Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. június 3., szombat 6:37

M1Ö írta:Édes Istenem, egész héten olyan hangulatban voltam, mintha már vége lenne ennek a szezonnak és nem játszanánk ma BL döntőt. Erre tegnap buli volt, hát persze hogy piás fejjel jöttek a promo videók, ma reggel meg már olyan gyomorideggel keltem mint amikor a szüzet tudjuk hova viszik... :lol: Nem lesz ez így jó este 8ig, mert ez már káros az egészségre. :lilasalas: :iszunk: :box:
Menj el szaunàzni Koma,a buli miatt is jó,kijön belőled a cuccos,meg jól leszív,nem pörögsz túl,én is azt fogom,csak én még előtte úszok is,jól megfogom húzni aztán nyomok 6x15percet,közte csak a merülőben 5perc mindig a 15fokban,ha rám hallgatsz..Vamos!!!!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 3., szombat 6:17

Édes Istenem, egész héten olyan hangulatban voltam, mintha már vége lenne ennek a szezonnak és nem játszanánk ma BL döntőt. Erre tegnap buli volt, hát persze hogy piás fejjel jöttek a promo videók, ma reggel meg már olyan gyomorideggel keltem mint amikor a szüzet tudjuk hova viszik... :lol: Nem lesz ez így jó este 8ig, mert ez már káros az egészségre. :lilasalas: :iszunk: :box:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. június 3., szombat 6:08

Nagyon fel van szívva a Juve,nem is emlékszem ilyen erős,magabiztos nyilatkozatokra az elmúlt évekből egyik csapattól sem,már-már boxmeccseket idéz a történet,nem az agresszió miatt,hanem mert ott szokták ennyire mentálisan sulykolni az elszàntságot és mutatni kifelé is.Remélem mi is megisszuk a véradagunkat és megfűszerezzük egy jó adag gyilkos nyugalommal és màr a meccs közben elvesszük a kedvüket a fölényünkkel.Zidane biztos vagyok benne,hogy mentàlisan jól lövi be a csapatot,a játékosokban is bízok maximálisan,a Juventussal kapcsolatban meg fura érzésem van,lehet a nyilatkozataik miatt,hogy vagy hengerelni fognak vagy hengereltetve lesznek,azt érzem egyértelmű lesz,talán butaság.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 3., szombat 3:58

Enzo is a keretben van. :)
Remelem a nyarat mar a nagycsapattal kezdi meg. Isco cserejenek jo lehetne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. június 3., szombat 1:59

erdekes hogy a Juventus eselyesebbnek van feltuntetve es ezert remenykedve szurkol neki a vilag egyik fele, de masik resze meg azert szurkol a Juvenak mert ok az underdog es h a nagy csunya gonosz Realnak nem szabad nyernie mert... :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. június 3., szombat 1:00

Fu de lassan fog elmenni ez a mai nap...
Egyik pillanatban azt erzem, hogy behuzzuk, a masikban azt, hogy kikapunk. Legyen mar 20:45 :vivo:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 2., péntek 19:39

Pjanics lehet, h jo, de kozeleben nincs Modricnak v Kroosnak. Kozepen verni fogjuk oket...en foleg bennuk bizom. Valahogy en nem felek a Juvetol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 2., péntek 17:54

Ez a Juve nagyságrendekkel jobb mint az Atma volt. Stabilabb, több ponton minőségi játékosokkal.

Közben a Real Madrid TV-n megy Directo a Real cardiffi hoteljéből jelentem vacsorára készülődnek majd. 21.15-kor kell ágyba menniük, mutatták a sémájukat. :)

Közben volt egy gyors qva fontos direkt kapcsolás a stadionból a gyep aktuális helyzetéről. Locsolnak.

Majd megmutatták a kést és a villát amivel Cristiano fogja enni a dísz vacsorát.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 2., péntek 17:51

ateeemadrid írta:A támadósoruk nem olyan durva, szerintem Dybala is túl van fújva, de azért ahol Khedira Mandzukic meg Higu alapkezdő, az minőségben nyilván kevesebb nálunk.
De ezt a minőségbeli különbséget bőven tudják kompenzálni a szervezettséggel, azzal hogy mindenki védekezik és felszántja a pályát.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 2., péntek 16:59

a csúcsatletinél nagyságrendekkel jobb csapat ez a juventus.
a szervezettség, elsősorban védekezésben, és ott van buffon aki már eleve a labdabiztosságával meg a termetével és jelenlétével, nameg az ilyen meccseken a hibátlan koncentrációjával hatalmas erősség.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. június 2., péntek 16:53

A támadósoruk nem olyan durva, szerintem Dybala is túl van fújva, de azért ahol Khedira Mandzukic meg Higu alapkezdő, az minőségben nyilván kevesebb nálunk. A csúcsAtletinél szerintem nem jobbak, maximum annyival, hogy közel sem olyan vesztes csapat.

Ja, akire még nagyon vigyázni kell, és kevesebb szó esik róla, az Pjanic, ha megy neki a játék akkor a szűk elitben van a csávó, szerintem eléggé kilóg abból a csapatból.

Geci még több mint 1 nap, mostmár tényleg semmi másra nem tudok figyelni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9612
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 2., péntek 16:33

Remy írta:
KAG írta:kapusban egálok
Godint leszámítva szerintem a védelem összes tagja jobb náluk.
KP-n kb egál nálam
Támadóharmad megint jobb szerintem. Talán Carrascot cserélném ki onnan akárkire is, mást nem.

Griezmant itt sokan szeretitek, de nálam Dybala jóval több.
És Higuain is jobb csatár, mint Torres.
Nem akarlak megbántani, de remélem nem gondolod, hogy ez a csúcs Atma, ami most vagy tavaly jött ellenünk. 2014-es a csúcs Atma. Ott Griezmann még sehol nem volt. Akkor voltak a legkeményebbek, ott égett bennük a legnagyobb tűz. Az az Atma szerintem jobb, mint a mostani Juve.

Persze ez semmit nem jelent, mert ettől a Juve holnap nyerhet, ellenben az Atmával, akiknek egyszer sem sikerült. De, ha a két csapatot összehasonlítjuk, inkább jöjjön a mostani Juve, mint a 2014-es Atma.

Akkor mybad, sry.
Nekem az maradt meg, hogy akkor mar torres griezman meg carrasco volt nekik elol, hatul meg Oblak.

Egybemosodnak az evek
ZIDANE

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 2., péntek 16:19

14-es atma szerintem keményebb dió volt
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 2., péntek 16:15

KAG írta:kapusban egálok
Godint leszámítva szerintem a védelem összes tagja jobb náluk.
KP-n kb egál nálam
Támadóharmad megint jobb szerintem. Talán Carrascot cserélném ki onnan akárkire is, mást nem.

Griezmant itt sokan szeretitek, de nálam Dybala jóval több.
És Higuain is jobb csatár, mint Torres.
Nem akarlak megbántani, de remélem nem gondolod, hogy ez a csúcs Atma, ami most vagy tavaly jött ellenünk. 2014-es a csúcs Atma. Ott Griezmann még sehol nem volt. Akkor voltak a legkeményebbek, ott égett bennük a legnagyobb tűz. Az az Atma szerintem jobb, mint a mostani Juve.

Persze ez semmit nem jelent, mert ettől a Juve holnap nyerhet, ellenben az Atmával, akiknek egyszer sem sikerült. De, ha a két csapatot összehasonlítjuk, inkább jöjjön a mostani Juve, mint a 2014-es Atma.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9612
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 2., péntek 16:08

kapusban egálok
Godint leszámítva szerintem a védelem összes tagja jobb náluk.
KP-n kb egál nálam
Támadóharmad megint jobb szerintem. Talán Carrascot cserélném ki onnan akárkire is, mást nem.

Griezmant itt sokan szeretitek, de nálam Dybala jóval több.
És Higuain is jobb csatár, mint Torres.
ZIDANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 2., péntek 16:06

KAG írta:Juve motivációs vidije picit jobb lett, mint a miénk :D.
Egyébként ez a Juve szerintem is jobb valamivel, mint a csúcs Atma.
Egyénileg sokkal jobb játékosok alkotják és kb csapatként is olyan jók, mint ők voltak.
Kik azok a sokkal jobb jatekosok? :ozil:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9612
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 2., péntek 16:04

Juve motivációs vidije picit jobb lett, mint a miénk :D.
Egyébként ez a Juve szerintem is jobb valamivel, mint a csúcs Atma.
Egyénileg sokkal jobb játékosok alkotják és kb csapatként is olyan jók, mint ők voltak.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 2., péntek 15:51

Nem tudom már hol hallottam, vagy ki mondta - lehet, hogy álmodtam :mrgreen: - de az egyetlen csapat a világon, amelyik bármikor meg tudja verni a Real Madridot, az a Juventus. Szerintem ez maximálisan igaz. Mindegy milyen szarok voltak ők, vagy jók voltunk mi, akkor is szoptunk. Én ennek a fényében várnám a döntőt.

A három döntő közül messze ettől fosok a legjobban.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. június 2., péntek 15:42

Én nem akarom lebecsülni a Juvét, és elismerem, hogy csapatként kurva jók, nálunk is jobbak. Sokáig úgy is voltam vele, hogy sanszos, hogy ők fogják behúzni a BL-t, aztán tavaszra elég keményen összeszedtük magunkat.

Az Atletinél pl. jobbak, viszont nem érzem azt, hogy olyan nagy különbség lenne pl. köztük és a Juve között. És előbbit azért idén többször sikerült lefocizni is. Persze egy döntő más tészta.

Most jelenleg úgy vagyok vele, hogy magunkat jobbnak tartom összességében kicsit, akármilyen szervezettek, rohadt nagy előny, hogy alig van poszt ahol jobbak lennének minőségben. Plusz a tapasztalat is mellettünk szól, mégiscsak a 3. döntőnkre készülünk 4 év alatt.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. június 2., péntek 15:20

Wecker írta:Valaki nézett már mobilon m4sport-ot? Mennyire zabálja a mobil netet? :mrgreen:
Egy félidő nagyjából 700 mega.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég