Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 19., hétfő 9:55

Egyrészt írtózok a Superliga gondolatától is másrészt teljesen érthető lépés a klubok részéről.

Jelenleg ott tartunk,hogy a bajnokok ligája elődöntőjének mezőnyében van 3 felfújt lufi meg a klubfutball mindenkori királya. Büszkeséggel tölt el,hogy pont mi és nem a milan a kezdeményező fél. Annak kell lépnie aki a csúcson van/volt/lesz.

Perez keményen seggberakta most őket,ez sakk matt. Szerintem megegyezés lesz ha meg nem az uefa és a fifa ismegszűnik létezni.Ezek nélkül a klubok nélkül szart sem érnek.

A nemzeti bajnokságok simán mellettünk lesznek,a játékosok mellettünk lesznek. Én mint hagyománytisztelő szurkoló is mellettük vagyok. Hányás ami az elmúlt években történt. Értem ez alatt a city és a psg térnyerését,a neymar bizniszt az ffp-t meg mindent. Mostmár késő bánat az uefának. Vagy letérdelnek vagy megszűnnek. A klubok nem fognak,nyilván olyan szponzorok vannak mögöttük az összegeket hallva,hogy itt veszíteni nem lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. április 19., hétfő 9:55

engem csak az érdekel hogy mi a faszért nem lehetett megvárni a szezon végét? amúgy remélem csak egy blöff az egész.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 9:53

Pad'em írta:
Amúgy visszás kicsit, hogy Arsenal meg Milan is a ligában, úgyhogy 10 éve nem tényezők Európában, plusz a Tottenham nyert valaha kupát? :lol:
Van egy KEK-jük meg 2 UEFA kupájuk. :mrgreen:

Amúgy igen. Arsenalos haver most a leghangosabb. Ő imádná ezt, hát persze, mert a balfasz csapata sehol nincs és nem tetszik neki, hogy csütörtökönként kell meccset néznie az EL-ben. Hisz az Arsenal a BL-t érdemelné. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:53

Pad'em írta:
M1Ö írta:
O
Na pont erre gondoltam. Józan paraszti ésszel belegondolva, fenyegetőzhetnek minden féle kizárással, de ha ezt meghúzzák, hogy a legnagyobb játékosokat még a bajnokságokból meg a nemzetközi tornákról is elvesztik, akkor saját magukat szúrják tökön, mert a franc se fogja nézni. Ez így kb sakk-matt nekik, tényleg beszarás Peréz😀
Szponzorok is kivonulnának ha nem lennének ott a legnagyobb playerek. Be fog hódolni a FIFA meg az UEFA is, kérdés mikor.

Amúgy visszás kicsit, hogy Arsenal meg Milan is a ligában, úgyhogy 10 éve nem tényezők Európában, plusz a Tottenham nyert valaha kupát? :lol:

A bejutás-kiesést muszájak lesznek valahogy belerakni a képletbe. Persze gondolom alapító nem eshet ki. Ez azért sztem tré.
Nem gondolom trének amúgy.
Leszámítva a Milan és Arsenal utóbbi 10 éves vesszőfutását, a többiek hányszor nem jutottak be a BL-be?

Itt is mindig megy a fika, hogy kit érdekel egy Donyeck - Schalke meccs...hát Perez elintézte, hogy ne kelljen néznetek :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 9:50

M1Ö írta:
Pad'em írta: as FIFA can't afford to hold these tournaments without the best players in the world
O
Na pont erre gondoltam. Józan paraszti ésszel belegondolva, fenyegetőzhetnek minden féle kizárással, de ha ezt meghúzzák, hogy a legnagyobb játékosokat még a bajnokságokból meg a nemzetközi tornákról is elvesztik, akkor saját magukat szúrják tökön, mert a franc se fogja nézni. Ez így kb sakk-matt nekik, tényleg beszarás Peréz😀
Szponzorok is kivonulnának ha nem lennének ott a legnagyobb playerek. Be fog hódolni a FIFA meg az UEFA is, kérdés mikor.

Amúgy visszás kicsit, hogy Arsenal meg Milan is a ligában, úgyhogy 10 éve nem tényezők Európában, plusz a Tottenham nyert valaha kupát? :lol:

A bejutás-kiesést muszájak lesznek valahogy belerakni a képletbe. Persze gondolom alapító nem eshet ki. Ez azért sztem tré.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 19., hétfő 9:47

Itt már nincs visszaút, Szuper Liga lesz.

Ha a Bayernt és PSGt megtudná győzni Perez, hogy csatlakozzanak, onnan az UEFA lehúzhatja a rolót teljesen.

Így is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 9:44

Már ülésezik is az Uefa.

UEFA congress starts in Montreux in Switzerland. This is why the 12 clubs communicated yesterday. The program of this congress was, before yesterday's earthquake, the reform of the #UCL after 2024 and the financial distribution in #UCL. @mohamedbouhafsi
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:44

UEFA már ülésezik. Ma fel tudtak kelni időben úgy érzem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 19., hétfő 9:43

Kercsó írta: https://www.instagram.com/reel/CN0xIXRn ... 7nmy14e7cl

már himnusza is van. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ma egész nap itt fogok ülni és olvasni, imádom ami megy

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 9:41

https://twitter.com/indiaTrendCEO/statu ... 6146225160

Ez a Benz mém hatalmas. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:38

During the night, the 12 big clubs of the Superleague announced their resignation from the ECA (association of European clubs). They also resigned from all UEFA committees and panels.

Még mindig nem térek magamhoz, hogy Pérez ezt megcsinálta :lol:
Wenger in 2009: ‘Maybe in 10 years, you will have a European league…the money that will be coming in from the Champions League will not be enough for some clubs’

Wenger in 2018: ‘It is inevitable…to share money between the big clubs and the small clubs will become a problem’
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. április 19., hétfő 9:38

https://www.instagram.com/reel/CN0xIXRn ... 7nmy14e7cl

már himnusza is van. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. április 19., hétfő 9:35

Ad2) megegyezés lesz az Uefával.

Majdnem biztos vagyok benne.

Az UEFA közleménye viszont nem gyengén szánalmas. Játszák az eszüket, mintha Ők lennének nyeregben. "Cinikus", "ami sok, az sok"... Amikor a kenőpénzek mentek akkor nem volt sok? Amikor el kell rakni a kapott pénzek nagy részét, az nem volt sok?

A Szuperliga tervezett bevételeit és a szétosztott kest látva kétségem nincs felőle, hogy a bevételek brutális hányadát nyelték le. Nyilván szót emeltek a klubok, és ahogy már írta valaki, a covid előre hozta ezt az egészet, az okádék, korrupt qatari VB előtt meg az sem lesz akkora érvágás, ha kitartanak a nonszensz ötletük mellett, hogy a játékosok sem mehetnek a válogatottal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:34

babaking írta: nem tetsztene egy ilyen elit liga, pláne ha emiatt a nemzeti bajnokságból kiesnek a csapatok. Ez határozza meg szerintem a csapatok identitását, játékstílusát. És biztos én vagyok a mazohista de én szívesen nézem a Getafe elleni meccseinket. (igen még az olyna szenzációsakat is mint a tegnapi.)

Másrészt viszont egyetértek azzal, hogy a szövetségen belül (UEFA) nagy reformokra van szükség beleértve a Bajnokok ligáját.

Én egy megegyezésnek örülnék, egy erös BL reformmal.
Dehogy esnek ki a nemzeti ligákból :lol: Mind lehúzhatná a rolót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. április 19., hétfő 9:32

Döbbenet.
Kivancsi vagyok mi sül ki ebből.
Támogatom is meg nem is...
Igazából inkább nem. Nekem jó volt így...
Kicsit többet kellett volna csöpögtetni a klubboknak az euró milliàrdokból.
Lesznek itt még egyeztetések... nem vagyok biztos benne, hogy ha közelebb engedik a mézes köcsöghöz a nagy klubbokat akkor nem marad minden ugyanúgy...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 9:32

én sem támogatom ezt a übermensch vonulatot. de ahogy megnéztem marcán a szavazásokat, az emberek kétharmada így van ezzel kb.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 9:30

Agnelli most a kígyó az Uefánál, Ceferin a lányának keresztapja, egy hónapja még dícsérte a BL reformokat. Perez meggyőző ereje nem gyenge :D

L'equipe azt írja, hogy ad1) PSG is "kénytelen" lesz csatlakozni, vagy különben nem tudnak majd top játékost venni meg nagy klub maradni. Ad2) megegyezés lesz az Uefával.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 19., hétfő 9:30

nem tetsztene egy ilyen elit liga, pláne ha emiatt a nemzeti bajnokságból kiesnek a csapatok. Ez határozza meg szerintem a csapatok identitását, játékstílusát. És biztos én vagyok a mazohista de én szívesen nézem a Getafe elleni meccseinket. (igen még az olyna szenzációsakat is mint a tegnapi.)

Másrészt viszont egyetértek azzal, hogy a szövetségen belül (UEFA) nagy reformokra van szükség beleértve a Bajnokok ligáját.

Én egy megegyezésnek örülnék, egy erös BL reformmal.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 9:29

3 napon belul a FIFA es az UEFA is meghatral, egyszeruen nem zarhatjak ki a legnagyobb penztermelo jatekosokat a sorozatokbol. Most megy meg az izmozas, izzadnak a valsagmeetingen, de mivel a klubok ennyire hatarozott lepest tettek, gyakorlatilag nincs visszaut, csak a sajat helyzetuket ronthatjak. Ez a hajo eluszott, Ceferin szinre lepesetol megujulast vartunk, de maximum gesztusok szintjen volt valtozas.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 9:22

Jönnek itt a nagy hírek kénytelen vagyok írni, de a csapat meccseit nem kommentálom.

Szuperliga:
Nem támogatom, de mégis.
Nem kell egy ilyen belsős, belterjes liga.
VISZONT
Kurva nagy szükség van a nyomásgyakorlásra.
Tehát szimbólikusab hatalmas a szerepe, erőt sugároz az Uefa és hasonlók ellen, amire szükség van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég