Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 21:55

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
jah eddig pont a hazai csapatnak volt szívás a hosszabbítás,mert onnan minden idegenbeli gól kettőt ért.

Nem volt bajom az idegenbeli gól szabállyal,nem hiszem,hogy erre volt igazán szüksége a futballnak,hogy megmeneküljön. Így megint csak a gyengébb csapatokat szivatják amúgy, nem nagyon lesz már mourinho féle inter meg hasonlók. Értem ,hogy volt aki utálta de szerintem annak is megvolt a szépsége.

Kezezést kéne megoldani,meg az időhúzást,legyen rövidebb egy meccs de állítsák meg azt a kurva órát amíg egy Suarez eljátssza a nagyhalált. Meg kevesebb meccs kéne, meg fizetési sapka meg hasonlók. Meg a bírókból kéne valahogy díszt csinálni mint a partjelzőkből.
Szuperliga :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 24., csütörtök 21:54

Realista24 írta: Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
jah eddig pont a hazai csapatnak volt szívás a hosszabbítás,mert onnan minden idegenbeli gól kettőt ért.

Nem volt bajom az idegenbeli gól szabállyal,nem hiszem,hogy erre volt igazán szüksége a futballnak,hogy megmeneküljön. Így megint csak a gyengébb csapatokat szivatják amúgy, nem nagyon lesz már mourinho féle inter meg hasonlók. Értem ,hogy volt aki utálta de szerintem annak is megvolt a szépsége.

Kezezést kéne megoldani,meg az időhúzást,legyen rövidebb egy meccs de állítsák meg azt a kurva órát amíg egy Suarez eljátssza a nagyhalált. Meg kevesebb meccs kéne, meg fizetési sapka meg hasonlók. Meg a bírókból kéne valahogy díszt csinálni mint a partjelzőkből.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 21:40

Sztem ez jó módosítás.

A hosszabbítás eltörlése jó kérdés... Mert ugye csak egyik csapat elveziza hazai pálya előnyét akkor már. Bár én ebben sosem hittem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 24., csütörtök 20:35

Nem volt korrekt a visszavagot otthon jatszo csapattal szemben, mert egy szoros parharcban a visszavagon idegenben jatszo csapat 1-1-el is tovabbmehetett, pedig nem tett le tobbet az asztalra.
A hosszabbitast kene meg eltorolni, ha 180p alatt nem dolt el a parharc, folosleges az a plusz 30p, jojjenek rogton a buntetok.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 20:20

h3x0r írta:
Faust írta:

Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.
De ez nem pont az idegenbenjoaziksz mellett szol? Eddig az odavagon a vendeg csapat ugy volt vele, hogy azert jo lenne 1-2 golt szerezni idegenben, most meg csak legyen 0-0, otthon majd lerendezzuk.
Viszont a hazai csapat sem jatszhat arra, hogy ha otthon 0-0 akkor idegenben eleg egy golocska adott esetben.

Fasztudja, nem erzem annyira negativ valtoztatasnak ezt. Meglatjuk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 24., csütörtök 20:11

Faust írta:
füst írta:

Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.
Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.
De ez nem pont az idegenbenjoaziksz mellett szol? Eddig az odavagon a vendeg csapat ugy volt vele, hogy azert jo lenne 1-2 golt szerezni idegenben, most meg csak legyen 0-0, otthon majd lerendezzuk.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 20:03

füst írta:
Faust írta: A szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.
Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.
Igen, csak mig eddig az idegenbenjoaziksz volt az ukaz, addig itt menni kell a gyoztes golert. Kivancsi leszek.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 24., csütörtök 19:58

Pad'em írta: OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
jó döntés, hogy döntetlennel ne lehessen továbbjutni :salute:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 24., csütörtök 19:25

Faust írta: A szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.
Kevesebb nem lehet, csak több. Mert ha belegondolsz ezentúl azok a meccsek is döntetlennek számítanak, amiket eddig eldöntött az idegenben szerzett gól.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 24., csütörtök 19:12

Szerintem ez jo dontes, kevesbe taktikus meccsek lesznek, foleg az ilyen zsoze-fele istenbarmak lesznek megszivatva. A nezok szerintem ezzel jobban jarnak, es talan a szezon kritikus szakaszaban kevesebb hosszabitasos meccs is lesz emiatt.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. június 24., csütörtök 18:57

Kerlon írta: Szerintem csak a 2x15 perces hosszabbításban szerzett gólok előnyét kellett volna eltörölni.
Így van, engem például egyedül csak ez zavart. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 24., csütörtök 18:37

Szerintem csak a 2x15 perces hosszabbításban szerzett gólok előnyét kellett volna eltörölni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 24., csütörtök 15:40

ferni írta:
Pad'em írta: OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
meg lett mentve a futball :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :lol:
Mindenki azért sírt, jogosan, hogy el kell törölni. Eltörlik, akkor meg azért megy a sírás, hogy mit számít :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 24., csütörtök 15:29

Pad'em írta: OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
Teljesen jo dontes. Vegre a gyozelemert kell jatszani.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 24., csütörtök 15:26

Pad'em írta: OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
meg lett mentve a futball :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 24., csütörtök 15:25

OFFICIAL: The away goals rule will be removed from all UEFA club competitions from the 2021/22 season.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 10., csütörtök 14:27

Marky írta:
füst írta: Látok némi ellentmondást, mert attól a pillanattól hogy nem játszhatnak külföldi focisták a PL-ben, a PL megszűnik világszintű brit terméknek lenni. De már azzal is csorbul a PL értéke, ha a csapatai nem képviselhetik a PL-t egy megvalósuló nemzetközi projektben.

HA és amennyiben sikeresen elindul a szuperliga, onnantól kezdve minden fenyegetés betartatása kontraproduktívvá válik. Persze ettől még megtehetik, nem mondom hogy nem.
Szerintem ez olyan szituacio, amit egyik fel sem akar, mert a brit kormany rengeteg adobeveteltol esne el, a csapatoknak pedig at kellene koltozniuk mondjuk Irorszagba. Tipikus patthelyzet a jelenlegi rendszer konzervalasara.
Mondjuk sztem ez a ki hol dolgozik jogilag a legkönnyebben kijatszhato dolog lehet az összes egyéb probléma közül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 10., csütörtök 14:22

Sport TV megszerezte a jogokat, következő szezontól akár heti 8 meccs is lehet náluk.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 10., csütörtök 12:50

füst írta: Látok némi ellentmondást, mert attól a pillanattól hogy nem játszhatnak külföldi focisták a PL-ben, a PL megszűnik világszintű brit terméknek lenni. De már azzal is csorbul a PL értéke, ha a csapatai nem képviselhetik a PL-t egy megvalósuló nemzetközi projektben.

HA és amennyiben sikeresen elindul a szuperliga, onnantól kezdve minden fenyegetés betartatása kontraproduktívvá válik. Persze ettől még megtehetik, nem mondom hogy nem.
Szerintem ez olyan szituacio, amit egyik fel sem akar, mert a brit kormany rengeteg adobeveteltol esne el, a csapatoknak pedig at kellene koltozniuk mondjuk Irorszagba. Tipikus patthelyzet a jelenlegi rendszer konzervalasara.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 10., csütörtök 12:18

Amint tenylegesen indulna a super liga a pl csapatok is kaparnanak mint diszno a jegen a reszvetelert. Mindenki tudja, nem az a kerdes, hogy lesz vagy nem, hanem hogy mikor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég