Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 19., hétfő 14:24

Ez durva h porog a topik egesz nap :D bl gyozelem utan nem megy ekkorat :kalapos:
Amugy ez most a foci Euroligaja lesz, kb ugyanaz a konepcio. A nagy resze fixen ugyanaz a csapat, egy par meg evente jon ki - be.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2021. április 19., hétfő 14:26-kor.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 14:21

Kerlon írta:
petiamadridista írta: Olvasom, hogy a 2 német nemet mondott.
Kérdésem van. A Dortmundot egyáltalán meghívták ebbe a buliba??
Másik: a Bayern kurvára álságos. Könnyen van. Erős német gazdaság, versenyhelyzet nélküli Liga, kevesebb költéssel is jelentős előny, ahol ha beüt a szar azonnal megveszik a kihívó csapat legjobbjait, aztan mehet tovább a farmers league. Egyenlőseg ugye. :lol: Ha meg leesik a BL akkor lehet arcoskodni 5 évig, hogy hű de szarravertük a végletekig kifacsart Barcát.
Pofatlan bagázs.
Egy adocsalo sittessel a vezetesben. Bayern uberalles :mrgreen:
Bezzeg szegény többi topcsapatnál meg éheznek.

Én továbbra is elfogadhatatlannak tartom az egészet, szerintem nagyon szégyen. Ez az alanyi jogon indulás a sport lényegét veszi el. Az, hogy jön egy Atalanta, és fasza focival bejutnak a BL-be, vagy egy Leicester egy fos szar Arsenal Spurs duót beelőz, azzal nem értem mi a probléma. Persze fáj a "nagycsapatoknak", de hát ez van. Ennyi erővel foci se legyen, a leggazdagabb vegyék meg maguknak a trófeát is mostantól. :lol:

Annyit még hozzátennék, hogy továbbra is megértem az UEFA-val való szembenállást, azt, hogy a topcsapatokon ők is nyerészkednek, de ezzel a szuperliges húzással csak annyit értek el, hogy még ezeknél a maffiózóknál is ellenszenvesebbé váltak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2021. április 19., hétfő 14:25-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 14:20

petiamadridista írta:
Lehet, hogy így lesz.
Ezt még nem tudhatjuk.
Továbbá ne gondoljuk, hogy az Arsenal a jelenlegi keretével nem jutna be a BLbe ha mondjuk más ligában játszana. Vagy a Milan. Azért nem mindegy ki milyen versenyhelyzet alatt
nyilván. :lol: az alapító 15 nem fog kiesni. nyilván berizikózná mondjuk egy milán, hogy 1 év után kiessen és aztán még a BL-ből is el lenne tiltva esetleg. ne legyünk már naivak. az 15 csapat fix, akármi történjen, onnan nem esik ki senki sehova.

a milan évekig el szereplő volt, úgy hogy a juventuson kívül nem volt másik csapat olaszországban. erről ennyit. nyilván a PL-ben nagyobb a verseny. ott a bigsix. eközben az arsenal 9-10. helyen van. west ham meg leszter ver rájuk 10 pontot.

én ezt az egészet úgy tudnám elképzelni, hogy adott szezonban angol top 5, spanyol-olasz top 3, német-francia top 2, portugál bajnok, és 4 helyre meg selejtező a többi európai bajnokcsapat között.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 14:19

petiamadridista írta: Olvasom, hogy a 2 német nemet mondott.
Kérdésem van. A Dortmundot egyáltalán meghívták ebbe a buliba??
Másik: a Bayern kurvára álságos. Könnyen van. Erős német gazdaság, versenyhelyzet nélküli Liga, kevesebb költéssel is jelentős előny, ahol ha beüt a szar azonnal megveszik a kihívó csapat legjobbjait, aztan mehet tovább a farmers league. Egyenlőseg ugye. :lol: Ha meg leesik a BL akkor lehet arcoskodni 5 évig, hogy hű de szarravertük a végletekig kifacsart Barcát.
Pofatlan bagázs.
Egy adocsalo sittessel a vezetesben. Bayern uberalles :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 14:05

Pad'em írta:
alexoxladjackoxi írta:

Jó, de kit tennél be helyettünk, vagy a Milan helyett? Szerintem ilyen Sevilla féle csapatoknak feleakkora presztízse sincs.
Pont ez a legfőbb probléma, hogy nem presztízs alapon kéne elindítani egy ilyen sorozatot. Vagy ha már presztízs alapon indítjuk, akkor lehessen majd kiesni, bekerülni. Egy hullagyenge Arsenal meg Milan játéka hol szuper? Pont EL-be valók.

Top 5 bajnokság első három csapata ott lenne, meg lenne egy selejtező amin keresztül EU többi részéből pár csapat bejuthatna, azt mondanám, bravó. Persze ez az egész még nagyon kiforrásban van

Lehet, hogy így lesz.
Ezt még nem tudhatjuk.
Továbbá ne gondoljuk, hogy az Arsenal a jelenlegi keretével nem jutna be a BLbe ha mondjuk más ligában játszana. Vagy a Milan. Azért nem mindegy ki milyen versenyhelyzet alatt kényszerül teljesíteni. Vegyük a Madrid mostani helyzetét. Játszottak vagy istentudja hany meccset a játékosok. Sokszor teljesen semmitmondó pályákon semmilyen ellenfel ellen, aminek a legnagyobb hatása az volt a szezonra h lesérült 3 játékos akik eurótízmillióba fájtak, mind a fizetésük, mind az átigazolásuk. Ezt a költött pénzt megkaphatnák, de az Uefa zsebrevagja, vagy odaadja nevenincs csapatoknak.
Ezek a csapatok irgalmatlan penzeket költöttek es innovációt vittek végig.
Persze egy idő után kifulladt a lufi, ők csak szeretnék megkapni azokat a pénzeket amiket kvázi megkerestek.

Nem mondom, hogy jó a bérelt hely, de szüksegesek a valtoztatások.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 19., hétfő 14:03

Pad'em, igen, erre volt a BL meg az EL, most lesz Szuperliga. Nagycsapatokkal eladható. Nekem alapból nem tetszik a kezdeményezés, de ha már csinálják, megértem, hogy a legnagyobb klubokkal hozzák össze. Ami pénzt kapnak, abból bőven felnőhetnek a feladathoz a jelenleg gyengébb szinten lévőek is amúgy.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 14:02

Nekem ebben az egészben csak az tetszik, hogy a nagycsapatok beintettek az UEFA-nak. Ideje volt letörni az UEFA szarvát. Abban viszont az UEFA-nak van igaza, hogy ez a szuperliga az alapítók kivételével senkinek se jó.

Több dolog nem tiszta számomra. A legfontosabb, hogy így is mindenki amiatt sír, hogy sok a meccs, hogy akarnak +12 meccset még beletuszkolni a naptárba? A másik dolog az 5 meghívott. Ezt, hogy gondolják? Valaki bejut a BL-be de az ESL szól neki, hogy figyu haver idén jöhetsz a nagyok közé 1 évre, az adott csapat meg szól az UEFA-nak, hogy bocsi fiúk idén inkább az ESL-be játszok, de jövőre ha nem hívnak meg akkor jövök.

Ez az egész csak arra jó, hogy nagyobb számokról fognak szólni a hírek: nagyobb átigazolási díjak, nagyobb játékos fizetések, nagyobb ügynöki díj stb.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 13:57

alexoxladjackoxi írta:
Csabi írta: az egészen biztos, hogy az uefa meg a fifa menthetetlenül korrupt bagázs, de nekem azért kibassza a biztosítékot ez, hogy vagyunk mi meg vannak a többiek. nekem ez nem fér bele az én világnézetembe. egyszerűen az alapítók minden pénzt maguknak akarnak, és csak azt adják ki amit lehet. aki meg azt hiszi, hogy a szuperligában nem lesz korrupció....

az én szememben viszont továbbá probléma az is, hogy a foci nem egy ilyen egydimenziós akármi, ahol csak focizunk és kész. azért az uefa nem kevés pénzt ölnek pl. az utánpótlás ligákba, fiatalok fejlesztésébe és még lehetne sorolni azokat a tevékenységeket, amik pénzt nem termelnek csak elvisznek. ilyenről van szó a szuperligában? vagy ez tényleg csak arról szól, hogy ha nem vagy TOP most, akkor majd gyere vissza ha az leszel (mind játékosokra és csapatokra is értve ezt). meg a pénzről persze.

azt meg egészen nevetségesnek tartom, hogy valaki azzal érvel egy arsenal, milan esetében, hogy ők régen top csapatok voltak. :lol: :lol: az arsenalnak a top10 is megerőltető már. minden csapat, ami oda került, ahol van, annak köszönhető, hogy a vezetői hosszú-hosszú éveken át szar döntéseket hoztak (korruptak voltak), és akkor most kapjon mindenki egy második esélyt, azért mert 8-10 éve játszott BL-döntőt? :lol:

a következő dolog meg, hogy pont a barsza került erre az útra az elmúlt időben a féktelen költekezéssel és azzal, hogy messit a klub elé helyezték. felhalmoztak temérdek kölcsönt, aminek a hátránya a következő években ütne ki, erre kapnak egy évi 300-400 milliós stimulit, és megint minden el lesz rendezve?
Jó, de kit tennél be helyettünk, vagy a Milan helyett? Szerintem ilyen Sevilla féle csapatoknak feleakkora presztízse sincs.
Pont ez a legfőbb probléma, hogy nem presztízs alapon kéne elindítani egy ilyen sorozatot. Vagy ha már presztízs alapon indítjuk, akkor lehessen majd kiesni, bekerülni. Egy hullagyenge Arsenal meg Milan játéka hol szuper? Pont EL-be valók.

Top 5 bajnokság első három csapata ott lenne, meg lenne egy selejtező amin keresztül EU többi részéből pár csapat bejuthatna, azt mondanám, bravó. Persze ez az egész még nagyon kiforrásban van
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 13:56

Olvasom, hogy a 2 német nemet mondott.
Kérdésem van. A Dortmundot egyáltalán meghívták ebbe a buliba??
Másik: a Bayern kurvára álságos. Könnyen van. Erős német gazdaság, versenyhelyzet nélküli Liga, kevesebb költéssel is jelentős előny, ahol ha beüt a szar azonnal megveszik a kihívó csapat legjobbjait, aztan mehet tovább a farmers league. Egyenlőseg ugye. :lol: Ha meg leesik a BL akkor lehet arcoskodni 5 évig, hogy hű de szarravertük a végletekig kifacsart Barcát.
Pofatlan bagázs.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 19., hétfő 13:50

Csabi írta: az egészen biztos, hogy az uefa meg a fifa menthetetlenül korrupt bagázs, de nekem azért kibassza a biztosítékot ez, hogy vagyunk mi meg vannak a többiek. nekem ez nem fér bele az én világnézetembe. egyszerűen az alapítók minden pénzt maguknak akarnak, és csak azt adják ki amit lehet. aki meg azt hiszi, hogy a szuperligában nem lesz korrupció....

az én szememben viszont továbbá probléma az is, hogy a foci nem egy ilyen egydimenziós akármi, ahol csak focizunk és kész. azért az uefa nem kevés pénzt ölnek pl. az utánpótlás ligákba, fiatalok fejlesztésébe és még lehetne sorolni azokat a tevékenységeket, amik pénzt nem termelnek csak elvisznek. ilyenről van szó a szuperligában? vagy ez tényleg csak arról szól, hogy ha nem vagy TOP most, akkor majd gyere vissza ha az leszel (mind játékosokra és csapatokra is értve ezt). meg a pénzről persze.

azt meg egészen nevetségesnek tartom, hogy valaki azzal érvel egy arsenal, milan esetében, hogy ők régen top csapatok voltak. :lol: :lol: az arsenalnak a top10 is megerőltető már. minden csapat, ami oda került, ahol van, annak köszönhető, hogy a vezetői hosszú-hosszú éveken át szar döntéseket hoztak (korruptak voltak), és akkor most kapjon mindenki egy második esélyt, azért mert 8-10 éve játszott BL-döntőt? :lol:

a következő dolog meg, hogy pont a barsza került erre az útra az elmúlt időben a féktelen költekezéssel és azzal, hogy messit a klub elé helyezték. felhalmoztak temérdek kölcsönt, aminek a hátránya a következő években ütne ki, erre kapnak egy évi 300-400 milliós stimulit, és megint minden el lesz rendezve?
Jó, de kit tennél be helyettünk, vagy a Milan helyett? Szerintem ilyen Sevilla féle csapatoknak feleakkora presztízse sincs. Szét lehet nézni, hogy mondjuk nálunk is hány Sevilla és hány Milan vagy Arsenal drukker van. Gondolom ilyeneket is számításba vettek. Ezzel a lendülettel az Internek sem sok keresnivalója van a sorozatban, de a United is inkább az EL-ben bohóckodik most is. Akármennyire is rosszak vagyunk mostanában, azért még mindig el tudunk hozni Dortmundból (Auba) , vagy akár Atleticoból (Partey) kulcsembereket. A tradíciókat véve nagyobb csapat vagyunk, több szurkolóval és vastagabb bukszával. Ez a 4. szezonunk az EL-ben, nem mutat jól, de előtte meg vagy húsz évig BL-ben voltunk, sőt a csoportból is mindig továbbmentünk szinte. Asszem csak nektek van/volt hosszabb sorozatotok.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 13:49

Spanish clubs are planning for a meeting on Thursday to discuss about Real Madrid, Barcelona and Atléti position after joining Super League. Real Madrid, Atletico Madrid and FC Barcelona will NOT be invited to this meeting.

Owners would be ‘secretly delighted’ if their players were banned from the World Cup.

Some of the Premier League's remaining 14 teams believe the English Super League clubs should be SUSPENDED from THIS Premier League season. Chelsea were very sceptic of Super League, but they had no other choice but to join.

A Super League club board member: "Is this a football civil war? No, it's a nuclear war."

@Sky

Jó a buli.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 19., hétfő 13:31

Közben Atletico is hivatalos a Szuper Ligában.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 19., hétfő 13:26

Mindkét fél érvei jogosak.Csak hogy az uefa meg a fifa állszent faszok. Ők kurvára leszarják a fairplayt meg a kis klubokat/nemzeteket.Most éppen kapóra jön nekik ez a duma.

Én nem akarok szuperligát de ha sokat makacskodnak egye fene.

Nem tartok egyáltalán egy olyan szuperligától ahor perez apó az elnök :D

Irónikus is lenne amúgy,hogy miután végig vittük atomjaira zúzzuk a bl-t. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 13:20

Porto president Pinto da Costa against the Super League: “We can’t participate in anything that's against the rules. We are in the Champions League and we hope to continue to be there for many years”.

Azért vannak bőven ellenvélemények is. Herrera is kiállt most a BL-ért (bőven tudok egy-két dologgal azonosulni), de amikor a katariak küldik a pénzt azzal nincs baj. :lol:

Nem elég, hogy amúgy is rohad a világ, szakítsuk ketté a foci társadalmat is. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 13:19

az egészen biztos, hogy az uefa meg a fifa menthetetlenül korrupt bagázs, de nekem azért kibassza a biztosítékot ez, hogy vagyunk mi meg vannak a többiek. nekem ez nem fér bele az én világnézetembe. egyszerűen az alapítók minden pénzt maguknak akarnak, és csak azt adják ki amit lehet. aki meg azt hiszi, hogy a szuperligában nem lesz korrupció....

az én szememben viszont továbbá probléma az is, hogy a foci nem egy ilyen egydimenziós akármi, ahol csak focizunk és kész. azért az uefa nem kevés pénzt ölnek pl. az utánpótlás ligákba, fiatalok fejlesztésébe és még lehetne sorolni azokat a tevékenységeket, amik pénzt nem termelnek csak elvisznek. ilyenről van szó a szuperligában? vagy ez tényleg csak arról szól, hogy ha nem vagy TOP most, akkor majd gyere vissza ha az leszel (mind játékosokra és csapatokra is értve ezt). meg a pénzről persze.

azt meg egészen nevetségesnek tartom, hogy valaki azzal érvel egy arsenal, milan esetében, hogy ők régen top csapatok voltak. :lol: :lol: az arsenalnak a top10 is megerőltető már. minden csapat, ami oda került, ahol van, annak köszönhető, hogy a vezetői hosszú-hosszú éveken át szar döntéseket hoztak (korruptak voltak), és akkor most kapjon mindenki egy második esélyt, azért mert 8-10 éve játszott BL-döntőt? :lol:

a következő dolog meg, hogy pont a barsza került erre az útra az elmúlt időben a féktelen költekezéssel és azzal, hogy messit a klub elé helyezték. felhalmoztak temérdek kölcsönt, aminek a hátránya a következő években ütne ki, erre kapnak egy évi 300-400 milliós stimulit, és megint minden el lesz rendezve?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 19., hétfő 13:12

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta: Arsenalosok abban vannak, hogy ezt Wenger találta ki, mert 2009-ben megmondta az öreg Wenger, hogy 10 éven belül létejöhet egy szuper liga.
Biztos nem ő találta ki, de az Öregnek közgazdászként biztos volt rálátása a dolgokra.
+1

Wenger amugysem szokott hulyeseget beszelni.

Arsene Wenger in 2009: "Maybe in 10 years, you will have a European league…the money that will be coming in from the Champions League will not be enough for some clubs."

Nem lőtt nagyon mellé.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 19., hétfő 12:53

Realista24 írta: Amúgy Tebas is milyen egyenlőségrol beszél?

Adott egy klub akinek nem írom le a nevét, tartozik 1,2 milliárddal és sehogy nincs szankcuonalva, de közben felvettek pl a covid segélyt is a spanyoloktol.
Ezt az egyenlőséget nem is értem.Most hol van egyenlőség? :lol: Most sincs egyenlőség.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 12:52

Mester77 írta:
Realista24 írta:
Elvileg nincs kizárás idén.
És akkor h akarjak megoldani, h mindenképpen a psg nyerjen, mert jelenleg ugye ők a jó fiúk.
Övrebő vissza, Varnál a vonalakat okosba megoldják. Sima.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 19., hétfő 12:51

Realista24 írta:
dzsi91 írta: Mostmár húzzuk be Vinidzsível a 14iket (ha nem zárnak ki) és ott amúgy is érdemben eljönne a világvége. Annál feljebb nincs minthogy ezzel ankerettel megnyerjük.Jöhet az újvilágrend :D
Elvileg nincs kizárás idén.
És akkor h akarjak megoldani, h mindenképpen a psg nyerjen, mert jelenleg ugye ők a jó fiúk.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 12:51

Amúgy Tebas is milyen egyenlőségrol beszél?

Adott egy klub akinek nem írom le a nevét, tartozik 1,2 milliárddal és sehogy nincs szankcuonalva, de közben felvettek pl a covid segélyt is a spanyoloktol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég