Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
flori

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 14:59

az, hogy van pár csapat, akiknek alanyi jogon jár minden, az a legalja. Ez pont szembe megy azzal, amit egy sportág képvisel.

És századjára is leírom, nyilván komoly gondok vannak, a fair playről így se nagyon lehet beszélni, mert 3 olajos csapat van már a BL elődöntőben is, nyilván teljesen más esélyekkel indulnak a gazdag klubok, de akkor most létrehozunk az unfairnél egy még unfairebb opciót, nagyon fasza.

Tradíciók, szurkolók, fairplay, minden leszarva, csak legyen gecisok pénz, hisz amúgyis biztos kurva szarul megy a soruk a topcsapatok vezetőinek. 1.5 év covid kellett, aztán megy a sírás. Szégyen.

Sokan szerintem csak nyugtatják magukat, hiszen szeretett klubunk + elnökünk nyakig benne van ebben a fertőben.
Egyetértek, a foci romantikus oldala így elveszik. De ezek a csapatok húzónevek (Spurs annyira nem oké), mindenki róluk beszél, mindenki velük foglalkozik, ők termelik ki a pénzt, miattuk drágább egy közvetítés, stb. Ebből nem kapták meg a megfelelő jussukat, csináltak maguknak saját játszóteret. Évei voltak az UEFAnak meg a FIFAnak erre, most leszakadnak majd a csöcsről, amiből brutálisan jól éltek vízfejű emberek. Oké, én is sajnálom, hogy nem lesz Fradi-Real Madrid soha többé, de rajtunk kívül ki sajnálja ezt? Mi köze ennek a Real Madridhoz? A Fradi csak egy kolonc volt itt a sorban, B csapattal verte őket össze mindenki. Felesleges töltelék igazából, és sokan vannak így ezzel, hogy minek vannak ezek a meccsek? Reális esélyük soha nem lesz megszorítani ezeket a csapatokat, a végén mindig ők fognak nevetni. Játszanak egy másik homokozóban. Még egyszer mondom, én is sajnálnám, ha minden pontosan így történne, de bőven meg lehet érteni az okokat.

Bár azt sem értem pontosan, hogy ezzel a rendszerrel nem lesznek szabályozva az olajmágnások, sőt. A brutális pénzhez kapnak még többet. :lol: Nagyon nehéz igazságot hirdetni. Ami nem szimpatikus még, az a lebonyolítás, jobb lenne négy 5 fős csoport. Azért ha úgy kezdődne a ESL, hogy Real Madrid, PSG, Barcelona, MU, Arsenal csoport, kinek nem állna fel a kapitány?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 14:57

sebydani írta:
realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
Kadhafi az nem a forradalmár meg diktátor? :mrgreen:

Bár ha azt vesszük, hogy ez meg nuclear war, vagy mit írtak lentebb....

Nasser Al-Khelaifi

Ő lesz akit kerestél sztm, persze nem vágom, csak gugliztam egyet .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. április 19., hétfő 14:59-kor.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 14:55

realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 14:55

Ez jobb mint a mónikásó :lol:
Mindenhonnan bannolják a játékosokat, meg a csapatokat és mindent is elvesznek...

Vajon az "új" stadionunkat mikor fogja elvenni a fifa meg júefa , remélem azért a mezt rajta hagyják a játékosokon .

Ezzel sztm elleszünk a Chelsea elleni találkozóig, már ha lesz meccsünk :mrgreen:

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 14:53

Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Fenoo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 14:50

Pad'em írta: The PLAYER WILL BE BANNED from Euro 2020 this summer, confirmed by Čeferin.

Ez nagyon nagy hülyeség lenne. Mi köze például Kroosnak ahhoz, hogy Perez létrehozott egy új ligát? Beleszólása se volt a játékosoknak.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 14:50

sebydani írta:
Pad'em írta: The PLAYERS WILL BE BANNED from Euro 2020 this summer, confirmed by Čeferin.

UEFA president, Aleksander Čeferin: "The players that will play in the closed league will be banned from playing in the World Cup and Euros. They will not be allowed play for their national teams."
Sima magyar győzelem. :shifty: :coffee:
Gula és Szoboszlai ott lehet, easy win :mrgreen:
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 14:49

The PLAYER WILL BE BANNED from Euro 2020 this summer, confirmed by Čeferin.
Fuh ez kurvanagy fenyegetés, így, hogy hamarabb lesz EURO 2020 mint a szuperliga.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 19., hétfő 14:49

Pad'em írta: The PLAYER WILL BE BANNED from Euro 2020 this summer, confirmed by Čeferin.

UEFA president, Aleksander Čeferin: "The players that will play in the closed league will be banned from playing in the World Cup and Euros. They will not be allowed play for their national teams."
ehhez a szponzoroknak is lesz 1-2 szavuk. ők sem azért tejelnek annyit hogy kiscsapatok emberi rohangáljanak egy tornán amire a kutya nem lesz kíváncsi. megint elég üres fenyegetés
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
-----------------Camavinga
------------Aouar--------Havertz
---Mbappé-------------------------Félix
--------------------Haaland

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 14:49

Sima magyar győzelem. :shifty: :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 14:47

The PLAYERS WILL BE BANNED from Euro 2020 this summer, confirmed by Čeferin.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2021. április 19., hétfő 14:49-kor.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

poronty
Kedvenc játékosaid: Zidane, M. Laudrup, Redondo, Modric

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. április 19., hétfő 14:45

[Sky Sports] The current 12 founding clubs have signed a 23-year commitment to the new 'European Super League'

:lol: :lol:
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Foden, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Badiashile, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 14:44

Csabi írta:
petiamadridista írta:
Lehet, hogy így lesz.
Ezt még nem tudhatjuk.
Továbbá ne gondoljuk, hogy az Arsenal a jelenlegi keretével nem jutna be a BLbe ha mondjuk más ligában játszana. Vagy a Milan. Azért nem mindegy ki milyen versenyhelyzet alatt
nyilván. :lol: az alapító 15 nem fog kiesni. nyilván berizikózná mondjuk egy milán, hogy 1 év után kiessen és aztán még a BL-ből is el lenne tiltva esetleg. ne legyünk már naivak. az 15 csapat fix, akármi történjen, onnan nem esik ki senki sehova.

a milan évekig el szereplő volt, úgy hogy a juventuson kívül nem volt másik csapat olaszországban. erről ennyit. nyilván a PL-ben nagyobb a verseny. ott a bigsix. eközben az arsenal 9-10. helyen van. west ham meg leszter ver rájuk 10 pontot.

én ezt az egészet úgy tudnám elképzelni, hogy adott szezonban angol top 5, spanyol-olasz top 3, német-francia top 2, portugál bajnok, és 4 helyre meg selejtező a többi európai bajnokcsapat között.

A Bajnokok Ligája szupernépszerűsége nagyban köszönhető a Milannak. 20 évig abszolút elitek voltak. 10 éve lejetmenet. Tény.
De nehéz mit tenni,.ha a lóvét elrakja az Uefa, az arabok meg beszálnak Fifázni.
Az Ac Milan gyakorlatilag Párizsban van. Jelenleg az az Ac Milan. Leonardo mi a f.szt keres ott pl??.
Ja igen.
Tudom.

Leicester: Tajiföldi csillardokból épített klub ami azért is lett erős mert a PL-ben a szponzoráció hasonló mint amit a szuoerligában terveznek.
En megertem az ellenveteseket. De van egy masik oldala is az éremnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petiamadridista 2021. április 19., hétfő 14:47-kor.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 19., hétfő 14:44

Csabi írta:
Pad'em írta: The general views among owners, according to an unnamed board member at a #PL club within the European Super League, is: "Our primary job is to maximise our revenues and profits. The wider good of the game is a secondary concern..."
kb ezzel össze is lehetne foglalni röviden ezt az egészet. leszarunk mindent és mindenkit, de a mi zsebünk szakadjon szét a lóvétól.
ez miben más mint a fifa/uefa páros? ezekből a hírekből az jön le hogy iszonyat pénzt tesz el ez a 2 bagázs miközben kisajtolnak mindent a klubokból és a játékosokból. amikor segíteni kellett volna akkor is szartak mindenre és mindenkire. az alacsonyabb osztályokról ne is beszéljünk nekik mi kiesés volt mostanság és mit léptek a szervezetek? a nemzeti szervezetek is most nagyon hangosak és mindenkiér vannak közbe meg mindenkit szarba hagytak. a nemzeti ligák is csak attól fosnak hogy kiesik a kezükből a nagy csapatok bevétele amitől bármit is ér a ligájuk lokális szurkolókon kívül. uefa detto fifa detto. top csapatok top játékosok nélkül lószart nem ér egyikse ezért fenyegetőznek ami csak eszükbe jut. 50es évekbeli kupákat is elvesznek mert irgumburgum. egy bl győztes kap cirka 120 millát. super liga részvétel 400. érdekes a különbözet. én nem vagyok a super liga mellett ellenben örülök hogy betették a kollektív lompost az uefának/fifa meg nemzeti fa-knek
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
-----------------Camavinga
------------Aouar--------Havertz
---Mbappé-------------------------Félix
--------------------Haaland

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 14:42

flori írta:
Az, hogy jön egy Atalanta, és fasza focival bejutnak a BL-be, vagy egy Leicester egy fos szar Arsenal Spurs duót beelőz, azzal nem értem mi a probléma.
Egyetértek, de arra lesz az 5 hely. Mindent meg kell tenniük a csapatoknak, hogy bejussanak oda. Egy év és építkezhetnek, de bőven benne van a cserélődés lehetősége is ott. Én sem tudom elképzelni egyelőre, de fixen nem ugranak bele egy katyvaszba ennyien. Egyelőre ellene vagyok, de egy jó koncepcióval bőven beleesek a meggyőzhető kategóriába.

Amúgy meg örökérvényű dolog: az újítókat először mindig kinézik, megbélyegzik, majd követik. Valószínűleg most is ez lesz.
Na, de jó, lesz 5 csapat, az sem biztos. :lol: Vagy felhozhatnám példának azt is, hogy én még ha szarok is a magyar focira nagy ívből, szívesen nézem, hogy a Fradi sorsa hogy alakul, meg akármelyik kis szaros magyar csapat hogy teljesít az európai porondon. Ez is elveszik.

Igazából bárki írhat bármit, úgy se tud senki normális érvet felhozni az ellen, hogy az, hogy van pár csapat, akiknek alanyi jogon jár minden, az a legalja. Ez pont szembe megy azzal, amit egy sportág képvisel.

És századjára is leírom, nyilván komoly gondok vannak, a fair playről így se nagyon lehet beszélni, mert 3 olajos csapat van már a BL elődöntőben is, nyilván teljesen más esélyekkel indulnak a gazdag klubok, de akkor most létrehozunk az unfairnél egy még unfairebb opciót, nagyon fasza.

Tradíciók, szurkolók, fairplay, minden leszarva, csak legyen gecisok pénz, hisz amúgyis biztos kurva szarul megy a soruk a topcsapatok vezetőinek. 1.5 év covid kellett, aztán megy a sírás. Szégyen.

Sokan szerintem csak nyugtatják magukat, hiszen szeretett klubunk + elnökünk nyakig benne van ebben a fertőben.

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 19., hétfő 14:41

Igy akkor oda a 13 BL gyozelem presztizse is, mert hat ezek utan mar nem fog szamitani. :(
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 14:36

ESL info:

- Owners 'totally committed'
- Breakaway driven by Glazers, Ed Woodward, JPMorgan
- Some US owners 'cannot understand' why relegation is still in English football.

Companies in the US and Saudi Arabia have been 'sounded out' about buying the broadcast rights to the European Super League.

Dőlni fog a lóvé az biztos, kérdés milyen áron.

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 14:34

Csabi írta: én ezt az egészet úgy tudnám elképzelni, hogy adott szezonban angol top 5, spanyol-olasz top 3, német-francia top 2, portugál bajnok, és 4 helyre meg selejtező a többi európai bajnokcsapat között.
Ez mennyiben lenne masabb, mint a 2024-tol indulo BL reform? Az UEFA ma gyakorlatilag kijelentette, hogy semmilyen kulonutassagot nem enged, lesz BL, EL es a futottak meg kupa.
A klubok szabadulni akarnak az UEFA gazdasagi szabalyozasai alol, sajat maguknak akarjak kialakitani a szabalyokat, hogy ne legyen az a helyzet, mint ma, hogy valakire vonatkozik az FFP es valakire nem.
Ha Perezek alairjak a fizetesi sapkat es valaki nem tartja be, siman kidobjak a ligabol, lesz helyette jelentkezo.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 14:33

Pad'em írta: The general views among owners, according to an unnamed board member at a #PL club within the European Super League, is: "Our primary job is to maximise our revenues and profits. The wider good of the game is a secondary concern..."
kb ezzel össze is lehetne foglalni röviden ezt az egészet. leszarunk mindent és mindenkit, de a mi zsebünk szakadjon szét a lóvétól.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 14:29

ESL organisers have held 'early discussions' with broadcasters about the competition, seeking to secure deals with likes of Amazon, Facebook, Disney and Sky - raising annual revenues worth €4Bn per year, roughly double the amount earned by #UCL at present.

*

The general views among owners, according to an unnamed board member at a #PL club within the European Super League, is: "Our primary job is to maximise our revenues and profits. The wider good of the game is a secondary concern..."

"There are several board members at the six Premier League clubs who are opposed to joining the European Super League, but they feel they do not have power to stop it..." via @SkyKaveh

Vissza: “Labdarúgás”