Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 5., hétfő 12:16

misafeco írta:Nem azért, de minek foglalkoztok a károgókkal? Szerintetek engem hol érdekelt, hogy mit sírnak össze az ellendrukkerek 2013-ban? Örültem a győzelemnek, mint majom a farkának, eszembe se jutott rivális csapatok fórumán nézelődni. :mrgreen: Élvezzétek ki a sikert, amíg aktuális.
Engem szórakoztat,nehogy azthidd,hogy a sok Champions league final highlights video között komolyan mérgelődünk ezen :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 5., hétfő 12:13

Jó én kezdek kiégni :lol: de ha csak a szimpla logikát nézem mivel az ember nem akarja...

Akkor az adidasnak nem az lett volna jobb ha a juve még nagyob brand lesz?a friss szerzemény? Szerintem a Realt bőven kimaxolta már az adidas, és elég buta stratégia lenne egy ekkora maffiózó cégtől az amúgy is aranytojást tojótyúkot tolni nem pedig a megtépett csibéből kotlóst varázsolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2017. június 5., hétfő 12:17-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. június 5., hétfő 12:12

Nem azért, de minek foglalkoztok a károgókkal? Szerintetek engem hol érdekelt, hogy mit sírnak össze az ellendrukkerek 2013-ban? Örültem a győzelemnek, mint majom a farkának, eszembe se jutott rivális csapatok fórumán nézelődni. :mrgreen: Élvezzétek ki a sikert, amíg aktuális.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 5., hétfő 12:07

Ha mar a tobbiek kommentjeirol van szo, szerintem ezt semmi nem veri, ezt egy Juves irta:

A szünet után változott a játék és állítom az Adidas van mögötte. Pogba átigazolásán is ők szakították a legtöbb pénzt és most is 2 Adidas szponzorált csapat játszott. Nem hiszem, hogy ilyen első félidő után ennyire töketlen Juventus jön ki a második félidőre, ha csak le nem állítják őket. Higa és Dyba ott se volt a második félidőben. Ramosnak meg már az első félidőben el kellett volna hagyni a pályát, továbbá Ronaldo kezezése sem utolsó, Cuadrado kiállítása meg vicc. Nem baj a Realnak kellett nyerni és pont. Buffont sajnálom. Jövőre meglesz!

Az Adidas maffia. :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 5., hétfő 12:04

Csórik, ez a visszatérünk olyan volt kb mint nem is tudom melyik spanyol zúgott ki idén a ligából is kint voltak a megkeseredett visszatérünk bannerek :lol:

Amúgy igen, én naiv szoritottam boldog boldogtalannak a barszán kívül amíg nekünk nem volt bl... nyilván tét nélkül csak kiválasztottam egy csapatot amelyiknek szorítok a döntőben.Szánalmas mind.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 5., hétfő 11:44

,,Visszatérünk Európába, rettegj, és rendet teszünk" :lol:

Úgy legyen. Egészen elképesztő, hogy hogyan tudnak utálatozni, és fröcsögni a hülyeséget. Persze volt 1-2 normális hsz, de a többség... de végül is érthetőek, nem számottevőek már jó régóta, és persze, hogy keseregnek és szeretnének újra itt lenni, ,,igazságot" szolgáltatni. Ezek mind elkeseredett szurkolók tömkelege és kiadják a sérelmeiket. :coffee:

De amit nem bírok: ,,egyik csapatot jobban utálom a másiknál". A La decima előtt annyi, megannyi döntőt néztem/néztünk végig úgy, hogy mi nem voltunk ott, de bennem egyszer sem volt az, hogy pfejjj de utálom mindet és, hogy ennyire utálkozzak. Még azt a söpredék Chelsea-t se 2012-ben, még azt az Intert se 2010-ben, a Barca ellen se (mondjuk az fájt), az MU ellen se, a Bayern ellen 2013-ban. nem érdekelt, hogy hogyan jutottak el oda, eljutottak, mi nem, ergo jobbak voltak, mint mi, tökmindegy hogy hogy, mit kell ezen magyarázni, hogy kassai, meg megpattanógól... elkönyveltem, hogy kiestünk és azon imádkoztam és abban bíztam, hogy egyszer eljön a mi időnk is, nem pedig így utálkoztam... pedig lehetett volna. Sok- nagyon, nagyon sok embernek meg kellene tanulnia, hogy megint egy magyar közhellyel éljek: a saját háza táján sepregetni!
Mindegy. utálkozzatok, nagyon jókat nevettem, köszönöm. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. június 5., hétfő 11:43

Akinek van gyűjteménye az ilyen mókás fórumokhoz, az megdobhatna a linkekkel privátban. Néha szívesen derülök jókat az ilyen vergődéseken. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 5., hétfő 11:41

Szegény Milan nagyon mélyen van a szmötyiben, nem tudhatjátok ti mit éreznétek ha a Madrid járna ilyen mélyen. Pedig voltunk már és lehetünk is még, én aggódok azon hogy ki fogja majd követni Perezt.
Sokkal könnyebb most Madrid szurkolónak lenni, maximális elismerésem azokért akik a túlvégen kitartanak a Milan mellett ilyen böjtös időkben. Mert azért ők sem ehhez szoktak hozzá, Európában ők a legnagyobb riválisaink, nem a Barca és nem is a Bayern.
Remélem talpra állnak, mert az öreg hölgy csak sz.pni jár a BL-be.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 5., hétfő 11:33

Igen -igen.

Ahogy már mondtam, erre jók a megkeseredett szurkerek....a fórum pedig táptalaj a számukra.


Reggeli elfogyasztása közben, érdemes csemegézni pár oldalon, egészen feldobja az ember napját. :mrgreen: B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 5., hétfő 11:33

Van milan forum? :lol: meglesem,kíváncsi vagyok nekik milyen sérelmeket okoz egy olyan kupa amiből már visszavonultak
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 5., hétfő 11:27

KAG írta:
Ez semmi, nézz fel Milan fórumra.

Miért, azok miről magyaráznak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
3 oldalt nem fogok beilleszteni, csak olvasni kell őket. :lol:

egy gyöngyszem
Sziasztok!

Az egész Bl egy vicc és bunda a Reallal együtt... igazságtalan az egész és csak a pénzről szol. A bizonyos 2-3 giga csapatot tolnak amig kell...
Az aranylabdának meg szerintem csak akkor lenne presztízse és tényleg akkor számítana, ha mindenki ki megérdemli csak egyetlen egyszer kaphatná meg pályafutása alatt. A többszöri éves teljesítmény elismerésére úgyis ott van az év játékosa cím.
Szánalmas az egész. Én mér egy jó ideje nem nagyon nézek Milan meccsen kívül meccseket. talán még egy kettő néha. de BL-t már nem nagyon.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 5., hétfő 11:21

Egyébként a Buffon - Chiellini - Barzagli - Bonucci szuper védelem 3 utóbbi döntője:
1-4 (BL, vs Real)
1-3 (BL, vs Barca)
0-4 (EB, vs Spanyolo)

Aranylabda
:lol:
:lol:
:lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 5., hétfő 11:19

Ez semmi, nézz fel Milan fórumra.

Miért, azok miről magyaráznak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 5., hétfő 11:17

dzsi91 írta:Azért mia san bundeszligáéknál is eléggé kivannak :lol: :lol: fc what if bayern :lol: minden mondatuk úgy kezdődik,hogy ha vagy volna és a vége úgy zárul,hogy ők a legjobbak :lol: de amikor a csávó elemzi,hogy ez az ő korszakuk kéne legyen de riberyt tönkretette a fifa és ezért nyertünk három bl-t :lol: zseniális.

Ez különösen vicces mert míg legalább barszáéknak van valami kapaszkodójuk egy 92ik percven lőtt góllal 10 ember ellen, addig a bájernt felváltva pofozgatták ki európából a spanyolok :lol: de ők kitartóak és weltklasse továbbra is minden :agree:
Ez semmi, nézz fel Milan fórumra.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 5., hétfő 11:15

Raúl a fradi ellen :sziv: akkor még a fradi korosztályos csapatában játszottam de rögtön megfogott és azóta is alfa és omega. aztán szépen erősödött a dolog 98 majd 2000 itt már totál love volt a Real is aztán megjelent Iker meg Guti hozzájuk csapódott még Zidane is, elképzelni nem tudom hogy más csapat legyen a favorit. Raúl elment a Real megmaradt de nekem örökre ő marad az igazi 7es. :salute:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 5., hétfő 11:15

sebydani írta:A 0-4 is Kassai hibája volt. Véletlenül sem mert fogalmatlan volt az edzőjük, mi meg épp pucára húztuk Európát közben. :coffee:
Nem érted, hogy Casemironak már a döntőben sem kellett volna lennie??? AZ egész szezon Kassai műve volt!!! :mrgreen: Köszi Kassai!!! :coffee: :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára L.Miki 2017. június 5., hétfő 11:15-kor.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. június 5., hétfő 11:14

A 0-4 is Kassai hibája volt. Véletlenül sem mert fogalmatlan volt az edzőjük, mi meg épp pucára húztuk Európát közben. :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. június 5., hétfő 11:07

KAG írta:Egyébként nem is tudom, hogy láttam-e már valaha ennyire univerzális csapatot.
Ha kell labdát tartunk, ha kell védekezünk,kontrázunk.
Jók vagyunk rövid és hosszú passzokkal akárhol,akármikor.
Levegőben,földön (amióta Isco összeköti méginkább a pályát) akárhol átmegyünk és gólt szerzünk.


Tényleg brutális. :salute: :salute:
Elképesztően komplett ez a csapat.
Hagyjad, most tudtam meg, hogy egy szót se szólhattunk volna, ha egy darab BL címet se nyerünk a 4 év alatt.... :lol:
Ja meg Ribéry elcsalt Aranylabdájától indult minden, az mindegy, hogy még Messi is megelőzte, akkor a franciát.... :lol:
Pannonbajorságban van butthurt rendesen :lol:
Allianzos alázás is meg van már magyarázva, de szép nap is volt az... :D

Jól van dzsi, látom nem csak én művelődök :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 5., hétfő 11:03

Azért mia san bundeszligáéknál is eléggé kivannak :lol: :lol: fc what if bayern :lol: minden mondatuk úgy kezdődik,hogy ha vagy volna és a vége úgy zárul,hogy ők a legjobbak :lol: de amikor a csávó elemzi,hogy ez az ő korszakuk kéne legyen de riberyt tönkretette a fifa és ezért nyertünk három bl-t :lol: zseniális.

Ez különösen vicces mert míg legalább barszáéknak van valami kapaszkodójuk egy 92ik percven lőtt góllal 10 ember ellen, addig a bájernt felváltva pofozgatták ki európából a spanyolok :lol: de ők kitartóak és weltklasse továbbra is minden :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 5., hétfő 11:01

KAG írta:Egyébként nem is tudom, hogy láttam-e már valaha ennyire univerzális csapatot.
Ha kell labdát tartunk, ha kell védekezünk,kontrázunk.
Jók vagyunk rövid és hosszú passzokkal akárhol,akármikor.
Levegőben,földön (amióta Isco összeköti méginkább a pályát) akárhol átmegyünk és gólt szerzünk.


Tényleg brutális. :salute: :salute:
Elképesztően komplett ez a csapat.
Pont mint ZZ maga: olasz alapok spanyol es francia focival keverve, de persze o csak egy zoldfulu. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég