Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 7., hétfő 20:31

Remy írta:
Marcos Llorente
Helyette mondjuk miért nem lehet a norvégot felhozni... tényleg idehozunk egy csiszolatlan gyémántot, ráadásul nem is kis összegért, aztán szarunk a fejére. Oké, fiatal meg minden, de ilyen semmilyen meccseken bőven lehetne adni neki esélyt. :kivagyhe:
Monitor mogul ilyen egyszerű a dolog valóban, de az élet kicsit más.
Lehet hogy olyan mint Jese, ki tudja? Amúgy a Castillaban jatszik rendszeresen? Milyen mutatói vannak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27403
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 7., hétfő 19:36

Marcos Llorente
Helyette mondjuk miért nem lehet a norvégot felhozni... tényleg idehozunk egy csiszolatlan gyémántot, ráadásul nem is kis összegért, aztán szarunk a fejére. Oké, fiatal meg minden, de ilyen semmilyen meccseken bőven lehetne adni neki esélyt. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 7., hétfő 14:14

Karim mez nem lesz karira, a Mikulás hozott egy Jamesosat, kéket. Nagyon penge, pedig azt hittem tré lesz. :mrgreen:
Úgyhogy még a nyuszi hozhat egy kéket kilencessel, amíg még nem Lewa van ráírva :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 7., hétfő 14:07

Realista24 írta:
Remy írta:Na, vajon Ödegaardot bedobja Rafa a keretbe a Malmö ellen? Megint egy újabb alkalom, hogy mutasson valamit a kicsi, ki kéne használni... :roll:
Nem lesz keretben sem.
De szemét vagy. :mrgreen: A fiadnak is így lője le valaki hogy mit kap karácsonyra. (Benzema mezt :Đ )
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 7., hétfő 13:26

Remy írta:Na, vajon Ödegaardot bedobja Rafa a keretbe a Malmö ellen? Megint egy újabb alkalom, hogy mutasson valamit a kicsi, ki kéne használni... :roll:
Nem lesz keretben sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 6., vasárnap 22:04

Remy írta:Na, vajon Ödegaardot bedobja Rafa a keretbe a Malmö ellen? Megint egy újabb alkalom, hogy mutasson valamit a kicsi, ki kéne használni... :roll:
Ha el lenne tiltva betennè,de igy.... :kivagyhe:



. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27403
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 6., vasárnap 20:37

Na, vajon Ödegaardot bedobja Rafa a keretbe a Malmö ellen? Megint egy újabb alkalom, hogy mutasson valamit a kicsi, ki kéne használni... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. november 26., csütörtök 21:28

A Premier League csapatai semmivel sem jobbak mint a PD csapatai. Ha játszana a Levante vagy a Getafe,mondjuk a Sunderlanddel vagy a Swanseaval,elég szoros meccsek lennének. Lehet,hogy több a bevétele egy PL csapatnak,de ez a pályán semmit nem jelent. Egyébként évek óta jobban szerepelnek a spanyol csapatok a BL-ben és az EL-ben,mint az angolok.
:goat:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 26., csütörtök 19:32

Norbii írta:...
Kategorikusan nem lehet kijelenteni, hogy az első 20 PL csapat ütné az első 20 La Liga csapatot. Értem én, hogy több tévés jogdíjuk van, de náluk is ugyan az a helyzet a minden évben egy középcsapat csodaformát produkálásával. Jelenleg a Leicester vezeti a bajnokságot. A BL pedig más kávéház, jelzem a PL középcsapatai is max annyit produkálnának mint a Valencia vagy a Sevilla, hova tovább a nagy csapataik sem érnek egy forintot sem a BL-ben, ha kövi fordulóban a Wolfburg üti a MU-t a PSV pedig a CSKA-t, akkor konkrétan búcsúznak. Arsenal 3. helyen a csoportjában. Ezek alapján nem értem a feltételezést, hogy mitől ők jönnének ki győztesen a dologból.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 26., csütörtök 17:56

Szerintem meg csak a real-barca-atletico képes egy igazán jó szintet hozni hogy nemzetközi porondon is eredményesek legyenek. Aztán minden évben akad egy meglepetés csapat aki jó formát diktál huzamosabb ideig. Ha az első 20 la ligás csapat játszana az első 20 pl csapattal akkor a pl kerülne ki győztesnek. Ez pedig sajnos a pénznek és a kiszolgáltatottságnak köszönhető. Csak meg kell nézni hogy a tvs jogdíjjakból ki mennyit kap. A pl utolsó majdnem annyit kap mint a spanyol 4. helyezet. Ráadásul sokkal több a befektető is a plben, nagyobb a marketing értéke. A kis szaros spanyol csapatok meg se tudják tartani a legjobb játékosaikat. Eladás után pedig nem mindenki tud atleticos szerencsével igazolni újat hogy átvészeljék a kövi szezont. Élő példája ennek pl a Valencia. Évről évre eladták a legjobbjaikat,isten tudja hogy lett 120m eurójuk játékosokra erre felvásárolták a portugál bajnokság top csapatainak szemeteit. gg. De még mondhatnám a malagat is aki borzalmasan igazolt.
Még egy sevilla se tudta megtartani az embereit aki kövi szezonban bl helyezet csapatban szerepelhet..leginkább baccára gondolok. most komolyan, melyik kretén menne el egy sevillaból a milanba? Ő még is megtette. Talán az atletico bilbao az egyetlen aki nem engedi el a játékosait (vagy hűségesek). + Valamelyik nap kiszámoltam, több mint 2x annyi spanyol kezdő játszik a spanyol bajnokságban, mint angol az angolban. Persze lehet jönni azzal hogy el sikerek, de sajnos annak nincs nagy presztízse, és pénz sincs benne. Szóval egy pool, spurs le se fogja szarni. SZERINTEM. Visszatérve a valenciára. Követtem őket a blben és sajnos nem szint, Feghoulin, pareyon és gayan kívül nincs egy épkézláb értelmes emberük. Az az iszonyatosan nagy mázlijuk hogy Feghouli szerződést hosszabitott és underrated így mondhatni kutyának se kell, de még ők se elegek ahhoz hogy kihúzzák a valenciát a szarból. Blben durván leégtek. Labdabirtoklással nincs gond, de támadásban nullák, ahogy sajna védelemben is. Az ő védelmüknél már csak a sevilláé szarabb. Akik a nagy igazolásaik ellenére is mennek a süllyesztőbe a blből. Pedig egy stabilabb védelemmel biztos vagyok benne hogy elküldték volna szotyiért a cityt meg juvét.
Pénz, kell, pénz pénz és pénz.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 26., csütörtök 16:17

MesQueUnClub írta:...

Matt viszont itt jön képbe is amit én is írtam meg amit most te, Európa legerősebb triója, ez azt is eredményezi, hogy könnyebben verik meg a kisebb csapatokat, tehát nem biztos, hogy a spanyol alsóházi csapatok gyengébbek mint a PL-esek, de a 3 nagy viszont erősebb mint az ottani nagyok.

Igen, ebben szerintem is itt az igazság.
Azért üthetjük relative gyakran a kicsiket 4-5-6 gólokkal, mert a többi EU-s bajnokság nagycsapatait is ennyivel ütik (real és barca is) ha formában van.
Azelőtt meg az ATMA is szépen kiverte a csúcs CFC-t stb.
ZIDANE

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. november 26., csütörtök 15:14

András93 írta:
Matt009 írta:A legnehezebb a La Ligát megnyerni, mert a Barca-Real-Atma trió a legerősebb trió az Európai bajnokságokban.
A németet a legnehezebb megnyerni, ha nem te vagy a Bayern. :mrgreen:
De ha összejön akkor tuti bevásárol belőled a München. :lol: :lol:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. november 26., csütörtök 14:55

Matt009 írta:A legnehezebb a La Ligát megnyerni, mert a Barca-Real-Atma trió a legerősebb trió az Európai bajnokságokban.
A németet a legnehezebb megnyerni, ha nem te vagy a Bayern. :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 26., csütörtök 14:50

Matt009 írta:A legnehezebb a La Ligát megnyerni, mert a Barca-Real-Atma trió a legerősebb trió az Európai bajnokságokban.

Abban viszont igazuk van sokaknak, hogy a legkönnyebben verhető kicsit a La Ligában vannak. Talán itt a legnagyobb a szakadék a felsőházi és az alsóházi csapatok között. A felsőházi csapatok baromi erősek, de az alsóháziak relative gyengék, és kevésbé szervezettek.
Matt viszont itt jön képbe is amit én is írtam meg amit most te, Európa legerősebb triója, ez azt is eredményezi, hogy könnyebben verik meg a kisebb csapatokat, tehát nem biztos, hogy a spanyol alsóházi csapatok gyengébbek mint a PL-esek, de a 3 nagy viszont erősebb mint az ottani nagyok.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 26., csütörtök 14:37

A legnehezebb a La Ligát megnyerni, mert a Barca-Real-Atma trió a legerősebb trió az Európai bajnokságokban.

Abban viszont igazuk van sokaknak, hogy a legkönnyebben verhető kicsit a La Ligában vannak. Talán itt a legnagyobb a szakadék a felsőházi és az alsóházi csapatok között. A felsőházi csapatok baromi erősek, de az alsóháziak relative gyengék, és kevésbé szervezettek.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 26., csütörtök 14:30

KAG írta: Én is egyből ezt hoztam fel nekik, de arra kontráztak rá azzal a szöveggel, hogy de a PL-ben és a Seria A-ban nem verik bucira a kiscsapatokat. Tehát azok sokkal keményebbek!
:lol:
Menthetetlen esetek... Mondom én a PL>La Ligat már megszoktam...... dehogy Seria A>La Liga :lol: :lol: :lol:
Ugyan már, OTP Liga > La liga... :D :D :D Abba amúgy nem gondoltak bele, hogy ennek az lehet az oka, hogy a "nagy" csapatok sem érnek többnyire lópikulát sem? Ráadásul ha csukott szemmel azt jelented ki, hogy a BL legjobb 4-ben a RM/Barca/Bayern bent lesz, akkor többnyire 2-t mindenképp eltalálsz? :mrgreen: Érdekesek ezek a PL fanok. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 26., csütörtök 11:04

MesQueUnClub írta: Jaja, olyan gyenge, hogy 5 spanyol csapat indulhatott a BL-ben, és tavaly is BL/EL fronton Spanyol győztes lett, nem is értem ezek után, hogy tudnak tükörbe nézni?! :mrgreen: A PL 10-15 éve teljesen más volt mint jelenleg, mostmár csak a marketing értéke nagy, a csapatok színvonala azonban, ezzel ellentétes arányban változik.

Én is egyből ezt hoztam fel nekik, de arra kontráztak rá azzal a szöveggel, hogy de a PL-ben és a Seria A-ban nem verik bucira a kiscsapatokat. Tehát azok sokkal keményebbek!
:lol:
Menthetetlen esetek... Mondom én a PL>La Ligat már megszoktam...... dehogy Seria A>La Liga :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 26., csütörtök 7:53

KAG írta: És még mindig hányszor hallom azt, hogy a Real meg a Barca nem virgonckodna úgy a PL-ben... Mert az sokkal keményebb!!
Ja várjunk, legutóbb azt is mondták nekem, hogy amúgy a Seria A-t is nehezebbe húznánk be ti is meg mi is, mivel a spanyol kis-és középcsapatok sokkal gyengébbek! :lol:
Jaja, olyan gyenge, hogy 5 spanyol csapat indulhatott a BL-ben, és tavaly is BL/EL fronton Spanyol győztes lett, nem is értem ezek után, hogy tudnak tükörbe nézni?! :mrgreen: A PL 10-15 éve teljesen más volt mint jelenleg, mostmár csak a marketing értéke nagy, a csapatok színvonala azonban, ezzel ellentétes arányban változik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 26., csütörtök 0:36

MesQueUnClub írta:Angol csapatok ismét virgonckodnak ebben a BL kiírásban. :coffee:
És még mindig hányszor hallom azt, hogy a Real meg a Barca nem virgonckodna úgy a PL-ben... Mert az sokkal keményebb!!
Ja várjunk, legutóbb azt is mondták nekem, hogy amúgy a Seria A-t is nehezebbe húznánk be ti is meg mi is, mivel a spanyol kis-és középcsapatok sokkal gyengébbek! :lol:
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. november 25., szerda 23:00

PSV utosó körben ütni fogja CSZKA-t ebben biztos vagyok. A kérdés a Wolfsburg lesz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 265 regisztrált és 0 vendég