Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 30., vasárnap 13:17

Kedvenc időtöltésem Arsenalosokat húzni, olyan szép dolgokat lehet megint mondani, hogy a Chelsea nyert :lol:
Megint közel voltatok a BL címhez, olyan kb 12 kilométerre.... :mrgreen:
Mondanám, hogy a Chelsea kétszer annyi BL-t nyert, mint az Arsenal, de a nullát hiába is szorozzuk.... :lol:
Stbstbstb

Imádom :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 30., vasárnap 13:07

Azért a Barcával tevékenyen hozzájárultunk a Liverpool meg a Chelsea BL címéhez a Coutinho & Hazard bizniszekkel :lol: Azt a pénzt nagyon jól költötte el mindkét csapat, bár nyilván az edzők nélkül szart se értek volna el.

Grat a Chelseanek, megérdemelték.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 30., vasárnap 13:03

dennson írta:
Professore írta:

Hát igen én is hasonlóképpen érzek. Mondjuk tegnap inkább a sötétkék győzelemet vártam de... Az a "bajom" a Chelseavel hogy lássan elfogadott tradicionális nagyágyúnak számait csak azért mert már rég volt az amikor porondra lépett a ruszki a majdnem végtelen pénzével. Persze előtte sehol sem voltak jóformán. Szóval elpörög még 10-15 év és az olajosok is ilyen státust élvezhetnek mint most a Chelsea. Persze ez a privát nyomorom ettől még halad előre a világ.
Az éremnek két oldala van. Amellett, hogy valóban undorító, ami megy, az egyetlen módja, hogy egy csapat tartósan felemelkedjen a nagyok közé a pénz, pénz, pénz. Nem szólhat mindig minden a Real-Barca-Bayern-Juve-Pool-Mu és még 1-2 csapat akit kifelejtettemről. Ez azért elég egyhangú lenne, már így is néha kezd teljesen unalmas lenni a BL pl. Az európai bajnokságokról nem is beszélve.

Persze vannak 1-2 szezonos csodák, de a mai fociban csak úgy érhet el valaki eredményt hosszú távon, ha dézsából önti bele a pénzt. Nem minden a tradíció, mert hosszú távon így unalomba fulladna az egész. Nem hiába próbálkoznak minden szarral, hogy feldobják a sorozatokat.
Pontosan.
Nekem sincs bajom ha valaki csapatot vesz ès próbálja felemelni.

A baj azzal van hogy vègtelen pènzt költhetnek. Elvileg van szabalyzat. Gyakorlaban meg azt latom hogy nyertunk 3 BL-t es egy Mbappe vagy Haaland arat nemtudjuk ki köhögni.

Bezzeg az arabok...
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. május 30., vasárnap 12:53

Professore írta:
Sierra írta: Hihetetlen hogy ez a Chelsea milyen változáson ment keresztül fél év alatt.
Utálom mindkét csapatot, a Chelsea-t kevésbé, legalább nem arabok vették meg anno, hanem egy ruszki, egy fokkal jobb talán. De az ő győzelmük is idegesít, ez a Tuchel is nagyon antipatikus számomra, nem örülök, hogy nyertek, de hát ez van. Ez az idei BL nem tetszett. Angolok kicsit beárazták most a BL-t az elmúlt 2 évben, 2019-ben is házidöntő meg idén is...
Hát igen én is hasonlóképpen érzek. Mondjuk tegnap inkább a sötétkék győzelemet vártam de... Az a "bajom" a Chelseavel hogy lássan elfogadott tradicionális nagyágyúnak számait csak azért mert már rég volt az amikor porondra lépett a ruszki a majdnem végtelen pénzével. Persze előtte sehol sem voltak jóformán. Szóval elpörög még 10-15 év és az olajosok is ilyen státust élvezhetnek mint most a Chelsea. Persze ez a privát nyomorom ettől még halad előre a világ.
Az éremnek két oldala van. Amellett, hogy valóban undorító, ami megy, az egyetlen módja, hogy egy csapat tartósan felemelkedjen a nagyok közé a pénz, pénz, pénz. Nem szólhat mindig minden a Real-Barca-Bayern-Juve-Pool-Mu és még 1-2 csapat akit kifelejtettemről. Ez azért elég egyhangú lenne, már így is néha kezd teljesen unalmas lenni a BL pl. Az európai bajnokságokról nem is beszélve.

Persze vannak 1-2 szezonos csodák, de a mai fociban csak úgy érhet el valaki eredményt hosszú távon, ha dézsából önti bele a pénzt. Nem minden a tradíció, mert hosszú távon így unalomba fulladna az egész. Nem hiába próbálkoznak minden szarral, hogy feldobják a sorozatokat.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 30., vasárnap 12:31

Sierra írta: Hihetetlen hogy ez a Chelsea milyen változáson ment keresztül fél év alatt.
Utálom mindkét csapatot, a Chelsea-t kevésbé, legalább nem arabok vették meg anno, hanem egy ruszki, egy fokkal jobb talán. De az ő győzelmük is idegesít, ez a Tuchel is nagyon antipatikus számomra, nem örülök, hogy nyertek, de hát ez van. Ez az idei BL nem tetszett. Angolok kicsit beárazták most a BL-t az elmúlt 2 évben, 2019-ben is házidöntő meg idén is...
Hát igen én is hasonlóképpen érzek. Mondjuk tegnap inkább a sötétkék győzelemet vártam de... Az a "bajom" a Chelseavel hogy lássan elfogadott tradicionális nagyágyúnak számait csak azért mert már rég volt az amikor porondra lépett a ruszki a majdnem végtelen pénzével. Persze előtte sehol sem voltak jóformán. Szóval elpörög még 10-15 év és az olajosok is ilyen státust élvezhetnek mint most a Chelsea. Persze ez a privát nyomorom ettől még halad előre a világ.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 30., vasárnap 11:29

Realista24 írta:

Conte és szar :kalapos: szívesen.
Na, az a 24 inkább a hozzáadott értéked lesz, egy 1000es skálán. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 30., vasárnap 11:25

ziro4vr írta: Halk megjegyzés, mióta elpopsiztuk Európát, 3 német edző csapata nyert, elég hasonló felfogással játszatva a csapatukat.

Az se véletlen amúgy hogy Tuchel a psgvel nem nyert, mondjuk a döntő megvolt, de ott Neymarékra nem tudta ráeröltetni a stílusát, a chelsean az kb az első meccstől látszott.


Nagyon kíváncsi leszek ki lesz az edzőnk és milyen lesz a játékunk.
Conte és szar :kalapos: szívesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 30., vasárnap 11:15

Halk megjegyzés, mióta elpopsiztuk Európát, 3 német edző csapata nyert, elég hasonló felfogással játszatva a csapatukat.

Az se véletlen amúgy hogy Tuchel a psgvel nem nyert, mondjuk a döntő megvolt, de ott Neymarékra nem tudta ráeröltetni a stílusát, a chelsean az kb az első meccstől látszott.


Nagyon kíváncsi leszek ki lesz az edzőnk és milyen lesz a játékunk.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 30., vasárnap 11:03

Hihetetlen hogy ez a Chelsea milyen változáson ment keresztül fél év alatt.
Utálom mindkét csapatot, a Chelsea-t kevésbé, legalább nem arabok vették meg anno, hanem egy ruszki, egy fokkal jobb talán. De az ő győzelmük is idegesít, ez a Tuchel is nagyon antipatikus számomra, nem örülök, hogy nyertek, de hát ez van. Ez az idei BL nem tetszett. Angolok kicsit beárazták most a BL-t az elmúlt 2 évben, 2019-ben is házidöntő meg idén is...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 30., vasárnap 10:49

Kovacicnak ugyanannyi BL címe van, mint Messinek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 30., vasárnap 10:14

kodo írta:
Csabi írta: végülis ez egy tök jó BL kampány volt:
-messzire jutottunk
-nem volt címvédés
-barsza cumizott
-psg, sziti nem nyertek
Amugy igen, chelseatol nem sajnalom.
Párizsnak ez legalább akkora szopó mint a citynek tuchel miatt, de még a 100éves thiago silva is egyből blt nyert egy másik csapattal :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. május 30., vasárnap 10:01

pár év meg pér száz millio még:
https://www.nemzetisport.hu/bajnokok_li ... ol-2829281 :roll:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 30., vasárnap 9:59

Csabi írta: végülis ez egy tök jó BL kampány volt:
-messzire jutottunk
-nem volt címvédés
-barsza cumizott
-psg, sziti nem nyertek
Amugy igen, chelseatol nem sajnalom.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 30., vasárnap 9:08

végülis ez egy tök jó BL kampány volt:
-messzire jutottunk
-nem volt címvédés
-barsza cumizott
-psg, sziti nem nyertek

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 30., vasárnap 7:21

Grat a Chelseanek.

Tuchel telitalálat lett nekik.

De ez megmutatja azt is, hogy miért nem szabad ilyen Raul és társait kinevezni edzőnek.
Hol lenne a Chelsea Lamparddal és hova jutott Tuchellel.

Azt se felejtsük el, hogy milyen jól vásárolt a Chelsea, nagyon komoly fiatal keretet raktak össze. Ok, hogy ők is megvették a fehér Viniciust Werner személyében, de 1-2 hiba mindenhol megtörténik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 30., vasárnap 6:46

Professore írta:
Berti írta:

Nekiment már kétszer ennek a csapatnak vkpval és le lett meccselve, valamit kellett húzni. Én nem vagyok oda érte, de ami itt megy az már eurob felé fröcsögés, semmi más.
Az hogy mennyi pénzt költ el az engem teljesen hidegen hagy, de azt viszont látom, hogy évek óta az egyik legszebb focit játszatja a csapataival. Emiatt én elismerem, bármennyire is szar emlékeim vannak a barcas évei után.
A szépség relatív. Nekem a szép a Jupp felé Bayern volt nem a tiken-taken buzulas... De na ízlések és pofonok.

Ettől meg Pepp egy durvan túlértékelt kokler. A Barca után mindig beleült a tutiba és X év után is csak a mai bukott BL döntője van.
https://imgur.com/4pjYzIu :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 30., vasárnap 5:54

Ez majdnem olyan jó mintha mi nyertük volna. :kalapos:
És legalább Hazard is boldog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 30., vasárnap 5:18

https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... ek-2829279

Ez mi a f...sz? :lol:
Ez nagyon kemény amit lenyomnak.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 30., vasárnap 3:08

Én most fejeztem be a mai mulatozást és írom a kommentet, hogy kb 4szer kattintottan totál máshova random azt hogy be tudjam ezt befejezni... :mrgreen:
Nekem van egy gyerekkori barátom, aki még az Abra korszak előttről Dinamo Londonos és vele nézhettem ezt a meccset, hát gyerekek, akkora élmény volt hogy ez a bohóc pep megint túl agyalta és teljesen jogosan
nyerte meg a Chelsea, hogy arra szavak nincsenek.
Persze, voltak City helyzetek, de ez a Chelsea egyszerűen szépen és okosan játszott végig minimális hibával és teljesen megérdemeltéten nyertêk meg és Pep meg végigmozizta a meccset :lol: :lol: :lol: Rüdiger meg ... :lol:
Nem látom ezt a Ramos - Salah féle dolgot, pedig ez sokkal szándékosabb volt, de mondjuk max sárga volt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 30., vasárnap 1:21

Istenem, hat sikerult, osszejott, Pep ismet belebukott. Nem tudom hanyadjara mar, szamolni sem tudjuk :lol: ne haragudjatok, de a legszebb orom a karorom, imadom nezni a fejet amikor ures tekintettel nez maga ele, megvakargatja a fejet es arra gondol, kiket kene meg leigazolni es vajon mennyi penz kell meg a sikerhez :lol: nem mondom, szep dolog a PL, de ilyen kerettel ez volt a minimum, ha most megnyertek volna a blt, egy szavam nem lett volna, befogta volna a szamat, de igy, a LEGNAGYOBB bohocok egyike, banatos harmatvirag, bekullogott az oltozobe, vesztesen. Ismet.
Es a legnagyobb jelenet volt, hogy az ezust ermet csokolgatta, hat majdnem beszartam, mintha mar az is nagy eredmeny lett volna, hogy idaig eljutottak... pff.

De hogy ne csak a rossz folyjon ki a szamon, gratulalni kell a Chelseanek, abszolut megerdemelten nyertek meg, tobb remek teljesitmeny is volt naluk, elsosorban Kante volt prima. Low Zsolt pedig bl gyoztes! Fantasztikus dolog.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég