Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. április 20., kedd 11:45

Realista24 írta: Ceferin (UEFA President) :

"Thank you Nasser (PSG President) from the bottom of my heart. You have shown that you are a great man and that you respect football and its values."

:fpalm:

Ceferin (UEFA President) :

"The clubs that are thought to be rich and untouchable should remember where they come from. Without UEFA who knows where they would be."
Kész fogom a hasam a röhögéstől :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 11:44

Realista24 írta: Ceferin (UEFA President) :

"Thank you Nasser (PSG President) from the bottom of my heart. You have shown that you are a great man and that you respect football and its values."

:fpalm:

Ceferin (UEFA President) :

"The clubs that are thought to be rich and untouchable should remember where they come from. Without UEFA who knows where they would be."
Ezek tényleg kivágják maguk alatt az utolsó fűszálat is. Jelenleg mellettük állnak a szurkolók, de így gyorsan meg fog fordulni a helyzet. :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:41

Ceferin (UEFA President) :

"Thank you Nasser (PSG President) from the bottom of my heart. You have shown that you are a great man and that you respect football and its values."

:fpalm:

Ceferin (UEFA President) :

"The clubs that are thought to be rich and untouchable should remember where they come from. Without UEFA who knows where they would be."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:38

Mester77 írta:
füst írta: Eddig is utálta a fél világ a Real Madridot, szóval who cares...
Most már a másik fele utálja
A madridomon viszont egyelőre megfordult a szavazás. Mi számít, ha nem ez? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 20., kedd 11:37

füst írta: Eddig is utálta a fél világ a Real Madridot, szóval who cares...
De nem a Real Madridot utaljak igy megtobben, hanem Perezt. Ugyanugy ahogy nem a Unitedot, Arsenalt, Poolt, stb hanem a tulajdonosaikat. A benne dolgozo embereknek, jatekosoknak, edzoknek semmi koze ehhez, hat nem is tudtak rola az utolso pillanatig. (Legalabbis a Unitednal ez a helyzet, tegnap tobb cikk is lehozta)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 20., kedd 11:36

Mester77 írta:
füst írta: Eddig is utálta a fél világ a Real Madridot, szóval who cares...
Most már a másik fele utálja
Akkor majd duzzogva nézik a meccseinket. :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 20., kedd 11:34

füst írta: Eddig is utálta a fél világ a Real Madridot, szóval who cares...
Most már a másik fele utálja
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 20., kedd 11:32

Eddig is utálta a fél világ a Real Madridot, szóval who cares...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 11:29

Realista24 írta:
Süti írta:

És tényleg elhihető, hogy az FFP-t cselező kreatívkönyvelő City Barca arcokból álló csoportosulás majd ezzel szemben teljesen átlátható és transzparens lesz? Ne már...
Ha átláthatóbb és transzparensebb lesz, akkor már jó.
Vagy bárki úgy gondolja, hogy Perez, Glazer, Agnelli, Arsenal elnöke négyes nem menne bele abba, hogy egy kis plusz pénzt csúsztatva az UEFA-nak megkapják azt a hatalmat, amit akarnak és az UEFA beáll a projekt mögé?
Azt gondolod, hogy nem próbálkoztak már ezzel? :mrgreen:
Nem tudom, hogy próbálkoztak-e ezzel, de biztos vagyok benne, hogy ez a cél és ezért lett borítva most a bili. Ha nem ez lenne a cél, akkor nem akarnának megegyezni az UEFA-val, hanem végigvinnék erőből. Tudják ők is, hogy az UEFA nem fogja elengedni csak úgy az aranytojást tojó tyúkokat. Ha viszont ők ezzel nem járnak rosszabbul, akkor bele fognak menni a hatalomátengedésbe. Perezéknek meg ez és a plusz pénz a célja. Az látható, hogy őket nem érdekli, hogy ezt milyen áron érik el. Már sikerült magukra haragítaniuk a fél világot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 20., kedd 11:26

Realista24 írta: Ceferin [UEFA president]:
“This Super League crisis will make us stronger. We will not hesitate. We are invincible.”

Aha :lol:
Nagy túlzás, de azt is túlzásnak érzem, hogy Perezék de megkukiztak mindenkit.
Szerintem eléggé egál a dolog, a jogászokon rengeteg fog múlni az biztos. Uefa mögé ha beállnak politikusok lehet hogy az sem lesz elhanyagolható tényező.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:25

Süti írta:
Realista24 írta:

Aranyos, hogy azt gondolod az az összes pénz, ami a sorozatba áramlik, amit lejelentenek. :)
És tényleg elhihető, hogy az FFP-t cselező kreatívkönyvelő City Barca arcokból álló csoportosulás majd ezzel szemben teljesen átlátható és transzparens lesz? Ne már...
Ha átláthatóbb és transzparensebb lesz, akkor már jó.
Vagy bárki úgy gondolja, hogy Perez, Glazer, Agnelli, Arsenal elnöke négyes nem menne bele abba, hogy egy kis plusz pénzt csúsztatva az UEFA-nak megkapják azt a hatalmat, amit akarnak és az UEFA beáll a projekt mögé?
Azt gondolod, hogy nem próbálkoztak már ezzel? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 20., kedd 11:22

Realista24 írta:

Aranyos, hogy azt gondolod az az összes pénz, ami a sorozatba áramlik, amit lejelentenek. :)
És tényleg elhihető, hogy az FFP-t cselező kreatívkönyvelő City Barca arcokból álló csoportosulás majd ezzel szemben teljesen átlátható és transzparens lesz? Ne már...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 11:18

Anthony írta: Hát ahogy olvasom egyelőre nagyon nagy az ellenállás: szurkolók, játékosok, sajtó, uefa persze. Elég sokan ellene vannak, pl. Beckham is negatívan nyilatkozott.
Gondolom ha nem Perez és a Real találta volna ki, akkor nem lenne ekkora negatív felhangja...

De az biztos, hogy ha ennyien ellenzik, akkor nehéz lesz megcsinálni.
Simán lehet ez egy próba is, még nem áll rá készen a világ de a fejekbe ellett ültetve. Idén vagy jövőre megnyeri a psg a bl-t egyre több szurkoló fog a superliga mellé állni stb.

A video bíró is sokkal később érkezett mint amikor elindult a lacina hogy kéne már.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 11:18

Realista24 írta:
Dupla D írta:
Ez szerintem max a klubok, játékosok és ügynökök pénzmozgásait tenné transzparensé. Pl a BL pénzügyi működése eddig is nyilvános volt. Közzé volt téve, hogy ki mikor mennyit kapott. Az, hogy az UEFA mennyit tett zsebre nem látszott, de szerintem ez ezután se fog. Ha a meg fognak egyezni, akkor szerintem arra fognak törekedni, hogy ugyanúgy jól járjanak. Több bevételből ugyanannyit ellopni nem lesz szerintem nagy feladat.

Olyan elnökei lettek az ESL-nek, akik abban érdekeltek, hogy több pénzt sajtoljanak ki a fociból. Az őket már nem fogja érdekelni, ha nem csak ők járnak jól, hanem az UEFA is. Sőt, ez lesz a kulcsa a megegyezésnek.
Aranyos, hogy azt gondolod az az összes pénz, ami a sorozatba áramlik, amit lejelentenek. :)
Ezt mondom, hogy ha eddig nem volt lejeventve minden, akkor ezután se lesz. Ha ez az ára a megegyezésnek. Már pedig mi, ha nem ez lesz az ára.

Vagy bárki úgy gondolja, hogy Perez, Glazer, Agnelli, Arsenal elnöke négyes nem menne bele abba, hogy egy kis plusz pénzt csúsztatva az UEFA-nak megkapják azt a hatalmat, amit akarnak és az UEFA beáll a projekt mögé?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2021. április 20., kedd 11:22-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:15

Dupla D írta:
Realista24 írta:

Mi a korrupcióellenes, ha nem az, hogy minden pénzmozgást publikussá akarnak tenni? Fizetéseket, átigazolási díjakat, maximalizálni a kiadásokat stb.
Ez szerintem max a klubok, játékosok és ügynökök pénzmozgásait tenné transzparensé. Pl a BL pénzügyi működése eddig is nyilvános volt. Közzé volt téve, hogy ki mikor mennyit kapott. Az, hogy az UEFA mennyit tett zsebre nem látszott, de szerintem ez ezután se fog. Ha a meg fognak egyezni, akkor szerintem arra fognak törekedni, hogy ugyanúgy jól járjanak. Több bevételből ugyanannyit ellopni nem lesz szerintem nagy feladat.

Olyan elnökei lettek az ESL-nek, akik abban érdekeltek, hogy több pénzt sajtoljanak ki a fociból. Az őket már nem fogja érdekelni, ha nem csak ők járnak jól, hanem az UEFA is. Sőt, ez lesz a kulcsa a megegyezésnek.
Aranyos, hogy azt gondolod az az összes pénz, ami a sorozatba áramlik, amit lejelentenek. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 20., kedd 11:15

Hát ahogy olvasom egyelőre nagyon nagy az ellenállás: szurkolók, játékosok, sajtó, uefa persze. Elég sokan ellene vannak, pl. Beckham is negatívan nyilatkozott.
Gondolom ha nem Perez és a Real találta volna ki, akkor nem lenne ekkora negatív felhangja...

De az biztos, hogy ha ennyien ellenzik, akkor nehéz lesz megcsinálni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 11:14

ziro4vr írta: Azért nem semmi az öreg, sztem mikor covidos volt elhatározta ha kijön belőle akkor robbantja a bombát. :lol:
Nagy franc. :D nekem mindegy már csak az utolsót húzzuk be vinidzsível övrebőstől mindenestől.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 11:11

Realista24 írta:
Dupla D írta:

Ezt továbbra sem értem. Az a cél, hogy megegyezzenek az UEFA-val. Akkor továbbra is nagyon sokan fognak jól élni ebből a korrupt rendszerből, úgyhogy szerintem felesleges a korrupció ellenesnek beállítani ezt a dolgot, mert ez egészen egyszerűen nem igaz.
Mi a korrupcióellenes, ha nem az, hogy minden pénzmozgást publikussá akarnak tenni? Fizetéseket, átigazolási díjakat, maximalizálni a kiadásokat stb.
Ez szerintem max a klubok, játékosok és ügynökök pénzmozgásait tenné transzparensé. Pl a BL pénzügyi működése eddig is nyilvános volt. Közzé volt téve, hogy ki mikor mennyit kapott. Az, hogy az UEFA mennyit tett zsebre nem látszott, de szerintem ez ezután se fog. Ha a meg fognak egyezni, akkor szerintem arra fognak törekedni, hogy ugyanúgy jól járjanak. Több bevételből ugyanannyit ellopni nem lesz szerintem nagy feladat.

Olyan elnökei lettek az ESL-nek, akik abban érdekeltek, hogy több pénzt sajtoljanak ki a fociból. Az őket már nem fogja érdekelni, ha nem csak ők járnak jól, hanem az UEFA is. Sőt, ez lesz a kulcsa a megegyezésnek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. április 20., kedd 11:01

Rengeteget gondolkoztam ezen az egészen mióta kirobbant. Florentino Pereznek igaza van: a futballt meg kell reformálni! Én mint szurkoló csak azt tudom, hogy mit szeretnék látni. A világ legjobb csapataiból álló liga pedig remekül hangzik. Hogy a reformok élére a Real Madrid és a Florentino Perez állt szimbolikus. Valószínűleg ezt csak a madridisták gondolják így, de a Real mindig is megreformálta a futballt. Az 1950-as években, a 2002-es évek elején, a 2010-es években. Üzletileg, sikerekben, eredményekben egyedülálló, amit elért a klub. Hiába volt a túloldalon a sokak által minden idők legjobbjának tartott Messi, mégis 4(!) Bajnokok Ligáját nyertünk az argentin prime-korszakában, sőt zsinórban 3! Ez hihetetlen és egyedülálló. Perez Santiago Bernabeui magasságokban van nemcsak a Real Madridra, de a futballvilágra is órási hatással van. Perez megálmodta, majd megvalósította, hogy a világ legjobbja támadói: Figo, Raúl, Zidane, Ronaldo együtt játszanak (bár én ezeket az éveket pont nem szeretem.) Utána rájött, hogy kellenek a világ legjobb védői és középpályásai is a világ legjobb támadói mellé s ezután jött az említett 4 BL-győzelem. Bármit tervez az Öreg, én hiszek benne, kell a változás és kitartok a Real Madrid mellett, mert mindig MI mutattuk a labdarúgás jövőjét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:59

Dupla D írta:
kiserik írta:
Sokan élnek nagyon jól ebből a korrupt, moslék rendszerből...
Ezt továbbra sem értem. Az a cél, hogy megegyezzenek az UEFA-val. Akkor továbbra is nagyon sokan fognak jól élni ebből a korrupt rendszerből, úgyhogy szerintem felesleges a korrupció ellenesnek beállítani ezt a dolgot, mert ez egészen egyszerűen nem igaz.
Mi a korrupcióellenes, ha nem az, hogy minden pénzmozgást publikussá akarnak tenni? Fizetéseket, átigazolási díjakat, maximalizálni a kiadásokat stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég