Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 24., szerda 14:51

Tegnap bejött, a 3 vagy 4 gólos Bayern sikertippem. Mára húzok egy nagyot :ozil:
Szvsz ma kapott gól nélkül lehozzuk a meccset, 2 vagy 3:0 ra húzzuk be. :agree: Ha ez is bejön, megyek a TV2-be tisztánhallónak és küldöm nektek a pénzenergiát....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. április 24., szerda 14:45

Én is szoktam idegeskedni a nagy meccsek előtt, de ma nem tudom elhinni, hogy a Dortmund ismét cumiztasson minket.
Én 1:2-t vagy 2:2-t érzek.. :luck: :zoldsalas:
Egyszerűen be kell jutnunk..bármi áron..akár milyen játékkal.

Amúgy tegnap..valami hasonlóra számítottam(bayern győzelem)..persze nem erre.Amúgy Robben góljánál azt hittem ki esek az ágyból. Bicikli csellel indult majd a JOBB lábára cselezett. WTF ? :ozil: :ozil: :ozil:
Modric - Kroos

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 24., szerda 13:56

___Samy___ írta:na jó, az MU meccseken is volt egy kis izgalom, de ez most teljesen más a részemről
én meccsek előtt nem szoktam izgulni,egy előtt sem
ellenben közben mindig cudarul fel tudom tornázni a pulzusomat :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 24., szerda 13:56

Remy írta:A Dortmundnál van eltiltott játékos? :hmmm:
Nincs.
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 24., szerda 13:48

A Dortmundnál van eltiltott játékos? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 24., szerda 12:48

na jó, az MU meccseken is volt egy kis izgalom, de ez most teljesen más a részemről
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. április 24., szerda 12:44

___Samy___ írta: talán idén ez az első meccs, ami előtt izgulok
Jó neked, én azért a 2 MU és a 2 barca elleni kupameccs előtt is izgultam. A mai előtt kevésbé. Nincs mese. Be kell jutni a döntőbe.A tegnapi meccshez annyit,hogy idén már mi is vertük el igy a katalánokat, csak idegenben.1-3. Robben élete meccsét játszotta, emellett Schweini és Dante is óriásit focizott, meg többen is. A második gól les volt, de ez szerintem semmit sem számit. Messi 4 goldenball, are you kidding me?A meccs előtt meg ott nyalták a seggét,hogy ha ő van akkor az egész csapat más. haggyatok már.Egy igazi klasszis azért egy két megmozdulással felhivta volna magára a figyelmet. Ennek is csak akkor megy amikor a csapatnak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 12:22

Óriási meglepetés lenne számomra ha a kihirdetett kezdővel állna fel a csapat...
Nálam a mai kezdő: López-Nacho-Varane-Ramos-Coentrao-Alonso-Modric-DM vagy Kaka-Özil-CR-Benzema
Nem szabad elfelejteni, hogy idegenben játszunk és hasonló habzó szájjal kell támadni mibt tegnap a bayern!! Úgy mintha a döntőt játszanánk
Nacho rutintalan még ilyen nagy mecxsre.Egy olyan ütemtelen belépő mint amit a bajnokin csinált,végzetes lehet.Nem szabad bedobni a mélyvízbe,akkor inkább egy Pepe-Varane belsővédő pár,jobbosra meg Ramos,mert Arbeloa se szint a gyors dortmundi szélsőkhöz.
Ami meg azt illeti,neki kell menni az ellennek,nos nem fognak,Mourinhot ismerve.Az lesz a cél,hogy ne kapjunk ki,rúgjunk 1 gólt ha lehet...s El Unico sztm még a 2-1es vereséggel is elégedett lenne sztm... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 24., szerda 12:12

köreimben totál hülyének hittek, mikor mondtam, hogy a bayern átfog lépni a barcán... aztán tessék. jöhet a real-bayern döntő! :salute:

Ryel
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:35
Kedvenc játékosaid: Raul, Morientes, Figo, Higuain, Cristiano Ronaldo, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ryel » 2013. április 24., szerda 12:01

Jól csinálta amit csinált a Bayern tegnap este, de ne szarjunk már magunk alá.

Tegnap lesimázták a Barcát, mert:
  • -Erős fizikai játékot játszottak
    -Fegyelmezetten 10 emberrel védekeztek
    -Kihasználták a pontrúgásokat
    -Rohadt jó formában vannak
ehhez a Barca meg szépen asszisztált:
  • -Nincs már Puyol és Keita, Songot meg a padon csücsültették, így még kínosabb a szögletek levédekezése, illetve a középpályán se volt senki aki állta volna a sarat fizikálisan, így az egész törpesereg 20-30 méterrel hátrébb játszott mint az ideális lenne számukra
    -Bekockáztattak egy sérült, formán kívüli Messit, aki egyébként is szenved, mert készültek rá
    -Nem volt B terv, csak vártak a csodára, már a félidőben lehetett volna cserélni, a 83. perc az már egy kicsit kimeríti a késés fogalmát
Ha bejutunk a döntőbe, azon a 90 percen bármi történhet, teljesen mindegy ki az ellenfél, mi nem fogjuk úgy szétdobni a lábunkat mint az MU két éve, kis szerencsével és alapos taktikai és mentális felkészüléssel meglehet a 10. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 11:54

Én abban bízok, hogy a menetrendszerű CR BL gól mellé még Higuaín bekotor egyet a mostani jó szokásának híven. Aztán jók is vagyunk, ha nem kapunk 3-nál többet. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 11:38

meg higuain ne legyen kezdő, könyörgöm
Kezdő lesz, szerintem biztos. Valamilyen szinten logikus. Karimnak volt egy kisebb sérülése, nem rizikózik. Meg hát na, csak a gálakezdővel kell kimenni a bl elődöntőben.
Higu-Karim 65-75 körül
Modric-Özil 75-80 körül
Ha nagy ég a ház (egygólos hátrány Josénál nem számít annak), akkor még jön Kaká is az egyik védő helyett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 24., szerda 11:37

a nullkilométeres nacho, aki a bajnokságban alig játszik, egy bl elődöntőben kezdő :roll:
maradjon ott szépen ramos, most tőle jobbat nem tudunk oda tenni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. április 24., szerda 11:36

Inkább nézném jobboson Nachot aki szerintem jobboson átlagon felüli míg baloson alatti mint Ramost... Ne feledjük, hogy az őszi csapatunk eléggé kaksi volt a mostanihoz képest és nehogy nagy meccset toljunk le ma... Én minden képen igyekszek bizakodóan hozzáállni csak azt sajnálom, hogy nincs Essien.
Óriási meglepetés lenne számomra ha a kihirdetett kezdővel állna fel a csapat...
Nálam a mai kezdő: López-Nacho-Varane-Ramos-Coentrao-Alonso-Modric-DM vagy Kaka-Özil-CR-Benzema
Nem szabad elfelejteni, hogy idegenben játszunk és hasonló habzó szájjal kell támadni mibt tegnap a bayern!! Úgy mintha a döntőt játszanánk

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 24., szerda 11:32

na hat eljott a nap.
végre megtudjuk az igazat
:mrgreen: :mrgreen:

viccet félretéve, talán idén ez az első meccs, ami előtt izgulok
nagyon sok körülmény nekünk jött össze vagy épp kedvez, szóval én nagyon csalódott leszek, ha nem jutunk a döntőbe, nagyon
remélem josé kitalál vmit erre a két meccsre, és nem erőlteti tovább ezt a szart, mert már amúgy is mindenki ismeri
meg higuain ne legyen kezdő, könyörgöm :|
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 24., szerda 11:17

Cé,

De itt van és a Real támadásai, akciói, eredményessége 80-90%-ban tőle függnek. Ha pedig őt kiveszik a játékból, amire nem csak a Bayern,de a Dortmund is képes, akkor komoly gondok vannak.

Ezzel sajnos teljes mértékben egyetértek; sőt mondjuk ki, nem csak őt, de mellette Özilt és Xabi Alonsot is simán pluszban--> mint ahogy azt az őszi csoportmeccseken is láttuk tőlük és amit most tavasszal a MU. is lazán lekopírozott! :-* Ezek után kíváncsi leszek arra, hogy José papa mit húz elő a cilinderből és mit rak le az asztalra, ha állítása szerint 2 hete folyamat csak erre az összecsapásra készülünk! :hmmm: :wtf: De így látva és olvasva a tegnap közölt "csoda és nagyon váratlan gála 11-ét" élen a BL-fóbiás Pipitával; a lassú, acélos Khedira-Xabi duóval és a mindig ötletes, hasznos Di Maríaval --> nos ........! :roll: De kívánom, hogy lepjen meg (első sorban felfogásban, váratlan húzások terén) és idén másodjára, ismét kellemesen csalódjak benne és a csapatban is! A srácokban és a győzelemben természetesen töretlen a bizodalmam, de ezt este a pályán is bizonyítaniuk kell majd! Remélem a fiúk is nézték a tegnapi Bayern-Barca meccset és leszűrték belőle a szükséges konzekvenciát --> az a minimum, hogy most és jövő héten szépen meghalnak a pályán! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 24., szerda 11:00

na hat eljott a nap.

remelem osszejon az amit mindenki akar, miszerint a bernabeuba olyan eredmennyel erkezzunk, ami mar nekunk kedvezo!

hasta el final, vamos real !
12

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 24., szerda 10:58

p.csabi1 írta:Hát a tegnapi meccset látva,meg azt amit a Bayern lenyom egész évben szerintem mindegy,hogy kivel fogja játszani a döntőt.
Jelenleg a Bayern a legjobb a Barcelona meg már messze nem az első.Utálom a bajorokat,de megérdemlik a Bl serleget ez tuti.
A mi csapatunkról pedig annyit,hogy tudva hogy játszanak idén simán kinéz egy német döntő.
akkor ide is:
Ha döntőzünk ott bármi megtörténhet. Ezer meg ezer variáció. A barca nem szint jelenleg pláne nem Sérült :mrgreen: Messivel,lélektelenül.Ahogy a Hamburg,a nürnberg,a hannover sem,továbbá a komplett német bajnokság sem ellenfél a jelenlegi Bayernnek! De mégis csak a REAL MADRIDRÓL beszélünk,aki most bárki ellen partiba van. Nem félek a Dortmundtól,és nem tartok a bayerntől 1 meccsen. "Jose knows" hogy kell döntőt nyerni :salute: :coffee:

Szurkolni kell,szorítani a csapatért. Nem sopánkodni,hogy a bayernt idén már nem lehet megverni..ők a legjobbak blablabla.. :kivagyhe: :sly:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2013. április 24., szerda 10:46

Hát a tegnapi meccset látva,meg azt amit a Bayern lenyom egész évben szerintem mindegy,hogy kivel fogja játszani a döntőt.
Jelenleg a Bayern a legjobb a Barcelona meg már messze nem az első.Utálom a bajorokat,de megérdemlik a Bl serleget ez tuti.
A mi csapatunkról pedig annyit,hogy tudva hogy játszanak idén simán kinéz egy német döntő.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 24., szerda 10:43

látom most pique is azt nyilatkozta, h a bíró nem befolyásolta a meccset. mondjuk 2 olyan kézilabda után..ez a minimum. :mrgreen:

alba kapni fog vmi szankciót? kajak arcbadobta labdával. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég