Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. április 19., szerda 15:32

Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha ugyanezen körülmények között búcsúzni a következő körben a Real akkor milyen gondolatok születnének itt. :)
A normálisak mindig objektíven ítélnek. Aki nem elfogult, az elfogadja és látja, ha a csapata valamelyik téves ítéletnek köszönhetően előnyben részesült, illetve azt is, ha amiatt hátrány érte.

Ha ugyanígy búcsúzna a Real, azt mondanám, hogy nulla akciógóllal és a két mérkőzést egészét nézve joggal esnénk ki.
Ezt is leírtuk, hogy valószínű szidnánk a bírót, de kérlek a Realos fórumon nézd el ezt nekünk. A gond azzal van, hogy idejöttök és meg akarjátok magyarázni a nyilvánvalót. A jobb csapat jutott tovább, de kapaszkodtok a semmibe Kassai hülyeségének köszönhetően.
Sőt, így is szidjuk, hogy tovább mentünk, mert teljesen vakon volt, és csak a szerencsén múlott, hogy jól jöttünk kibelőle.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. április 19., szerda 15:32

L.Miki írta:
misafeco írta: Jogodban áll örülni. Én kifejtettem a véleményemet, többet nem tennék hozzá. További jó szurkolást minden Madridistának, hazudnék, ha azt írnám, hogy nektek drukkolok a továbbiakban. :mrgreen:
Látjátok itt a baj. Tehát nem a bírót utaljak, hanem a real Madridot. Csak azért nem szurkolnak nekünk a továbbiakban, mert a bíró béna volt de csalásról szó sincs. Ezt nem bírom megérteni. A Bayern fórumán is írják, hogy na most utaltam meg a Madridot. De miért? :lol:
Mert kassai fogalmatlan, Vidal gyökér volt es mert mi több akció gólt tudtunk szerezni?
Ahogy érzitek... :)
Félreértesz, ez a meccs semmit nem változtat. Nem utálok egy csapatot sem, jobban örülnék egy Dortmund vagy Juve BL győzelemnek, ennyi az egész. Az öcsém pont Real szurkoló, jól kijövünk. Tavaly pont a Realnak drukkoltam, mert az Atletico alattuk helyezkedik el a virtuális ranglistámon. Egy Juve-Real, vagy Dortmund-Realon viszont az ellenfélnek drukkolnék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 19., szerda 15:30

Volt kontakt, de nálam ez akkor sem éri meg a második sárgát még egy figyelmeztetett játékosnál sem.
Kassai szólt neki, hogy fejezze be az ámokfutást. Erre rácsúszik így, szerinted jogtalan volt? Tudom a választ, igen. Engedjük el. Én új érveket írok, meg a többiek is, neked meg csak be kell másolnod a korábbi hszed.
Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha ugyanezen körülmények között búcsúzni a következő körben a Real akkor milyen gondolatok születnének itt. :)
Ezt is leírtuk, hogy valószínű szidnánk a bírót, de kérlek a Realos fórumon nézd el ezt nekünk. A gond azzal van, hogy idejöttök és meg akarjátok magyarázni a nyilvánvalót. A jobb csapat jutott tovább, de kapaszkodtok a semmibe Kassai hülyeségének köszönhetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 19., szerda 15:29

Realista24 írta:
Ez nekem nem kifutott kategória, hanem konstans jó teljesítmény.
Nálatok jó teljesítmény, nálunk csalás, hogy mindig ott vagyunk. Ma így áll a világ a dolgokhoz. Ez a szomorú. Legalábbis az itteni kommentek alapján, mert én nem vetemedem nso és társaira :lol:
Én ezt egy szóval nem mondtam soha hogy elcsalták volna a meccset.
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 19., szerda 15:28

Realista24 írta:
2. Vidal egy elég alattomos játékos, buta cigánygyerek, de ezen a pillanaton egyrészt nekem nem tűnik annak, hogy bokán rúgta volna. A lábfejének a végét találta el. Ha bokán rúgja akkor jogos a második sárga.
Tehát az sem mindegy, hogy hol rúgod meg az ellenfelet. Ha a lábfejét találod el, nem sárga, de ha a bokáját, akkor igen. Kezdem azt hinni, hogy a Barcával játszottunk tegnap, Piqué meg tud magyarul.

Egyébként meg egy felvetés volt, mivel a becsúszás pillanatában nem lehetett tudni, hogy eltalálja-e a bokáját vagy sem. Ha elismered, hogy volt kontakt, akkor az bizony szabálytalanság volt, és a sorozatos faultok miatt jogos volt a sárga. Akár második, akár első. Persze ha ettől nyugodtabban alszol, akkor legyen, elcsalta Kassai a meccset. Az a Kassai aki köztudottan német szimpatizáns és utálja a Realt.
Volt kontakt, de nálam ez akkor sem éri meg a második sárgát még egy figyelmeztetett játékosnál sem. Ha fordítva van a szitu, akkor sem állítanék ki erre realost. Nem alszok jobban tőle! :) Azt nem mondtam egy szóval se, s nem is mondom hogy elcsalta volna a meccset, csak annyit mondtam, hogy ezek a meccset eldöntő hibák voltak. De még ha ki is állítja, akkor is van 30 perc, és lehet bekkelni 10 emberrel. Neuer védhet úgy mint Münchenben, lehet világi nagy szerencse, lőhet akár 20 kapufát is a Real. Bármi megtörténhet, de ott még ráhúzni a fél méteres lesgólt. Az már sok volt.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha ugyanezen körülmények között búcsúzni a következő körben a Real akkor milyen gondolatok születnének itt. :)
Mia san mia

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 19., szerda 15:26

misafeco írta: Jogodban áll örülni. Én kifejtettem a véleményemet, többet nem tennék hozzá. További jó szurkolást minden Madridistának, hazudnék, ha azt írnám, hogy nektek drukkolok a továbbiakban. :mrgreen:
Látjátok itt a baj. Tehát nem a bírót utaljak, hanem a real Madridot. Csak azért nem szurkolnak nekünk a továbbiakban, mert a bíró béna volt de csalásról szó sincs. Ezt nem bírom megérteni. A Bayern fórumán is írják, hogy na most utaltam meg a Madridot. De miért? :lol:
Mert kassai fogalmatlan, Vidal gyökér volt es mert mi több akció gólt tudtunk szerezni?
Ahogy érzitek... :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. április 19., szerda 15:22

Yazid írta:
gondolom ti se nagyon örültök, hogy a Real továbbjutás helyett mindenki Kassairól beszél.
én leszarom kassait meg a bayernt is, nagyon is örülök, hogy mi jutottunk tovább, az elmúlt 10 évben amiket fújtak ellenünk meg amilyen balszerencsénk volt, megérdemeljük. akik a bíróról beszélnek ilyen szinten és módon nem lehet őket komolyan venni, nem is olvasok most netes vagy bármilyen más információs felületet, facem sincs hál isten. a jobb csapat jutott tovább ennyi.
Jogodban áll örülni. Én kifejtettem a véleményemet, többet nem tennék hozzá. További jó szurkolást minden Madridistának, hazudnék, ha azt írnám, hogy nektek drukkolok a továbbiakban. :mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. április 19., szerda 15:20

___Samy___ írta:Attól még les. Egyébként meg hullamindegy miről beszélnek, a sporirol vagy a csapatról. A Real Madrid soha nem lesz elismerve, mindig mindent más körülmények együttállása miatt nyertek, nem a teljesítmény miatt.

Az én szenvedélyem meg még nagyobb a csapat iránt.
Persze ez igaz.
De azért amit kapnak Kassiék az is sok szerintem.
Jó elnéztek elég sok dolgot,de azért mintha ilyen nem fordult volna elő más meccsen.
Mindegy az a lényeg,hogy sikerült a 4 közé jutni.
Büszke vagyok a csapatra meg Zidanekra nagyon!!!
Szép munka volt! :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 19., szerda 15:19

peto.isti írta:
Szerintem egy kifutott év azt jelenti, mint a Porto vagy az Inter Bl győzelme, akik nyernek egyszer, s se előtt se utána semmit nem raknak le évekig a BL-ben. Kifutott évről hogyan beszélgetünk egy olyan csapatnál akik az elmúlt 8 évben 3 Bl döntőt játszottak, s 3X voltak a legjobb 4 között. Ezt akárhogy számolom 8 év alatt 6X a világ legjobb 4 csapata között volt a Bayern. Ez nekem nem kifutott kategória, hanem konstans jó teljesítmény.
Igen a 2013as bayern nem illik bele a kifutottba, ezt rosszul fogalmaztam.De az volt az az év ami egyszerűen úgy jött ki,hogy minden szinten top-on voltatok tavaszra, ebből a szempontból kifutott(ami nem jó megfogalmazás) azt gondolom látod,hogy az utána következő években mindig tavaszra fogytatok el (vagy csak akkor ütköztetek ellenálásba).A többit tartom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. április 19., szerda 15:17

gondolom ti se nagyon örültök, hogy a Real továbbjutás helyett mindenki Kassairól beszél.
én leszarom kassait meg a bayernt is, nagyon is örülök, hogy mi jutottunk tovább, az elmúlt 10 évben amiket fújtak ellenünk meg amilyen balszerencsénk volt, megérdemeljük. akik a bíróról beszélnek ilyen szinten és módon nem lehet őket komolyan venni, nem is olvasok most netes vagy bármilyen más információs felületet, facem sincs hál isten. a jobb csapat jutott tovább ennyi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 19., szerda 15:17

Ez nekem nem kifutott kategória, hanem konstans jó teljesítmény.
Nálatok jó teljesítmény, nálunk csalás, hogy mindig ott vagyunk. Ma így áll a világ a dolgokhoz. Ez a szomorú. Legalábbis az itteni kommentek alapján, mert én nem vetemedem nso és társaira :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 19., szerda 15:16

dzsi91 írta:Nem érted amiről írok szerintem.Pont ,hogy a 2013 egy kifutott év volt nálatok mint ahogy az idei meg a 2 évvel ezelőtti egy kifutott év a juvénak.Akkor azt a bl-t annyira akartátok, mint mi 14ben.A juve is akarja idén ennyire ezt a bl-t,bár akkora erőt szerintem nem képviselnek,hogy lemossanak mindenkit.

A bundesliganak nagyon sok köze van ehhez, ez kijött most is.Hátrányban/emberhátrányban ennyire összeomlani akkor szokás ha nincs hozzászokva a csapat és bár nem követem a bayern meccseit amiket láttam az kb grundfoci volt odahaza,utcahosszakat verni a bajnokságra minden évben nagyobb ellenállás élkül ez káros.Mi nem is tudom,hány meccset fordítottunk már meg idén hátrányból, nem is kezdek izgulni a 88ik percig ha hátrányban vagyunk.

Szerintem óriási hátrány,hogy egész évben megy a sztárolás meg az überbayern mert a bundesligaban nincs ellenfél aztán meg a meglepődés tavasszal(de már ősszel is a csoportmeccsen matrac ellen).Én így látom.Nem örülnék,ha ilyen sima ligában játszanánk.

Az angolok meg minőségben nem elég erősek egyszerűen, hiába van meg az izgalmas bajnokság,ha attól izgalmas,hogy egyformán szar mindenki.

A barca most a béka segge alatt, de ettől függetlenül jellemző a spanyol 3asra,hogy április májusra pörögnek fel igazán.Az meg,hogy matracékra ráborították a pályát,hozzá vannak szokva, egy percig nem éreztem,hogy nem az ő kezükben volt a tavalyi párharc.Ez a labdabirtoklós dominancia azért nagyon elvakított titeket is mint barcáékat.Labda nélkül is lehet dominálni ennek mi vagyunk a élő példája, az atletico meg pont az a csapat aki 1-2 helyzetből szokta hozni a meccseket amúgy meg buszoznak,tehát őket rohadtul nem lepi meg ha rájuk van borítva a pálya ezt tapasztalatból mondhatom szerintem.
Szerintem egy kifutott év azt jelenti, mint a Porto vagy az Inter Bl győzelme, akik nyernek egyszer, s se előtt se utána semmit nem raknak le évekig a BL-ben. Kifutott évről hogyan beszélgetünk egy olyan csapatnál akik az elmúlt 8 évben 3 Bl döntőt játszottak, s 3X voltak a legjobb 4 között. Ezt akárhogy számolom 8 év alatt 6X a világ legjobb 4 csapata között volt a Bayern. Ez nekem nem kifutott kategória, hanem konstans jó teljesítmény.
Mia san mia

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 19., szerda 15:12

Attól még les. Egyébként meg hullamindegy miről beszélnek, a sporirol vagy a csapatról. A Real Madrid soha nem lesz elismerve, mindig mindent más körülmények együttállása miatt nyertek, nem a teljesítmény miatt.

Az én szenvedélyem meg még nagyobb a csapat iránt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. április 19., szerda 15:10

p.csabi1 írta:
Na akkor ezt élőben döntse el az ember, mikor még itt sem tudjuk biztosra venni.
Nem lehet.
A les-öngólt is elég nehéz lett volna kiszúrni élőben.

Lényeg a lényeg, kell a videóbíró, gondolom ti se nagyon örültök, hogy a Real továbbjutás helyett mindenki Kassairól beszél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 19., szerda 15:08

2. Vidal egy elég alattomos játékos, buta cigánygyerek, de ezen a pillanaton egyrészt nekem nem tűnik annak, hogy bokán rúgta volna. A lábfejének a végét találta el. Ha bokán rúgja akkor jogos a második sárga.
Tehát az sem mindegy, hogy hol rúgod meg az ellenfelet. Ha a lábfejét találod el, nem sárga, de ha a bokáját, akkor igen. Kezdem azt hinni, hogy a Barcával játszottunk tegnap, Piqué meg tud magyarul.

Egyébként meg egy felvetés volt, mivel a becsúszás pillanatában nem lehetett tudni, hogy eltalálja-e a bokáját vagy sem. Ha elismered, hogy volt kontakt, akkor az bizony szabálytalanság volt, és a sorozatos faultok miatt jogos volt a sárga. Akár második, akár első. Persze ha ettől nyugodtabban alszol, akkor legyen, elcsalta Kassai a meccset. Az a Kassai aki köztudottan német szimpatizáns és utálja a Realt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 19., szerda 15:07

Torquemada írta:Na ezért kellett volna idejében megadni a második lapot, mert akkor most nem kellene a kétes szitun vitatkozni. Még többet játszoottunk volna emberelőnyben, hamarabb kiütjük őket.
A bayernes hőbörgést érdekes, mert amikor az Arroganz arénás odavágón 1:0 nál kamu tizit kaptak Carvajal rovására, akkor nem volt ilyen nagy a szájuk. És ZZék sem hozták fel később. Pedig az is döntő pillanat volt, arról már senki sem tehet, hogy az az idióta Vidal a közönségbe bombázta.
Nyilván nem hozták fel, mert az élet igazságot szolgáltatott és kimaradt a büntetőt. Vagy mire gondolsz mit kellett volna mondaniuk? :D Épp az ilyen szitukért kellene videóbíró, hogy ne lehessen kamu büntető, ne születhessen fél méteres lesgól. Gólvonal technológia is milyen szép működik. Angol német 1-2-nél ugye Lampard... Most már olyan nem történhetne, lásd hétvégi milánói derbi.
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 19., szerda 15:05

Az valószínűbb, hogyha Vidalt kiszórják időben, akkor Case kiállításáról sem lenne szó, mert annyira elfáradtak volna. De ugye a sok ha meg a volna.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 19., szerda 15:02

peto.isti írta:
dzsi91 írta:Nálunk a szöglet is fél gól helyzet és kassai egyet csúnyán benézett...lehet ezen vitázni heteket,de nem a bíró miatt estetek ki, és ezt észre kéne venni mielőtt mentek a milán után,ezt nem rosszból írom,iszonyat nagy a kontraszt a bundesliga és a bl vége között.Dinamikában ez nagyon kijött.Ki kell vmit ott találni,mert amíg a Real-Barca atletico folyamat tűzben van tartva májusig,addig az olasz vagy német bajnokságból csak egy iszonyat kifutott évvel lehet nagyot alkotni akkora a kontraszt terhelésben és fejben a bl-hez képest.Az angolok meg levannak maradva mint a borravaló,pedig náluk a szoros liga meg szokott lenni
Szerintem semmi köze nincs a bajnokságnak ehhez. 2013-ban is a Bundesligából nyertünk BL-t. Tavaly felborult a pálya az Atletico elleni BL elődöntőben. Simeone nyilatkozta is, hogy soha életében nem meccsel még olyan erős ellenfél ellen mint a müncheni 1. félidei Bayern. Látod a Juventus simán hazavágta a tűzben tartott Barcat. Illetve a Juventus a Realt is kiverte pár éve az elődöntőben, pedig utcahosszal vezette a bajnokságot. Vagy ezen gondolatmenet alapján felmerül a kérdés, hogy az angol csapatok miért nincsenek sehol? Arról nem beszélve, hogy itt hazánkban nagy divat lenézni a német bajnokságot, de igazából ezt sem értem miért. Az 5 éves ranglista alapján csak a spanyol bajnokság csapatai szereztek több pontot a németeknél. Tehát abszolút nem vallanak szégyent a német csapatok nemzetközi porondon sem, s mindezt úgy, hogy nyomába sincs a költségvetésük az angolokéhoz.
Nem érted amiről írok szerintem.Pont ,hogy a 2013 egy kifutott év volt nálatok mint ahogy az idei meg a 2 évvel ezelőtti egy kifutott év a juvénak.Akkor azt a bl-t annyira akartátok, mint mi 14ben.A juve is akarja idén ennyire ezt a bl-t,bár akkora erőt szerintem nem képviselnek,hogy lemossanak mindenkit.

A bundesliganak nagyon sok köze van ehhez, ez kijött most is.Hátrányban/emberhátrányban ennyire összeomlani akkor szokás ha nincs hozzászokva a csapat és bár nem követem a bayern meccseit amiket láttam az kb grundfoci volt odahaza,utcahosszakat verni a bajnokságra minden évben nagyobb ellenállás élkül ez káros.Mi nem is tudom,hány meccset fordítottunk már meg idén hátrányból, nem is kezdek izgulni a 88ik percig ha hátrányban vagyunk.

Szerintem óriási hátrány,hogy egész évben megy a sztárolás meg az überbayern mert a bundesligaban nincs ellenfél aztán meg a meglepődés tavasszal(de már ősszel is a csoportmeccsen matrac ellen).Én így látom.Nem örülnék,ha ilyen sima ligában játszanánk.

Az angolok meg minőségben nem elég erősek egyszerűen, hiába van meg az izgalmas bajnokság,ha attól izgalmas,hogy egyformán szar mindenki.

A barca most a béka segge alatt, de ettől függetlenül jellemző a spanyol 3asra,hogy április májusra pörögnek fel igazán.Az meg,hogy matracékra ráborították a pályát,hozzá vannak szokva, egy percig nem éreztem,hogy nem az ő kezükben volt a tavalyi párharc.Ez a labdabirtoklós dominancia azért nagyon elvakított titeket is mint barcáékat.Labda nélkül is lehet dominálni ennek mi vagyunk a élő példája, az atletico meg pont az a csapat aki 1-2 helyzetből szokta hozni a meccseket amúgy meg buszoznak,tehát őket rohadtul nem lepi meg ha rájuk van borítva a pálya ezt tapasztalatból mondhatom szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 19., szerda 15:02

Realista24 írta:
Hát nem az, hogy egy labdára irányuló becsúszásnál becsúszás közben megpöckölöd az ellenfeled lábának oldalát nekem kevés még.
Igazából, ha hátulról rád csúszok, és nem talállak el, mert elugrasz vagy éppen úgy lépsz, akkor az nem is büntetendő, igaz?
t van testi kontakt
Van. Pl. váll a vállnak, nem telitalppal bokára irányuló becsúszás.

Eddig nyugodt voltam, de lassan ledobom a láncot.
1. kérdésedre: de az büntető.

2. Vidal egy elég alattomos játékos, buta cigánygyerek, de ezen a pillanaton egyrészt nekem nem tűnik annak, hogy bokán rúgta volna. A lábfejének a végét találta el. Ha bokán rúgja akkor jogos a második sárga.
Mia san mia

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. április 19., szerda 15:02

Na akkor ezt élőben döntse el az ember, mikor még itt sem tudjuk biztosra venni.
Nem lehet.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég