Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 13., csütörtök 11:39

GT37 írta:Agüerónak tegnap egy félidő alatt két pontatlan és egy pontos passza volt - a kezdőrúgás.
https://pbs.twimg.com/media/Bij8sPCCQAAaQW6.png
Nem baj, ide jó lesz :lol: :lol:
Csak a PSG sokkal jobban igazol, nincsen egyszerre 5 csatáruk és szerintem okosabb is az építkezés ott. Illetve a PSG-t nem terheli agyon a francia bajnokság
Illetve a tavalyi PSG-t nem is tudom ki irányította... :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. március 13., csütörtök 11:24

Matt009 írta:Nekem az nem tetszik, hogy itt le van sajnálva a City, mintha szarok lennének.
Csak azért vannak lesajnálva mert mi vertük ki őket. Mi meg csak olyan csapatot verhetünk ki ugyebár,akik gyengék. Persze a párharc előtt,főleg januárban arról ment az eszmecsere,hogy simábban ütnek e minket,mint a BM.

Nem rossz ez a city egyébként, de kevesek még ehhez a szinthez. Ellenetek is ez lett volna a játék képe, mert egyszerűen több a rutin,meg csapatként jobban funkcionáltok Ti is,meg mi is.

Legjobb 8 érdekes lesz, van szerintem 4 csapat,akik nagyjából kiegyenlítettek (vannak kis különbségek,motiváció, képességek, koncentráció téren), meg lesz 4 (PSG,Dortmund,AtMa, MU/Olympiacos) akik közül 3 bármikor borsot törhet a nagyok alá 1-1meccsen.
Bár azt kétlem,hogy a 4 nagy közül kettőt nem sorsolnak össze már most, mindegyik párharcnak lenne pikantériája bőséggel.

Olympiacost egyébként a Chelsea fogja kapni, ők a malackirályok az ilyenben.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 13., csütörtök 11:22

revolver írta:Ezzel azt akartam mondani, hogy nincs semmilyen kiemelkedo rutinra szukseg, ha okos, szervezett csapatepites zajlik, akkor lesz eredmeny
Már hogyne kéne rutin. PSG se ma kezdte ám. Ancelotti munkája hamar beérett, de közel sem BL esélyes csapat. Erősek, de szerintem Bayern, Barca most szerintem kiejtené őket. Igaz, még formálódunk, nem vagyunk topon, de a Real is Ancelotti miatt. Chelsea cinkes, még nagyon épülőben vannak. A többinél jelenleg jobbak egy Ibrával kábé.

Jelenleg szerintem a Bayern kiemelkedik, lehet itt mondani, hogy túlhájpoltak, meg unalmas focit nyomnak, de konstans jó teljesítményt hoznak és fejben jobbak, azon a téren meg bőven odabasszák az összes többi csapatot. Pep pont annyit újított, hogy újra legyen motiváció, hogy új rendszer legyen, egyszerűen mindenki újnak érzi az egészet, de mag mégis maradt. Szóval sokat nem gyengültek, még mindig nagyon erősek.
A legjobb keret a miénk, de mindössze 3/4 éve épül a csapat én nem leszek csalódott, ha idén nem nyerünk, mert jövőre ha marad a tendencia képesek lehetünk arra is, hogy a BM-t oda vissza elrakjuk.
Barca nagyjából egy erősségű velünk, Tatával szerintem sebezhetőbbek, de ugyanakkor egy fokkal kreatívabbak is. Több távoli lövés, több egyéni megmozdulás.
Chelsea meg.... Mourinho, többet nem mondanék, szerintem bárki ellen veszélyesek, de akár kis túlzással az is benne van, hogy egy Galata kiejti őket. Tényleg bármi lehet.
PSG-t ugye leírtam, hamar vége lehet nekik is, szerintem max egy szerencsés sorsolás esetén kellene velük számolni az elődöntőben.

Aminek örülnék (ami lesz :mrgreen: )
Bayern - Chelsea (Bayern - PSG)
Barca - AtMa (Barca - Olympiacos)
Real - Olympiacos (Real - Chelsea)
Dortmund - PSG (Dortmund - AtMa)

Aztán ha a döntő megvan, ott mindegy ki jön, az egy totál más 90 perc, mint a többi.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. március 13., csütörtök 11:14

Az nem sok, viszont kevés :D
A vízből is kivették az oxigént ellene :) :salute:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 13., csütörtök 11:14

Nekem az nem tetszik, hogy itt le van sajnálva a City, mintha szarok lennének. Akárhogy is nézzük, top 8 Európában, de még inkább top 6-on belül vannak. Nehéz rájuk azt mondani, hogy szarok. A Barca a két meccsen jobb volt náluk, de ettől még nem gyengék. Nagyon nehéz ez ellen a Barca ellen focizni, sok csapatnak nem is megy (nekünk sem fog menni, ezt biztosra veszem), 4-5 helyzetből kell 2-3-at értékesíteni annak, aki meg akarja verni őket. Mert ha motiváltak, több nem lesz. A Citynek megvolt a 4-5 (talán több is) helyzete, csak nem sikerült gólra váltani kellő számút a továbbjutáshoz. Az meg más kérdés, Barcelonában a 2-1-es vereség nem rossz eredmény. A hazai meccset rontották el, de ott nem volt Aguero, Nasri és Fernandinho sérülésből frissen tértek vissza... Finoman szólva sem volt könnyű a helyzetük. Ráadásul ez a full leeresztett Barca csak az ilyen ellenfelek ellen képes felpörögni. Ezen a 2 meccsen nem az a Barca volt, akik a Valladolidtól kiszoptak 1-0-ra... Azt a Barcát ez a CIty megszórta volna 4-5 góllal. De ennyit számít a motiváció. Főleg ilyen szintű játékosoknál.

Adom, hogy a Barca, ha akar játszani, még mindig top3, nálunk semmivel sem gyengébbek. Azok baromira kiélezett 50-50-es meccsek lesznek. Ráadásul én önmagunkat sem tartom szuper erősnek, van rengeteg problémánk, az önmagukat komolyan vevő csapatok ellen nem tudjuk uralni a meccset. Labda nélkül meg nem vagyunk igazán jók, a kontráink nem ülnek, mint régen, okosan nem tudunk ellenfelet verni, most ott tartunk, hogy vagy erőből lenyomunk valakit, vagy minket nyomnak le. Na most a BM-et erőből tuti nem fogjuk lenyomni, egy motivált Barcát is kétséges. Ugye lenyomtak minket ősszel is, és lehet mondani, hogy mi sokat fejlődtünk, de éles ellenfél ellen nem voltunk tesztelve, és DM éles ellenfél ellen nagy kérdés, mint ahogy a kp stabilitása is. Bale pedig 10-ből 9 meccsen kuka, úgyhogy amennyi tényező mellettünk szól, annyi ellenünk is.

Ha mi többet fogunk tudni letenni az asztalra a Barca ellen, mint tegnap a CIty, akkor lehet szidni a Cityt, de mivel játékban még az Atma ellen sem tettünk le többet, csak több helyzetet értékesítettünk, ezért elég nagy balgaság ezt a Cityt gyengének nevezni pusztán az alapján, hogy nem domináltak a Barca felett. Vagy szembe kell nézni azzal, hogy a mi csapatunk is kuka, ami egyrészt nem igaz, másfelől jelenleg a 2.-3. legerősebb Európai csapatról beszélünk...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 13., csütörtök 11:09

Agüerónak tegnap egy félidő alatt két pontatlan és egy pontos passza volt - a kezdőrúgás.
https://pbs.twimg.com/media/Bij8sPCCQAAaQW6.png

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 13., csütörtök 10:28

Ezzel azt akartam mondani, hogy nincs semmilyen kiemelkedo rutinra szukseg, ha okos, szervezett csapatepites zajlik, akkor lesz eredmeny
Jól van, tehát akkor egyetértünk! :mrgreen: :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 13., csütörtök 10:26

Ezzel azt akartam mondani, hogy nincs semmilyen kiemelkedo rutinra szukseg, ha okos, szervezett csapatepites zajlik, akkor lesz eredmeny

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 13., csütörtök 10:11

Csak a PSG sokkal jobban igazol, nincsen egyszerre 5 csatáruk és szerintem okosabb is az építkezés ott. Illetve a PSG-t nem terheli agyon a francia bajnokság
Adom, de ennek mi köze a csapat szintű rutinhoz? Azért a City legtöbb játékosának sem ismeretlen ez a színtér (ugyanúgy más csapatokból), még mielőtt ezzel jönne valaki, de ilyen alapon beszélhetnénk az AtMáról is! Szóval ez a "rutin" nekem ilyen nesze semmi fogd meg jól "mentségnek" tűnik! Gyenge volt a taktika, meg a hozzáállás is mind2 meccsen + a Barca még mindig egy jobb csapat, jobb játékosokkal azt ennyi.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 13., csütörtök 9:51

Ami pedig a rutintalanságot illeti, remek ellenpélda a PSG csapata és a tavalyi, illetve az idei szereplésük.
Csak a PSG sokkal jobban igazol, nincsen egyszerre 5 csatáruk és szerintem okosabb is az építkezés ott. Illetve a PSG-t nem terheli agyon a francia bajnokság

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 13., csütörtök 9:47

madridronie írta:én személy szerint egy szorosabb, kiegyenlítettebb párharcot vártam volna a 2 csapat között.
Ezzel én is így voltam, anno, a sorsolás után, amikor arról volt szó odaát, hogy ki hány százalékot ad a Barçának a továbbjutásra, 55-öt írtam, kiegyenlítettebb küzdelmet vártam.

De szerencsére Tata taktikailag legyőzte Pellegrinit az első meccsen, ez a Xavi-Cesc-Iniesta-Messi négyesfogat remekül működött akkor, Pelle pedig nem merte olyan felfogásban pályára küldeni a csapatát, mint amivel agyonverték a fél PL-t. A visszavágón pedig sokat már nem tudtak csinálni, muszáj volt kicsit kinyílniuk, jobban letámadniuk, aminek viszont az lett a következménye, hogy Messi nem egy alkalommal került az angol középpálya és védelem közé, rengeteg területtel, szabadon vezethette rá a labdát Lescottékra, ez pedig egyrészt a kis argentin kvalitásai, másrészt a City-védelem hiányosságai miatt is életveszélyes dolog Pellegriniél szempontjából.

Összességében szerintem megérdemelt volt az újabb győzelem, bár lehetett volna simább is (Neymar helyzete, Messi kapufája). Bármennyire jó csapat is ez a City, azért még mindig van hová fejlődniük, láthatóan nem igazán tudnak mi kezdeni azzal, ha az ellenfelük jóval nagyobb arányban birtokolja a labdát, mint ők, illetve a védelem tengelyébe sem ártana egy értelmes játékos Kompany mellé, mert Demichelis és Lescott sem kimondottan világklasszis bekk, és akkor még enyhén fogalmaztam. (Milner meg a másik, nem véletlenül örültem, amikor megláttam a nevét a City kezdőjében... :lol: Szerencsénk, hogy nem Jesús Navas vagy Negredo/Dzeko kezdett helyette.)

Még annyit, hogy szvsz hiba volt a vendégek részéről az, hogy Negredót és Dzekót is a padon hagyták, és Agüero volt a középcsatár... Aztán még ívelgettek is neki folyamatosan, persze nem meglepő módon Piqué ellen sok esélye nem volt a fejpárbajok terén. És nem véletlen, hogy rögtön veszélyesebbé vált a City játéka, amikor behozták előbb a bosnyákot, majd a spanyolt.

Örülök a továbbjutásnak, de most nem szabad azt gondolnunk, hogy mekkora királyok vagyunk, easy BL-győzelem lesz, satöbbi, dolgozni kell tovább, és be kell húzni a kis- és középcsapatok elleni bajnokikat is, most már tényleg nem fér bele több olyan pontvesztés, mint a Sociedad vagy a Valladolid ellen.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 13., csütörtök 9:27

Szerintem meg aki a cityvel mint komoly eselyessel szamolt az el van tajolva egy kicsit. Nekik meg evek kellenek mire a BL-ben meghatarozo tenyezok lesznek. Zoldfuluek, rutintalanok oda.
Nem azt mondtam, hogy meg kellett volna verniük a katalánokat, csupán annyit, hogy én személy szerint egy szorosabb, kiegyenlítettebb párharcot vártam volna a 2 csapat között. Ami pedig a rutintalanságot illeti, remek ellenpélda a PSG csapata és a tavalyi, illetve az idei szereplésük. :roll: Hozzáteszem a City pechjére, hogy nem nevezhetőek éppen szerencsének a sorsolások alkalmával.
A City kicsit úgy nézett ki, mint akik már rég feladták.
A tegnapi vergődést látva, bennem is hasonlók fogalmazódtak benne! Ilyen hátrányban én egy nagyobb elánnal kezdő és egy jóval pörgőbb játékot, csapatot vártam volna az angoloktól!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 13., csütörtök 9:13

én ezt vártam, Barca továbbjutást, ezt is akartam...Az angoloknak nem való a BL, 8 között lesz 3 spanyol csapat, 4 között simán összejöhet úgy h 2 spanyol lesz, vagy akár 3 is...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 13., csütörtök 9:00

Csabi írta:mi ebből profitálni fogunk szerinte. egyrészt a barca benne marad a pakkban, továbbra is figyelni kell a BL-re is, ahol könnyű ellenfél nem igen várható már. másrészről ez kicsit lenyugtatja a károgókat majd, és elhihetik, hogy az elmúlt meccsek eredményei csak kisiklás volt. pedig a problémák koránt sincsenek megoldva. a city felkészületlenül állt ki ellenük, az első meccsen szánalmas, hogy úgy ki mertek állni, a második meccsen összekapták magukat, de édes kevés volt ez így is. messit egy spanyol kieső csapat játékosai jobban levédekeznék, mint a nagy PL szupercsapat védői.
Egyetértek! :)
Őszintén, én abba a csoportba tartoztam aki azt gondolta, hogy simán behúzza a city, de nem gondoltam volna, hogy ennyire kuka lesz a játékuk a barca ellen. A védelmük közepe parádésan sz@r... Oda érdemes lenne venniük valakit, mert ez így kevés lesz az európai porondon. Azt viszont nem mondanám, hogy a barcánál minden rendben, mert az ha egy csapat 1-1 meccsre felszívja magát az kevés, és erről főleg mi tudnánk mesélni... :coffee:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 13., csütörtök 8:48

mi ebből profitálni fogunk szerinte. egyrészt a barca benne marad a pakkban, továbbra is figyelni kell a BL-re is, ahol könnyű ellenfél nem igen várható már. másrészről ez kicsit lenyugtatja a károgókat majd, és elhihetik, hogy az elmúlt meccsek eredményei csak kisiklás volt. pedig a problémák koránt sincsenek megoldva. a city felkészületlenül állt ki ellenük, az első meccsen szánalmas, hogy úgy ki mertek állni, a második meccsen összekapták magukat, de édes kevés volt ez így is. messit egy spanyol kieső csapat játékosai jobban levédekeznék, mint a nagy PL szupercsapat védői.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 13., csütörtök 8:46

Remy, mindazt testesited meg madridos oldalról, amit a legjobban utalok a barcasok oldaláról. Hungaromadridista...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 13., csütörtök 8:34

A Barca most ismét összekapta magát. Jól játszottak, de még mindig bőven sok olyan eset volt amikor a gyors akció helyett Iniesta megállt hátra gurított, passz, passz,....passz Messinek és vagy átjut a védőkön vagy nem. A City kicsit úgy nézett ki, mint akik már rég feladták.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 13., csütörtök 8:28

Ennyit az angol labdarúgásról. Hiába van ott latin edző, latin játékosok, ivelgetnek, két törpére. Ez igen.. Meg Milnert ilyen meccsen betenni? Kész röhej. Nem akarom a barcától elvenni ami jár neki, de ezek szart se csináltak(a City) a két meccs alatt. Persze itt jön az,hogy annyit játszottak amennyit engedett nekik a barca. A katalánokat nem szabad leirni, nem is értem néhány ember hozzáállását. A másik meg,h miért vagyunk mi, csakis mi az esélyesek a bayern ellen? Mire fel? A hétvégi bajnokikon elért eredmények alapján? A mákos kupaelődöntők alapján?(jó nyilván ott azért le is fociztuk az atletit, de nem olyan volt a hozzáállásuk) Mondjuk az optimizmus nálam is megvan, látok esélyt egy triplázásra is.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. március 13., csütörtök 3:59

madridronie írta:Maradjunk annyiban, hogy úgy tűnik neki az "erős középcsapat komoly elvárás, teher nélkül, van idő építkezni a végtelenségig nem gáz" szint való. Szerencséjére a Citytől azért vélhetően nemcsak 1 évet kap, mint Madridban, így bebizonyíthatja akár ennek ellenkezőjét is; kívánom neki, hogy cáfoljon rám (hátha)! Én azért egy percig nem sajnálom, hogy nem boldogított minket tovább (latin stílus ide-oda, még mindig a trófeákat jegyzik csak); a múltkori meccselése se volt kutya azzal a defenzív sz@rral, de a mai az mindent vitt "az íveljünk a törpékre" című fejezettel --> volt kemény 5 perce az angoloknak azt csókolom, ez így baromi kevés és teljesen megérdemelt a katalán továbbjutás! Egy szó mint száz, előzetesen /a sorsolás pillanatában/ több volt ebben ....
Szerintem meg aki a cityvel mint komoly eselyessel szamolt az el van tajolva egy kicsit. Nekik meg evek kellenek mire a BL-ben meghatarozo tenyezok lesznek. Zoldfuluek, rutintalanok oda. A Barca kisujjbol hozta le ezt a parharcot. Ennyit szamit a rutin ami a Citynek meg nincs meg.

Kovetkezo korben mar lesznek eleg cudar parharcok. Sanszos hogy mi is ki-ki meccset fogunk ki. Kellemetlen lesz...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 13., csütörtök 0:59

Megnéztem a két meccs bővebb összefoglalóját, Ibrahimovicsnak semmi nem jött össze, nyugodtan szerezhetett volna még egy mesterhármast, köszönhetjük Lenónak és a kapufának. Ismét egy kimaradt büntető, mondom is... :D
A másik meccsen pedig ezek a Hart kijövetelek ismét...néhány PL meccsen már sikerült elkapnom néhány elbaltázott ész nélküli kijövetelét a kapuból, Fernandinho egyszer megmentette, ki tudja meddig ment volna Neymarral, ha nem lövi kapura. Messi eléggé veszélyesen tolta, mostanában ezt nem tudtam volna róla elmondani, forgatta az embereket, osztogatott, lőtt egy gólt, remélem vissza lecsillapodik a bajnokságban, 10 nap múlva Clásico. Dani Alves gólöröme pedig...remélem vért izzadnak a következő körben, és megkapják tőlünk is a jól megérdemelt verést, nagyon kellett már az a rap a végére. :roll: Kompany góljánál Valdes ismét "visszafogta" magát, legalább heten vitatkoztak a tizenhatoson belül, közben már egy City játékos sem volt ott, és már rég megadta a bíró. A szokásos tehát.
Meglepetés ma sem történt, sima hét volt, nem volt sok izgalom a 4 meccsen.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég