Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:49

Abban amit leírtam számokban nem csak a bl-re próbáltam reflektálni, hanem, hogy Carlo gyakorlatilag 3x annyi ideje edző mint Pep es megis összesen 1BL-el van neki több, de 3 bajnoki címmel kevesebb, Zizou tavaly vissza tudta adni az önbizalmat a játékosoknak es küzdöttek valakiert, taktikailag o sem tett hozza többet mint Benitez előtte, de érte küzdöttek, ennek eredménye képpen összejött. Bl, de a taktikai felkészültségéről egyelőre semmit nem tudunk, úgyhogy az majd pár ev múlva lesz megválaszolható, hogy milyen magasságokba jut el a francia.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:47

ziro4vr írta:
lesliejr írta: Pep a 3 spanyol ellen bukott el mindig, ha Heynckess van, akkor is könnyen ez történhetett volna. Sőt, ha a német játékrendszeréből esik ki Robben és Ribéry akkor még nagyobb gondban lehett volna.
Kicsit sok itt a ha meg a volna.

A két szélsőt is ki lehet emelni, de ott volt a Schweini-Martinez-Kroos tengely, ami kb ugyanakkora szerepet játszott, és amit guardiola vert szét.

A sérülésekről meg annyit, hogy nem tudom ki küldte el azt az orvosi csapatot, akik Robbent csúcsra járatták.
Igen, ezért írtam, hogy a Bayern vezérkara biztos, hogy meghallgatta Pep elképzeléseit és ez alapján döntöttek mellette. Bele voltak szerelmesedve a Pep féle Barca játékba, szerették volna viszont látni azt az Allianz arénában.
Guardiola nem teljesítette az egyik célkitűzést, ezért nem volt maximálisan sikeres, de az sem igaz, hogy xart se csinált.
Meglátjuk Carlo mit hoz nekik majd, nem tennék rá nagy pénzt, hogy vele minden összejön.
Robben-nek meg talán az az 1 éve volt mikor nem dőlt ki állandóan, mindig is üveglábú volt. Reus 2.0 .
30-32 évesen meg már nem pattogsz úgy, ahogy ő tudott futni a labdával.
Pep jó pár marhaságával én se voltam elégedett még a Barca-nál sem. Makacs, öntelt ember az tény. De nagyon mellé nem nyúlsz vele az is biztos.
Ahogy Mourinho-t is lehet ekézni, osztani, aztán ha a következő idényre összeáll amit elképzeltek, akkor féltávnál a két manchesteri csapat fog vezetni több ponttal a többiek előtt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:43

Nem válaszoltál a kérdésemre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:38

Igazából 3 ev múlva lesz viszonyítási alapunk, hogy ugyan annál a klubnál ugyan annyi ido alatt, melyik mit ért el. Az meg természetesen mindenkinek szíve joga, hogy személyisége miatt ne szivlelje Pepet. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:25

MesQueUnClub írta:Félre ne értsd engem abszolút nem érdekel a Bayern sorsa, Carlo személyisége vitathatatlan, kiváló pedagógus de taktikailag semmivel nem erősebb mint a spanyol, ezért sem érzem, h o akkora zseni lenne, hogy bezzeg vele nagyobb az esély a bl-re, tegnap konkrétan közük nem volt a játékhoz es ment az ívelgetes.
Tudom, hogy nem a Bayern sorsa érdekel, de lassan lehányom a laptopom, ha olvasom, hogy miket írtok Pep zsenialitásáról, meg befostok ide olyan idióta statokat, mint te.
Zidane fél év, 1 BL. Aztán akkor lehet csöndben maradni? Minden idők legjobbja?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:23

Félre ne értsd engem abszolút nem érdekel a Bayern sorsa, Carlo személyisége vitathatatlan, kiváló pedagógus de taktikailag semmivel nem erősebb mint a spanyol, ezért sem érzem, h o akkora zseni lenne, hogy bezzeg vele nagyobb az esély a bl-re, tegnap konkrétan közük nem volt a játékhoz es ment az ívelgetes.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:17

MesQueUnClub írta:Nem kell a fejfogos smile, érdekes mod az a Carlos van istenitve akit innen a fórumról de sokat szidták mikor csoda cseréket nyomta meg ment az ötlettelen ívelgetes, bezzeg Pep elrontotta a nemet csapatot amiből csak 4 alap játékos esett igy vagy ugy ki. Tudom, hogy itt Pep közellenség, de Carlo semmivel nem jobb edző nála.
Engedd már meg, hogy azt csináljak itt amit én akarok és ku.vára ne legyél felháborodva, hogy az edzőzseni Pep, aki mindig beleült a jóba és a gerince nem fejlődött ki és mindig is egy szánalmas sunyi "ember volt" kapja a fikát, Carlo, meg akit minden korábbi játékosa, szurkolója és csapata imád, pedig pozitív véleményt kap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:12

lesliejr írta: Pep a 3 spanyol ellen bukott el mindig, ha Heynckess van, akkor is könnyen ez történhetett volna. Sőt, ha a német játékrendszeréből esik ki Robben és Ribéry akkor még nagyobb gondban lehett volna.
Kicsit sok itt a ha meg a volna.

A két szélsőt is ki lehet emelni, de ott volt a Schweini-Martinez-Kroos tengely, ami kb ugyanakkora szerepet játszott, és amit guardiola vert szét.

A sérülésekről meg annyit, hogy nem tudom ki küldte el azt az orvosi csapatot, akik Robbent csúcsra járatták.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:09

Nem kell a fejfogos smile, érdekes mod az a Carlos van istenitve akit innen a fórumról de sokat szidták mikor csoda cseréket nyomta meg ment az ötlettelen ívelgetes, bezzeg Pep elrontotta a nemet csapatot amiből csak 4 alap játékos esett igy vagy ugy ki. Tudom, hogy itt Pep közellenség, de Carlo semmivel nem jobb edző nála.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:05

MesQueUnClub írta:
TheBull6 írta: Nincs ez túltolva.
Játszott BL döntőt az elmúlt 3 évben? Nem.
Carlo? Igen.
Játszani fog az elkövetkező 3 évben? Valszeg nem.
Carlo? Valszeg igen.
Mivel elfogult vagy maradjunk a tényeknél
Carlo 17 év: 3 bl győzelem, 3 bajnoki cím
Pep 8 év: 2 bl győzelem, 6 bajnoki cím

Jah és ha már a valószínűség számításnál tatunk akkor carlonak az utolsó 2 BL győzelme között 7 év telt el.
:fpalm: :fpalm: :fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2016. szeptember 29., csütörtök 9:49

Pep egy triplázó csapatot vett át, ha Heynckess marad se ért volna el többet következő évre az szinte 100. Az egy igen kifutott év volt, csúcs Rivéry-vel, csúcs Robben-nel a széleken. Azóta se volt olyan idény, hogy ne hiányoztak volna fél évet. Akkor Bayern-BvB döntő volt, az a Bundes éve lett. Aztán jött a spanyol 3as uralom. Real, Atlético, Barca. Mikor Heynckess volt az Atlético fele ennyire se volt jegyzett csapat, a Real se dominált ennyire, a Barca meg az elmúlt 10 esztendő legrosszabb évét produkálta. Az angol csapatok meg már lecsúszóban voltak.
Pep a 3 spanyol ellen bukott el mindig, ha Heynckess van, akkor is könnyen ez történhetett volna. Sőt, ha a német játékrendszeréből esik ki Robben és Ribéry akkor még nagyobb gondban lehett volna.
Nem azt mondom. hogy Guardiola hibátlan teljesítményt hozott le, de szerintem a másik oldalra se essünk át.
Azt meg tegyük hozzá, hogy a Bayern vezetői voltak bele buzulva Guardiola-ba. Ők vitték oda, tudták, hogy hogyan dolgozik a katalán. Gondolom leültek vele napokat beszélgetni az elképzeléseiről.
Ha Mourinho-t odaviszem a csapatomhoz, utána nem fanyalgok, h 4-2-3-1 meg kontrajáték és médiaharc.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 29., csütörtök 9:37

morientes írta: Az atmán megint csak ujfent elcsodálkozom hogy az az elmebeteg milyen frankón összerakta taktikailag,èlmèny volt nèzni ahogy vezènyszóra visszaálltak,majd föltolódtak,ahogy fölvettèk az embereket.lezárták a passzsávokat...aki ezt a fajta cèlfutballt szereti,annak biztosan tetszett.Nekem ugyan nem a stilusom de rácsodálkoztam mennyire egyben vannak,jöhet vagy mehet onnan bárki.
Kurva nehèz dolgunk lesz velük megint.
Egyetertek. Nem akarom az ellent fényezni, de szervezettség es küzdés szintjén lehetne tanulnunk tőlük. Es akkor talan nem lennenek értékelhetetlen merkozesek es lotyogo sztarocskak.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 29., csütörtök 9:22

Hát ez a cici...nem biztos ő lehet a nagy kihívó. :D
Azèrt az a celtic nem szokott 3-at rúgni,mèg egy inverness-nek sem.
Az atmán megint csak ujfent elcsodálkozom hogy az az elmebeteg milyen frankón összerakta taktikailag,èlmèny volt nèzni ahogy vezènyszóra visszaálltak,majd föltolódtak,ahogy fölvettèk az embereket.lezárták a passzsávokat...aki ezt a fajta cèlfutballt szereti,annak biztosan tetszett.Nekem ugyan nem a stilusom de rácsodálkoztam mennyire egyben vannak,jöhet vagy mehet onnan bárki.
Kurva nehèz dolgunk lesz velük megint.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2016. szeptember 29., csütörtök 9:11

Anthony írta:
Tegnapra visszatérve: Bravo azért befalt egy gólt a rövidbe.
Azért az a labda elég szépen irányt változtatott Sterlingen, alapból egy beadás lett volna..:D
Som i Serem!
6oat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 29., csütörtök 8:57

Anthony írta: Tegnapra visszatérve: Bravo azért befalt egy gólt a rövidbe.
Akkor mindjárt jön a nyilatkozat, hogy soha nem látott még ilyen jó kapusteljesítményt.

Kp-tól kezdve elég jó a city kerete, Dínó-Gündi-De Bruyne-Silva olyan passzjátékot tud, amire recskázhat a spanyol, Kun meg Sterling, vagy Sané, Nolito meg beindulgat majd szépen rájuk. De a szélen nagyon könnyű a védőiken túljztni, aztán lehet ívelgetni Bravo elé.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. szeptember 29., csütörtök 8:52

Guardiolának mindig kell egy X-faktor a csapatába, meg tudja oldani hogy ledominálják az ellenfelet, de az könnyen átmehet kapura veszélytelen labdatartásra, és a győzelemhez szükség van egy Messire, aki megadja a szükséges plusz lendületet, gólt, gólpasszt. De egy ember azért kikapcsolható, megfogható egy-egy komoly párharcban. A BM-nél villant Robben meg Lewa is, de azért egyik sem Messi kaliber. Most a Citynél ott van De Bruyne, ő nagyon nagyon jó lehet, pont olyan, akire Guardiolának szüksége van.

Tegnapra visszatérve: Bravo azért befalt egy gólt a rövidbe.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 29., csütörtök 8:33

Én a pep-Bayernnél azt éreztem, hogy volt egy jó alapjátékuk, amihez mondjuk nem passzoltak teljesen a katonák, és le kellett rombolni a korábbi BL címet hozót, de oké, guardiola véghezvitte az akaratát. Viszont ha a játékot nézzük, szerintem az ellenfelek jobban be voltak csokizva a spanyoltól, meg az aktuális csapatától, mint amennyire ténylegesen jó volt. Akik meg nem örökvesztes mentalitással mentek ki, azok elverték őket az elődöntőben. Másrészt meg ha Pep kicsit hajlandó kompromisszumot kötni és igazodni az ellenhez, egyet biztos, de lehet két döntőt is játszanak. Szóval ebből a szempontból egyetértek a nagyobb a füstje mint lángja dologgal.

A mostani BM csapatszinten nagyon jó, szerintem remekül igazoltak, ez amúgy főleg Sammer és Rumenigge érdeme. Viszont taktikailag, szerkezetileg valami most hiányzik, Carlo húzott már pár komolyat tavaszra, lehet most is fog majd. Martinez, Xabi nem az igazi, Lahm is bazira megöregedett. Ribery akit Remy leírt, pont a legjobb mostanában, és Thiago is kezd beérni, de az a plusz nincs meg bennük szerintem, ami kellhet. A másik meg a sérülékenység, ezt már sokszor írtam, hogy guardiola ezzel ártott a legtöbbet, hogy müller w-éket elküldte. A Hummels-Boateng kettős, ami amúgy top2 lenne, nem fog 15 meccset együtt játszani szerintem.
Nem illik.

Pisti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. szeptember 14., szerda 8:42

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pisti » 2016. szeptember 29., csütörtök 8:17

Pep utolsó évében azért nem rajta múlott a kiesés, hanem a szerencsén. Sokkal jobb volt akkor a Bayern a Ticonal. Simeone meccs után nyilatkozta is, hogy edzői pályafutása alatt nem találkozott még olyan erős csapattal mint a Bayern. A Ticonak karcolta a háló a hátát, 3 értelmes passzt nem tudtak adni egymásnak, csak rugdosták ki a labdát. Szerencséjük volt hogy az Isteni Thomas 11-ről nem tudta berúgni, meg hogy a második félidőben elgurult valamelyik védő lába alatt a labda amiből lőttek egy gólt. Ilyen a futball, lehetett volna másképp is.

Az meg hogy a Bayern nem BL favorit merészség lenne kijelenteni. Az oddsok egészen mást tükröznek. Szeptemberben járunk,Carlonak nyilván idő kell, de olyan alapanyaga van amiből azért ő alkotni is fog. És ugye lesz még egy Müncheni visszavágó is. Mondjuk az biztos pikáns lenne ha a Bayern a 2. helyen menne tovább. :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. szeptember 29., csütörtök 7:51

Statoknál maradva nézhetjük onnan is, hogy a Bayern Pep nélkül az azt megelőző 4 évből 3x döntőzött, vele pedig egyszer sem. :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 29., csütörtök 7:38

MesQueUnClub írta:
TheBull6 írta: Nincs ez túltolva.
Játszott BL döntőt az elmúlt 3 évben? Nem.
Carlo? Igen.
Játszani fog az elkövetkező 3 évben? Valszeg nem.
Carlo? Valszeg igen.
Mivel elfogult vagy maradjunk a tényeknél
Carlo 17 év: 3 bl győzelem, 3 bajnoki cím
Pep 8 év: 2 bl győzelem, 6 bajnoki cím

Jah és ha már a valószínűség számításnál tatunk akkor carlonak az utolsó 2 BL győzelme között 7 év telt el.
Tipikus esete annak, hogy ranezunk a statokra és szép minden. Elmúlt 3 évben nagyobb teljesítmény lett volna nem megnyerni a Bundest, mint megnyerni la. a Bayern számára. Aztán Pep 3 év alatt nyert két BLt a világ legjobb keretével akkoriban. Aztán beleult a tutiba és Heynckess munkáját kidobta az ablakon és még egy döntőre sem futotta pedig 3 év alatt mindent megkapott,de simán estek ki rendre.

Ancelottinak is adottak voltak a jó keretei, de mégis csak 2 különböző csapattal,2 különböző "korban" sikerült nyernie. Számomra ez többet jelent. Majd a következő években megint megmutathatja, mert most nem egy top esélyes BL csapata van. A bajnokság mondjuk esélyes.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég