Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Pad'em
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 20:20

RealAsensio írta: Ejfelkor itt tali :kalapos: de ahogy latom, mindenki online :kalapos:
Pörög a topic az tuti. Ennyi hsz összesen nem jött a BL triplánk alatt mint ma :lol:
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2021. április 19., hétfő 20:19

Ejfelkor itt tali :kalapos: de ahogy latom, mindenki online :kalapos:
:goat:

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 20:18

Liverpoolban már mezeket égetnek, City stadion tele "fuck ESL" bannerekkel. Beteg, ahogy a fejetetejére állt az egész világ pár óra alatt.

Olasz meeting lement, Juve, Inter, Milan közölte, hogy maradni akarnak a Serie A-ban.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Caraway
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 19., hétfő 20:18

Serie A clubs meeting is now over. Juventus, AC Milan and Inter have announced their intention to stay in the domestic league and play in Serie A also if they’re now part of the #SuperLeague. @SkySports

Klopp to BBC: “I’ve the same opinion about #SuperLeague. It’s a tough one, people aren’t happy and I’m not involved. #LFC is more than some decisions. My aim has always been to be part of the Champions League. I like the idea that West Ham can play in the UCL”.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Caraway 2021. április 19., hétfő 20:19-kor.

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 19., hétfő 20:18

Galacticos írta: En csak az idozitest nem ertem. Miert pont most? Miert nem a szezon vegen? Ha a blbol bannolnak oda a szezonunk, pedig oriasi lett volna ezzel a garnituraval dobbantani egy utolso utanit is.
Mert most jelentette be az UEFA az új BL-t 2024től, ezt előzték meg direkt.
Kerlon írta: https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... JAWuZ_pqQA

utalom kelet, de ez jo cikk

10-15 év és mindenki úgy tekint majd erre, mint most a BLre
Kelének jó cikkei vannak, amíg a tényeket írja le és nem csempészi bele a saját álláspontját..... :mrgreen:

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 20:17

Mickey írta: Lesz új topic vagy átnevezésre kerül?
Fejlécet is át kell variálni.
:mrgreen:

Új topic kell. Itt meg mehet az Eibar - West Ham bl döntő kibeszélése majd :lol:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 20:17

Galacticos írta: En csak az idozitest nem ertem. Miert pont most? Miert nem a szezon vegen? Ha a blbol bannolnak oda a szezonunk, pedig oriasi lett volna ezzel a garnituraval dobbantani egy utolso utanit is.
Realista24 írta: Három már kiesett nem szuperligas vissza, sorsolás vagy final four aztán mehet is.
De ezzel szerintem lejaratnak az egesz sorozatot es esne meginkabb a nivoja. Mondjuk megnyeri a bayern vag a pool hogy egyszermar kiestek? Hat az mi :lol:
A Pool nehezen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2021. április 19., hétfő 20:16

Realista24 írta: Három már kiesett nem szuperligas vissza, sorsolás vagy final four aztán mehet is.
De ezzel szerintem lejaratnak az egesz sorozatot es esne meginkabb a nivoja. Mondjuk megnyeri a bayern vag a pool hogy egyszermar kiestek? Hat az mi :lol:
Lehet azert most, mert mostanra fogyott el a turelem, Ceferin es bandaja kototte az ebet a karohoz, lesoporte a klubok otleteit az asztalrol es eldontottek, hogy azokat a reformokat vezetik be amiket az uefa kitalalt, ezek pont szembementek azokkal, amiket Perezek akartak, ezert elebe mentek es nehany oraval hamarabb bejelentettek a Szuperligat, mint Ceferinek a reformokat.
:goat:

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 19., hétfő 20:16

Hanyok az egesz uefatol ugy ahogy vannak de nem tudom, nekem hianyozna a bl, a himnusszal meg azbegeszet korulvevo miliovel. Lehet azert mert lassan olyan mint a bernabeu kupa de hat na :mrgreen:

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 20:15

Lesz új topic vagy átnevezésre kerül?
Fejlécet is át kell variálni.
:mrgreen:

Zorro
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 20:15

A mai uefa "reform" elott akartak kijonni vele, ezert volt a vasarnap...
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

gunner
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. április 19., hétfő 20:14

Hogy egy klasszikussal éljek: a nemzetközi helyzet egyre fokozódik :hmmm:
Jó nem fog kisülni ebből.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 19., hétfő 20:13

En csak az idozitest nem ertem. Miert pont most? Miert nem a szezon vegen? Ha a blbol bannolnak oda a szezonunk, pedig oriasi lett volna ezzel a garnituraval dobbantani egy utolso utanit is.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 20:12

Anthony írta:
AZ UEFA AZONNAL KIZÁRHATJA A BL-BŐL A SZUPERLIGA RÉSZTVEVŐIT
Pénteken születhet döntés a Real Madrid, a Manchester City és a Chelsea további szerepléséről.
És akkor ki lesz a BL győztes? A PSG is csatlakozik? Az Atalanta? :lol:
Azt írják hogy 24 órán belül lesz egy döntés és a folytatásról is, hogy miképpen tudják megoldani.

Három már kiesett nem szuperligas vissza, sorsolás vagy final four aztán mehet is.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 19., hétfő 20:11

Én egyvalamiben biztos vagyok.
Perezék itt a legjobb ügyvédekkel meg szakemberekkel vannak körbevéve.
Ez tuti.
Az egy másik dolog hogy most minden a fejére állt. :lol:
Amikor majd jönnek a konkrétumok szerintem akkor fog nagyot változni sok ember véleménye.
Egyenlőre sokat nem tudunk.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 20:10

Caraway írta: Amugy tok jo, hogy ennyire biztok Perezben, viszont latjatok, hogy kik az alelnokok? :lol:

A poolos csavorol nem tudok nyilatkozni, de a Glazer, Kroenke, Agnelli harmas mind eleg szarhazi. A ket amerikait csak a penz erdekli, az europai foci mar kevesbe. Glazerekhez tartozik meg az amerikai focibol a Tampa, Kroenkehez pedig a Rams, illetve az nbabol a Nuggets. A penzuk nagy reszet oda olik(fokent Kroenke), illetve egy meccsen nem latni oket. Nem ugy tunnek, mint akiket annyira lazba hoznak a csapatok a dellan kivul. :lol:
Ez amúgy valóban aggasztó. Főleg az amik, őket télleg csak a della vonzotta ebbe az egészbe. In Perez we trust

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 19., hétfő 20:09

AZ UEFA AZONNAL KIZÁRHATJA A BL-BŐL A SZUPERLIGA RÉSZTVEVŐIT
Pénteken születhet döntés a Real Madrid, a Manchester City és a Chelsea további szerepléséről.
És akkor ki lesz a BL győztes? A PSG is csatlakozik? Az Atalanta? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anthony 2021. április 19., hétfő 20:10-kor.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 20:08

Caraway írta: Amugy tok jo, hogy ennyire biztok Perezben, viszont latjatok, hogy kik az alelnokok? :lol:

A poolos csavorol nem tudok nyilatkozni, de a Glazer, Kroenke, Agnelli harmas mind eleg szarhazi. A ket amerikait csak a penz erdekli, az europai foci mar kevesbe. Glazerekhez tartozik meg az amerikai focibol a Tampa, Kroenkehez pedig a Rams, illetve az nbabol a Nuggets. A penzuk nagy reszet oda olik(fokent Kroenke), illetve egy meccsen nem latni oket. Nem ugy tunnek, mint akiket annyira lazba hoznak a csapatok a dellan kivul. :lol:
Ezért Perez az elnök.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zorro
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 20:08

Faust írta:
flori írta: Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
Amíg nincs átigazolási időszak, be sem jelenthet semmi hivatalosat, nem?
Atigazolasi idoszak? Melyik szerevezetnel? ESL? :D
H apenteken kbsznak minket a BL-bol, akkor szerintem Perez bmit bejelenthet :)
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 20:07

Faust írta:
flori írta: Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
Amíg nincs átigazolási időszak, be sem jelenthet semmi hivatalosat, nem?
Kicsit remenykedsz, hogy bejelenti legalább az egyiket, mi? :mrgreen:

En is. :kalapos:
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

Vissza: “Labdarúgás”