
A pool hatul es elol is gyengelkedik, talan a mi vedelmunk erosebb labakon all, ez sokat erhet.
Pool sem eppen a legjobb formajat hozza ami szinten pozitivum szamunkra.

Egy szoros parbaj lesz igy elsöre. Mindket fel szenvedosebb idoszakat èli.

Èn innentöl örülök minden gólnak,momentumnak ha tovább is vergödünk már csak hab...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég