Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 18., csütörtök 11:58

rikko írta:akkor ők még sehol nem voltak kb.
Konkrétan. :D Abban az évben a másodosztályban bohóckodtak. Nagy szerencséjük, hogy a pénzügyi gondokkal teli csapatban láttak fantáziát az olajosok, és végül 15 év kemény munka utána a csúcsra jutnak. :D

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 18., csütörtök 11:55

Ez a pénz dolog ....

Ők kb 10-15 éve építik fel azt a valamit amit történelemnek hívnak. Ti meg 100+ éve.
Amikor Zizou beverte Carlos iveleset a BL döntőben , akkor ők még sehol nem voltak kb.

Aztán jöttek az őrült pénzek, tetszik vagy sem,ti sem 20 forintért vettetek játékosokat már 10 éve sem, pedig azért nem City mélységből kellett felépíteni valamint. Hanem egy stabil alapokon álló csapatot kellett jobbá tenni. Nah képzeljétek el ezt az építkezést a semmiből. Ok a City és még így sem lehet mondani, hogy felértek a csúcsra.
Abban biztos vagyok, hogy továbbra is fognak pénzt költeni, de már nem csilliardos mértékben. Max akkor , ha bukjak a BL döntőt.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 18., csütörtök 11:19

'shutterisland írta: szerintem sem kizart a meglepi, azert ez az inter 3-5-2 a sok semmiben sem kiemelkedo de mindenben jo vizhordoval a kozepso harmadban azert kellemetlen lehet, ha nem lesz olyan eles a city, mint tegnap.

viszont ha rugnak egyet az elejen, akkor szerintem minden idok egyik legszarabb, legegyoldalubb bl dontoje lesz.

nalam 60-40 a citynek, pedig ha nem donto, hanem oda-visszavago lenne, akkor kb 75-25-ot mondanek.
Taktikát kéne váltania az internek (nyilván nem fognak). Különben ott fog állni a 3 (súlytalan) kh Haalanddon, a Dumfries - 3x kkp - Dimarco középpályát is szétkapja majd:
Grilics-Kdb-Gündi-Mahrez
----- Rodri és Stones

A tegnapi city simán felmosná velük a pályát, ez a 352 vs 3241 taktika nálam 20-80 a citynek, mert nagyon gyenge a hátsó hármas az internél.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. május 18., csütörtök 11:19

h3x0r írta:
alexoxladjackoxi írta: Hosszú évekre adva lesz újra a gerinc, okosan csinálja a vezetőség, amit csinál, de végtére az edzőnek itt sincs nehezebb dolga, mint a Citynél, mert ugyanúgy a legjobb emberek állnak rendelkezésre. Csak annyi, hogy szerintem Pep ki is maxolja az övéit, amit a bajnokság is jól mutat, míg nálatok nincs olyan edző, aki minden frontra ennyire ki tudná hegyezni a csapatát
Melyik nyar volt az mar, amikor a City bevasarolt vedokbol, majd kovetkezo nyaron megint vett ugyanazokra a posztokra uj jatekosokat. Szerinted Zidane vagy Ancelotti ezt barmikor is megtehette?

Szerinted tenyleg nincs kulonbseg a kozott, hogy 10 ev alatt egy csapat net spend-je -121 vagy -984 millio? Ez 860 millios kulonbseg. Vegterre is igazad van, itt sincs nehezebb dolga az edzonek, azert jatszik egy vkp a balhatved poszton, mert az egyetlen balhatved reszben a folyamatos serulesei miatt is gyenge. Ha lenne ennyi penzunk, szerinted nyaron nem erkezett volna egy 40 millios balhatved? Vagy a masik oldalon egy uj igazolas helyett hosszabbitottunk volna a meg csak nem is jobbhatved LV-vel? Csere csatarrol nem is beszelve.
Jó, Pep meg belső védőt játszat a szélen meg a középpályán is. Vagy szerinted Akanji hirtelen világklasszis balhátvéd lett? Mert szerintem inkább a rendszer teszi naggyá. Egyébként nem értetted meg, amit írtam. Samy levette, amire célzok. Végeredményben a keretek között nincs orbitális különbség, ha azzal érvelnél, hogy te nem azonosulsz azzal, hogy sok-sok arab pénz segítségével tudott a City ilyen embereket igazolni, szíved joga, attól még a vége ugyanaz, nektek is erős a keretetek meg a Citynek is. Az hogy valaki 30 millióért ment hozzátok vagy 100-ért a Cityhez, edzői szemponbtól teljesen irreleváns, ha mindkettő hasonló minőséget képvisel. Mondom, most inkább az ütközött ki, hogy nektek erősen kifelé megy 3-4 kulcsember, de maga a folyamat, a fiatalítás már folyamatban van. Ez szerintem nem mentség arra, hogy ennyire le lett Carlo meccselve. De most ha genya akarnék lenni, tavaly sem volt sokkal több közötök szinte egyik párharchoz sem, csak akkor jobban kijött a lépés. Itt ennyin múlnak a dolgok. Ami meg szintén edző, hogy hiába volt Zidane-nak vagy akár Ancelottinak is hasonló csapat, szinte sosem voltatok ennyire lehengerlően domináló, játszó csapat. Tudtatok nyerni, miközben ugyanúgy a világ legjobb jákékosai álltak a rendelkezésetekre. Talán a tavalyi volt olyan, hogy már idősődő volt a gerinc, dehát könyörgöm, Benzema aranylabdás formában focizott, ne csináljunk már úgy, mintha szegény Ancelottinak szarból kellene várat építenie.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 18., csütörtök 11:18

Peti765 írta:
dzsi91 írta:

A franciák legalább ennyivel voltak jobbak minőségben mint ez a city az argentínoknál.Vagy anglia az eb döntőn az olaszoknál. Nálam 60-40% a citynek. De így lenézni az intert szerintem simán visszafog ütni. Konkrétan ezt a bl címet már odaadták a citynek. Ilyet azért még nem láttam.

Meg a döntő sem hazai pályán lesz.
Majd meglátjuk mi lesz én nem hiszem,hogy feltartott kezekkel mennek ki.
Azért védekezni elég jól tudnak és a labda kerek bármi előfordulhat,ezt kb annyira várom mint a Bayern-MU vagy Milan -Juve döntőt azt hiszem egyiket sem bírtam nézni annyira nem érdekelt .
Én végigkínlódom mert látni kell az ilyeneket is nem csak amikor szarrányerjük magunkat :mrgreen: De valóban ennél érdektelenebb kb a tottenham liverpool volt még számomra.

Amúgymeg a srácok megmentették Cé gólrekordját ha csak hóland nem rúg 6 gólt a döntőben :D


Zidane lehetne top 1, Real edzőként az is de őt nem érdekli annyira az edzősködés. Ő játékosként tekintett sztem magára mindig is. Rég elmehetett volna a juvéba vagy a psgbe potya bajnoki címeket gyüjteni. Szerintem ő úgyvan vele, hogy a klubfocit végigvitte, megvárja míg dösamp meghal aztán megpróbálja a franciákkal is. Talán a real padját elválalja még egyszer de csak szerelemből.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. május 18., csütörtök 11:18

'shutterisland írta: atesz barcas ?
akkor miert harcol ellenem is ? :D
Mert te itt jól érzed magad és elfogadunk Téged is meg Csabát is.
Árulók vagytok, na. :kalapos:

De lehet az van,amit Sierra ír és csak simán plátói szerelem gvárdiólába. :mrgreen:


Amúgy a BL-hez visszakanyarodva, szerintem az Inter nem fogja tudni megfogni Haalandot úgy, mint pl Rudi tette és a norvég élni fog.

Ha nem lesz valami extrém nagy eltaktikázás a citytől, akkor a minőség náluk vam és az szerintem ki fog jönni.

Az Internek fogok amúgy szurkolni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 18., csütörtök 11:13

Hát nálam Zidane sem top1, de alapból nálam nem lesz top1 olyan akinek van egy elképzelése és ahhoz vesz játékosokat, képtelen a keretre szabni a játékot. Szép és jó a city játéka de ehhez nem kevés pénz és idő kellett neki. Guardiola fociját az inter már egyszer megölte, ahogy akkor is, most is egy jól szervezett sokat futó csapat ellen totál hasztalan tud lenni a "zsenialitása". Én amúgy sem kedvelem, nem azért mert barcas.
Mondjuk olyan sincs, hogy top1 edző. Van egy csapat/keret amihez nagyon illik valaki és az erősségeket kihasználva sikeres lesz, de pl a gynegeségekkel semmit nem tud kezdeni. Guardiola és a bayern esete jó példa, ott valahogy sosem illet igazán bele a képbe. Ahogy Ez egy véget nem érő vita, amit nem is tartok igazi vitának, kivéve ha gatyesz (nagyon megtetszett ez az elnevezés) itt produkálja magát.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 18., csütörtök 11:13

jaj hagyjuk már, City az életéért fog menni, esélye nem lesz az Internek. Hol éltek ti? :lol: minimum kettő lesz közte.

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 18., csütörtök 11:13

dzsi91 írta:
Remy írta:

Nincs az az Isten, hogy ne a City nyerje ezt a BL-t.

2022-23 erről szól. Fos katari VB a kamu argentin győzelemmel, City feljut a csúcsra. Ezt még a Messi lasztival lehetne tetézni.
A franciák legalább ennyivel voltak jobbak minőségben mint ez a city az argentínoknál.Vagy anglia az eb döntőn az olaszoknál. Nálam 60-40% a citynek. De így lenézni az intert szerintem simán visszafog ütni. Konkrétan ezt a bl címet már odaadták a citynek. Ilyet azért még nem láttam.

Meg a döntő sem hazai pályán lesz.
Majd meglátjuk mi lesz én nem hiszem,hogy feltartott kezekkel mennek ki.
Azért védekezni elég jól tudnak és a labda kerek bármi előfordulhat,ezt kb annyira várom mint a Bayern-MU vagy Milan -Juve döntőt azt hiszem egyiket sem bírtam nézni annyira nem érdekelt .

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 18., csütörtök 11:12

szerintem sem kizart a meglepi, azert ez az inter 3-5-2 a sok semmiben sem kiemelkedo de mindenben jo vizhordoval a kozepso harmadban azert kellemetlen lehet, ha nem lesz olyan eles a city, mint tegnap.

viszont ha rugnak egyet az elejen, akkor szerintem minden idok egyik legszarabb, legegyoldalubb bl dontoje lesz.

nalam 60-40 a citynek, pedig ha nem donto, hanem oda-visszavago lenne, akkor kb 75-25-ot mondanek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 18., csütörtök 11:05

Remy írta:
dzsi91 írta: Gvardiola az edzők messije. Ez a 2 ember engedheti meg magának, hogy 7-8 évekig necsináljon lófaszt se aztán ha dob neki valamit a gép akkor egyből gót lesz belőle.

bármelyik edző bl-t nyer 8 év alatt másfél milliárd eurobol.

Amúgy meg még mindig nem nyerték meg. Volt valaha csapat amelyik ennyire le volt sajnálva mint ez az inter? :D sztem elbassza a city.
Nincs az az Isten, hogy ne a City nyerje ezt a BL-t.

2022-23 erről szól. Fos katari VB a kamu argentin győzelemmel, City feljut a csúcsra. Ezt még a Messi lasztival lehetne tetézni.
A franciák legalább ennyivel voltak jobbak minőségben mint ez a city az argentínoknál.Vagy anglia az eb döntőn az olaszoknál. Nálam 60-40% a citynek. De így lenézni az intert szerintem simán visszafog ütni. Konkrétan ezt a bl címet már odaadták a citynek. Ilyet azért még nem láttam.

Meg a döntő sem hazai pályán lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 18., csütörtök 11:04

'shutterisland írta: atesz barcas ?
akkor miert harcol ellenem is ? :D
dehogy, Magyarország egyetlen City drukkere. :D Vagy csak szerelmes Gvárdiólába.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 18., csütörtök 11:00

atesz barcas ?
akkor miert harcol ellenem is ? :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. május 18., csütörtök 10:59

A “bumburnyákfejű” és a “kopasz kókler”.

Mennyi sérelem és frusztráció van ezekben a barcásokban. :lol: :D

Két ilyen szintű emberről sem tud a legkisebb tisztelettel beszélni.Gyerekes,szánalmas.


Mennyire kell elkeseredettnek lenni ahhoz, hogy beregelsz 625x az ellenfél szurkolói oldalára és az okoz egyedül örömöt, hogy ott gyalázol mindenkit.


Sajnálatra méltó ez.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 18., csütörtök 10:57

dzsi91 írta: Gvardiola az edzők messije. Ez a 2 ember engedheti meg magának, hogy 7-8 évekig necsináljon lófaszt se aztán ha dob neki valamit a gép akkor egyből gót lesz belőle.

bármelyik edző bl-t nyer 8 év alatt másfél milliárd eurobol.

Amúgy meg még mindig nem nyerték meg. Volt valaha csapat amelyik ennyire le volt sajnálva mint ez az inter? :D sztem elbassza a city.
Nincs az az Isten, hogy ne a City nyerje ezt a BL-t.

2022-23 erről szól. Fos katari VB a kamu argentin győzelemmel, City feljut a csúcsra. Ezt még a Messi lasztival lehetne tetézni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 18., csütörtök 10:54

És utoljára bl kieséses párharcot a Monaco ellen rontott el.
:kalapos:
Mondjad meg gatyesz ne hagyd abba
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 18., csütörtök 10:52

Gvardiola az edzők messije. Ez a 2 ember engedheti meg magának, hogy 7-8 évekig necsináljon lófaszt se aztán ha dob neki valamit a gép akkor egyből gót lesz belőle.

bármelyik edző bl-t nyer 8 év alatt másfél milliárd eurobol.

Amúgy meg még mindig nem nyerték meg. Volt valaha csapat amelyik ennyire le volt sajnálva mint ez az inter? :D sztem elbassza a city.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 18., csütörtök 10:38

'shutterisland írta:
Nem TOP1 és soha nem is lesz az.

Magas szinten ült a trónon, magas szintű csapatokkal.
Rakjon össze egy brazil valogatottat vagy egy PSGt, aztán majd meglatjuk.
ezert most lehet lesz 40 down vote-om. :lol:

meg egyet is ertenek ezzel a logikaval, ha a forum felenel nem zidane lenne a top 1.

tortenelmi amit nalatok veghez vitt de volt egy prime marcelo, varane, ramos, carvajal, case, modric, kroos, bale, karim, ceronaldo sor es azota sem es kozben sem probalta ki magat mashol, pletykak szerint a cheat kod melysegu francia valogatott keretre var.
mellette a foci, amit jatszat (meg a forum szerint se) a szemnek kevesbe tetszetos.

neki nem kell mostmar bizonyitania majd mashol, hanem all-time ott lesz az elejen ?
Én nekem mondjuk nem Zizou a top, de tőle meg nem vehetjük el, hogy 3szor egymás utan nyert BLt. Lehet prime emberei voltak, de a duplat se csinálta utána senki, nemhogy a triplát... Ez így ezen a szinten viszont egyértelmű bravúr, főleg hogy akkor még voltak elég jó kis csapatok, szintén prime emberekkel.
Az meg hogy nem próbálta ki magát... Szerintem neki az edzősködés szimplan nem akkora passion, illetve a pár évében amíg ezt űzte, gyakorlatilag mindent megnyert. PSG is hívta, kollekcióját lehet tovább tudta volna növelni pár francia bajnoki címmel, de nem erdekli.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

atesz/
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2023. május 18., csütörtök 10:16

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: atesz/ » 2023. május 18., csütörtök 10:35

h3x0r írta: Szerinted Zidane vagy Ancelotti ezt barmikor is megtehette?

Szerinted tenyleg nincs kulonbseg a kozott, hogy 10 ev alatt egy csapat net spend-je -121 vagy -984 millio? Ez 860 millios kulonbseg. Vegterre is igazad van, itt sincs nehezebb dolga az edzonek, azert jatszik egy vkp a balhatved poszton, mert az egyetlen balhatved reszben a folyamatos serulesei miatt is gyenge. Ha lenne ennyi penzunk, szerinted nyaron nem erkezett volna egy 40 millios balhatved? Vagy a masik oldalon egy uj igazolas helyett hosszabbitottunk volna a meg csak nem is jobbhatved LV-vel?
Nem tudom feltűnt-e, de Pep például szélsőhátvédek nélkül veri a mezőnyt :lol:

De szegény bumburnyákfejű és kopasz kókler nem kap Cancelot :(

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. május 18., csütörtök 10:35

atesz/ írta: J
Ha itt mindenki fogyatekos meg hulye meg hozzanem erto akkor minek jossz vissza ennyiszer? :lol:
Tanitani minket?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég