Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. december 3., csütörtök 0:24

RealMadridFanatic írta: Tény, hogy nehéz jó áron nagy eséllyel jó megoldásokat találni, de az elég szerencsétlen, hogy úgy tűnik egyik itteni támadó üdvöske sem fogja megütni még a kezdő szintet sem, nemhogy a klasszist.

Asensio, Mariano, Jovic, Vinicius, Rodrygo es az állandóan sérült Hazard hirtelen az elmúlt évekből. Van még talonban Kubo es Brahim, de én tőlük sem vagyok elájulva.

Anno Rashfordot követtem, Ő elég jó spílernek tűnt, annak ellenére, hogy angol. Az arc viszont túl nagynak tűnik, és gondolom mozdíthatatlan is lenne, bár mintha lett volna pár éve egy elhúzódó hosszabbítása, de lehet keverem valakivel.

Az Arsenalban nem tudom mit csinal Pépé, de a franciáknál Ő sem volt kutyaütő, igaz, egy vagyonért ment már az angolokhoz is...

Aubameyang viszont jó áron hozható lett volna, csak a brazil vonalban jobban bíztunk. Lehet egyik tini helyett belefért volna az Ő rutinja.
Pepe? Felejtsd el! Szerintem belőle TOP-szinten sosem lesz jó játékos. Hiába van meg a technikai képzettsége, és teker néha szép gólokat, vagy bőröz be 2 embert egymás után, fejben és fizikálisan brutál gyenge, és olyan szinte egylábas, ami megengedhetetlen ezen a szinten, pláne 80 millióért. Nyilván nem nagyon van mögötte csapat, de egyelőre úgy tűnik rendesen befürödtünk vele. És akkor én még azok közé tartozom, aki elismeri, hogy a képzettsége meglenne éppen, de van aki pl. már Gervinho 2.0-nának nevezi.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 2., szerda 23:11

Az a baj, hogy itt sokan még az 5 évvel ezelőtti csapatba keresik az embereket ahol egy top BBC volt elől. CR-hez képest tényleg lehet röhögni a Lukaku, Kane meg Cavani vonalon, viszont a mostani helyzethez képest óriási előrelépés lenne bármelyik. Jelenleg Asensio, Mariano, Vini, Rodrygo, Jovic szintű emberekhez kell hasonlítani őket, náluk meg bőven jobbak. Várhatunk még 5 évet, hogy na majd jövő nyáron Mbappe, de fel kellett volna készülni valami B meg C tervekkel. Nyilván ha lehet én is Mbappet vagy Haalandot hoznám, de ha nem sikerül akkor felőlem jöhet bárki aki jobb mint a mostaniak, és azért valljuk be ilyenből rengeteg van. Nem valószínű, hogy ezekkel a B tervekkel egy BL-re esélyes csapat leszünk de legalább az ilyen Shakhtar meg Alaves szintű ellenfeleket tudnánk verni.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 2., szerda 22:54

Csabi írta:
kodo írta: Zsiru eltett negy golt a Sevillanak, szombaton meg a makkukon porgetik a labdat az andaluzok.
pont most akartam írni, izzadtság nélkül vernek 4-et nekik. mi majd jól kikapunk 3-1re :lol:
Szerintem a Real elleni meccsre pihentek. Ez csak egy xaros BL meccs volt, szombaton élet-halál.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 2., szerda 22:51

Realista24 írta: Na, most jön a sírunk a Barca után lemez.

Na én kikapcsolok inkább.
:lol: Igen ez még hiányzott. Bezzeg a barsza... :ike:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. december 2., szerda 22:50

Azert az se semmi, h Dembele volt a Barca csk-ja a meccs végén :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 2., szerda 22:43

kodo írta: Zsiru eltett negy golt a Sevillanak, szombaton meg a makkukon porgetik a labdat az andaluzok.
pont most akartam írni, izzadtság nélkül vernek 4-et nekik. mi majd jól kikapunk 3-1re :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. december 2., szerda 22:41

Zsiru eltett negy golt a Sevillanak, szombaton meg a makkukon porgetik a labdat az andaluzok.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 2., szerda 22:31

Solskjaer mekkora idióta :lol:
Fred az első félidőben megúszott egy kakaskodást és csak sárgát kapott, majd később megtaposta Paradest, de nem hogy lapot nem kapott, még Paradesnek villant a sárga.

a logika azt diktálta, hogy Ole lecseréli félidőben, helyette pörgette tovább rizikót. 70.percben újabb Fred taposás. piros :agree: :lol:

Pedig reméltem kiesik a PSG :smile:

nagy lenne a Real - Psg EL-negyeddöntő :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 2., szerda 21:49

Realista24 írta: Na, most jön a sírunk a Barca után lemez.

Na én kikapcsolok inkább.
Na jó, de nézd már meg mennyivel jobbak. Még a Ferencvárosi TC ellen is tudtak vezetni.

Hogy a második félidőben mi lesz, az egy másik kérdés. Nyilván nem bírják majd a nyomást és összeroppanak a katalánok, de ők legalább vezetni tudtak még a Fradi ellen is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 2., szerda 21:45

Na, most jön a sírunk a Barca után lemez.

Na én kikapcsolok inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. december 2., szerda 21:44

Én meg megmondom öszintén ennyire kilatastalan szar Real Madridot még nem láttam.
Voltak szar évek. De legalább 2-3 olyan támadó mindig volt akitől valamit el lehetett várni. A többi meg legalább vmi minimumot tudott hozni... Hogy esetleg... Valami.
Ettől a tamadósortól Juande Ramos Realja sokkal jobb volt. Schuster vagy Capello Realja jobb volt.
Volt egy Robinho, vagy egy RVN aki bármikor várkinek beverte. Nagy ritkán Raúl is csinált valamit. Aztán lett egy Higuáin aki 08/09ben vert vagy 20 gólt, ott volt az tök szar holland gyerek. Az is néha vert pár gólt, vagy ha Robben egészseges volt. Júlió Baptista is tök szar volt, de néha beizmozta.... Aztán Robben is fél évig elérhető volt. Akkor vert párat. Volt pár jó meccs ... Most egy 09es Higuaín Isten lenne. Isten. Tiszta szégyen. Meg jöttek a hírek a különböző nagy nevekről. Be is húztuk őket 1 nyár alatt. Volt rá sansz. Vagy előtte a galaktikusok nem nyertek szart se. De néha csodás gálákat toltak R9ék. Volt néha foci. Csodás foci.
Most is lenne talán 2 játékosunk, de Benzema sztem végkeg kiégett, kb a régi Raúl szintjén van. Hazard meg sosincs.

Teljesen esélytelen h jászunk egy gólgazdag elvezhető meccset. Legalább havonta 1et!! Nincsenek nagy ígényeim, de ez az alapanyag annyira fos, hogy én már elkezdek annak szurkolni, hogy bukjon az egész projekt a faszba, és legalább 2-3 középszart igazoljunk már hogy legalább egy fos alaves meg Osasuna meccs elé úgy tudjak már leülni hogy azért legalább 3-4 gólt elrakunk valahogy végre bazzze.

Ez a kiröhögött Barca csak tol most zsinórban 3 gálát. Nekünk ehhez kéne fél év bazdmeg.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. december 2., szerda 21:42

Dest komoly kis játékos már most, nagyon tetszetős a mozgása.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 2., szerda 21:38

Lukaku Drogbanak maximum a kidobóembere lehetne. :kalapos:

A farturo vidalt kellett volna elhozni. Úgy meglepődött volna, hogy egyből minden harag elszáll belőle és jön. :kalapos:

Más, nem gondoltam volna, hogy ilyen gólzáporos meccs lesz, de most már csak 4-3-ra fog a Fradi nyerni. :D Azt hittem laza edzőmeccs lesz a barca ellen, de most akkor a másodikban 45 perc alatt 4gólt kell elrakjon a Fradi.

Remy! Csinálj már valamit. :agree: :coffee:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. december 2., szerda 21:37

Tény, hogy nehéz jó áron nagy eséllyel jó megoldásokat találni, de az elég szerencsétlen, hogy úgy tűnik egyik itteni támadó üdvöske sem fogja megütni még a kezdő szintet sem, nemhogy a klasszist.

Asensio, Mariano, Jovic, Vinicius, Rodrygo es az állandóan sérült Hazard hirtelen az elmúlt évekből. Van még talonban Kubo es Brahim, de én tőlük sem vagyok elájulva.

Anno Rashfordot követtem, Ő elég jó spílernek tűnt, annak ellenére, hogy angol. Az arc viszont túl nagynak tűnik, és gondolom mozdíthatatlan is lenne, bár mintha lett volna pár éve egy elhúzódó hosszabbítása, de lehet keverem valakivel.

Az Arsenalban nem tudom mit csinal Pépé, de a franciáknál Ő sem volt kutyaütő, igaz, egy vagyonért ment már az angolokhoz is...

Aubameyang viszont jó áron hozható lett volna, csak a brazil vonalban jobban bíztunk. Lehet egyik tini helyett belefért volna az Ő rutinja.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 2., szerda 21:36

Btw fradi ide vagy oda, a barca kezdi összeszedni magát, nem tetszik..

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 2., szerda 21:32

Realista24 írta: Lukaku, Dybala, Lautaro.

Jóságos ég :lol: mi jöhet még?
Én mondjuk egy Reust még el tudnék képzelni, hogy megmentsük a karrierjét a végén. :mrgreen:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. december 2., szerda 21:31

petiamadridista írta:
Fenoo írta:


Egyenként nézve ezeket az átigazolásokat, egyáltalán nem sok. 180-ért meg biztosan nem tudtunk volna 2 sztárt venni, plusz az, hogy valaki "sztár" az nem garancia semmire.

Ugyanmár azért ennyire nem szálltak el az árak.
Egy mittomén Dybala- Lautaro kettős kijön belőle.
Az sem lenne BL győztes matéria. Nagyon nem. Közel sem.
De legalább egy szar Alavest és Shaktart elpicsáznánk.
Pláne ha a 2 lejáró szerződésű figurából még egyet elhozunk.

Pedig de, ennyire elszálltak. Nem csak mi fizetünk sokat 1-1 játékosért.
A Dybala - Lautaro kettős se hiszem, hogy kijött volna 180-ból, de jobb is, hogy nem jöttek, nem rájuk van szükségünk de ez csak az én véleményem.
Cavani meg kb annyira lett volna ingyen mint most MBappe.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. december 2., szerda 21:30

Realista24 írta:
De azt te sem gondolod komolyan, hogy ezeket a listákat nem az ügynökök mozgatják, pont azért, hogy minél zsírosabb lóvét akasszanak le az eladások után. Nyilván vannak kivételek, de amikor évi 30 új Ronaldot meg Ronaldinhot köp ki magából a Santos, és ennek fele a listán van, picit gyanús. Nm nagyon, csak egy picit.
Mind 40-50 milliós kivásárlási árral. Ezeket a játékosokat régen Monchi egy zsák tesco gazdaságos tűzifáért vette, majd amelyik bevált, azon húzott sokat.
Itt van a legnagyobb probléma, hogy a jatekosügynökök meg a média hype alapján igazolunk. Akik persze hogy gyártják az ilye "csoda" gyerekeket, meg róluk a skill videókat, hogy minél jobban lehúzák a csapatokat.
Csak hát azt nem értem, hogy hova lettek a játekosmegfigyelők, mert nem hiszem el, h ha valaki megnézétt volna egy par meccset Vinirol, nem mondja azt, h ez a gyerek egy zsák krumplit nem ér, annyi hiányossága van, nemhogy 45.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 2., szerda 21:28

Kercsó írta: kövezzetek meg, de Lukakut megnéztem volna itt. tiszta Drogba klón. :mrgreen:
Azt leszamitva, hogy ezredannyira tud focizni. :lol:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 2., szerda 21:27

kövezzetek meg, de Lukakut megnéztem volna itt. tiszta Drogba klón. :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég