Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
29
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
33
38%
 
Szavazatok száma: 88

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 11., hétfő 19:56

Ma volt az első napja a bíróságon a Szuperliganak.
Monopólizmus (ha van ilyen szo) és kartelezes hangzott, el mint lehetséges vád.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. július 11., hétfő 0:38

MVPP írta:
lordgabi írta:
Big joke, nagy vicc volt, gratulálok. :ike:
Emiatt is esett a színvonal, és tűntek el az időhiány mellett a normálisabb arcok, egy perc hírnév azért megvolt, remélem elégedett voltál magaddal. :agree:
Benne van a dologban, de lehet azért is, mert a lordgabi és réj felé felnőtt emberek telehányják a fórumot minden szárral.
Komoly kérdésre vall megkérdezni, hogy lehet-e valamit tudni mikor már megvan kezdődve a selejtezősorozat
Legközelebb majd olvasottabb leszek a témában (mindenben is) főnököm, köszönöm a jó tanácsokat, remélem olvasta Raisen is, és nem borult ki ő sem nagyon. :agree: :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. július 9., szombat 10:13

lordgabi írta:
MVPP írta:

Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.
Big joke, nagy vicc volt, gratulálok. :ike:
Emiatt is esett a színvonal, és tűntek el az időhiány mellett a normálisabb arcok, egy perc hírnév azért megvolt, remélem elégedett voltál magaddal. :agree:
Benne van a dologban, de lehet azért is, mert a lordgabi és réj felé felnőtt emberek telehányják a fórumot minden szárral.
Komoly kérdésre vall megkérdezni, hogy lehet-e valamit tudni mikor már megvan kezdődve a selejtezősorozat

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. július 9., szombat 9:32

MVPP írta:
lordgabi írta: Valamilyen változásról tud valaki azzal kapcsolatban, hogy ki vannak zárva az orosz csapatok? EKL, EL, BL? Honnan töltődnek fel a helyükre, valamelyik országból kerül majd be + csapat, akármilyen hír? :hmmm:
Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.
Big joke, nagy vicc volt, gratulálok. :ike:
Emiatt is esett a színvonal, és tűntek el az időhiány mellett a normálisabb arcok, egy perc hírnév azért megvolt, remélem elégedett voltál magaddal. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 8., péntek 10:49

Kerlon írta:
MVPP írta:

Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.
komolyabb a forum, mint a google haver
Lol, pont most akartam írni, hogy gyak. bármi kérdésben: Madridom > google MI :lol:

Max a szemműtétben, meg az f1 topikban megy a hülyeség :mrgreen: :mrgreen: , de amúgy very reliable
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 8., péntek 10:47

MVPP írta:
lordgabi írta: Valamilyen változásról tud valaki azzal kapcsolatban, hogy ki vannak zárva az orosz csapatok? EKL, EL, BL? Honnan töltődnek fel a helyükre, valamelyik országból kerül majd be + csapat, akármilyen hír? :hmmm:
Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.
komolyabb a forum, mint a google haver
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 8., péntek 7:58

MVPP írta:
lordgabi írta: Valamilyen változásról tud valaki azzal kapcsolatban, hogy ki vannak zárva az orosz csapatok? EKL, EL, BL? Honnan töltődnek fel a helyükre, valamelyik országból kerül majd be + csapat, akármilyen hír? :hmmm:
Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.
Es tenyleg 10 masodperc :lol: :mrgreen: Amugy Celtic es Shakhtar.

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. július 8., péntek 6:14

lordgabi írta: Valamilyen változásról tud valaki azzal kapcsolatban, hogy ki vannak zárva az orosz csapatok? EKL, EL, BL? Honnan töltődnek fel a helyükre, valamelyik országból kerül majd be + csapat, akármilyen hír? :hmmm:
Az ilyen béna kérdéseket soha nem értettem, 10 másodperc alatt simán meg lehet találni a választ.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. július 8., péntek 4:02

Valamilyen változásról tud valaki azzal kapcsolatban, hogy ki vannak zárva az orosz csapatok? EKL, EL, BL? Honnan töltődnek fel a helyükre, valamelyik országból kerül majd be + csapat, akármilyen hír? :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2022. július 4., hétfő 14:04

Sziasztok! Bocsánat ha off. Ismer valaki olyan linket ahonnan letölthető a 2014, 2016, 2017, 2018-as döntő teljes mérkőzése? Ncoren sajnos nincs. Válaszokat előre is köszönöm.

DaveKO
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2022. június 22., szerda 8:39
Kedvenc játékosaid: Luka Modric, Karim Benzema

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DaveKO » 2022. július 4., hétfő 9:43

h3x0r írta:
Es a Puskas dijat Salah nyerte :lol: https://www.youtube.com/watch?v=mJ8XGUgvoAM
Pedig mindenki tudja, hogy Messi Puskás-díjra jelölt, hírhedt Nigéria elleni gólja volt a legszebb abban az évben :mrgreen:

Az én sorrendem
2014 - az első mindig felülmúlhatatlan marad, pláne ahogy történt :salute:
2022 - a menetelés a döntőig szintén felülmúlhatatlan, a negyeddöntő után bekereteztettem a falra egy Modric mezt, ami örök emlék marad B-) Nekem hatalmas öröm, hogy Carlóval nyertünk azok után, ahogy 2015-ben távoznia kellett.
2017 - itt voltunk a legerősebbek. Sokan ma is annyival intézik el a döntőt, hogy a félidőben "valami történt" a Juvéval :smile:
2016 - Zidane megérkezik, hibátlanul lehozott tizenegyespárbaj
2018 - CR és Bale ollói, PSG Juve és Bayern-verés :shifty: Attól mert a listán ez az ötödik, ez is örök élmény :) Viszont ebben a szezonban voltak negatívumok is az elbaltázott 17-es nyárral, az 5 forduló után véget ért bajnoksággal és CR hisztijével. Bár ekkor még nem tudtuk, hogy ez a Vinicuis-éra kezdete :D

Örülök, hogy láthatom ezt a korszakot, azt hiszem 15-20 év múlva kínozni fog a nosztalgia-érzés rendesen :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. július 3., vasárnap 12:36

Ez a csak mák, meg ilyen faszságok inkább a magyar sajtóra jellemzők, az itthoni nyomorultaktól sokat nem kell várni, nemzetközi szinten azert kaptuk most az elismerést bőven, nyilvan elsosorban a mentalitas miatt, de az is volt a kulcs iden.

Meg Micah Richards beismerte, hogy Benz van olyan jo mint Kane, kell ennel nagyobb dicseret? :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 3., vasárnap 12:04

M1Ö írta:
Halfkey írta: Én rengeteg pozitív cikkel és videóval találkoztam a döntő után a mentalitással és a klub DNSel kapcsolatban
Igen, vannak akik megemlítették a mentális erőt, de a rengeteg az túlzás. Azért úgy alapból az volt a jellemző, hogy mindenki azt mondta/írta, hogy ez egy szerencsés és nem megérdemelt BL győzelem volt, mert minden ellenfelünk jobb volt nálunk.
Ezek a döntő előtt, a továbbjutásokkal kapcsolatban voltak leginkább nyomatva. A döntő után vagy bekussoltak az adott szakértők, vagy méltattak.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. július 3., vasárnap 11:44

Halfkey írta: Én rengeteg pozitív cikkel és videóval találkoztam a döntő után a mentalitással és a klub DNSel kapcsolatban
Igen, vannak akik megemlítették a mentális erőt, de a rengeteg az túlzás. Azért úgy alapból az volt a jellemző, hogy mindenki azt mondta/írta, hogy ez egy szerencsés és nem megérdemelt BL győzelem volt, mert minden ellenfelünk jobb volt nálunk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. július 3., vasárnap 11:23

M1Ö írta:
Whiteheart írta: Na most nem volt ilyen, hanem ott térdel az egész világ a trónunk előtt és mindenki vallja h egyszerűen a bl az része a Real Madrid DNS -nek, ott vagyunk ahova tartozunk és nem csak a mi fejünkben, nem csak a Real szurkolók világában, hanem itt fetreng előttünk mbappe messi neymar psgje, chelsea, liverpool salahstúl manéstúl, guardiola és tàrsai cityje.... ÉS megnyertük a ligát ami mutatja a konzisztenciát! Mindenki tudja h mi vagyunk a legnagyobb csapat a világon! A 20. És 21. század legjobbja. Pont
Te hol élsz, hogy ezeket tapasztalod? :) Legyen újságíró, szakértő podcast-es :roll: , vagy csak sima szurkoló, mindenki azt mondja, hogy egy kiöregedett, gyenge csapat a Real és csak mákkal nyerte meg a BL-t, mert mindenki lefocizta őket, meg ott vannak a statisztikák meg az xG-k is...
Én rengeteg pozitív cikkel és videóval találkoztam a döntő után a mentalitással és a klub DNSel kapcsolatban. Ha ezeket nem láttad, akkor direkt kínzod magad azzal hogy a hülyéket követed csak.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. július 3., vasárnap 10:27

Whiteheart írta: Na most nem volt ilyen, hanem ott térdel az egész világ a trónunk előtt és mindenki vallja h egyszerűen a bl az része a Real Madrid DNS -nek, ott vagyunk ahova tartozunk és nem csak a mi fejünkben, nem csak a Real szurkolók világában, hanem itt fetreng előttünk mbappe messi neymar psgje, chelsea, liverpool salahstúl manéstúl, guardiola és tàrsai cityje.... ÉS megnyertük a ligát ami mutatja a konzisztenciát! Mindenki tudja h mi vagyunk a legnagyobb csapat a világon! A 20. És 21. század legjobbja. Pont
Te hol élsz, hogy ezeket tapasztalod? :) Legyen újságíró, szakértő podcast-es :roll: , vagy csak sima szurkoló, mindenki azt mondja, hogy egy kiöregedett, gyenge csapat a Real és csak mákkal nyerte meg a BL-t, mert mindenki lefocizta őket, meg ott vannak a statisztikák meg az xG-k is...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 3., vasárnap 9:15

Realista24 írta: A Real nem nagy LQBT támogató, és ezért az UEFA szankciokkal akarja sújtani a klubot. Állítólag.
Az mi? A buzik, aberraltak es agybegetek gyulekezete?
Azokat ne is tamogassuk, ha így viselkednek :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 3., vasárnap 9:13

A Real nem nagy LQBT támogató, és ezért az UEFA szankciokkal akarja sújtani a klubot. Állítólag.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2022. július 3., vasárnap 8:56

2001 óta követem a csapatot de ilyen kiszolgáltatott és elnyomott helyzetben még nem nyertünk bajnokságot és blt... Egyik megnyert bl évben sem írtam így le a csapatunkat, telleg kb a semmiből jöttünk és EGYÁLTALÁN nem mák vagy bíró vagy könnyű csapatok és ezt senki sem tudja mondani... Nincs is annyi fröcsögés, elismernek minket, elismerik benzemát, egyszerűen leuraltuk Európa elitjeit, a spanyol ligát.... Nekem 2022 az egy hihetetlen élmény volt! (Nem pont a döntő meccs de az addig felvezető út)

Persze én is élveztem a Barcaság meg a többi ellenfél vergődéseit és utálkozásait, azt az első BL-t 12 év után s hosszabbításban amit az utolsó percben sikerült kiharcolni a semmiből, a 11.es párbajost, a Juve megalázását, Salah karkiszakadását (amit magának okozott mert ő kapaszkodott Ramosba) és az ehhez kapcsolódó ollót, kariust, stb, stb. Ezeket élveztem nagyon, hát hogyne, csak mindegyiknek volt vmi szépség hibája ami miatt az egész világ belénk kötött és nem ismerték el...

Na most nem volt ilyen, hanem ott térdel az egész világ a trónunk előtt és mindenki vallja h egyszerűen a bl az része a Real Madrid DNS -nek, ott vagyunk ahova tartozunk és nem csak a mi fejünkben, nem csak a Real szurkolók világában, hanem itt fetreng előttünk mbappe messi neymar psgje, chelsea, liverpool salahstúl manéstúl, guardiola és tàrsai cityje.... ÉS megnyertük a ligát ami mutatja a konzisztenciát! Mindenki tudja h mi vagyunk a legnagyobb csapat a világon! A 20. És 21. század legjobbja. Pont
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 3., vasárnap 7:05

h3x0r írta:
dzsi91 írta: Amúgy meg Zz gólja más szint. Olyat a büdös életben nem látunk többet.Se előtte se utána.Művészet.

Persze Bale gólja is parádé.
Es a Puskas dijat Salah nyerte :lol: https://www.youtube.com/watch?v=mJ8XGUgvoAM
Ezt még a “kéztörésére”kapta :lol: az a vicc ,hogy kb minden második gólja ilyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég