Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 15., csütörtök 15:47

picit off itt a ballondor, de a bl-hez kapcsolva :

lewa eleg balszerencses, tavaly megkaphatta volna siman, iden meg pont hianyzott ezen a ket kulcsmeccsen, igy kb el is ment neki.
nem mondom azt, hogy vele tovabbjutnak biztosan, de volt ez annyira szoros parharc, hogy akar mulhatott rajta is.

hiaba a liga gyozelem es aranycipo, ez bappenak meg akar benzemanak is meglehet meg az esetleges bl gyozelem melle.
a city gyozelme eseten lenne erdekes meg a story, mert ok is duplaznanak de ott meg nincsen kiemelheto jatekos szvsz.
ha ne adj isten a chelsea berantana, akkor meg total random.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 15., csütörtök 15:43

Azert ezt ne dontsuk el igy egybol.
Termel termel de pl most a fontosabb meccsekre kiesett. Azért kevesen kaptak aranylabdat ugy hogy aprilis-majust offon toltottek.

Benzema is szepen termel iden amugy, és ő harcban van a BL-ért még, én làtok benne potenciált hogy idén megkaphatná.

A marketing reszt Perez majd elintezi :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 15., csütörtök 15:37

lestat írta:
Pad'em írta: Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:

Varjuk meg hol vegzunk mi.

Ha valahogyan esetleg duplaznank.
Szerintem Benzema nagyobb esellyel palyazna a lasztira.

Lewa ne azert nyerjen amugysem mert tavaly nem kapta meg.
Éppenséggel idén sem termel gyengén :) Benzema sztem esélytelen, bármit csinál. Rossz a marketingje :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 15., csütörtök 15:35

Pad'em írta: Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:

Varjuk meg hol vegzunk mi.

Ha valahogyan esetleg duplaznank.
Szerintem Benzema nagyobb esellyel palyazna a lasztira.

Lewa ne azert nyerjen amugysem mert tavaly nem kapta meg.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 15., csütörtök 15:31

Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 15., csütörtök 15:17

flori írta:
Amúgy nem is tudom mi lenne a jó: ha a Teknőc megint nem nyer BL-t, akkor rájön hogy el kell igazolni, vagy úgy érzi hogy nem fejezte be a dolgát Párizsban? Vagy ha megnyeri, akkor úgy érzi hogy jó helyen van ott? Ha ellenünk elvesztenének egy döntőt, akkor idejönne utána? És fordítva?
Nálam inkább az a kérdés, hogy győzelem esetén mennyi motivációja lenne hosszútávon. Mert ha nyernek, akkor az valószínűleg aranylabda is. (Esetleges) BL gólkirályi cím, plusz a franciát is vezeti, azt meg bőven nyerhetik még. Úgy idejönni, hogy konkrétan kimaxolta a futballt 22 évesen, nem mutat túl jól a jövőre nézve. Ha olyan motivációja van mint CR-nek, akkor más a helyzet. Utóbbira nem tennék nagyobb összeget.
Ezért (is) nem szabad a PSG-nek nyernie a BL-t, mi elhozzuk és KAK megkapja életmű díjnak az Aranylabdát. :'(

Egyébként is szerintem mi vagyunk a másik három klub közül aki egyedüliként meg tudja állítani a franciákat, a City nekem nem meggyőző és a PSG-nél sokkal több olyan játékos van aki meg tudja teremteni a különbséget.

Persze ehhez előbb verni kell a londoni Dinamót. :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 15., csütörtök 15:06

Amúgy nem is tudom mi lenne a jó: ha a Teknőc megint nem nyer BL-t, akkor rájön hogy el kell igazolni, vagy úgy érzi hogy nem fejezte be a dolgát Párizsban? Vagy ha megnyeri, akkor úgy érzi hogy jó helyen van ott? Ha ellenünk elvesztenének egy döntőt, akkor idejönne utána? És fordítva?
Nálam inkább az a kérdés, hogy győzelem esetén mennyi motivációja lenne hosszútávon. Mert ha nyernek, akkor az valószínűleg aranylabda is. (Esetleges) BL gólkirályi cím, plusz a franciát is vezeti, azt meg bőven nyerhetik még. Úgy idejönni, hogy konkrétan kimaxolta a futballt 22 évesen, nem mutat túl jól a jövőre nézve. Ha olyan motivációja van mint CR-nek, akkor más a helyzet. Utóbbira nem tennék nagyobb összeget.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 15., csütörtök 15:04

Sorrentino írta: :sly: k
babaking írta:

Azok nem gyenge számok. Kell mint egy falat kenyér
+15m ha döntőbe is jutnánk és +19m még ha meg is nyernénk.

Eddig se rossz, de lenne még helye annak a +34m-nak is.
( Nem, nem a Vadlovunk és mr. Hambi fizetésére gondolok) :lol:

Kell a pénz Haalandra. :kalapos:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. április 15., csütörtök 14:19

:sly: k
babaking írta:
flori írta: Aki kérdezte a számokat, elméletileg ezek lennének:

Real Madrid is expected to earn up to €100m for qualifying for the CL semifinals. This money will be used to compensate for the lack of income due to playing without crowds.

The club will get a total of €56m for qualifying this far in the tournament, and will get an approximated €40m through tv- and commercial deals. Being the only Spanish team left in the QFs increases this amount too.
Azok nem gyenge számok. Kell mint egy falat kenyér
+15m ha döntőbe is jutnánk és +19m még ha meg is nyernénk.

Eddig se rossz, de lenne még helye annak a +34m-nak is.
( Nem, nem a Vadlovunk és mr. Hambi fizetésére gondolok) :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 15., csütörtök 13:51

flori írta: Aki kérdezte a számokat, elméletileg ezek lennének:

Real Madrid is expected to earn up to €100m for qualifying for the CL semifinals. This money will be used to compensate for the lack of income due to playing without crowds.

The club will get a total of €56m for qualifying this far in the tournament, and will get an approximated €40m through tv- and commercial deals. Being the only Spanish team left in the QFs increases this amount too.
Azok nem gyenge számok. Kell mint egy falat kenyér
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 13:06

Berti írta: Az a lövés szerintem beakadt volna.
Nem erős, de egy rohadt jól helyezett lövés volt, amit egy kezen meg lehetne számolni hány kapus védett volna ki.

Nagy pirospont Tibonak.
Sztem kapufa :mrgreen:
Tibo leszarta, kivédte :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 15., csütörtök 13:01

Aki kérdezte a számokat, elméletileg ezek lennének:

Real Madrid is expected to earn up to €100m for qualifying for the CL semifinals. This money will be used to compensate for the lack of income due to playing without crowds.

The club will get a total of €56m for qualifying this far in the tournament, and will get an approximated €40m through tv- and commercial deals. Being the only Spanish team left in the QFs increases this amount too.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 15., csütörtök 12:56

Az a lövés szerintem beakadt volna.
Nem erős, de egy rohadt jól helyezett lövés volt, amit egy kezen meg lehetne számolni hány kapus védett volna ki.

Nagy pirospont Tibonak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 12:45

Anthony írta: Remélem játszik majd Silva és rutinosan összebénázik egy gólt nekünk :lol:

Amúgy élvezem a Pool elleni meccsről, hogy Milner bombáját is hogy kiemelik, nem mondom nem volt rossz, de rajta volt Courtois, de ráadásul még fölé is ment volna, legjobb esetben kapufa.
Azt én sem értem miért emelik ki úgy, mint egy fél gól.
Egy gyenge, ívelt lövés volt. Ilyeneket rúghat ziro hétvégente gyrosszal a kezében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 15., csütörtök 12:39

mondjuk kova biztos porogne, bar nem tudom, hadra foghato e mert izomserules miatt nem jatszott a porto ellen.

ja hat silva mar nem szint, de latatlanban betippelem, hogy kb egyedul tobb koze volt ehhez a sorozathoz, mint a keret tobbi reszenek, rajta kivul szerintem meg elodontot se lattak 3-nal tobben.
borzaszto fiatal a keretuk meg ugy is, hogy ziyech kb 5 evvel idosebb, mint tippeltem. :lol:


Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 15., csütörtök 12:35

Remélem játszik majd Silva és rutinosan összebénázik egy gólt nekünk :lol:

Amúgy élvezem a Pool elleni meccsről, hogy Milner bombáját is hogy kiemelik, nem mondom nem volt rossz, de rajta volt Courtois, de ráadásul még fölé is ment volna, legjobb esetben kapufa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 15., csütörtök 12:31

Most gondolkodok Kova ellenunk, Benzema vs Giroud. A dontoert golt kell loni, de nem is rohanhatunk majd fejetlenul elore

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 15., csütörtök 12:31

Silva rutinja a lelátóról jól jön, de a pályán azért sztem nélküle jobban összeállt az a védelem Tuchel alatt, a rendkívül baráti Rüdiger-Zouma duóval. :lol:

Szerintem rutinnal és egy stabil alapjátékkal meg fogjuk verni őket, a védelmünk jó, náluk nincs konstans gólveszélyes ember, Havertzre meg Mountra érdemes figyelni.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 15., csütörtök 12:25

nem tudom, mennyire fog buszozni a chelsea, igazabol alkalmas lenne a keretuk a brusztolasra egy 3-5-2-ben vagy 3-4-3-ban wingback-kent chillwell es a kockafeju jamessel es/vagy kozepen a kova-kante-jorginho tengellyel, esetleg ha giroudot jatszatna o ha jol remlik eleg nagy mezonymunkat is vegez.

silva rutinja adhat nekik pluszt hatul,de szerintem elol be fognak sulni.




Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 15., csütörtök 11:38

Nyilván kicsit a jinx is szólt a korábbi meccseken belőlem, de a Chelseatől jobban parázok, mint az Atalanta, Barca, Pool hármastól. Ez a hármas focizni akart, kitámadtak, területet hagytak nekünk, ami kedvez. A Chelsea nem feltétlenül fogja ezt megtenni. Simán benne van, hogy 1 darab gól dönt az egész párharcban.

HA... véletlenül mégis sikerülne továbbjutni, a PSG-vel jobban járnánk szerintem. Sokkal inkább az egyéni megvillanásokra építenek, mint arra, hogy csapatként jól funkcionáljanak. Meg ha úgy adódik, inkább Bappé nyerjen BL-t, mint Pep.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég