Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 12., kedd 19:28

Az elso golig lesz kurva nehez. Ha az elso golt hamar megszerezzuk akkor lelektani elonybe kerulunk. Egeszen addig viszont a Wolfsburg felszabadultabban futballozhat. Nekunk SEMMI eselyt nem szabad hagyni arra, hogy akar csak a felezovonalat atlepjek... Nekem az az erzesem, hogy tovabbjutunk, de hosszabbitas altal, tehat 2-0 a rendes jatekidoben... Aztan ki tudja.

En a sracoktol kemeny es agressziv vedekezest varok, a kontraknal mindent be kell vetni hogy lelassitsuk oket, sarga lapos taktikai faultok, visszahuzasok, stb. CR-tol minimum egy gol es vedekezes! Neki is vissza kell jarnia vedekezni.

Mindket szelen sok sok tamadas, nem szabad kozepen eroltetni a jatekot. Ki kell vinni Marceloig es Carvajalig a labdat es onnan mogejuk kerulni.

Tippmixen 20.000 ment a Real tovabbjutasara.

Masik meccsem fogalmam sincs, X-et erzek amivel szerintem kiesik a PSG. Nem hiszem, hogy a City vereseget szenved hazai palyan es azzal bucsuznanak a BL-tol. Most meg lesz nekik az elodonto.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 19:26

Na ne marjátok már egymást, mindjárt kezdünk :D

A tippem
Real Madrid 5-1 Wolfsburg
CR '5,'10, Danilo (O.G)'88
Bale '2
Benzema '14
Casemiro '76
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 12., kedd 19:25

Süti írta:Azért aki azt veti fel ellenérvnek, hogy ennyi pénzért mennyit tesznek le, és ezért minek szurkoljon az ember, az azt is átgondolhatja, hogy még így is ezen múlik a csapat eredménye, és nem a sok fotelfanatikuson, akiknek ez csak annyi, hogy kedden leülnek meccset nézni, és esetleg tapsolnak kettőt egy gólnál. Szurkolni nem kötelező. Sőt, ha szurkolsz is, akár szurkolhatsz az ellenfélnek, csak talán ne itt, látványosan, mert olyan mintha, a böriben elejtenéd a szappant, és meglepődnél hogy mi történik utána.

Félreértés ne essék, én se örülök neki mikor lélektelenül játszik a csapat, én is néha elküldenék mindenkit a p*csába, de hogy a csapat ellen fogadjak, vagy megmondjam előre, hogy úgyse jutunk tovább, és ha igazam van, verjem a mellem? Hát köszönöm, azt inkább kihagyom. Persze kinek mi. :agree:
Ez megint annyira túlzás amit írsz..
Nem erről van szó.. Oda mentek a német bajnokság egyik középcsapatához,óriási pofával,és azt hitték hogy 15 perc focival meg lehet oldani az egészet,erre kiszopnak,és akkor mi jön most?
"Az egész Bernabeura szükség lesz",meg hogy a "szurkolóinknak mellénk kell hogy álljanak."

Ha kikaptunk volna egy óriási meccsen 2:0-ra,úgy hogy tényleg bejött a németeknek minden,de mi hajtottunk,küzdöttünk,de egyszerűen jók voltak,és semmi nem jött be,szóval ennyi volt a meccsben akkor azt mondom oké.
De ilyen első meccs után,ha ma továbbjutunk,és adja Isten hogy továbbjussunk nem fogok ugrálni hogy úúúúristen mekkora királyok vagyunk. Hanem hogy megint nagy képpel mentek ki az első meccsen,és hozták a kötelezőt.
De ha kiesünk,akkor meg egy nagy szánalom az egész brigád,és egye meg azt amit kifőzött a két meccs alatt.
Viszont szánalmas ilyen meccs után szurkolózni. Ennyivel jönnek nekünk hogy ma fordítanak,ez alap.

A pénz témára kicsit rátérve,tényleg pár sor.
Akkor te minek drukkolsz? Azt hiszed te is bekerülsz a BL elődöntőbe ha ma továbbjutunk? Nem a te sikered lesz,nem a te elismerésed. Minek izgulsz,mivel lesz neked több?
Ja,ugye..De az embernek jól esik,ugyanúgy mint a másik fele,hogy kimennek több milliárdért lötyögni,meg fszt verni 10000x nagyobb tétért mint amiért az emberek nagy része dolgozik,nem mellesleg az emberek nagy részét azonnal kivágnák a saját munkahelyükről..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2016. április 12., kedd 19:29-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 12., kedd 19:23

de hogy a csapat ellen fogadjak, vagy megmondjam előre, hogy úgyse jutunk tovább, és ha igazam van, verjem a mellem? Hát köszönöm, azt inkább kihagyom. Persze kinek mi. :agree:
valószínűleg ők se azért írták, hogy ha igazuk lesz verjék majd a mellüket. sőt, szerintem ők is legalább annyira fognak örülni a továbbjutásnak, mint mi. egyszerűen csak pesztimistábbak, ami amúgy érthető is az utóbbi évekből kiindulva.

szerintem egyébként simán lesz a vártnál, 4 gólt legalább várok a csapattól, azzal meg már 1 wolfsburg gól is belefér.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 12., kedd 19:13

Azért aki azt veti fel ellenérvnek, hogy ennyi pénzért mennyit tesznek le, és ezért minek szurkoljon az ember, az azt is átgondolhatja, hogy még így is ezen múlik a csapat eredménye, és nem a sok fotelfanatikuson, akiknek ez csak annyi, hogy kedden leülnek meccset nézni, és esetleg tapsolnak kettőt egy gólnál. Szurkolni nem kötelező. Sőt, ha szurkolsz is, akár szurkolhatsz az ellenfélnek, csak talán ne itt, látványosan, mert olyan mintha, a böriben elejtenéd a szappant, és meglepődnél hogy mi történik utána.

Félreértés ne essék, én se örülök neki mikor lélektelenül játszik a csapat, én is néha elküldenék mindenkit a p*csába, de hogy a csapat ellen fogadjak, vagy megmondjam előre, hogy úgyse jutunk tovább, és ha igazam van, verjem a mellem? Hát köszönöm, azt inkább kihagyom. Persze kinek mi. :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 19:09

rashidm írta:
Kerlon írta:Már ne haragudjál, de senki nem szorít fegyvert fejedhez, hogy nekik szurkoljál. Nem te fizeted, nem a te pénzeddel szórakozik. Lehet kritikát megfogalmazni, de amikor ki kell állni a csapat mellett és hányjátok rájuk a szart, akkor épp olyan szánalmas a hozzáállásotok, mint amikor kimennek pökhendi arccal és kikapnak. Szóval menjetek, aztán tegyétek fel a wolfsburgra a házat meg minden mást. viccbazmeg
Szerintem meg miro-nak van ebben igaza. Ilyen hozzáállás, mint amit mutattak idegenbe, nincs miért szurkolnom. Ők ugyanúgy felveszik a milliókat. Én ha ilyen hozzáállással dolgoznék, már nem lennék sokáig a munkahelyemen. Feel the difference.

Az a szánalmas, amit te tolsz. Aki azon a véleményen van, hogy "nem jutunk tovább" azt lenézed, meg elküldöd a halálba annyival, hogy "nem kell nekik szurkolni" meg "rakd fel a házad a németekre". Ha döntse már el az ember, hogy kinek szurkol nem? Viccbaz+
ok, sajnálom, hogy te ennyit fogtál fel és már előre sírsz, én szenvedélyesen szorítok addig míg tovább nem jutunk vagy ki nem esünk, de ezentúl hagylak titeket picsogni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 12., kedd 19:06

Kerlon írta:Már ne haragudjál, de senki nem szorít fegyvert fejedhez, hogy nekik szurkoljál. Nem te fizeted, nem a te pénzeddel szórakozik. Lehet kritikát megfogalmazni, de amikor ki kell állni a csapat mellett és hányjátok rájuk a szart, akkor épp olyan szánalmas a hozzáállásotok, mint amikor kimennek pökhendi arccal és kikapnak. Szóval menjetek, aztán tegyétek fel a wolfsburgra a házat meg minden mást. viccbazmeg
Szerintem meg miro-nak van ebben igaza. Ilyen hozzáállás, mint amit mutattak idegenbe, nincs miért szurkolnom. Ők ugyanúgy felveszik a milliókat. Én ha ilyen hozzáállással dolgoznék, már nem lennék sokáig a munkahelyemen. Feel the difference.

Az a szánalmas, amit te tolsz. Aki azon a véleményen van, hogy "nem jutunk tovább" azt lenézed, meg elküldöd a halálba annyival, hogy "nem kell nekik szurkolni" meg "rakd fel a házad a németekre". Ha döntse már el az ember, hogy kinek szurkol nem? Viccbaz+

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 12., kedd 18:57

TBone írta:
Kerlon írta:Mindenki húzza le magát, aki a Real ellen fogad. Hitetlenek
így van. azt a 36 embert, aki a kiesésre nyomott, egyenként visszakövetni, és szeretnék egy 36 neves listát látni a magánzárkában minimum 2 hétre :Đ
És ha kiesünk, akkor magaddal együtt az a nem tudom hány fő megy két hétre vagy mi lesz? :lol: Én nem hiszek benne, hogy meglesz. Szurkolni fogok nekik, de sztem idegenben lőtt góllal továbbmegy a német gárda.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 12., kedd 18:37

A Real Madrid pályáját újrafestették a mai nap során, szűk 1 méterrel lett szélesebb.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 12., kedd 18:23

Kerlon írta:de amikor ki kell állni a csapat mellett
Pont azért nagy a csalódásom mert szeretem őket,ha nem így lenne nem váltana ki belőlem semmi reakciót,érzelmet,ingert.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 12., kedd 18:22

Most mar azert ertem, h miert van 36 szavazat kiesesre...fele biztos barcas.

Tuvabbjutast varok, es mar golokban egyenlitest az elso felidoben. :zoldsalas:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 18:11

miro írta:
Kerlon írta: Ja szidják a játékosokat a szar hozzaallas miatt, de épp olyan szarul állnak hozzá. :roll: :roll: :roll:
Ja,pont annyit keresek en is a szurkolassal mint ok a futballal. Azt hiszem a szamonkeres kisse mas dimenzioba van.
Jogos minden kritika, a leggyengebb ellen is kepesek voltunk ilyen helyzetbe kerulni.
Már ne haragudjál, de senki nem szorít fegyvert fejedhez, hogy nekik szurkoljál. Nem te fizeted, nem a te pénzeddel szórakozik. Lehet kritikát megfogalmazni, de amikor ki kell állni a csapat mellett és hányjátok rájuk a szart, akkor épp olyan szánalmas a hozzáállásotok, mint amikor kimennek pökhendi arccal és kikapnak. Szóval menjetek, aztán tegyétek fel a wolfsburgra a házat meg minden mást. viccbazmeg
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. április 12., kedd 16:50

sebydani írta:Én lettem a 3. kiválasztott Remy és ziro után. Megtisztelve érzem magam ilyen társaságba kerülhetek :lol: Remélem befogadtok srácok :/
Hát,a hősök köztünk élnek. látod. :D


Az ilyen retardáltak miért nem a másik oldalon irogatnak a Realos topikba?


Ma továbbjutunk,megraktam :lol: (akkó mégse :-( )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 12., kedd 16:39

Én lettem a 3. kiválasztott Remy és ziro után. Megtisztelve érzem magam ilyen társaságba kerülhetek :lol: Remélem befogadtok srácok :/
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 12., kedd 16:33

Süti írta:
vadmagyar írta:
Te egy hős vagy,szopd ki a faszom..:) Égni fogtok!!!!
ez igen. :lol:

ha legalább fele annyi energiát fektetnél a beefjeidre mint a regisztrációkra, még az is lehet, hogy jól szórakoznánk. :lol:
Regelni sem kellene ilyen szerencsétleneknek. Otthon gondolom gondok vannak, aztán itt ki lehet élni magukat, gondolja a lelkironcs kis emberke. Remélem rendbe jönnek a dolgaid jó állást boldog életet kívánok szerető családdal, akkor hátha nem jössz ide hergelni a népet. És ahogy tartja a mondás, ha anyukádat kereded ezzel a dumával az egy másik oldal lesz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 12., kedd 16:30

Te egy hős vagy,szopd ki a faszom..:) Égni fogtok!!!!

na akkor lépő van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 12., kedd 16:29

vadmagyar írta:
Te egy hős vagy,szopd ki a faszom..:) Égni fogtok!!!!
ez igen. :lol:

ha legalább fele annyi energiát fektetnél a beefjeidre mint a regisztrációkra, még az is lehet, hogy jól szórakoznánk. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

vadmagyar
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 12., kedd 16:24

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: vadmagyar » 2016. április 12., kedd 16:25

sebydani írta:Bocsi a dupláért, mire szerkesztettem nem engedte elküldeni.
Először is iyen idióták miatt 2 órával hamarabb kell megszakítanom az önkéntes számüzetésem :mrgreen: :( Toti is megjött már ahogy látom. :D
Estére semmi mást nem tudok elfogadni, és nem is várok mást, mint hogy hazaküldjük őket 4 góllal. Nem létezik, hogy ilyen különbség mint ami a két csapatt között van, ne jöjjön ki két meccsen keresztül. Muszáj nyernünk és nyerni is fogunk! :zoldsalas: Mindegy milyen kezdővel nyomjuk, be kell őket szorítani a kapujukhoz, és a helyzeteket pedig belőni, hamar visszatámadni, hogy esélyük se legyen focizni. Képesek vagyunk rá! B-)
VAMOOOOOOOS! HALA MADRID ! :workout: :box: :zoldsalas:
Te egy hős vagy,szopd ki a faszom..:) Égni fogtok!!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 16:12

Wolfi írta: [moderálva - d.gergo]
http://youtu.be/mkdBjtvHM0I
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 12., kedd 16:06

Bocsi a dupláért, mire szerkesztettem nem engedte elküldeni.
Először is iyen idióták miatt 2 órával hamarabb kell megszakítanom az önkéntes számüzetésem :mrgreen: :( Toti is megjött már ahogy látom. :D
Estére semmi mást nem tudok elfogadni, és nem is várok mást, mint hogy hazaküldjük őket 4 góllal. Nem létezik, hogy ilyen különbség mint ami a két csapatt között van, ne jöjjön ki két meccsen keresztül. Muszáj nyernünk és nyerni is fogunk! :zoldsalas: Mindegy milyen kezdővel nyomjuk, be kell őket szorítani a kapujukhoz, és a helyzeteket pedig belőni, hamar visszatámadni, hogy esélyük se legyen focizni. Képesek vagyunk rá! B-)
VAMOOOOOOOS! HALA MADRID ! :workout: :box: :zoldsalas:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég