Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 19., hétfő 11:09

alexoxladjackoxi írta:
ikelemen5 írta:
De miért ne harcolna bárki a bajnoki címért? :hmmm:
Mondjuk mi most vagyunk vagy 10.-ek. Ha nem lesz extrém mód felturbózva a keret, akkor továbbra sem lesz semmi esélyünk mondjuk egy Cityt lenyomni a PL-ben. Na de itt jön képbe, hogy az az eredménykényszer sem lesz, hogy hajtani kell a nemzetközi kupaindulásért. Felmerül a kérdés, hogy akkor mégis milyen mentalitással, hozzáállással fogják ledarálni azt a 38 bajnoki fordulót... De egyébként ez nem csak ránk nézve igaz, hanem szinte bármelyik angolra rá lehetne sütni, mert az elmúlt években senki labdába sem tudott rúgni a City Pool páros ellen.
Bajnok lenne aki megnyeri a bajnokságot. Mi a tökömért ne hajtana egy csapat??
Csak akkor ér valamit a bajnoki cím, ha mehetsz vele nemzetközi porondra?
Megye 3-at is jó ám megnyerni. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 11:08

wZoLee7 írta: A bajnokságokra semmi szükség nem lenne. Egy max kettő évet saccolok és bejelentik a 2 ligát, pár év múlva egy európán belüli több ligás bajnokságról lehetne szó ahol ugyan úgy lehet feljutni és kiesni. Ez lenne az igazán király megoldás, az alap indulókkal ez nyilván bukik az elején, de senki sem hülye ott sem.
Azért mi innen Magyarországról könnyen beszélünk ilyenekről, mert évente 1+X meccsre megy/menne ki az ember, de a helyi, nemzeti szurkoló bázist egy olyan megoldás, ahol bedőlnének a bajnokságok szerintem eléggé felbaszna. JOGOSAN.

Elmész melózni, megkeresed a béredet, szeretnéd élvezni a focit helyszínen, aztán arconszarnak egy ilyennel. Már, ha az történik majd, amit te is írsz, hogy semmi szükség nincs a bajnokságokra olyan formában, ahogy most van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2021. április 19., hétfő 11:10-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 11:04

The potential winners of the Super League would receive around €400m.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 11:03

Szerintem ez nem az UEFA és FIFA ellen szól elsősorban. Több bevételt és hatalmat akarnak a klubok. Ha ők jobban járnak, akkor nem érdekli őket, ha korrupt marad az egész rendszer. Szerintem nem véletlenül időzítették így Perezék a dolgokat. Az UEFA ajánl majd nekik valami olyat, amivel mindenki jól jár és mehet tovább a korrupció.

Emiatt nálam az nem ütőkártya a kérdés eldöntésére, hogy már csak azért is van értelme az egésznek, mert korrupt ez a két szervezet. Ha tényleg végül kiválás lesz és nem fognak megegyezni, akkor talán lehet azt mondani, hogy elegük lett a korruptságból. De akkor nem az UEFA gyülése előttre rakták volna a bejelentést...
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 11:02

alexoxladjackoxi írta:
ikelemen5 írta:
De miért ne harcolna bárki a bajnoki címért? :hmmm:
Mondjuk mi most vagyunk vagy 10.-ek. Ha nem lesz extrém mód felturbózva a keret, akkor továbbra sem lesz semmi esélyünk mondjuk egy Cityt lenyomni a PL-ben. Na de itt jön képbe, hogy az az eredménykényszer sem lesz, hogy hajtani kell a nemzetközi kupaindulásért. Felmerül a kérdés, hogy akkor mégis milyen mentalitással, hozzáállással fogják ledarálni azt a 38 bajnoki fordulót... De egyébként ez nem csak ránk nézve igaz, hanem szinte bármelyik angolra rá lehetne sütni, mert az elmúlt években senki labdába sem tudott rúgni a City Pool páros ellen.
Javaslom az Arsenal kizárását a Szuperligából :banplz:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 19., hétfő 10:59

ikelemen5 írta:
alexoxladjackoxi írta: Engem az dühít, hogy itt kvázi két lehetőség maradt a bajnokságok szempontjából. Egyik, hogy tényleg kiteszik ezeket a klubokat a hazai ligákból, ami szerintem feldolgozhatatlan lenne minden szurkoló számára. A másik pedig ha mégsem, valaki mondja már el, hogy mi a fasz értelme lesz a bajnokságnak? Ha nem a bajnoki címért harcolunk, semmi! Kötelezően ellötykölődünk majd mivel semmi tétje nem lesz. Kb. elmegy az egész ilyen nemzetek ligája féle bohóckodásba. Arról nem beszélve, hogy mi ebben a szuperligába olyanok leszünk, mint a Sheffield a PL-ben...
De miért ne harcolna bárki a bajnoki címért? :hmmm:
Mondjuk mi most vagyunk vagy 10.-ek. Ha nem lesz extrém mód felturbózva a keret, akkor továbbra sem lesz semmi esélyünk mondjuk egy Cityt lenyomni a PL-ben. Na de itt jön képbe, hogy az az eredménykényszer sem lesz, hogy hajtani kell a nemzetközi kupaindulásért. Felmerül a kérdés, hogy akkor mégis milyen mentalitással, hozzáállással fogják ledarálni azt a 38 bajnoki fordulót... De egyébként ez nem csak ránk nézve igaz, hanem szinte bármelyik angolra rá lehetne sütni, mert az elmúlt években senki labdába sem tudott rúgni a City Pool páros ellen.

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2021. április 19., hétfő 10:59

dzsi91 írta: Valahol mindkét fél álláspontját meg lehet érteni de jelenleg a főellenség az uefa és a fifa.Világjárvány van és a bl4 között 3 olajklub van.Ha ez nem egyértelmű jele annak,hogy milyen irányba vezették a klubfutballt akkor semmi.
Dehát ott van az új formátumban is ugyanúgy a City, Chelsea, ha létrejön akkor sztem előbb-utóbb a PSG is be fog szállni. Ha a SL-en belül egyenlően oszlanak meg a pénzek, továbbra is az olajosok/angol klubok lesznek a leggazdagabbak (hazai bajnokság TV-s pénzekből most is többet kapnak).
Hogy fogunk itt mi jól járni? Minden elit játékos ebbe a 20 klubba fog igazolni, de nekünk az a nívónk ami még megvan most valamennyire, amit a 13 BL ad, az itt végképp megszűnik. Nem fogunk tudni pénzzel versenyezni egy ilyen klubbal továbbra sem. Az biztos, hogy a 20 csapat összességében jól jár, de azon belül a Real (meg amúgy a Barca vagy a Bayern) mitől fog jól járni?

Ez az egész csak akkor jó, ha vhogy a pénzügyi fair részre szabályozva lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára J. Dee 2021. április 19., hétfő 11:00-kor.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 19., hétfő 10:57

Alapvetően a tököm kivan az uefával meg a fifával, bővítések, nemzetek ligája, 600 csapatos vb Katarban..sztem ez egy rossz irány, plusz annyi korrupt taggal mint égen a csillag.

Az, hogy a játékosokat nem engednék így a vb-re, sztem egy nagy blöff, felépítették csilliárdokért a katari vb pályákat, aztán játszanának rajta a c kategóriás játékosok? :lol:

Ha ezt kiegyenesítik akkor tőlem jöhet, illetve azért az idei bl szezont be lehetne még fejezni, az uccsót még behúzzuk aztán szoszi van.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 19., hétfő 10:52

Valahol mindkét fél álláspontját meg lehet érteni de jelenleg a főellenség az uefa és a fifa.Világjárvány van és a bl4 között 3 olajklub van.Ha ez nem egyértelmű jele annak,hogy milyen irányba vezették a klubfutballt akkor semmi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 19., hétfő 10:52

Pont ilyen az az 5 hely kevés elven indult el a BL is a lejtőn. Nem kevés. Mondjuk az az 5 csapat ami bekerül verné is az Arsenalt de ez hosszútávű dolog. Azzal, hogy ilyen van, mindenkit ez érdekel, ezt nézik, növekszik a csapatok bevétele, jobb játékosokat igazolnak, tényleg ezek lesznek a legjobb csapatok. A bajnokságokra semmi szükség nem lenne. Egy max kettő évet saccolok és bejelentik a 2 ligát, pár év múlva egy európán belüli több ligás bajnokságról lehetne szó ahol ugyan úgy lehet feljutni és kiesni. Ez lenne az igazán király megoldás, az alap indulókkal ez nyilván bukik az elején, de senki sem hülye ott sem. Ha nem működik így majd módosítanak, de élvezettel nézem az UEFA vergődését.

Viszont most még mindig a legvaszínűbb egy közös megegyezés és az h ez egy hatalmas blöff

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 19., hétfő 10:52

alexoxladjackoxi írta: Engem az dühít, hogy itt kvázi két lehetőség maradt a bajnokságok szempontjából. Egyik, hogy tényleg kiteszik ezeket a klubokat a hazai ligákból, ami szerintem feldolgozhatatlan lenne minden szurkoló számára. A másik pedig ha mégsem, valaki mondja már el, hogy mi a fasz értelme lesz a bajnokságnak? Ha nem a bajnoki címért harcolunk, semmi! Kötelezően ellötykölődünk majd mivel semmi tétje nem lesz. Kb. elmegy az egész ilyen nemzetek ligája féle bohóckodásba. Arról nem beszélve, hogy mi ebben a szuperligába olyanok leszünk, mint a Sheffield a PL-ben...
De miért ne harcolna bárki a bajnoki címért? :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 10:50

Szerintem az utolso szoget a katari VB rakta a koporso fole, a covid es az azt koveto visszas intezkedesek pedig beutottek.
Nem normalis az, hogy nyar ota gyakorlatilag heti ket meccset jatszik minden topjatekos, nyaron itt az EB, de rogton utana porgetni kell a VB selejtezoket is, mert 2022 telen a katari VB kette fogja vagni a versenynaptart, ezert meg legalabb 2024ig nem tud visszaallni a normalis ritmusba a futball.
Most mar tisztan latszik, hogy nehany jatekos palyafutasabol eveket vesz el ez az eroltetett menet, mert a tulterheltseg miatt teljesen tonkre lesznek teve.
Kozben a klubok egyre nagyobb kereteket kenytelenek tartani, hogy a serulteket helyettesitsek, de a penzugyi helyzetuk meg sokkal rosszabb, mint par eve volt.

Ez nem csak arrol a top 20 klubrol szol, hanem a komplett futballvilagrol es a ratelepedo szervezetekrol. Ha ezt most vegigverik Perezek, par even belul a komplett europai foci at fog allni az osszdivizios rendszerre, mert valahol minden klubnak ez lenne az erdeke.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 19., hétfő 10:49

Nem kellett volna a korrupt UEFA-nak évek óta tűrni ahogy az arabok röhögve kijátszották a FFP-t, közben meg a Milant pl. meg sokkal kisebb összegű eltérés miatt szopatták.

Bayernnek, PSG-nek, Dortmundnak meg nem lesz más lehetősége minthogy csatlakozzon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:47

alexoxladjackoxi írta:
dzsi91 írta:

Ebben a 20csapatban akar majd játszani minden top játékos. Márcsak a részvétel visszatenne titeket az elitbe,nem beszélve a lóvérol amit kaptok.

Én nekem nem hianyzik,hogy minden szezonban csak rangadókat toljunk. Teljesen elégedett vagyok a jelenlegi lebonyolítással, de valahogy meg kell állítani az arabok és a 2 szövetség ámokfutását. Az mi hogy egy 30 éves klub anyagilag jobban elvan eresztve mint a 120 éves nagy kutyák? Ezt innen végigviszik a klubok, csatlakozni fog a bayern is az újgazdagok meg kénytelenek lesznek.

1-2 szezon és rendeződni fog a dolog lesznek kiesők meg feljutók is szerintem.

Az egészet utálnám ha az elmúlt években nem azt láttam volna amit.
Nekem hidegrázásom van attól, hogy minden héten rangadót játsszunk. Majd kíváncsi leszek abból a 350-ből mennyit fogunk visszaforgatni igazolásokra, alsó hangon vagy 200-at kéne, hogy ne nézzünk ki bohócnak ezek mellett a csapatok mellett...

Szerintem amúgy teljesen igazságtalan ez így a kisebbekkel szemben. A BL hajrájára általában mindig kitisztul a mezőny, de igenis meg kell adni az esélyt egy Monaco, Ajax féle menetelésre is, mert sosem lehet tudni... Az a plusz 5 csapat szerintem édes kevés. Inkább akkor valami olyasmi kéne, hogy 16 alapcsapat és 8 változó. Mint ahogy az EB-ken is 24 csapat volt már, és ennek hála éltük át az 5 évvel ezelőtti csodát.
Ez a sírás egyből....tényleg nincs hely gyengéknek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 19., hétfő 10:46

dzsi91 írta:
alexoxladjackoxi írta: Engem az dühít, hogy itt kvázi két lehetőség maradt a bajnokságok szempontjából. Egyik, hogy tényleg kiteszik ezeket a klubokat a hazai ligákból, ami szerintem feldolgozhatatlan lenne minden szurkoló számára. A másik pedig ha mégsem, valaki mondja már el, hogy mi a fasz értelme lesz a bajnokságnak? Ha nem a bajnoki címért harcolunk, semmi! Kötelezően ellötykölődünk majd mivel semmi tétje nem lesz. Kb. elmegy az egész ilyen nemzetek ligája féle bohóckodásba. Arról nem beszélve, hogy mi ebben a szuperligába olyanok leszünk, mint a Sheffield a PL-ben...

Amúgy oké, hogy sosem voltunk Európában igazi nagykutyák, de tradíciókban és szurkolói bázisban, illetve mint brand egy Sevilla sehol sincs hozzánk képest. Egy bajnoki címet nyertek, mi meg Anglia 3. legnagyobb klubja vagyunk. Azé' na... Mondjuk a Spurst én sem értem, fura hogy a Chelsea kimaradt a buliból.
Ebben a 20csapatban akar majd játszani minden top játékos. Márcsak a részvétel visszatenne titeket az elitbe,nem beszélve a lóvérol amit kaptok.

Én nekem nem hianyzik,hogy minden szezonban csak rangadókat toljunk. Teljesen elégedett vagyok a jelenlegi lebonyolítással, de valahogy meg kell állítani az arabok és a 2 szövetség ámokfutását. Az mi hogy egy 30 éves klub anyagilag jobban elvan eresztve mint a 120 éves nagy kutyák? Ezt innen végigviszik a klubok, csatlakozni fog a bayern is az újgazdagok meg kénytelenek lesznek.

1-2 szezon és rendeződni fog a dolog lesznek kiesők meg feljutók is szerintem.

Az egészet utálnám ha az elmúlt években nem azt láttam volna amit.
Nekem hidegrázásom van attól, hogy minden héten rangadót játsszunk. Majd kíváncsi leszek abból a 350-ből mennyit fogunk visszaforgatni igazolásokra, alsó hangon vagy 200-at kéne, hogy ne nézzünk ki bohócnak ezek mellett a csapatok mellett...

Szerintem amúgy teljesen igazságtalan ez így a kisebbekkel szemben. A BL hajrájára általában mindig kitisztul a mezőny, de igenis meg kell adni az esélyt egy Monaco, Ajax féle menetelésre is, mert sosem lehet tudni... Az a plusz 5 csapat szerintem édes kevés. Inkább akkor valami olyasmi kéne, hogy 16 alapcsapat és 8 változó. Mint ahogy az EB-ken is 24 csapat volt már, és ennek hála éltük át az 5 évvel ezelőtti csodát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:44

MyStiQ írta: Nagyon várom az UEFA ülésének végét, illetve hogy néhány játékos és vezetőedző megszólaljon. Gondolok itt a sajátjainkra, illetve mondjuk Cé vagy Messi véleményére.

Egyébként ez számomra kibaszott furcsa, hogy a játékosok nem raknak ki instára/twitterre semmit. Vagy én vagyok ennyire vak? :D
A sajátjainknak nagyjából az az álláspontja, hogy ahol indul a klub, ott fognak focizni. Tesszük a dolgunkat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 19., hétfő 10:43

Szerintem az osszes ugynoknek az volt az elso dolga, hogy irt egy smst minden kliensenek hogy “kuss” :mrgreen:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. április 19., hétfő 10:42

Nagyon várom az UEFA ülésének végét, illetve hogy néhány játékos és vezetőedző megszólaljon. Gondolok itt a sajátjainkra, illetve mondjuk Cé vagy Messi véleményére.

Egyébként ez számomra kibaszott furcsa, hogy a játékosok nem raknak ki instára/twitterre semmit. Vagy én vagyok ennyire vak? :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 10:40

alexoxladjackoxi írta: Mondjuk a Spurst én sem értem, fura hogy a Chelsea kimaradt a buliból.
realmadrid.com-rol: AC Milan, Arsenal FC, Atletico Madrid, Chelsea FC, FC Barcelona, FC Internazionale Milano, Juventus FC, Liverpool FC, Manchester City, Manchester United, Real Madrid CF and Tottenham Hotspur have joined as Founding Clubs. Three more clubs will be invited to join before the opening season starts as soon as possible.

bayern, psg, dortmund (?)
reeed_ati írta: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ezen a szinten nem vagyok kíváncsi a Fradira és a hasonló csapatokra, mert szerintem semmi keresnivalójuk a nagyok között, egyszerűen más kávéház..
Viszont, a lehetőséget hagyjuk meg nekik is, hogy arra az 5hely valamelyikére be tudjanak jutni, nyilván esélytelenek lesznek, pont amiatt, hogy arra az 5helyre minőségi csapatok fognak majd kerülni, akiket ugyanúgy élmény lesz nézni, mint az alapítókat..
SZóval simán lesz esélye egy Sevilla, Porto,Leicester,Atalanta szintű csapatnak a bejutásra..
Aki meg nem fér be az 5-ösbe, annak ott az eurépa liga, vagy a BL..
Majd a szuperliga 2, az elso 5 helyezett (vagy csak az elso 3 + 2 rajatszas alapjan) ott lehet egy evig a nagyok kozott :kalapos:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 19., hétfő 10:38

alexoxladjackoxi írta: Engem az dühít, hogy itt kvázi két lehetőség maradt a bajnokságok szempontjából. Egyik, hogy tényleg kiteszik ezeket a klubokat a hazai ligákból, ami szerintem feldolgozhatatlan lenne minden szurkoló számára. A másik pedig ha mégsem, valaki mondja már el, hogy mi a fasz értelme lesz a bajnokságnak? Ha nem a bajnoki címért harcolunk, semmi! Kötelezően ellötykölődünk majd mivel semmi tétje nem lesz. Kb. elmegy az egész ilyen nemzetek ligája féle bohóckodásba. Arról nem beszélve, hogy mi ebben a szuperligába olyanok leszünk, mint a Sheffield a PL-ben...

Amúgy oké, hogy sosem voltunk Európában igazi nagykutyák, de tradíciókban és szurkolói bázisban, illetve mint brand egy Sevilla sehol sincs hozzánk képest. Egy bajnoki címet nyertek, mi meg Anglia 3. legnagyobb klubja vagyunk. Azé' na... Mondjuk a Spurst én sem értem, fura hogy a Chelsea kimaradt a buliból.
Ebben a 20csapatban akar majd játszani minden top játékos. Márcsak a részvétel visszatenne titeket az elitbe,nem beszélve a lóvérol amit kaptok.

Én nekem nem hianyzik,hogy minden szezonban csak rangadókat toljunk. Teljesen elégedett vagyok a jelenlegi lebonyolítással, de valahogy meg kell állítani az arabok és a 2 szövetség ámokfutását. Az mi hogy egy 30 éves klub anyagilag jobban elvan eresztve mint a 120 éves nagy kutyák? Ezt innen végigviszik a klubok, csatlakozni fog a bayern is az újgazdagok meg kénytelenek lesznek.

1-2 szezon és rendeződni fog a dolog lesznek kiesők meg feljutók is szerintem.

Az egészet utálnám ha az elmúlt években nem azt láttam volna amit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég