Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. december 10., kedd 21:04

Májusba örülnék neki, ha olyan szinten tolnánk mint a Bayern, de azért azt el kell ismerni, hogy most bizony ők a number one-ok sajnos.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 10., kedd 21:00

2:0 .
Nagyon szépen megkérek mindenkit,ne kezdje el szopkodni a BM-t,mert hanyatt vágom magam. Jók.de ma is ez a city egy világvicce.....a meghatározók hiányoznak,a BLbe amúgy is valencia szintet képviselnek.

Kérek mindenkit....el ne ájuljunk.....be ne sárgázzatok....ha mi igy fejlődünk májusig,ezeket meg fogjuk verni és itt fogok orditani azzal aki most sárgagyatyával van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. december 10., kedd 20:59

Bayern 12 perc után már kettővel megy a City ellen :lol:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. december 8., vasárnap 16:06

RealMadridFanatic írta:
nincs domináns csapat Európában. :)
A Bayern szerintem is kiemelkedő, nagyon erős a keret, jó a csapat, most Európa előtt járnak egy lépéssel. Itt nálam pont Guardiola, ami kicsit "gyengíti" a bajorokat, kétkedek vele kapcsolatban. Ha lesznek olyan dolgai, amik nem nagyon jönnek be, de ő makacsul nyomja őket, akkor szétkaphatja kicsit a csapatot.
Viszont ez csak találgatás a részemről, nem nézek Bayern meccseket. Azt tudom, hogy az eredmények továbbra is jönnek, a játékot Te tudod érdemben értékelni.
Mindenesetre azt az egységet, küzdőszellemet, amit tavaly mutatott a München, azt egy év alatt szerintem nem lehet letörni, úgyhogy nálam is favoritok a németek idén is.


Az év csapatába meg szerintem is beférhet sok Bayernes, pont azért mert tényleg csapatként voltak kiemelkedőek, bitang erősek. Mondjuk én ezért nem adnám Riberynek az Aranyzsugát, de ez más történet.
Az Aranylabda más lapra tartozik szerintem is.
Ami a csapatot illeti voltak érdekes dolgok, de ez talán a sok sérültnek is köszönhető. Pl. Lahm a középpályán Thiago leigazolása, Gustavo elküldése stb.
Eddig azonban nincs gond. Bejöttek a húzások, már mást játszik a csapat alapvetően mint tavaly, de szép számmal vannak benne tavalyi elemek. A széljáték még mindig domináns. Pep eddig remekül rotál, még a sérüléshullám ellenére is. Valamint az is látszik, hogy motivált a csapat. A nagy rangadókra rendre felszívják magukat és jó teljesítményt nyújtanak. (BVB 0-3, City 1-3, Schalke 04 ide direkt nem is rakok kötőjelet :D :D )
Persze az is igaz, hogy előbb utóbb jönni fog a hiba. A szezon elején majdhogynem azt kell mondjam, hogy jó préda voltunk egy kontracsapatnak. Mostanra már átvette a csapat amit Pep akar a pályán, és kevésbé tudnak az ellenfelek a védelem mögé kerülni. Előbb utóbb jönni fog a vereség az egészen biztos. És azért vannak csapatok amelyek pokoli nehézzé tudják tenni az életünket. Jelen pillanatban kiemelkedik a Bayern, de tavaszra azért változhat a helyzet.
viszont azt jó látni, hogy végre átszakadt a gát sokaknál a sok sok kudarc után. Ezért élvezi a csapat a játékot és még mindig éhes a sikerre. Valamint sokkal türelmesebb is lett a játék. Nem kapkod a csapat és ez leredukálja a hibák számát is.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. december 8., vasárnap 15:59

Pipita írta:Neuer - Lahm, Ramos, Alaba - Robben, Schweini, Reus, Gündogan, Ribery - CR, Ibra
Év edzője pedig azt gondolom vitathatatlanul Jupp Heynckes.
Mármint Mourinho, nem?
:mrgreen:
Amúgy egyetértek. :)
Őszintén gondolkodtam, hogy betrollkodom Mou nevét. :D
De tiszteletben tartom, hogy ez a Madrid és a Madridisták birodalma, ezért nem akarok fájdalmat okozni ilyenekkel. :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. december 8., vasárnap 15:39

Neuer - Lahm, Ramos, Alaba - Robben, Schweini, Reus, Gündogan, Ribery - CR, Ibra
Év edzője pedig azt gondolom vitathatatlanul Jupp Heynckes.
Mármint Mourinho, nem?
:mrgreen:
Amúgy egyetértek. :)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. december 8., vasárnap 15:33

nincs domináns csapat Európában. :)
A Bayern szerintem is kiemelkedő, nagyon erős a keret, jó a csapat, most Európa előtt járnak egy lépéssel. Itt nálam pont Guardiola, ami kicsit "gyengíti" a bajorokat, kétkedek vele kapcsolatban. Ha lesznek olyan dolgai, amik nem nagyon jönnek be, de ő makacsul nyomja őket, akkor szétkaphatja kicsit a csapatot.
Viszont ez csak találgatás a részemről, nem nézek Bayern meccseket. Azt tudom, hogy az eredmények továbbra is jönnek, a játékot Te tudod érdemben értékelni.
Mindenesetre azt az egységet, küzdőszellemet, amit tavaly mutatott a München, azt egy év alatt szerintem nem lehet letörni, úgyhogy nálam is favoritok a németek idén is.


Az év csapatába meg szerintem is beférhet sok Bayernes, pont azért mert tényleg csapatként voltak kiemelkedőek, bitang erősek. Mondjuk én ezért nem adnám Riberynek az Aranyzsugát, de ez más történet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. december 8., vasárnap 15:28

Év edzője pedig azt gondolom vitathatatlanul Jupp Heynckes.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. december 8., vasárnap 15:26

Összebohóckodtam én is egy év csapatát.
Neuer - Lahm Ramos Dante Alaba - Robben Schweini Y. Touré Ribéry - CR Messi.
Persze most kapni fogom, hogy mert elfogult vagyok stb, de azt gondolom a tavalyi szezon alapján befér ennyi Bayernes.
Ha nagyon kell indokolni akkor azt is megteszem majd. :)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2013. december 8., vasárnap 15:19

De Gea - Lahm, Hummels, Dante, Alaba - Bale, Schweinstenger, Gündogan, Ribery - Ronaldo, Ibrahimovic
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. december 8., vasárnap 15:00

Realista24 írta:Ez nem arcoskodás szerintem.
A szezon kezdetétől kezdve folyamatosan javulunk, fejlődünk, és még bőven fogunk is, ha mindenki beérik. A játékosokra jó hatással van a versenyhelyzet, motiválva vannak. A meccseket könnyedén nyerjük, néha-néha szép játék is párosul hozzá.

Aztán ha hozzáveszem, hogy nincs igazán domináns csapat Európában, akkor miért ne jelenthetnék ki, hogy van esélyünk a győzelemre. Nem azt mondták, hogy egyértelmű favoritok vagyunk, csak esélyesek, ami igaz.
Nem tudom mit kell tennie a Bayernnek ahhoz, hogy végre elismerjék. De nem, nincs domináns csapat Európában. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 6., péntek 12:50

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Nem olvastam tovább és már ott nagyon bántotta a szemem. :D Nekem ez az álom 11-em:
Valdez; Alves-Piqué-Puyol-Jessica; Xavi-Diver-Iniesta; Sanchez-Messiakirály-Diver 2.0

Ez a normális és mindenki által elfogadott felfogás,aki másfelé mozdul,az nem ért hozzá....és = :lol: :lol: :lol: :lol: a neve.
És a tréner Pep Guardiola...naná :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 5., csütörtök 23:19

Kerlon írta:Nem olvastam tovább és már ott nagyon bántotta a szemem. :D Nekem ez az álom 11-em:
Valdez; Alves-Piqué-Puyol-Jessica; Xavi-Diver-Iniesta; Sanchez-Messiakirály-Diver 2.0

Ez a normális és mindenki által elfogadott felfogás,aki másfelé mozdul,az nem ért hozzá....és = :lol: :lol: :lol: :lol: a neve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 5., csütörtök 17:42

Nem olvastam tovább és már ott nagyon bántotta a szemem. :D Nekem ez az álom 11-em:
Valdez; Alves-Piqué-Puyol-Jessica; Xavi-Diver-Iniesta; Sanchez-Messiakirály-Diver 2.0
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 5., csütörtök 17:03

Nem volt gyanús, hogy Bale nagyjából mindenki álomcsapatában benne van? Ennyien azért csak nem néztük volna be a legjobb BL-tizenegyet :D Az UEFA meg pláne nem :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 5., csütörtök 16:30

Akko' bocsánat. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 5., csütörtök 16:15

és Balenek miköze volt tavaly a BL-hez? :lol:
UEFA év csapatáról van szó, csak szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 5., csütörtök 16:13

oroszisti írta:Nálam :
Neuer-Lahm-Ramos-Alaba;Schwein-Gündögan;Bale-Isco-Cr;Ibra-Falcao;
és Balenek miköze volt tavaly a BL-hez? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 5., csütörtök 15:28

Real Madryt.C.F.- Champions league (1995-2005).(PL) :'(

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. december 5., csütörtök 0:52

Nálam :
Neuer-Lahm-Ramos-Alaba;Schwein-Gündögan;Bale-Isco-Cr;Ibra-Falcao;
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég