Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 1., péntek 10:49

Gondolkodas nelkul nyomtam a Decimara, de azert az idei is nagyon szorosan koveti. Amikor zsinorban harmat nyertunk, akkor ez volt a termeszetes. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 1., péntek 10:39

Ez nagy meccs lesz az idei és a Decima közt :D

Nekem a Decima, mégiscsak az volt mindennek a kezdete, a Ramos gólnál lévő eufória meg mindig libabőr. Mondjuk az ideinél hősiesebb győzelmet nehéz elképzelni, omg de szerencsések vagyunk :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2022. július 1., péntek 10:07

1. 2014
2. 2017, 2022
3. 2018
4. 2016
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. július 1., péntek 10:00

Nekem a 2016-os, ha nagyon választani kell. Zidane volt a kedvenc játékosom, imádtam, hogy edzőként is a csúcsra ért a kedvenc csapatommal. :D

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. július 1., péntek 9:42

Décima, nem is lehet kérdés.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 1., péntek 9:41

Ha úgy nézem, hogy 2016-ban még nem lehetett tudni, hogy az a three-peat kezdete lesz, akkor az van nálam az utolsó helyen az ötből (bár annyira a semmiből nyertük meg, hogy nehéz az utolsó helyre rakni :lol: meg ott van a Wolfsburg elleni meccs), a másik négyről is legalább 10 dolgot tudok írni egyenként, hogy miért a kedvencem.

Szóval mindegyik a kedvencem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 1., péntek 9:34

Nekem menetelésből simán a mostani, de döntőből a 2017-es, ott olyan szinten fociztuk le az ellenfelet, ami BL döntőben nem jellemző.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 1., péntek 9:06

kodo írta:Nekem ez a csucs az elmult 5 bl gyozelem kozul.
Nekem is. Alapból ez a menetelés páratlan volt, de főleg az ellenfelek. Gyakorlatilag a Bayern kivételével a legnagyobb csapatokat térdeltettük, de főleg a City meg a Pool volt igazán kemény ellenfél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 1., péntek 9:03

kodo írta:
Egy szavazast szivesen megneznek arrol hogy kinek melyik a kedvenc gyozelme az elmult 5 kozul.
Legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. július 1., péntek 8:55

Na jovok egy kis omlengessel igy pentek reggelre. Osszeszedett szoveg biztos nem lesz mert meg most is ha belegondolok ebbe a bl szezonba cikaznak bennem az erzesek meg a gondolatok.

Több mint egy honappal a donto utan lassan rajovok hogy meg mindig nem dolgoztam fel az idei bl gyozelmet. Foleg ezt a tavaszt bassza meg.

Az az elso parizsi meccs, ami utan szerintem sokan egy forintot nem adtak volna meg innen sem, hogy meg lesz a tovabbjutas. A visszavago masodik felidejeben -2rol pedig szerintem minden madridista nehany perc leforgasa alatt jutott pokolbol a mennybe. En meg orjongtem a masodik golunk utan kozben meg Benzi betette nekik a harmadikat is. Ott olyan erzesek szabadultak fel, amit csak az erez igazan aki egyutt lelegzik a csapattal. Kurvara kijart nekunk.

Londonban az a ket zsenialis fejes az elso felidoben. A visszavagon pedig amikor szoros volt a nadrag megint olyat leptunk elore amelyre senki sem kepes a vilagon csak a Real Madrid. Modric kulsovel Rodrygo iranyaba…ott mar latszott hogy nem lesz baj.

City ellen a meccs Manchesterben egy adok kapok volt, Vinicius ahogy elkuldte gyufaert Fernandinhot, utana meg Benzema buntetoje es az a fej mikozben orul a golnak. Epic.
Visszavagon meg megint a sirbol jottunk vissza, de mar a legvegso pillanatban. Szomszedom kibaszottul utalhatott akkor.

A donto pedig ferfimunka volt. Courtois volt a hos, de ebben mindenki benne volt, a nagybetus CSAPAT. Meg most is kiraz a hideg ettol a szezontol. Nekem ez a csucs az elmult 5 bl gyozelem kozul. Konkretan meg mindig nem birtam feldolgozni hogy mit adott nekem ez a csapat. Brutalis.

Egy szavazast szivesen megneznek arrol hogy kinek melyik a kedvenc gyozelme az elmult 5 kozul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 28., kedd 11:59

Realista24 írta: Man City CEO Ferran Soriano: “People now talk about Real Madrid’s success in #UCL these last years and I think it’s fair to say that there’s been a bit of luck. Maybe I could say that they deserved to lose against PSG, Chelsea, Man City, Liverpool.” @City_Xtra #rmalive

Man City CEO Ferran Soriano: “But, people do not remember that in the 1990s, 1980s, Real Madrid had a fantastic team, one of the best in history with Emilio Butragueño and they couldn’t win. They were knocked out of the #UCL.” @City_Xtra #rmalive
Man City CEO Ferran Soriano has clarified his statements to Florentino about Real Madrid’s ‘lucky’ UCL win, he said: “What has been said is out of context. It’s not luck, it’s hard work and intelligence.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 26., vasárnap 16:58

Man City CEO Ferran Soriano: “People now talk about Real Madrid’s success in #UCL these last years and I think it’s fair to say that there’s been a bit of luck. Maybe I could say that they deserved to lose against PSG, Chelsea, Man City, Liverpool.” @City_Xtra #rmalive

Man City CEO Ferran Soriano: “But, people do not remember that in the 1990s, 1980s, Real Madrid had a fantastic team, one of the best in history with Emilio Butragueño and they couldn’t win. They were knocked out of the #UCL.” @City_Xtra #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 22., szerda 20:18

Nincs mese, akkor megnyerjük jövöre is a BL-t, akár a Castillaval is és ezek egyszer feladják a Monopolyt és eltünnek. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. június 22., szerda 19:14

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "Super League is dead to me but it's weird. Real Madrid won the Champions League, celebrated it but they also don't like playing it. If they're not happy about it they should not play." @marca


:lol:
Nincs olyan szerencséd kecskés.
Feleslegesen erolkodik, ha a Real nem indulna akkor se lenne eselyuk megnyerni. :D

Akkor lesz a PSG-nek BL cime ha a francia bajnoksagot atnevezik Bajnokok Ligajara...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 22., szerda 9:04

Sierra írta: Annyira de annyira unalmas és szánalmas már ennek az arabnak az állandó vergődése, hogy az valami hihetetlen.

Kár hogy az arab világ már teljesen beépült európába, és kiirthatatlanok mint a rákos sejtek a testben, pedig eltakarodhatna mindegyik a jó kurva anyjába vissza.
Ezt törölnöm kéne, de hangosan felnevettem :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 22., szerda 8:49

Annyira de annyira unalmas és szánalmas már ennek az arabnak az állandó vergődése, hogy az valami hihetetlen.

Kár hogy az arab világ már teljesen beépült európába, és kiirthatatlanok mint a rákos sejtek a testben, pedig eltakarodhatna mindegyik a jó kurva anyjába vissza.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. június 22., szerda 7:11

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "Super League is dead to me but it's weird. Real Madrid won the Champions League, celebrated it but they also don't like playing it. If they're not happy about it they should not play." @marca
Mi lenne ha még "like to play" is lenne :shifty:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 22., szerda 6:34

Ugy erzem, nem volt tul oszinte az az állítólagos jo viszony a ket klub kozt :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 22., szerda 6:22

Nasser Al-Khelaifi: "Super League is dead to me but it's weird. Real Madrid won the Champions League, celebrated it but they also don't like playing it. If they're not happy about it they should not play." @marca


:lol:
Nincs olyan szerencséd kecskés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 17., péntek 20:14

🎖| UEFA has banned Leonardo for only one game for the incident at the Bernabeu. Nasser Al-Khelaifi - no ban. @AranchaMOBILE

Bíróverő kecsketerelő nyugodtan mehet és fenyegetőzhet ezek szerint futballmérkőzéseken. Uefa: say no to Fair Play.
:happy:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég