Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. április 13., péntek 20:42

Simán tovább.
Jó a Bayern, de még kemény meccsük nem igazán volt idén. Meg lehet lepni őket, főleg ha fejben ott leszünk - mert ott leszünk - akkor mind a két meccset hozni lehetne.

Liverpoolért drukkoltam, mert idén nagyon megnézném őket ellenünk, de a döntő még ott lehet. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 13., péntek 20:35

RaúlCF írta:én nem a Bayerntől tartok hanem Jupptól. kemény lesz az biztos. Allegri is Zidane fölé kerekedett taktikailag és Jupp 8szor jobb edző. fel kell kötni a gatyát
8-szor biztos nem jobb, es abban sem vagyok biztos hogy jobb :D lehet, hogy az oreg rutinosabb, es nagyobb taktikus is, de azert Zizut sem kell felteni. Milyen edzoket is vert meg? Pep, Allegri, Simeone, Mourinho, Emery ... :mrgreen: sorolhatnam. A """"rutintalansagat"""" nagyban potolja a felkeszultsege, a szorgalma, a gyozelembe vetett hite, es a jatekosokkal valo szoros kapcsolat, jo oltozoi hangulat.
:goat:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. április 13., péntek 20:33

A "nehezen, de továbbmegyünk"-re nyomtam, de bízom benne, hogy meglepetésre (!) lesimázzuk őket.
Kezd karnyújtásnyira lenni egy -újabb- álom. Ismét. Hihetetlen.
Szeretném, ha megint epében fetrengene a fél világ. Szinte undorító, hogy már megint mindenki Bayern drukker lett. Bárkinek képesek nyirkos tenyérrel, levegőt, fingot visszatartva szorítani, csak, hogy láthassák a Real-t elbukni. Üzenném: bekphtják. #APORLA13
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. április 13., péntek 20:28

Sok (párttól függetlenül) fasz politikus jön mindig olyanokkal, hogy az adott választási eredményük milyen erős vagy gyenge legitimációval rendelkezik. Na most én mondanám ezt egy kicsit a BL világába átültetve. Ha megnyerjük ezt a kiírást, az piszok nagy fegyvertény lesz, nagyon nagyon erős legitimációval, mert sorban kapjuk az erősebbnél erősebb csapatokat. Vagy nagyon nincs most szerencsénk a sorsolásokkal, vagy már nagyon a vérünket akarja mindenki a megkérdőjelezhetetlen dominancia miatt.
Az előző kör előtt bármibe lefogadtam volna, hogy a négy vélt esélyes nem fog összekerülni egymással, hogy ne üssék ki egymást. Maximálisan a médiaérdekek szerinte alakult, a nem várt meglepetések ezután még dobtak rajta. Most is jól jött ki a média a dologból, mert így két RM-BM meccs lesz, a döntőben csak egy lett volna. Ezt is lefogadtam volna, hogy őket kapjuk. Véletlen vagy irányított sorsolás, bánja a franc, egy a lényeg, az, hogy a végén mi emelhessük a magasba a kupát egy igen csak rögös selejtezősorozat után.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. április 13., péntek 20:21

Nehéz lesz,de bízom a srácokban.
:)
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 13., péntek 19:52

simán kiesünk.













:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 13., péntek 19:43

Soha nem értettem az ilyen jellegű szavazásokat. Sima győzelem és kész. Eszembe nem jutna másra nyomni. Ez lesz, kezdhet mindenki beletörődni

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. április 13., péntek 19:25

én nem a Bayerntől tartok hanem Jupptól. kemény lesz az biztos. Allegri is Zidane fölé kerekedett taktikailag és Jupp 8szor jobb edző. fel kell kötni a gatyát

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 13., péntek 19:14

Szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. április 13., péntek 17:54

Azért páran itt elég viccesek, ment a rinya a juve ellen, most meg hirtelen nagy lett az arc. :lol:

Azt gondolom, a Bayernt tisztelni kell mint ellenfél, és elismerni, főleg Heynkess-t, aki a világ egyik legjobb edzője. Szerintem jelenleg Európa legkiegyensúlyozottabb csapata a München, a legjobb meg a Madrid. Hogy ebből mi sül ki? Kérdéses. Én azért akartam őket a döntőben, a presztizs mellett, mert ott a legjobb talán könnyebben legyőzhette volna a legstabilabbat, mint egy kettős párharcban.

Jobban örültem volna a másik kettőnek, de így lesz 2 igazi csúcsmeccs. A döntőben 60-40re adtam volna ide az esélyeket, így 52-48ra "csak".

Balet nem szeretném látni a párharcban.

Másik meccsen a Pool a favorit, de nem egyértelműen.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 13., péntek 17:36

Mickey írta:Örülök ennek a párosításnak.

Remélem befogjuk a sok picsogó száját, a múltkori után....na meg úgy enblcok.

A Finálét pedig le kell hozni, és öröm bódottság!

Optimista én, on! B-)
Befogni nem tudjuk mert ahhoz kéne egy kis realitás érzék,a 95%nak meg nincs olyan.Fájdalmat viszont lehet nekik okozni,nem is keveset.És akik ennyire tiszteletlenek egy klubbal szemben azok megérdemlik a fájdalmat amit eddig és ezekután érezni fognak.


Egyébként a müncheniek ésszel fogadták a párosítást,na nem a szurkolók mert azok sosem értettek semmihez.De a vezetőség és a játékosok normálisak,heynkess alatt nem hiszem,hogy belemennének ebbe a majomkodásba.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 13., péntek 17:35

Azoktól kérdezem akik unják ezt a párharcot, ennyire rossz, hogy évek óta döntőt elődöntőt játszik a csapat? :lol: Tehetnek ők arról, hogy mi és a Bayern stabilan mindig ott vagyunk? Én valahogy még örülök is neki, van hátra három szaros meccs, szerda előtt volt 4, mégis képesek voltak kiengedni. Ugyan úgy elaludták volna a Róma ellen is, így azért csak ott lesznek fejben a srácok, ha meg kiesünk hát kiestünk, két bl győzelem után én már azon is csodálkozom, hogy ismét elődöntőt játszunk.

Tartom, hogy egy meccsen mi vagyunk a 4-esből a legjobbak, a bayern meg messze nem hozott olyan lehengerlő játékot eddig, 2 jó meccset várok, továbbjutással természetesen, a döntőben pedig Klopp Liverpoolját. Az sem semmi, hogy tavaly a legtöbb pool drukker világgá kergette volna...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 13., péntek 17:34

Mickey írta:Remélem befogjuk a sok picsogó száját
Ilyen soha nem lesz.

Teljesen betegesek, komolyan mondom. Az egy dolog, hogy az objektivitást hírből sem ismerik, de olyan szinten képesek magukat behipnotizálni a kis alternatív valóságukba, ahol MINDENKI a Realt segíti, minden csalás vagy mák, minden csapat akit szétkapunk gyenge, Cé örökmásodik, stb.-stb... Félelmetesen nagy kretének vannak a neten, férfiasan, arctalanul...

Nem baj, amíg ennyien vergődnek, addig nekünk jó, addig jönnek a sikerek. Ha ezt idén behúzzuk, én meg fogok bolondulni. 5 év 4 BL cím, zsinórban 3, összesen 13. Leírni is kemény, nem végrehajtani. Mindenki szépen mehetne telesírni a kispárnát, bár ezt már eddig is megtették valószínűleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 13., péntek 17:28

Örülök ennek a párosításnak.

Remélem befogjuk a sok picsogó száját, a múltkori után....na meg úgy enblcok.

A Finálét pedig le kell hozni, és öröm bódottság!

Optimista én, on! B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 13., péntek 16:57

istimester írta:Odavágón Cakir, visszavágón Kassai, döntőben Oliver.
Nem aggódok :mrgreen: l.
Mikor tudjuk meg hogy kik lesznek a játékvezetők?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. április 13., péntek 16:15

Bayern, megint. Kicsit unom már ezt a párharcot, a bírókon nagy teher lesz, remélem elbírják majd.
Hiszek a csapatban, de úgy gondolom,hogy most kifogunk esni, a nagy számok törvénye alapján, egy ilyen 50-50 párharcot most már a Bayern fog behúzni, az előző két Madrid siker után.
Amikor tájékozódtam arról,hogy a bajorokat kaptuk nem ijedtem meg, egy pár éve teletojtam a nacit ilyenkor. :D
Ez nem a Bayern miatt, hanem a csapatunk miatt. Elképesztő,hogy mit művelünk 2011 óta a BL-ben, elég rendesen kijavították a srácok azt az időszakot amikor a 16 között estünk ki évekig.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 13., péntek 15:46

Babinho írta:
Yazid írta:inkább most esnék ki ellenük, mint a döntőben mert az fájóbb lenne. Masszív csapat a bayern és a nagy számok törvénye alapján azért már nyerniük kéne ellenünk, pláne, hogy 3. BL-re pályáznánk rá, annyira esélytelennek tűnik ez már és egyáltalán nem a pesszimizmus beszél belőlem
Pont annyi esélyünk van megnyerni, mint tavaly vagy tavaly előtt, vagy amikor nem nyertünk.
A játék képe, a helyzetek és a gólok alapján is mi voltunk a jobbak tavaly, ez idén sem biztos, hogy változik. Ha a srácok elhitték, és megcsinálták a címvédést először, akkor most sem lehet mentális akadálya.
Jobbak vagyunk, én ebben hiszek, a Bayern még idén nem méretettet meg nagy ellenfél ellen.
De a Psg től kikaptak simán 3-0 ra Párizsban , a visszavágó a Psg nek tét nélküli volt , ott nyertek a Bajorok 3-1 re.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 13., péntek 15:45

KAG írta:Azért a BL megint bezavarna brutál mód, ha a bajnokságban még harcban lennénk...
Elképesztő, hogy mindig ilyen szerencsétlen módra jön ki a sorsolás.

Odavágó előtt Bilbao, visszavágó után klasszikus. :roll:
Szerencsere ha tovabbjutunk pont nem erdekel a barca meccs

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. április 13., péntek 15:43

Yazid írta:inkább most esnék ki ellenük, mint a döntőben mert az fájóbb lenne. Masszív csapat a bayern és a nagy számok törvénye alapján azért már nyerniük kéne ellenünk, pláne, hogy 3. BL-re pályáznánk rá, annyira esélytelennek tűnik ez már és egyáltalán nem a pesszimizmus beszél belőlem
Pont annyi esélyünk van megnyerni, mint tavaly vagy tavaly előtt, vagy amikor nem nyertünk.
A játék képe, a helyzetek és a gólok alapján is mi voltunk a jobbak tavaly, ez idén sem biztos, hogy változik. Ha a srácok elhitték, és megcsinálták a címvédést először, akkor most sem lehet mentális akadálya.
Jobbak vagyunk, én ebben hiszek, a Bayern még idén nem méretettet meg nagy ellenfél ellen.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 13., péntek 15:41

Azért a BL megint bezavarna brutál mód, ha a bajnokságban még harcban lennénk...
Elképesztő, hogy mindig ilyen szerencsétlen módra jön ki a sorsolás.

Odavágó előtt Bilbao, visszavágó után klasszikus. :roll:
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég