Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 18:00

ateeemadrid írta: De amúgy nem látom mi haszna van ebből az átlag szurkolónak. Persze kivéve az akinek tetszene, hogy folyamatosan derbik lennének.
Kevesebb olyan meccs, ahol az egyik csapat csak bunkerezik es agyonrugja a jatekot jatszani kivano felet, altalanossagban szinvonalasabb es gyorsabb jatek. A bajnokik nagy resze ma abbol all, hogy egy bajnokeselyes elmegy a kiesojelolthoz es a meccs nagy reszeben korbeadogatja a tizenhatost.
Ahol meg nagyot nyerhet a szurkolo az a korulvevo infrastruktura fejlodese. Ma ha online akarsz meccset nezni, akkor vadaszhatsz random kaloz streameket, ahol orulsz, ha megvan a 24 frame/s egy 1080-as felbontas mellett, ritka az, ahol a felbontas es a framerate is konkurenciaja a TV adasnak. Ha eladjak a jogokat mondjuk az Amazonnak, akkor az Amazon nem 1080-ban, hanem 4K-ban fogja tolni a smooth streamet, geolokaciotol fuggetlenul, azon a platformon nezed, amin akarod. A meccs utan azonnal vissza fogod tudni nezni az egeszet, beletekerhetsz a kulcsmomentumokba, plusz tartalmakat kaphatsz. Ezeket az UEFA a hulye szabalyozasaival es az orszagokra terjedo exkluziv kozvetitesi jogaival nem teszi lehetove.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 17:58

Tegnap amikor ezt megláttam ösztönből a nemre szavaztam.
Ma ahogy jobban belemélyedtem már egyértelműen a támogatók mellett vagyok.

Nyilván rossz ez azoknak akik kimaradnak. Akad 1-2 érdekes név, de szerintem nem eszik olyan forrón és kurva jó lesz ez hosszútávon.
De most ha belegondolunk ki marad ki??? Senki olyan aki hosszútávon bármit is bele tudott tenni az európai élfociba. Max idószakos sikereket értek el, amire eztán is lesz lehetőségük csak egy polccal lejjebb. (Pl Leverkusen.. Monaco ilyenek..). De lesz néhány szabadkártya, akkor lehetnek fekete lovak is.
Nem rossz ez. Sőt. Jó ez.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 17:56

ateeemadrid írta:
Zorro írta:
Nekem az az erzesem, hogy aki elutasitja (beszeltem egy-kettovel) nem igazan tudja miert utasitja el, inkabb osztonosen...
En szemely szerint vmi olyasmit varok az ESL-tol mit amit NFL kapcsan latok. Fizetesi sapka, akar draft-ok, hihetetlen szurkoli elmeny, ..., full profizmus minden szinten. Ezzel szemeben az uefa meg nyomja az olajosokat, hulyere vesz mindenkit a FFP-vel. Kesz csoda, hogy VAR elert ideag.
Ez a 12 csapat nem a kutyautok bandaja. Tudjak mit csinalnak. Amibol penzt akarnak latni, azt csak jo focival lehet elerni. En bizom bennuk...
Az, hogy olyasvalamit vársz, az nem azt jelenti, hogy olyan is lesz. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy én nem nagyon vagyok képbe, hogy működnek ezek az USAban, de szerintem a foci teljesen rendben volt úgy, ahogy volt. Ezt szigorúan a lebonyolításra értem.

Én pont ellentétesen vagyok ezzel, azt látom, hogy aki támogatja az vagy azért támogatja, mert a klubja is szerepel benne, és a saját klubunk nyilván nem lehet rossz semmiben, vagy mert zavarja az uefa korrupciója és képmutatása. De amúgy nem látom mi haszna van ebből az átlag szurkolónak. Persze kivéve az akinek tetszene, hogy folyamatosan derbik lennének.
Felrertettel, nem varok NFL szeru mukodest, de azert egy-ket elemet szivesen latnam. Amit varok az a szurkoloi elmeny, amihez elsosorban a jo foci kell. En most ugyerzem, hogy ez az ESL-el inkabb meg fog valosulni (leginkabb az anyagi lehetosegek miatt) mint az uefa-val.
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 17:49

Zorro írta:
Halfkey írta:

A mi elnökünk a dolog arca, az alapító jól járó klubok között vagyunk, és még itt sem nagyobb a támogatása. Ez a legrózsásabb vélemény az összes szurkolói csoport között, és ez is negatív.
Nekem az az erzesem, hogy aki elutasitja (beszeltem egy-kettovel) nem igazan tudja miert utasitja el, inkabb osztonosen...
En szemely szerint vmi olyasmit varok az ESL-tol mit amit NFL kapcsan latok. Fizetesi sapka, akar draft-ok, hihetetlen szurkoli elmeny, ..., full profizmus minden szinten. Ezzel szemeben az uefa meg nyomja az olajosokat, hulyere vesz mindenkit a FFP-vel. Kesz csoda, hogy VAR elert ideag.
Ez a 12 csapat nem a kutyautok bandaja. Tudjak mit csinalnak. Amibol penzt akarnak latni, azt csak jo focival lehet elerni. En bizom bennuk...
Az, hogy olyasvalamit vársz, az nem azt jelenti, hogy olyan is lesz. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy én nem nagyon vagyok képbe, hogy működnek ezek az USAban, de szerintem a foci teljesen rendben volt úgy, ahogy volt. Ezt szigorúan a lebonyolításra értem.

Én pont ellentétesen vagyok ezzel, azt látom, hogy aki támogatja az vagy azért támogatja, mert a klubja is szerepel benne, és a saját klubunk nyilván nem lehet rossz semmiben, vagy mert zavarja az uefa korrupciója és képmutatása. De amúgy nem látom mi haszna van ebből az átlag szurkolónak. Persze kivéve az akinek tetszene, hogy folyamatosan derbik lennének.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 17:48

CS0ki írta: Ugye itt arról beszélünk, hogy BL helyett lenne. Viszont az 13 meccs volt eddig, a szuperliga meg 23 meccs lenne, de 18 mindenkinek minimum. Az a maximális plusz 10 meccs hogy férne bele a bajnokság, kupa mellett? Nem jön ki a matek...Ennyi meccs mellett rendesen nem lehet még 38 bajnoki meccset lejátszani, és a kupákat is. Tehát a bl mellett biztos ugrana a kupa is, ha óriási csoda folytán meg tudnának egyezni.
Az új BL formátum is hasonló lenne, több fix meccsel, 36 csapattal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 17:42

Halfkey írta:
Zorro írta:
A fenti számok nem mutatnak nagy elutasítást.
A mi elnökünk a dolog arca, az alapító jól járó klubok között vagyunk, és még itt sem nagyobb a támogatása. Ez a legrózsásabb vélemény az összes szurkolói csoport között, és ez is negatív.
Nekem az az erzesem, hogy aki elutasitja (beszeltem egy-kettovel) nem igazan tudja miert utasitja el, inkabb osztonosen...
En szemely szerint vmi olyasmit varok az ESL-tol mit amit NFL kapcsan latok. Fizetesi sapka, akar draft-ok, hihetetlen szurkoli elmeny, ..., full profizmus minden szinten. Ezzel szemeben az uefa meg nyomja az olajosokat, hulyere vesz mindenkit a FFP-vel. Kesz csoda, hogy VAR elert ideag.
Ez a 12 csapat nem a kutyautok bandaja. Tudjak mit csinalnak. Amibol penzt akarnak latni, azt csak jo focival lehet elerni. En bizom bennuk...
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. április 19., hétfő 17:40

Ha az UEFA sokáig fog izmozni, akkor nem sok jövőt jósolok neki.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 19., hétfő 17:38

Ugye itt arról beszélünk, hogy BL helyett lenne. Viszont az 13 meccs volt eddig, a szuperliga meg 23 meccs lenne, de 18 mindenkinek minimum. Az a maximális plusz 10 meccs hogy férne bele a bajnokság, kupa mellett? Nem jön ki a matek...Ennyi meccs mellett rendesen nem lehet még 38 bajnoki meccset lejátszani, és a kupákat is. Tehát a bl mellett biztos ugrana a kupa is, ha óriási csoda folytán meg tudnának egyezni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 17:38

Komolyan ezek a korszakalkotó ötletek az UEFA-tól? Ezt jelentették be? :lol: Adtak a szarnak egy pofont. Még több töltelékcsapat, még több meccs, még több sérülés.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 17:32

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:

Nyilván, mert Perez papa nagy kedvenc itt a fórumon, meg mert a csapatunk is részt venne a dologban, de még így is többen ellenzik, szerintem sokatmondó.
Nem csak Real drukkerek szavaznak :kalapos:
Az tudni hany Bayern-es szavazott ellene? :D
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 19., hétfő 17:25

Zorro írta:
Halfkey írta: A szavazás amúgy jelzés értékű, ha a Real szurkolók se támogatják, képzelhető mi az arány a többieknél.
A fenti számok nem mutatnak nagy elutasítást.
A mi elnökünk a dolog arca, az alapító jól járó klubok között vagyunk, és még itt sem nagyobb a támogatása. Ez a legrózsásabb vélemény az összes szurkolói csoport között, és ez is negatív.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 17:25

ateeemadrid írta:
Zorro írta:
A fenti számok nem mutatnak nagy elutasítást.
Nyilván, mert Perez papa nagy kedvenc itt a fórumon, meg mert a csapatunk is részt venne a dologban, de még így is többen ellenzik, szerintem sokatmondó.
Nem csak Real drukkerek szavaznak :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 17:22

Zorro írta:
Halfkey írta: A szavazás amúgy jelzés értékű, ha a Real szurkolók se támogatják, képzelhető mi az arány a többieknél.
A fenti számok nem mutatnak nagy elutasítást.
Nyilván, mert Perez papa nagy kedvenc itt a fórumon, meg mert a csapatunk is részt venne a dologban, de még így is többen ellenzik, szerintem sokatmondó.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 17:17

Halfkey írta: A szavazás amúgy jelzés értékű, ha a Real szurkolók se támogatják, képzelhető mi az arány a többieknél.
A fenti számok nem mutatnak nagy elutasítást.
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 17:14

Azert remelem Ozil nem a penzzel jon, mert vicces lenne pont tole olvasni. :mrgreen:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. április 19., hétfő 17:13

City meg röhög szêpen csendben a háttérben, mert nekik win-win ez mindenképp. Ha lesz szuperliga, akkor még több pénzük lesz legálisan (is). Ha mégsem lesz, akkor továbbra is sok pénzük lesz ( az araboktól a kirakat FFP miatt). :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 17:11

Halfkey írta: A szavazás amúgy jelzés értékű, ha a Real szurkolók se támogatják, képzelhető mi az arány a többieknél.
Twitterre felnéztem, elég egyértelmű a dolog megítélése. De nem csoda, egy mezei szurkolónak az egész nyilván undorító, miért okozna akárkinek örömet, hogy pár gazdag ember még gazdagabb lesz?

Nemtudom, nekem nagyon fájó az egész, a BL az, ami foci szempontjából a legszebb élményeimet nyújtotta, az a verseny, ami az egész klubbal összeforrt, a himnusz, stbstb. El nem tudom képzelni mennyire üres lesz az egész enélkül.

1-2 klub twitter fiókján szakadok, Villareal meg Szpartak Moszkva már toboroz a kiábrándult szuperlig csapat szurkolói közül. :mrgreen:

Viszont jó látni, hogy a játékosok, ex-játékosok közül sokan beleálltak a dologba, pl. Figo véleményét szóról-szóra adom, de Özilét is. A játékosokon még nagyon sok fog múlni, bár a többségnek nyilván a pénz fog számítani ugyanúgy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2021. április 19., hétfő 17:14-kor.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 19., hétfő 17:05

A szavazás amúgy jelzés értékű, ha a Real szurkolók se támogatják, képzelhető mi az arány a többieknél.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 17:02

ateeemadrid írta:
kiserik írta: Azért maradjunk annyiban, hogy elég sok csapattal szemben hátrányban vagyunk anyagilag. Olajosok, angolok például. 5 év alatt 4szer megnyertük a BLt, el adtuk a világ legjobb játékosát és nem volt pénzünk megreformálni a csapatot. A stadion felújításra hitelt kell felvenni. Ennyi BL cím után. Egy angol alsóházi csapat többet költ játékosra, mint mi. Az olajosok kezében a korrupt mocskok, bármit megtehetnek. Nonszensz. Röhej. Hajrá Flo pápa! :agree:
De szép és naív gondolat, hogy ez az olajos klubok ellen szól. Azért van ott a Chelsea meg a City is.
Szerintem se az olaj csapatokrol, az angolokrol vagy a fifa/uefa ellen szol az egesz. Mar 20 eve tudni lehet, hogy Perez alma mindig is egy europai szuperkupa volt. Valoszinuleg ez lesz az utolso mandatuma, nyilvan kapora jott, hogy a covid miatt anyagilag minden nagy csapat szenved, konnyebben meggyozte a tobbi elnokot, az amerikaiak eleve partnerek lehettek, az Arsenal Spurs paros is ugrott, hogy visszakerulhet Europaba, paran meg csak nem akartak lemaradni. Ez bizony Perez megaloman terve, amibe siman belebukhatnak nemzeti bajnoksagok is. Nagyon izgalmas idoszak, kicsit felek is az ismeretlentol, meg hogy itt meg bukhatunk is egy nagyot, de azert bizom benne, hogy tudja mit csinal.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 19., hétfő 16:48

real_funghi írta: Most nincs időm bővebben írni, de nem kőbevésett dolgok ezek még a buefa részéről.

Csak egy gondolat még. Mivel lesz most jobb a futball a szuperligával? Hogy messike menedzsere nem 20 csillió, hanem 60 csillió eurót tud majd kiharcolni? Meg nem 3, hanem 5 Bugatti fog állni a garázsban? Nincs az a pénz, aminek nem lehet nyakára lépni. Meg az egy dolog, hogy ezt megfinanszírozza egy bank, de a bank soha nem ad ingyen pénzt...
Ebbe belenyaltunk kicsit h3x0r-ral a pl topikban. Vannak a jelenlegi felállásnak bőven felülvizsgálatra szoruló részei, pl. az eszetlen aláírási/ügynöki pénzek, szerződések.
Lehet attól is félni, hogy elgurul a gyógyszer és rossz irányba mennek a dolgok, meg hogy racionálisan, egy valag pénzen ülve, jól sül el ez az egész..
#Perezknows... sose feledjük..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég