Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:27

gólvonal írta: Lesz Perez nyilatkozat?
Lesz. Éjfélkor live interjú Pedrerollal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 22:26

sebydani írta:
Pad'em írta: Erre a mai Perez nyilatkozatra krvára kiváncsi leszek. Valami azt súgja komoly dolgok vannak még a tarsolyában.
Lefogadom, hogy a teljes csapat leül majd meghallgatni, valószínűleg többet ők se tudnak mint mi. Holnap ZZ majd csodálkozik, miért olyan mindenki mint a mosott szar :mrgreen: :mrgreen:
Majd közli hogy neki ennyi elég volt ebből, majd jön, ha minden official és meg kell nyerni. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. április 19., hétfő 22:25

Lesz Perez nyilatkozat?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 22:24

Pad'em írta: Erre a mai Perez nyilatkozatra krvára kiváncsi leszek. Valami azt súgja komoly dolgok vannak még a tarsolyában.
Lefogadom, hogy a teljes csapat leül majd meghallgatni, valószínűleg többet ők se tudnak mint mi. Holnap ZZ majd csodálkozik, miért olyan mindenki mint a mosott szar :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 19., hétfő 22:23

Dupla D írta:
whitemadrid írta:

Nem kerülhet be más csapat ?
Akkor én értettem félre lehet, de mintha lenne lehetőség bekerülni a Szuperligába.
Egyelőre legtöbbet az 5 csapat évenkénti meghívásáról szólnak. Ez szerintem mindennek az alja.
És hogy adod be azoknak a csapatoknak akik támogatják az ötletet, hogy lehet, hogy jövőre helyettük olyan kerül be, aki pont ellene volt? Ezek az első lépések. Itt muszály adni valamit annak, aki ekkora kockázatot vállal.
Pad'em írta: Erre a mai Perez nyilatkozatra krvára kiváncsi leszek. Valami azt súgja komoly dolgok vannak még a tarsolyában. Mint pl az alábbi bírós dolog, rengeteg olyan reform előkerülhet amit a korrupt Uefa/Fifa elnyomott idáig.

Ez a footballt a kövi szintre visszük Perez szájából több kell legyen mint, hogy kiválunk több pénzért.
Ez egyértelműen az Uefa/Fifa védekezése. Mindenhová ezt fröcsögik, hogy Perezékenk csak a pénz kell meg a hatalom. Szegények mást nem tudnak tenni :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2021. április 19., hétfő 22:24-kor.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:20

Erre a mai Perez nyilatkozatra krvára kiváncsi leszek. Valami azt súgja komoly dolgok vannak még a tarsolyában. Mint pl az alábbi bírós dolog, rengeteg olyan reform előkerülhet amit a korrupt Uefa/Fifa elnyomott idáig.

Ez a footballt a kövi szintre visszük Perez szájából több kell legyen mint, hogy kiválunk több pénzért.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 22:19

Pad'em írta: Super League referees will be equipped with a microphone to explain ALL their decisions to the fans in a completely transparent way. @Paul_Tenorio
Az ilyenekkel viszont meg lehetne nyerni a szurkolókat.

Bárki bekerülhessen selejtezőn keresztül, és támogatom. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 22:18

whitemadrid írta:
Dupla D írta: Ha az lenne a lényeg, hogy basszunk ki a korrupt Uefaval, akkor miért nem alapítunk egy olyan ligát, ahova bekerülhet más is? Mert nem ez a lényeg. A pénz és a hatalom érdekli a klubokat.
Nem kerülhet be más csapat ?
Akkor én értettem félre lehet, de mintha lenne lehetőség bekerülni a Szuperligába.
Egyelőre legtöbbet az 5 csapat évenkénti meghívásáról szólnak. Ez szerintem mindennek az alja.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:17

Super League referees will be equipped with a microphone to explain ALL their decisions to the fans in a completely transparent way. @Paul_Tenorio
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 19., hétfő 22:14

Dupla D írta: Ha az lenne a lényeg, hogy basszunk ki a korrupt Uefaval, akkor miért nem alapítunk egy olyan ligát, ahova bekerülhet más is? Mert nem ez a lényeg. A pénz és a hatalom érdekli a klubokat.
Nem kerülhet be más csapat ?
Akkor én értettem félre lehet, de mintha lenne lehetőség bekerülni a Szuperligába.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 22:14

Kercsó,
mit kellett volna tenni???
2009-2014 között költött Perez rendesen. Aztán egészen 2019-ig, tehát 5 évig szinte semmi. Több nyáron is előfordult, hogy pluszos volt a csapat eladásokban. a 19es 300 millás nyár előtt inkább csak eladások volt. 14-ben jött James örült pénzért, de kb ugyanannyiért ment Di Maria, Morata majdnem 70ért ment el, vagy valami ilyesmi. CR 100ért, bőven adott el Perez vastagon. 1-2 rossz igazolás és már ott van a klub hogy kb nincs mozgástere a piacon mert egy Mbappé vagy Haaland bemondja hogy 40 milkás éves fizu. 150 milla átigazolás, aláírási pénzek stb. Ez már tarthatatlan.
Persze lehet azt mondani, hogy a Real kezdett anno világrekordokért igazolni, Figo, ZZ stb, de ott volt egy klub, ingatlanokkal, árbevétellel, szurkolókkal, izgalmas pénzügyi stratégiákkal.
Aztán jön egy Man City, Psg bármi és kb olajmilliárdokból lemásolja, mert miért ne...
Chelsea BL elődöntős, de milyen Covid nyár után?? Mennyit frissítettek? Hogy??
Közben a nagy zsetonokat a régi nagy mai napig versenyképes klubok generálják, a visszaosztás meg lóf.sz, közben már odajutunk, hogy nem tud ZZ 11 embert kiküldeni egy kurva Getafe ellen.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:12

ESL vs UCL pénzek Euróban

Részvétel: 350 m v 12,5 m
Közvetítés: 202 m v 60 m
Győztes: 250 m v 100 m

Feel the difference :ozil:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 22:12

Ha az lenne a lényeg, hogy basszunk ki a korrupt Uefaval, akkor miért nem alapítunk egy olyan ligát, ahova bekerülhet más is? Mert nem ez a lényeg. A pénz és a hatalom érdekli a klubokat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 19., hétfő 22:09

Kercsó írta: ott
whitemadrid írta: Most ezt mondod, de ha pl. az Arsenal vagy Milan féle úton megyünk lefele szépen az Olajos klubokkal szemben akkor is ezt mondanád ?
Valahol kell húzni mostmár egy határt.
a többi klub szemében mi sem vagyunk egy dekával se jobbak mostmár, mint bármelyik olajos csapat. a közutálat nem ér ennyit.

plusz értem én, tényleg szükséges a változás, de ezt békésebb keretek között is meg kell lehessen oldani.
Gondolom voltak már erről egyeztetések, békésebb keretek közt, ezért sem szóltak erről a hírek.
Ezért lett az FFP is bevezetve lényegében. Aztán látjuk, hogy ez mennyit ért sajnos.
Egy Real Madrid akinek óriási bevételei vannak, XX. - XXI. század legjobb csapata, nem tud versenyezni egy 5 éve megjelent PSG vel szemben. Szerintem ez a Futball arcul köpése. :'(

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 22:08

RaúlCF írta:
Kercsó írta: ott

a többi klub szemében mi sem vagyunk egy dekával se jobbak mostmár, mint bármelyik olajos csapat. a közutálat nem ér ennyit.

plusz értem én, tényleg szükséges a változás, de ezt békésebb keretek között is meg kell lehessen oldani.
15 éve megy a békés tárgyalás és egyre mocskosabb az uefa/fifa páros és semmit nem változtattak. elhitték hogy olyan nagyok hogy senki nem mer ellenük menni. most meglepődtek

Kb ez a lényeg. Eddig csak a saját érdeküket nézték, most meg 12 top klub kiállt magáért és csak fenyegetőznek.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 19., hétfő 22:06

Kercsó írta: ott
whitemadrid írta: Most ezt mondod, de ha pl. az Arsenal vagy Milan féle úton megyünk lefele szépen az Olajos klubokkal szemben akkor is ezt mondanád ?
Valahol kell húzni mostmár egy határt.
a többi klub szemében mi sem vagyunk egy dekával se jobbak mostmár, mint bármelyik olajos csapat. a közutálat nem ér ennyit.

plusz értem én, tényleg szükséges a változás, de ezt békésebb keretek között is meg kell lehessen oldani.
15 éve megy a békés tárgyalás és egyre mocskosabb az uefa/fifa páros és semmit nem változtattak. elhitték hogy olyan nagyok hogy senki nem mer ellenük menni. most meglepődtek

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. április 19., hétfő 22:03

ott
whitemadrid írta: Most ezt mondod, de ha pl. az Arsenal vagy Milan féle úton megyünk lefele szépen az Olajos klubokkal szemben akkor is ezt mondanád ?
Valahol kell húzni mostmár egy határt.
a többi klub szemében mi sem vagyunk egy dekával se jobbak mostmár, mint bármelyik olajos csapat. a közutálat nem ér ennyit.

plusz értem én, tényleg szükséges a változás, de ezt békésebb keretek között is meg kell lehessen oldani.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 22:01

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:

Nincs instám, mi van bennük? :D
Adidas Impossible is nothing kampany, mindenféle plusz üzenettel.
Toni is, de mas adidas sportolok is, akiknek ehhez nem sok koze lehet. Pl. James vagy noi sportolok
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 19., hétfő 21:58

gólvonal írta:
Csabi írta: amúgy ezt a szuperligát kecire utálja mindenki. :lol:
Nagyon keményen meg fog bukni, megha a cél, hogy megmentsék a tradicionális klubokat és megakadályozzák az olajcsapatok térnyerését, mindenképpen jót tenne a futballnak. Az emberek mégse látják miert is jó ez a felvetés, úgyhogy vagy sikerül megmagyarazni valahogy ezt a dolgot, vagy egyezségre jutnak az uefaval, különben nagyon nagy szarban leszünk.

Persze, ha nem tesz Perez semmit egy pár éven belül oda jutunk, hogy labdába se rughatunk a PSG-k mellett egy BL-ben, de úgy érzem, lehetett volna ennél jobb megoldást találni, legalábbis kevésbé megosztót.
Szerintem nem rosz az időzítés.
Itt vagyunk mi Real Madrid idén is a BL elődöntőben nem kevés sérülttel, nézők nélkül egy olyan elődöntőben ahol van Chelsea - PSG - ManCity akikhez töménytelen pénz ment be magánrészről.
Kercsó írta:
Realista24 írta: Kíváncsi lennék mi volt 1956ban amikor elindult a BEK. :kalapos:
akkor még nem volt ennyire hangsúlyos a gazdasági vonal.



tartom, hogy Perezék arcon köpték a szurkolókat és az európai foci 95%-át. nekem felfordul a gyomrom, hogy ilyen ocsmányul szembementek a történelemmel a pénzért.
Most ezt mondod, de ha pl. az Arsenal vagy Milan féle úton megyünk lefele szépen az Olajos klubokkal szemben akkor is ezt mondanád ?
Valahol kell húzni mostmár egy határt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 21:57

Se németek, se franciak, se Porto, se Ajax, se Sevilla. Végén a Nottingham Forrestnek meg a Steauanak kell majd beugrani, hogy meglegyen a letszám :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2021. április 19., hétfő 21:58-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég