Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:50

kelemen.istvan írta:Pep ellen már megtanulhattak meccselni az edzők, ő pedig nem tud változtatni.
A city lehet veszélyes. Ez a két csatáros rendszer fekszik neki, úgy tűnik és a védelem is kezd összeállni. A kp viszont még mindig gyenge. Porcelánlábú gündi valamennyit változtathatna ezen.
A psgt meg megennénk most szerintem.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:48

BBeno írta:le kellett volna tenni a 190 milliót azt jónapot.

nem tudom hogy a psg ennyire erős vagy a bayern lett ennyire gyenge.

mindenesetre martial kéne így hogy nincs bappe.
Ezt én se, de szerintem a Bayern volt botrányosan gyenge. Mint valami angol kis csapat mindenféle koncepció nélkül ívelgették csak be a labdát. Hihetetlen, hogy Carlo mit művel. Ezzel a kerettel Klinsmann jobb lenne... :D Nem lepne meg ha év közben távozna. Csak az a baj Tuchel csak a szabad, de ő 1 évig nem igen írna alá, pedig a hosszútávú megoldást Nagelmsan jelenteni szerintem, nem Bartos... :(
Mia san mia

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:48

Realista24 írta:
Ott kinek drukkolna egy átlag néző, aki látja a folyamatokat és hányingere van tőlük? :hmmm:
Pep csapatának sosem tudnék szurkolni.
Amúgy jó eséllyel meg se nézném :lol:
Én sem tudnék Pep csapatnak drukkolni, de mi nem vagyunk átlag nézők. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:36

Realista24 írta:Nem tudom. Majd az első komolyabb párharc után. Ez a tegnapi BM....botrányosan gyenge kezdő, taktika, és játék.
A PSG az első komolyabb ellenféllel kb csak tavasszal fogja szembe találni magát, az egyenes kieséses szakaszban, addig pedig még sok víz lefolyik a Szajnán. Esetleg a müncheni meccs lehet picit bonyolultabb, de szerintem azt is simán behúzzák majd.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:34

Ott kinek drukkolna egy átlag néző, aki látja a folyamatokat és hányingere van tőlük? :hmmm:
Pep csapatának sosem tudnék szurkolni.
Amúgy jó eséllyel meg se nézném :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:30

A psg meccset nézve folyamatosan az volt az érzésem, hogy jó, jó ez a Psg, de inkább a bayern volt gyenge. Elképesztő dinamika van a Neymar-Mbappe duóban, de ha a juve összeáll tavaszra simán megfoghatják őket. Az atleti pedig bárkinek tudja mutatni a fukkot egy oda-vissza párharcban, Simeone okosan meccsel, visszaáll a biztos catenacciora és oda a dinamika. Nem írnám le őket.

Mikor láttam a kezdőket, már gondoltam, hogy túl nagy falat lesz a psg triója a Martinez-Süle féle tornyoknak. Sebességből simán verték őket, ráadásul helyet is hagytak bőven.
Ha úgy adódik, hogy összekerül velük a real, és a Varane épp ép, nem aggódnék. Sőt, egyáltalán nem tartok tőlük. Ahogy a citytől sem. Pep ellen már megtanulhattak meccselni az edzők, ő pedig nem tud változtatni.

Orrnehéz csapatok ezek, azok pedig fekszenek nekünk. Engem nem szokott érdekelni, hogy hogy nyer blt a csapat, az sem zavar, ha ezeket a csapatokat nem mi, hanem más intézi el. Legszebb egy Psg-City párharc lenne a nyolc között mondjuk. Ott kinek drukkolna egy átlag néző, aki látja a folyamatokat és hányingere van tőlük? :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:20

Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte. Aztán a gyereknek még van 15 éve kb., Neymart meg majd kifúrja 2 év múlva mikor köröket ver rá.
Nagyon úgy néz ki. Én most láttam az első teljes meccset tőle, eddig csak összefoglalókat láttam, elképesztő a kisgyerek. A játékintelligenciájára eddig fel sem figyeltem, nagyon okosan játszik, passzai ülnek, jó döntéseket hoz rendre. Hatalmas szívfájdalom, állandóan a CR-es poszterek előtt ülő gyerek jut eszembe és felkúrom magam. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 28., csütörtök 9:01

ericco írta:
Realista24 írta:Kicsit korai még élmezőnyről beszélni.
Ha hozzáteszem, hogy a jelenlegi, vagy a jelenlegi forma alapján, akkor már átmegy a szűrőn a hsz-om?
Nem tudom. Majd az első komolyabb párharc után. Ez a tegnapi BM....botrányosan gyenge kezdő, taktika, és játék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 28., csütörtök 8:51

Realista24 írta:Kicsit korai még élmezőnyről beszélni.
Ha hozzáteszem, hogy a jelenlegi, vagy a jelenlegi forma alapján, akkor már átmegy a szűrőn a hsz-om?
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 28., csütörtök 8:12

ericco írta:
Kerlon írta:Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte.
Ennyit talán még Perez is kifűtött volna érte a végén. A gondok a fizetésével voltak szerintem. A 18 millió nettó azért durva. Ami mégdurvább, hogy ha nem tesz valamit az UEFA, akkor előbb-utóbb nekünk is alkalmazkodni kell majd ezekhez a fizetésekhez, mert az olajos klubok ugyanúgy egy-két év alatt elhúzhatnak mellettünk, mint ahogy felzárkóztak az élmezőnybe.
Kicsit korai még élmezőnyről beszélni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 28., csütörtök 8:08

Kerlon írta:Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte.
Ennyit talán még Perez is kifűtött volna érte a végén. A gondok a fizetésével voltak szerintem. A 18 millió nettó azért durva. Ami mégdurvább, hogy ha nem tesz valamit az UEFA, akkor előbb-utóbb nekünk is alkalmazkodni kell majd ezekhez a fizetésekhez, mert az olajos klubok ugyanúgy egy-két év alatt elhúzhatnak mellettünk, mint ahogy felzárkóztak az élmezőnybe.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 28., csütörtök 7:28

Realista24 írta:
Kerlon írta:Én az Atleticot továbbra sem írnám le. Januárban csatlakozik Costa és Vitolo, akik azért minőségi előrelépést jelentenek majd a kezdőjükben.

Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte. Aztán a gyereknek még van 15 éve kb., Neymart meg majd kifúrja 2 év múlva mikor köröket ver rá.
Nagyon kevés játékosnak jön össze a 10-15 év, a legmagasabb szinten. A franciában minden megvan, hogy összejöjjön, és minden megvan körülötte, hogy tönkre is tegyék évek alatt. Kíváncsi vagyok. Remélem sokra viszi, csak ellenünk betlizzen, ha odakerülnek.
Szerintem ezzel a közeggel már tönkretették. A PSGből lett igazi kirakat csapat, ahol kiskirályként kezelnek embereket, ami elviszi az embert.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 28., csütörtök 7:11

Kerlon írta:Én az Atleticot továbbra sem írnám le. Januárban csatlakozik Costa és Vitolo, akik azért minőségi előrelépést jelentenek majd a kezdőjükben.

Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte. Aztán a gyereknek még van 15 éve kb., Neymart meg majd kifúrja 2 év múlva mikor köröket ver rá.
Nagyon kevés játékosnak jön össze a 10-15 év, a legmagasabb szinten. A franciában minden megvan, hogy összejöjjön, és minden megvan körülötte, hogy tönkre is tegyék évek alatt. Kíváncsi vagyok. Remélem sokra viszi, csak ellenünk betlizzen, ha odakerülnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 28., csütörtök 6:51

Én az Atleticot továbbra sem írnám le. Januárban csatlakozik Costa és Vitolo, akik azért minőségi előrelépést jelentenek majd a kezdőjükben.

Mbappeert meg úgy látszik a 180 is megérte. Aztán a gyereknek még van 15 éve kb., Neymart meg majd kifúrja 2 év múlva mikor köröket ver rá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 27., szerda 23:53

Azért a chelseat én nemvenném ebbe a city-psg vonalba,a unitedet sem.

A Chelsea 2003ban sokat költött, de a maga szintjén vásárolgatott,nem brutális összegekért hanem sok minőségi játékost,aztán sok év alatt felértek a top 4-8ba és egy bl-t be is húztak,amit sokan gúnyoltak,de szerintem teljesen megérdemelt volt.

A united meg ugyanazt csinálja mint mi 2009ben,pánikolnak ,hatalmas összegeket költenek,de a végén úgyis egy jó edző fog ott rendet tenni(szerintem náluk is Mourinho lesz az)

A city meg a psg tolja itt full kreténben.Embertelen összegek évek óta és többségben csak a darabszámra ment a pénz a minőség helyett.Szerintem egyiknek sem lesz meg a bl,idén semmiképp.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 27., szerda 23:35

Hát nehéz lesz hosszú távon felvenni a versenyt a pénzes csapatokkal. Szerencsére Perez még időben jött, építkeztünk, van csapatunk. Bele sem merek gondolni, mi lenne, ha mondjuk Calderón lenne az elnök, és azok az állapotok uralkodnának a klubnál. Kb a Pool sorsára jutnánk.
Merci Zizou!

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. szeptember 27., szerda 23:33

Azért mert kb 100ból 99 ember sokkal szívesebben képzeli el az életét Londonban, mint Szentpéterváron, márha pénze is van annyi mint neki. Egy Chelseavel bekerült a legszűkebb elitbe egy Zenittel meg soha a büdös életben nem fog, eredménytől függetlenül.
ez nyilvánvaló de én a kérdésemmel nem erre akartam kilyukadni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. szeptember 27., szerda 23:31

Bayern meccsből kb 15-20 percet láttam, de ettől a Tolisso gyerektől vártak bármit is? Mint Himnuszban a bal sors kb.
Jó hát Abramovics orosz, de hát akkor már miért nem csinált egy aránylag erős Zenitet
Azért mert kb 100ból 99 ember sokkal szívesebben képzeli el az életét Londonban, mint Szentpéterváron, márha pénze is van annyi mint neki. Egy Chelseavel bekerült a legszűkebb elitbe egy Zenittel meg soha a büdös életben nem fog, eredménytől függetlenül.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. szeptember 27., szerda 23:30

https://imgtc.b-cdn.net/uploads/A0mPMh5qmmX.mp4
basel második gólja. azért az nem rossz sprint. :lol: :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. szeptember 27., szerda 23:26

a pénz nagy úr.
Értem én, csak ebből az általam leírt 4 csapatból 3at úgy csináltak.
Nekem nincs azzal bajom, hogy lesz egy erős MU és h. sok pénzt elvertek, de ezek teljesen országon, sőt kontinensen kívülről jött olajpénzekkel csak úgy simán lehet football managert játszani nagyon nem tetszik.
Az első ilyen csapat a Chelsea volt, mostanra már ők kezdenek egész visszafogottak lenni... már a többiekhez képest, de .....
Szal én még emlékszem amikor a londoni kékek amolyan mai Spurs szintjén álló klub voltak, de pl ezek a City meg PSG... 2010 környékén még csak BL csapat sem voltak.
És mondom, a legrosszabba, hogy ezek kvázi kitalált csapatok, és teljesen az európai kultúrán kívülről érkező pofák csak elkezdtek szórakozni.
Jó hát Abramovics orosz, de hát akkor már miért nem csinált egy aránylag erős Zenitet, ami néha eljutna a BL legjobb 8-ig, egy 4-5 évente akár játszana egy elődöntőt mondjuk, jó kis meccseket vívni a nagyokkal, ezt vhogy sokkal jobban lenyelném, meg színesítené a palettát, de hogy neki mint ruszkinek mi köze volt anno Londonhoz, mármint a futballhoz.. Na mindegy, hagyjuk. Illetve ne hagyjuk, mert erről szerintem beszélni kell, kőkemény kérdés ez már.
Vicc ez az egész, ezzel valamit kezdeni kéne mert nagyon szétb..a az európai focit.
Ma azon kaptam magam, hogy az Atleticonak meg a Bayernnek szurkolok..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég