Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 4., vasárnap 15:31

h3x0r írta:Mai program:
Madrid Community 18:45
Town Hall 19: 30
Cibeles 20:30
Bernabeu 22:30


:mrgreen:
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 4., vasárnap 15:30

De Bernabeus bemutatás lesz, remélem.
Merci Zizou!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 15:27

dzsi91 írta:
Most meg nézem rmtv-t hajnal óta bevan kapcsolva,nem is volt Cibeles reggel?elaludtam.
En direkt azért nem vágtam be az alvást, vártam háromig negyed négyig mar vilagosodott mikor mondtam hogy hat itt ma nem lesz semmi... :lol: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 15:24

Amúgy a döntő megrendezése tök gány volt.Alapból a fedett tető miatt más hangulat volt,aztán a pályán adták át a trófeát,nekem jobban bejött amikor fent a vip-ben adják.Aztán boldog boldogtalan beszabadult a pályára,tök gáz volt.

Most meg nézem rmtv-t hajnal óta bevan kapcsolva,nem is volt Cibeles reggel?elaludtam.

Hogy lesz az ünneplés?

Ja és az angol rmtv-n miért megy más mint a spanyolon,jobb lenne érteni is :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. június 4., vasárnap 15:16

Jár a gratuláció a címvédéshez!
Remélem jövőre sikerül nemes bosszút állni és letaszítani titeket a trónról.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 4., vasárnap 14:54

dzsi91 írta:És az,hogy Higuain annyiba került mint Cristiano ? :lol:
Pedig hogy mondta, hogy majd nem ünnepel ha gólt lő. Kis naiv. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 14:36

És az,hogy Higuain annyiba került mint Cristiano ? :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2017. június 4., vasárnap 14:29

Ez megvan, hogy Asensio bombájával kezdtük a szezont a Sevilla ellen és most a Juve ellen vele zártuk? :D
halálomig madridista leszek

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 4., vasárnap 14:23

Nehez lesz most kimondani, hogy pl elore a 13. Bl serlegert, nehez lesz elvarni barmit is, annyira telizabaltuk most magunkat trofeakkal, hogy hihetetlen. Nyilvan uj ideny, uj fejezet, es harcba kell szallni mindenert ujra, de akkor is... az a lec most kurva magasan van... en meg ket dolgot kerek a csapattol...
2017-ben nyerjuk meg az Europai szuperkupat es zarjuk le a Barca ugyet a Spany Szuperkupan... ezt a ket trofeat akarom meg, aztan tenyleg semmilyen elvarasom nem lesz, nyerjuk a meccseket, amennyit tudunk, aztan meglatjuk.

HALA MADRID Y NADA MAS!
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 14:08

Incredibileeee :salute: :salute: :salute: :salute:

Ezt nekünk kellett megcsinálni, végig éreztük,hogy ez egy korszakos Madrid és,hogy ez a címvédés a nekünk tartogatja magát és annyira jó amikor végre beteljesül. :'( Mindenki fckin GOAT lett,Marcelo,Ramos,Cé,Modric,Kroos ...MINDENKI.. Ezért megérte 12 évet várni a decimára, ezért minden nagy pofon megérte.Olyan szintű csapást mértünk a Európai klub futballra, a """korszakos barcára""" a sok utálóra lenézőre tiszteletlen tuskóra... köpni nyelni nem tud senki, gyűlölik ezt az igazságtalan sportot ahol jöhet a barszaa triplákkal vagy a "korszakos" bayern de a vége az,hogy mi futball történelmet írunk hesteggel, olyan futball történelmet amit nem lehet leutánozni, mert ez az első, az úttörő.

Ezt a sikert nem 2016 januárjától kell nézni, hanem 2009 nyarától...Ez volt a Cél, ismét kisajátítani az európai klub futball legszebb trófeáját és ez hosszú keserves munka árán jött össze, és minden egyes vereségünk ezt a mentális erőt növelte amivel mindenkit,hangsúlyozom minden riválisunkat legyalultunk, meg bosszúltunk hazavágtunk.A piké twitterektől blatteren át, itt mindenki megkapta ami járt.

Egy korszakosnak mondott bayerntől vettünk el 2 bl-címet és egy címvédést nem is akárhogy, a stadionjukban is felmostuk velük a padlót.Végig vertük az összes nagy csapatot európában mindenki megkapta ami járt, lyontól a romáig, mindenki visszakapta.

És két nagy riválisunkat taszítottunk teljes sötétségbe 3 bl döntőn.Innen ezek nem jönnek vissza,gyakorlatilag egy-egy sikeres generációt vágtunk földhöz madrid másik felén és torinóban, akik kitudja mikor térnek majd magukhoz ebből, matracék valószínűleg soha...

Ez egy olyasfajta siker amit nem lehet egy lapon említeni semmivel.Ez egy olyan menetelés volt amiben európa legjobb csapatait vágtuk haza 2 évben egymás után.

Nem nagyon tudok jelenleg egyesével végigmenni mindenkin de Cristiano... A Real Madrid történelmének legjobbja, igen voltak nála technikásabbak, voltak olyanok akik futball tudásban jobbak voltak... de ez az ember mindenkire rávert teljesítményben, mindenkire.Egy kibaszott Goat az ember,hiába voltak R9-ek Zidane-ok messik, ők mind nagy tehetséggel megáldott játékosok voltak, sok van belőlük, de Cé teljesen egyedül álló, a mentalitás a maximalizmus, jobbal ballal fejjel mindenben maximum.... Áldom az eget,hogy nálunk játszott és remélem még van benne pár év, de ha nincs az se baj...

Marci Roberto Carlosi magasságokban, de Modric Ramos Kroos mindenki legenda lett, méltó utódai 50es évek és 2000es évek nagyjainak.

És akkor Zinedine Zidane...Elképesztő történelmünk egyik legjobb játékosa és edzője.Ugyanúgy ahogy Cé és Ramos is képviselik a Címert ő is.És remélem,hogy ez egy sikeres edzői karrier kezdete, mert mindamellett,hogy a világ legjobb keretével dolgozhatott erre senki nem volt képes.És nem akármilyen edzőket vert meg ebben a másfél évben.Abban nem hiszek,hogy egy fergusoni időszakot fog itt tölteni, remélem,de lehetetlennek tartom.Viszont egyáltalán nem vagyok biztos,hogy Guardiola szánalmas sorsára jutna.Megvan benne minden,hogy más csapatoknál akár a francia válogatottnál is sikeres legyen.Persze ilyen siker csak itt van, de csúcsra járathat még egy psg-t akár.

Én nagyon örülök a ti örömötöknek is, látom hogy mindenki milyen boldog.Én úgy gondolom ez a generáció elérte azt amire mindenki vágyott,úgyhogy nem szeretném ha ez gyorsan feledésbe merülne, és menne a tiszteletlen beszéd bárki irányába is jövőre vagy azután.Mert ezt nem igazán lehet meg fejelni.Nem is tudom mi a jövő évi cél, nyilván minden, de valahogy én teljesen elégedett vagyok ezzel a korszakkal, meglátjuk mennyi van még benne, aztán lehet lassan egy új generációt építeni.De ez így ki lett akasztva, mi vagyunk a bl mi voltunk az elmúlt évszázadban meg a 21ik században is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2017. június 4., vasárnap 11:51

Az is nagyon durva, hogy a csúcs, korszakos Barcelona sem volt képes a címvédésre, mi csináltuk meg.
Sorszerű volt, nekünk kellett.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. június 4., vasárnap 10:09

Ez nagyon kellett.A tavalyi győzelem egy korszak vitathatatlan sikerességét jelentette,ez pedig a feledhetetlenségét.Most minden madridista megkapta ami járt,méltón a csapat történelméhez.Oly hosszú ínséges időszak után, végre kétségbevonhatatlanul mi vagyunk a jelenkor legjobbjai, is.És igen számít a Barcelona is.Számít,a Piquék,Dani Alvesek,Xavik beszólogatása után,hogy végre csendre ébredtem.Nagyon.Ők akik minden alkalmat megragadtak,hogy megcibálják az oroszlán bajszát,most hallgatnak.Mert nem tehetnek mást.Az oroszlán most olyan erővel roppantotta szét a zebra gerincét,hogy a sakálok már a hangjától szétszaladtak.Szóval jelenleg úgy gondolom kicsit hàtra tudok majd dőlni és ha nem nyerjük meg véletlen jövőre,nem élem meg tragédiaként.Talán.. :) De közel sem biztos,mert van még feljebb.Rengeteg potenciál van még ebben a csapatban,nagyon jónak néznek ki a fiatalítások és végre a szakmai stáb is kifogástalan.Egy-két új,éhes,szakmai projetcbe is beleillő arccal lehet még ezt fokozni.Úgyhogy minden jó.A ma gyönyörű,a holnap ígéretes és hívogató,azt hiszem most tökéletesen boldog vagyok.. :sziv:
Hala Madrid..

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. június 4., vasárnap 4:42

Gratulálok a csapatnak!!! történelmet írtak!! azért így szét kapni egy Juventust aki alig kapott gólt , és rettentő masszívnak tűnt az nem semmi!! :salute: :salute: Zidane elképesztő , még csak most kezdte nemrég a komolyabb munkát mint edző , de már 2 Bl serleg hihetetlen a Pali! azt azért így utólag el lehet mondani , hogy a Bayern volt a legnehezebb , ott ütközött a legnagyobb ellenállásban a csapat .. és azt is leírtam , hogy az Atletico Madrid pariban lenne ezzel a Juventussal.. Spanyol uralom tovább tart!! :) megmutatta a csapat, hogy a top csapatok ellen is képes jó játékra! elképesztő év volt!! voltak döcögős időszakok , de Zidane szépen összekapta a csapatot és egy csodálatos év lett!!! :salute: :salute: :agree: :D :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 4., vasárnap 2:53

4444443 negy negy negy. legszebb almaimban is 0-3 ra gondoltam. elkepeszto.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. június 4., vasárnap 2:13

Juventus (4) conceded more goals in this game as they had in the rest of the campaign (3).

Ennyi, ezért vagyunk a legjobbak.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. június 4., vasárnap 1:12

Potyognak a könnyeim... Nem gondoltam volna, hogy valaha valami kárpótol majd a 6-2-ért meg az 5-0-ért, de most mégis sikerült.... A Barcások lehúzhatják a WC-n ezeket meg a "remuntadat", ez a korszakos csapat, ez a #futballtörténelem ! Köszönöm, hogy Madridista lehetek! :blee: :blee: :blee:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 4., vasárnap 1:02

Ha kérhetek egy dolgot:

Több embertől hetekig/hónapokig hallgattuk a sírást, korai magömlést, mindent csak férfias viselkedést nem.

Legyen már annyi ezekben a fiatal hölgyekben és mondják azt, igen qva voltam.. hónapokig sírtam. Bocsánat és köszönöm, hogy Madridista prosti lehetek..

Ha lehet , akiben gerinc van, tegyék meg!

Eleget hallgattuk s károgást, mocskolódást mi is.Köszi!

Hala Madrid!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 4., vasárnap 0:54

Remy írta:Hát, CR talán egyik BL döntőjében sem volt igazán nagy főszereplő, ami igazán csak róla szólt volna. 2008-ban gólt lőtt, aztán majdnem elment rajta a 11-es párbaj. 2009-ben semmi. A többit meg ismerjük.
Akkor ezt is kipipálhatja. Ebben most főszereplő volt, pozitív főszereplő. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mentamas » 2017. június 4., vasárnap 0:04

A legemlékezetesebb jelenet a ma estéről : https://youtu.be/lpITQ_BwL3U
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. június 3., szombat 23:55

Rengeteg dolog történt a héten, mérföldkövek, stb...de csak ez a nap marad meg a történelemben, én is szeretek mindenkit, Hala Madrid!!! megvaaaan! :sziv: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég