Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 19., hétfő 23:37

dzsi91 írta: Amúgy meg az időzítés szerintem tökéletes. 2 év covid az uefa irányítása alatt megrogyasztotta a klubbokat, a játékosokat kizsigerelte a fasza televan mindnek a nations leaguböl meg a heti 2-3 meccsből.
1 ev covid az, persze az se keves. Viszont ezzel a szuperligaval pont hogy tobb meccs lesz mint eddig.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. április 19., hétfő 23:36

értem én a ti álláspontotokat is. és részben igazatok is van.

DE
a foci mindenkié. nem szabadna csak a gazdagok kiváltsága legyen.
ez a drasztikus szeparatizálás csak mélyíteni fogja a szakadékot. :/
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 19., hétfő 23:32

Én meg vagyok győzve teljesen. Nem azért mert itt nem lesz korrupció vagy nem imádom a bl-t hanem mert új időszámítás kezdődne a footballban. Ez a Cr-messi éra a bl triplánkal vinidzsí lehetséges bl címével utolsó évados feelingje volt az egésznek.

Jöjjön a superliga égessük porig az egészet. Ha ennyi klub beállt mögé ez már fix a buli elindult a psg érthető okokból a bayern meg a tipikus gyávanyúl aki majd veri a mellét ha tiszta a levegő.

Összességében amúgy nem akkora dráma ez mint aminek tűnik. Egyik bajnokság sem zárja ki ezeket a csapatokat majd mert nem engedhetik meg maguknak. Simán leváltják a bl-t egy jobb sorozatra amit nem irodisták irányítanak. Ugyanúgy lesz kupa meg bajnokság.

Az hogy a 13szoros győztes kongatja a vészharangot akik jelenleg is elődöntőznek és az elmúlt évtizedben a legtöbb “premiumot”kapták a bl-től szerintem kellő üzenet,hogy mekkora is a baj ennél a 2 szövetségnél.


Amúgy meg az időzítés szerintem tökéletes. 2 év covid az uefa irányítása alatt megrogyasztotta a klubbokat, a játékosokat kizsigerelte a fasza televan mindnek a nations leaguböl meg a heti 2-3 meccsből.

Az meg ,hogy a tömeg a hagyományok mellett van ez egyértelmű volt,mégis qatarban lesz a vb és mégis a Bl4ből 3csapat mesterségesen kreált feneketlen pénztárcával rendelkezik.

#végigvittükmostmárgyujtsukfel
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 23:21

Nagyon hőbörög mindenki, Carragherék nagy showt csinálnak ebből. Pereznek villantani kell ma, hogy meggyőzze a népet.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 19., hétfő 23:19

Dupla D írta:
whitemadrid írta:

De figyelj már, köpködsz itt össze - vissza, a mostani rendszer miért jó ? :lol:
Értelmezhetetlen a kommented. Kicsit nyugodj le.

Ki írta, hogy jó a mostani rendszer, vagy elégedett bárki a két szarházi szervezettel?
Anas Laghari (Secretary general of the Super League): "The Super League has prepared for this, threats of exclusion are not legal. The timeline could accelerate. If an agreement is reached with UEFA, the competition could start as early as September 2021."
Végig az volt a terv, hogy megegyeznek az UEFA-val. Lehet ez is bekerül az UEFA égisze alá, csak nagyobb szabadsággal a kluboknak és több bevétellel. Itt meg is dől az, hogy ez a korrupt UEFA megdöntéséről szól.
Egyébként nyugodt vagyok, csak nem értem ezt a futball szembe köpése dolgot amit már a második post ban írsz.
Jelenleg kénytelenek a Szuperliga klubok drasztikusan fellépni, hogy érezze a törődést az UEFA/FIFA akik eddig hátradőlve a fotelben azt tehettek amit akartak.
Szerintem ez a kialakított előzetes rendszer nem fix de kell, hogy minél több csapat beálljon a mozgalom mögé.
Aztán pedig nyilván lesz egyezség ( reméljük ).
Nem akartam kötekedni félig próbáltam viccesen írni de nem úgy ment át. :agree:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 23:11

James Milner on the Super League: "I can only say my opinion and I don't like it and hopefully it doesn't happen."
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 19., hétfő 23:08

Leeds hivatalos twittere: FULL TIME: #LUFC hold Super League side Merseyside Reds to a 1-1 draw after late Llorente equaliser.

https://twitter.com/LUFC/status/1384249 ... _&ref_url=

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 19., hétfő 23:04

flori írta:
Professore írta: Akkor végül lesz Perét interjú vagy az is kamu? Ha igen akkor hol lehet nézni?
Lesz 1000%. Éjféltől. Azt még nem tudjuk hol lehet, lesz majd link. Szerintem esélyes egy twitch.
Es vajon angol felirat is lesz? Nem mindenki tud spanyolul. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 22:59

marca is élőben közvetíti majd.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 22:52

Professore írta: Akkor végül lesz Perét interjú vagy az is kamu? Ha igen akkor hol lehet nézni?
Lesz 1000%. Éjféltől. Azt még nem tudjuk hol lehet, lesz majd link. Szerintem esélyes egy twitch.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 22:51

Akkor végül lesz Peréz interjú vagy az is kamu? Ha igen akkor hol lehet nézni?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 22:43

whitemadrid írta:
Dupla D írta:

Épp emiatt nem támogatom az egészet, mert nem lehet megoldani, hogy bárki kieshet. Ezt már többször okfejtettem.

Viszont a semminél még az is jobb megoldás lenne, hogy a 15 csapat fix lenne, a maradék meg az előző szezonban elért bajnoki helyezés alapján mehetne selejtezőkbe, és kerülhetne be az ESL-be. Ez is a futball szembeköpése az én szememben a fix csapatokkal, de legalább adna egy lehetőséget másoknak is. Nem veszne el a remény arra, hogy egy kis csapat is tudna nagyot alkotni. Ez a szurkolók legnagyobb sérelme.
De figyelj már, köpködsz itt össze - vissza, a mostani rendszer miért jó ? :lol:
Értelmezhetetlen a kommented. Kicsit nyugodj le.

Ki írta, hogy jó a mostani rendszer, vagy elégedett bárki a két szarházi szervezettel?
Anas Laghari (Secretary general of the Super League): "The Super League has prepared for this, threats of exclusion are not legal. The timeline could accelerate. If an agreement is reached with UEFA, the competition could start as early as September 2021."
Végig az volt a terv, hogy megegyeznek az UEFA-val. Lehet ez is bekerül az UEFA égisze alá, csak nagyobb szabadsággal a kluboknak és több bevétellel. Itt meg is dől az, hogy ez a korrupt UEFA megdöntéséről szól.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:42

Anas Laghari (Secretary general of the Super League): "The Super League has prepared for this, threats of exclusion are not legal. The timeline could accelerate. If an agreement is reached with UEFA, the competition could start as early as September 2021."
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 19., hétfő 22:41

whitemadrid írta:
Dupla D írta:

Épp emiatt nem támogatom az egészet, mert nem lehet megoldani, hogy bárki kieshet. Ezt már többször okfejtettem.

Viszont a semminél még az is jobb megoldás lenne, hogy a 15 csapat fix lenne, a maradék meg az előző szezonban elért bajnoki helyezés alapján mehetne selejtezőkbe, és kerülhetne be az ESL-be. Ez is a futball szembeköpése az én szememben a fix csapatokkal, de legalább adna egy lehetőséget másoknak is. Nem veszne el a remény arra, hogy egy kis csapat is tudna nagyot alkotni. Ez a szurkolók legnagyobb sérelme.
De figyelj már, köpködsz itt össze - vissza, a mostani rendszer miért jó ? :lol:
Egyszer sem mondta, hogy jo.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 19., hétfő 22:40

Dupla D írta:
kiserik írta:
És hogy adod be azoknak a csapatoknak akik támogatják az ötletet, hogy lehet, hogy jövőre helyettük olyan kerül be, aki pont ellene volt? Ezek az első lépések. Itt muszály adni valamit annak, aki ekkora kockázatot vállal.
Épp emiatt nem támogatom az egészet, mert nem lehet megoldani, hogy bárki kieshet. Ezt már többször okfejtettem.

Viszont a semminél még az is jobb megoldás lenne, hogy a 15 csapat fix lenne, a maradék meg az előző szezonban elért bajnoki helyezés alapján mehetne selejtezőkbe, és kerülhetne be az ESL-be. Ez is a futball szembeköpése az én szememben a fix csapatokkal, de legalább adna egy lehetőséget másoknak is. Nem veszne el a remény arra, hogy egy kis csapat is tudna nagyot alkotni. Ez a szurkolók legnagyobb sérelme.
De figyelj már, köpködsz itt össze - vissza, a mostani rendszer miért jó ? :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 22:37

kiserik írta:
Dupla D írta:
Egyelőre legtöbbet az 5 csapat évenkénti meghívásáról szólnak. Ez szerintem mindennek az alja.
És hogy adod be azoknak a csapatoknak akik támogatják az ötletet, hogy lehet, hogy jövőre helyettük olyan kerül be, aki pont ellene volt? Ezek az első lépések. Itt muszály adni valamit annak, aki ekkora kockázatot vállal.
Épp emiatt nem támogatom az egészet, mert nem lehet megoldani, hogy bárki kieshet. Ezt már többször okfejtettem.

Viszont a semminél még az is jobb megoldás lenne, hogy a 15 csapat fix lenne, a maradék meg az előző szezonban elért bajnoki helyezés alapján mehetne selejtezőkbe, és kerülhetne be az ESL-be. Ez is a futball szembeköpése az én szememben a fix csapatokkal, de legalább adna egy lehetőséget másoknak is. Nem veszne el a remény arra, hogy egy kis csapat is tudna nagyot alkotni. Ez a szurkolók legnagyobb sérelme.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:34

Sierra írta:
Whiteheart írta: Perez: "If the players participating in the European Super League are banned from playing the 2022 World Cup in Qatar, we will create our own World Cup tournament. It is not a big deal.”

Deal with it 😎
aztakurva :lol: :lol: :lol:
Ez az ember nem szarozik, elképesztő figura.
Ez a nyilatkozat már tegnap is fake volt, ma is az :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 22:33

Halfkey írta: Fura időzítés az éjfél.
Mert? Spanyolok akkor kelnek :mrgreen:

Nem tudok spanyolul, de a lényeg átjön. Remélem lesz majd stream :D

BOMBAZO MUNDIAL!!

FLORENTINO PÉREZ, ESTA NOCHE en DIRECTO en el PLATÓ de @elchiringuitotv ¡Programón histórico
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 19., hétfő 22:33

Whiteheart írta: Perez: "If the players participating in the European Super League are banned from playing the 2022 World Cup in Qatar, we will create our own World Cup tournament. It is not a big deal.”

Deal with it 😎
aztakurva :lol: :lol: :lol:
Ez az ember nem szarozik, elképesztő figura. Sztem nagyjából újraértelmeződik az összes labdarugó szövetség, legalábbis az UEFA meg a FIFA szinte biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2021. április 19., hétfő 22:34-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 22:32

Ő a főboss, szóval 2 darab 1/1 jár nekünk. Aztán jöhet a két tini.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég